شایعات نقل و انتقالات

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
از چهار سالگی طرفدار آرسنال
کل بازدید: 21,041 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات

گزیده ای از شایعات روزنامه های تخیلی بریتانیا



1- ونگر در مورد خرید موراتا با زیدان صحبتی داشته و اونا 25 میلیون پوند و یه بند بازگشت بعد از سه فصل رو درخواست کردن. گویا اونا بعد از فروش اوزیل به ما هنوز گازیدیس رو نشناختن.
منبع: دیلی میرور

2-آرسنال علاقه دوباره خودش رو نسبت به کاسیاس بروز داده و ضمن فرستادن نامه فدایت شوم واسه کاسیاس قصد داره اونو با 6 میلیون پوند تا قبل از پایان جام جهانی به دست بیاره.
منبع: آ س

3-آرسنال میخواد شانس خودش رو برای جذب لورنزو اینسینیه با یک پیشنهاد 17 میلیون پوندی امتحان کنه. این عالیه.
منبع: قطار شهری

4-کاردیف پیشنهادی 6 میلیون پوندی از جانب آرسنال برای دروازبان خود یعنی دیوید مارشال دریافت کرده و رد کرده.
منبع: دیلی میل

5- بارسا میخواد آرسنال رو در رقابت برای به خدمت گرفتن لوکاس پیژچک شکست بده. ما همون اوریر رو میخوایم.
منبع: تاک اسپرت



و اما غیر آرسنالی...



6-الکسیس سانچز با یووه به توافقات شخصی رسیده و میخواد یه قرارداد 5 ساله امضا کنه
احتمالا مبلغ پیشنهادی یووه به بارسا 20 میلیون یورو خواهد بود ولی معلوم نیست این مبلغ چشم بارسا رو بگیره یا نه.
منبع: توتو اسپورت

7-اتلتیکو مادرید علاقه خودشو برای جذب لوکاکو نشون داده و میخواد اونو جایگزین کاستا بکنه. پیشنهاد اونا 25 میلیون پوند هست.
منبع: موندو دیپورتیوو

8-رئال مادرید هم به جمع مشتریان تونی کروس اضافه شده. گفته میشه کروس به یونایتد در ارتباطه اما رئال هم میخواد شانسشو امتحان کنه.
منبع: فارسیش سخت بود El Confidencial

9- چلسی میخواد پیشنهادی 27 میلیون پوندی برای فابرگاس ارسال کنه. خلایق هرچه لایق.
منبع: دیلی اکسپرس

10-پاری پول ژرمن میخواد یک پیشنهاد 61 میلیون پوندی برای هازارد بده. چلسی هم که دیده پاری پول ژرمن خیره تر از این حرفاست میخواد قرارداد هازارد رو تمدید کنه و 200 هزارتا هفتگی بهش بده تا به پاری پول ژرمن ثابت کنه دست بالای دست زیاده. وقتی دوتا نفتکش به هم لج میکنن میشه...
منبع: دیلی میل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

رضا در 17/3/1393 | 12:01 گفت:

دوستان تشکر:

arsenal در 17/3/1393 | 11:45 گفت:

10-پاری پول ژرمن میخواد یک پیشنهاد 61 میلیون پوندی برای هازارد بده. چلسی هم که دیده پاری پول ژرمن خیره تر از این حرفاست میخواد قرارداد هازارد رو تمدید کنه و 200 هزارتا هفتگی بهش بده تا به پاری پول ژرمن ثابت کنه دست بالای دست زیاده. وقتی دوتا نفتکش به هم لج میکنن میشه...


خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Vishka در 17/3/1393 | 10:36 گفت:

مرسی

دیگه حوصله خوندن اخبار نقل و انتقالات برام نمونده رضا

از بس خوندیمو نتیجه نگرفتیم

محمد يزداني در 17/3/1393 | 10:10 گفت:

اصلا منتظر خرید آرسنال نباشید تا بعد از جام جهانی.حتی اوریر که خیلی در موردش تو رسانه ها حرف میزنن که توافقات شخصی شده و از این حرفا رو هم قبول نمیکنم چون اگه یادتون باشه سال قبل هیگواین حتی واسه آزمایشات پزشکی هم اومد ولی نهایتا رفت ناپولی.تا روز آخر باید صبر کنیم ببینیم ونگر کیو میخره این چیزا که تو رسانه ها مطرح میشه اصلا قابل اعتماد و باور نیست.

توپچی جنوب در 17/3/1393 | 08:46 گفت:

رضا جون مرسی بابت خبر ها

آقا" حامد " کارت 20 ته 20ته داداش ک خبر هایی ک داشتی رو تو همین پست گذاشتی و پست جداگانه نزاشتی و این یعنی استفاده صحیح از قسمت پست بلاگ ها

محسن عاشوری در 17/3/1393 | 01:06 گفت:

رویس هم مصدوم شده ... (خدا کنه حداقل باعث نشه جام رو از دست بده )
کاپیتان روسیه رومن شیروکوف هم مصدوم شده ( این یکی جام رو هم از دست داده)

لعنت به این جام .. همه مصدوم شدن .. دیگه داره حالم به هم میخوره ....

ارمان در 17/3/1393 | 00:21 گفت:

اقا حامد در مورد ام ويلا كه پرسيدى ميشه ازش به عنوان هافبك دفاعى استفاده كرد كه در نتيجه بدردمون ميخوره

arsenalfc در 16/3/1393 | 20:43 گفت:

اینطوری که از خبرای دیروز و امروز بنظر میاد ،
مورینیو هم فابرگاس رو ریجکت کرده .
فکر میکنم فقط خواست بازیش بده تا دیگه به مورینیو بد نگه .

کی فکرشو میکرد که فابرگاس به این روز بیفته .

حامد در 16/3/1393 | 19:54 گفت:

سلام میخوام یه چندتا خبر یا شایعه یا هرچی خلاصه هر با ارسنال در ارتباط بدم در تکمیل همین پست
1.اینسینیه گفت افتخار میکنه که ارسنال بش علاقه داره(راست میگه)
2.ارسنال پیشرو در جذب بالوتلی
3.ارسنال دنبال ماتیاس گینتر ملی پوش المانی که دفاع وسط البته رقابت تنگاتنگی با من یو داره(نشد یکی رو بخوایم این اشغال نیاد وسط)
4.پی اس جی به گریزمان علاقه مند شده(یعنی از دست ارسنال رفت اگه خوب یا بد بود)
5.بنزما خواهان تمدید قراردادش شده
6.چلسی مانزوکیج رو شریکی واسه کاستا میخواد
7.کروس گفته به رئال علاقه دارم نه منچستر(احسن به این بازیکن فهیم)
8.ویلیام کاروالیو هافبک ضاهرا دفاعی تیم اسپورتینگ گفته من هوادار ارسنالم(به دیوار گفته در بفهمه)این اقا خواهان زیادی داره 22 بهاد نیز گذرانده
9.دیگه رئال گفته 50 میلیون واسه دی ماریا میخواد
10.دوستتون دارم چون ارسنالو دوست دارید

محسن عاشوری در 16/3/1393 | 19:29 گفت:

اینسینیه نباید بیاد آرسنال .... حیفه بنده خدا ؛؛ تو ترافیک بازیکنا گیر میکنه ... ممکنه باعث افت بشه

امیر صفای نیکو در 16/3/1393 | 19:25 گفت:

-آرسنال میخواد شانس خودش رو برای جذب لورنزو اینسینیه با یک پیشنهاد 17 میلیون پوندی امتحان کنه. این عالیه.
منبع: قطار شهری
-----------------------------------------------

محسن عاشوری در 16/3/1393 | 18:26 گفت:

نقل قول : ونگر قصد خريد هافبك دفاعى نداره؟

پاسخ شما : احسنت ..... گل گفتی

ارمان در 16/3/1393 | 18:07 گفت:

ونگر قصد خريد هافبك دفاعى نداره؟

محمد مشهدی حسینی در 16/3/1393 | 17:33 گفت:

نقل قول : نقل قول : در مورد بند بازگشت موراتا یکم توضیح بدی ممنون میشم

پاسخ شما : رئال یه بندی میخواد تو قرارداد بزاره که اگه موراتا بازیش خوب شد بتونه بعد از 3 فصل اونو برگردونه
یعنی فصل اول و دوم نمیتونه این کارو بکنه


پاسخ شما : اگه اینطوره باید چهار یا پنج فصلش کنن اگه سه فصل باشه باید قیمتو کم کنن چون خیلی به ضرره

رضا در 16/3/1393 | 17:05 گفت:

نقل قول : در مورد بند بازگشت موراتا یکم توضیح بدی ممنون میشم

پاسخ شما : رئال یه بندی میخواد تو قرارداد بزاره که اگه موراتا بازیش خوب شد بتونه بعد از 3 فصل اونو برگردونه
یعنی فصل اول و دوم نمیتونه این کارو بکنه

محسن عاشوری در 16/3/1393 | 16:33 گفت:

مانگالا هم سرعت داره هم قدرت .... خیلی بازی با پاش هم خوبه ( از لحاظ فنی )

محمد مشهدی حسینی در 16/3/1393 | 16:30 گفت:

در مورد بند بازگشت موراتا یکم توضیح بدی ممنون میشم

حامد در 16/3/1393 | 16:18 گفت:

1.هازارد و جنگ پول دارا.

2.از لحاظ فنی و کاربردی از دست دادن بازیکنی با خصوصیات سسک اشتباه بزرگی واسه هر تیمی مخصوصا ما.چه بلایی سرش بیارن هوادارا تو امارات هنوز اشلی کل هو میشه

3.کاسیاس 6میلیون پوند؟نکنه 60 بوده؟الان خوندم اگه کاسیاس نشه میرن واسه هوگو لوریس

4.مانگالا یعنی تضمین خط دفاع تا چند سال دیگه که سگسی میخواد بخرش

5.اتلتیک رو مارلوس ولا هم کار میکنه.marca

6.ام ویلا یه مدت بود میخواستیمش حالا اینتر میخوادش.به کار ما میاد؟