تشکر به سبک آرسنال

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
از چهار سالگی طرفدار آرسنال
کل بازدید: 21,048 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تشکر به سبک آرسنال

دور تشکر بازیکنان آرسنالحضور بازیکنان آرسنال به همراه خانواده های خود در این مراسم
عکس هایی از این مراسم:تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 18/2/1393 | 17:14 گفت:

بچه های سانیا با ونگر بیشتر از باباشون حال میکردن
مرسی

masoud mahmudpur در 16/2/1393 | 13:32 گفت:

مرسی.خیلی توپ بود

علي طرفي در 15/2/1393 | 23:09 گفت:

اقا اين دختر جكي چقد نازه منم يكي ميخوام،ولي خدايي نگاه كنيد چطوري گرفتتش!!!!!

محسن عاشوری در 15/2/1393 | 22:23 گفت:

ایولا عکسا ..
مرسی دادا

arsenal در 15/2/1393 | 15:26 گفت:

در مورد آینده خودتان...

نه، ناشکیبا نباشید. پایان کار من هم خواهد رسید، یک روز از دست من خلاص می شوید، نگران نباشید.

در مورد این که فصل بعد بازخواهید گشت...

بله. نمی دانم چه موقع قرارداد جدید را امضا می کنم. بارها به شما گفته ام که حرف من حرف است. من از دورانی هستم که برای نشان دادن تعهد نیاز به خودکار ندارید.

در مورد این که قطعا اینجا خواهید بود...

به من نگاه کنید! باز هم مرا خواهید دید.

در مورد این که چرا هنوز تمدید نکرده اید...

ربطی به فینال جام حذفی ندارد. بودن در لیگ قهرمانان مهم بود. از این بابت مطمئن باشید. بارها به شما گفته ام که این مسئله با این که در مفید بودن خودم تردید دارم در ارتباط نیست.

در مورد این که تردیدی داشتید...

نه هیچ گاه تردید نداشته ام. اگر قرار بود تردید داشته باشم باید چند سال پیش دچارش می شدم، وقتی که باید به خیلی پیشنهاد ها جواب رد می دادم و تعهدم را به این باشگاه نشان می دادم.

در مورد این که هنوز احساس می کنید مفید هستید...

بله، اما شما هم باید در این مورد تصمیم بگیرید!!!


تا ابد he knows

مهرزاد در 15/2/1393 | 15:19 گفت:

فکر کنم خانم سانیا تو شبکه ی اجتماعی صفحه اش یه عالمه لیک داره! من خودم لایکش کردم.

پرنس خدای عکسه! چرا خانمش نیست!؟

آرین در 15/2/1393 | 14:47 گفت:

خیلی پست خوبی بود.بچه ی ژیرو

Vishka در 15/2/1393 | 13:24 گفت:

خیلی خیلی پست قشنگی بود . این خانومای بازیکنا هم که خوش به حالشونه

من فقط زن باکاری و آرتتا رو شناختم . زن تئو هم حدس میزنم کدومه

abolfazl alayi fard در 15/2/1393 | 11:29 گفت:

خوب بود عکسا.

تشکر از پستت

علیرضا در 15/2/1393 | 11:24 گفت:

جونم ولکات.دلم واسه بازیش تنگ شده
جک مگه کی ازدواج کرده که دو تا بچه داره!!!؟؟؟بزرگیم که یه پا خرسیه واسه خودش
بچه پودولسکی
عکس آخری
ممنون رضا بابت پست قشنگت

milad در 15/2/1393 | 11:21 گفت:

عاااالی بود همشونو با اجازه برداشتم

milad در 15/2/1393 | 11:21 گفت:

عاااالی بود همشونو با اجازه برداشتم

mehdi در 15/2/1393 | 11:15 گفت:

مرسی داداش عالی بود

رضا در 15/2/1393 | 11:13 گفت:

خواهش میکنم دوستان
دختر کوش و پسر پولدی خیلی خوشگلن
پسر جکی چقدر چاقه
از عکس آخری سیر نمیشم

علی محمد میرزایی در 15/2/1393 | 11:12 گفت:

عالی بود .مرسی از پستت
فقط حیف رمزی کم داست

میثم محمودی در 15/2/1393 | 11:06 گفت:

مرسی عالی بود
جکی خیلی خوشتیپه هاااا

توپچی جنوب در 15/2/1393 | 10:22 گفت:

مرسی پسر زیبا بود
این عکس یکی مونده به آخری من رو یاد این جمله میندازه که:
"پشت هر مرد موفقی زنی بوده ک نتونسته جلو ب موفقیت رسیدنش رو بگیره"

ابوالفضل توانگر در 15/2/1393 | 09:52 گفت:

رضا جالب بود مرسی ، ونگر پسره سانیا رو واسه آینده زیر نظر داره...