این دیگر شایعه نیست + آپ 1

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
از چهار سالگی طرفدار آرسنال
کل بازدید: 21,045 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این دیگر شایعه نیست + آپ 1

اعلام خبر رسمی انتقال الکسیس سانچز به آرسنال تا ساعاتی دیگر...


روزنامه های اسپانیایی Sport Mundo Deportivo وRac1 این انتقال رو تموم شده دونستن. این روزنامه ها این قرارداد رو 4 ساله و دستمزد سالیانه سانچز رو 6 یا 7 میلیون یورو اعلام کردن
.
.
.
.
.
از همه مهم تر روزنامه AS هست که خبر قطعی رو اعلا م کرده. AS مبلغ قرارداد رو 27.5 میلیون پوند معادل 34 میلیون یورو اعلام کرد و این رو هم گفته که درصورت کسب افتخارات 3 میلیون یورو به قرارداد اضافه میشه. AS اعلام کرد این قرارداد 4 ساله س. همچنین بندی در قرارداد وجود داره که درصورت تمایل سانچزز قرارداد 5 ساله میشه .
.
.
.
.
.
روزنامه های انگلیسی هم از جمله دیلی میل و دیلی میرور و تلگراف هم این انتقال رو قطعی دونستن
.
.
.
.
.
دیلی میرور خبر داده آرسنال پیشنهادی 8 میلیون پوندی به رمی داده و با کیو پی آر وارد مذاکره شده
.
.
.
.
.
دیلی میل هم خبر از توافق دو باشگاه داده و گفته فقط توافقات شخصی با رمی مونده وگفته آرسنال با عقد این قرارداد خیلی نزدیکه
.
.
.
.
.
در مورد دبوشی هم چیزی نمیگم چون کارش تموم شده س
.
.
.
.
.
دوستا تا خبر رسمی انتقال سانچز اعلام شد اینجا رو منفجر کنید
.
.
.
.
.
و این هم نشریه فوق معتبر گاردین
http://www.theguardian.com/football/2014/jul/09/arsenal-alexis-sanchez-barcelona
گاردین هم انتقال سانچز رو تایید کرده و گفته تا دوشنبه این انتقال رسمی میشه
همچنین گفته آرسنال امیدواره با رمی هم قرارداد ببنده و به لارس بندر هم علاقمنده
.
.
.
.
.
روزنامه RAC1 هم گفته سانچز تست های پزشکی رو تموم کرده و احتمالا امروز فردا این انتقال رسمی میشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ماهان ملک در 18/4/1393 | 22:26 گفت:

نقل قول : حالا شماره چند بپوشه سانچز؟

پاسخ شما : 18-21-23- خالین

leo zadoorian در 18/4/1393 | 20:29 گفت:

نقل قول : حالا شماره چند بپوشه سانچز؟

پاسخ شما : یا 27 یا 23 یا یه شماره ی بالا مثلا 99

رضا در 18/4/1393 | 16:42 گفت:

حالا شماره چند بپوشه سانچز؟

arsenalfc در 18/4/1393 | 16:34 گفت:

سلام به همگی
الآن داشتم دوباره عکسهایه قهرمانیمونو میدیدم
عجب حالی داد .... عالی بود .
2-0 از حریف عقب افتادیم ؛ من گفتم (باخودم) بازی رو میبریم و همونطور هم شد .
خیلی حال کردم اونروز .
چون روزایه چرتی رو داشتم میگذروندم و یهو آرسنال حال و هوا رو عوش کرد .
ایول دارن .

روسیچکی برای من اسطوره ی باشگاس (بعد از رئیس) .
واقعا خیلی حال میکنم وقتی عکسایه روسیچکی رو تویه قهرمانی میبینم .
عاشقه این جملشم ( میخوام تویه باشگاه بمونم و با تیم به قهرمانی برسیم ) این جملاته پارسال یا 2 ساله پیشه توماسه
واقعا حال کردم .
به غیر از رئیس یکی دیگه (روسیچکی) موندو قهرمان شدیم .
خدا خیرش بده .


روسیچکی : با فابرگاس و خیلی از بازیکنایه دیگه که تیمو ترک کردن ، هنوز رابطه دوستانه داریم ، خیلی از دوستامون از باشگاه رفتن ولی من میخوام بمونم و با تیم قهرمان شیم .
واقعا اویل داره .


رئیس & روسیچکی .

نیما در 18/4/1393 | 15:48 گفت:

من موندم ونگر چی جوری میخواد ترکیب فصل بعدو بچینه .

من که دارم میمیرم از خوشی

سلامتی هر چی ارسنالیه

تبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

majid در 18/4/1393 | 15:44 گفت:


عاشقتم پیرمرد تو چه کردی با قلب من...

majid در 18/4/1393 | 15:42 گفت:

نقل قول : الان من فقط میخوام بدونم اونایی که تو زمان بدبختیمون تو چهار پنج فصل اخیر میگفتن ونگر پول داره و بازیکن نمیخره و خودش فابرگاس و آدبایور و ... رو فروخته الان راضی شدن؟اونایی که هیچ وقت مواقع سختی کمک نمیکردن و فقط فحش میدادن الان راضی شدن؟؟یا هنوزم اعتقاد دارن باشگاه به ونگر گفته برو مسی رو بخر بعد مسی سانچز رو خریده بقیه پول رو گذاشته تو جیبش؟

پاسخ شما :

نه دیگه داداش ونگر دزده این پولارو میزاره تو جیبش باشگاهم که طویله ست دیگه قانونیم وجود نداره نظارتیم که نیست...

الانم بنده خدا تا ته اون 90 میلیون پوند و که قولشو باشگاه داده درنیاره بچه ها راضی بشو نیستن... تااااازه بعد خرج کردن

تمام این پول یه سری اعتقادشون اینه ونگر ناشیانه خرید کرده و پول و حروم کرده

masoud mahmudpur در 18/4/1393 | 15:06 گفت:

الان من فقط میخوام بدونم اونایی که تو زمان بدبختیمون تو چهار پنج فصل اخیر میگفتن ونگر پول داره و بازیکن نمیخره و خودش فابرگاس و آدبایور و ... رو فروخته الان راضی شدن؟اونایی که هیچ وقت مواقع سختی کمک نمیکردن و فقط فحش میدادن الان راضی شدن؟؟یا هنوزم اعتقاد دارن باشگاه به ونگر گفته برو مسی رو بخر بعد مسی سانچز رو خریده بقیه پول رو گذاشته تو جیبش؟

masoud mahmudpur در 18/4/1393 | 14:59 گفت:

خدا رو شکر!فقط دوست دارم یه دفاع وسط خوب بگیریم و ژیرو رو هم بفروشیم تا به پودولسکی و کمپل بیشتر بازی برسه

behrad در 18/4/1393 | 14:09 گفت:

وای سانچز دارم سکته میکنم

behrad در 18/4/1393 | 14:09 گفت:

وای سانچز دارم سکته میکنم

arsenalfc در 18/4/1393 | 14:03 گفت:

دبوشی & سانچز
و به احتمال خیلی زیاد ( لوئیک رمی )
و احتمالن ( یه هافبک دفاعی و یک عدد دروازه بان دوم ) .

واقعا عالیه .
ایول داره رئیس .
خوشحالم که تونسته بودم ونگر رو خوب بشناسم .
اولین کسیه که یه خونه براش ساختم تویه دهنم .
واقعا لذت بخشه که به یکی (ونگر) اعتماد کنی و جواب اعتمادتو عالی بده .


از اومدن هیشکی به اندازه رمی خوشحال نمیشم .
استایل و قیافه و بازیش عین هانری میمونه ( با این تفاوت که احتمالن تیمو ول نمیکنه بره ) .

بیچاره ونگر تا حالا پول نمیدادن بهش .
(جواب همه ی انتقادات رو داد ... حتی اگه دیگه بازیکنیب نخریم) .


فقط من موندم ، شما تیمی رو میشناسین که بتونه جلویه ما بایسته ؟
با این همه بازیکنه خوب .
(چلسی تویه حمله مشکل داره ... منچستر تویه دفاع و هافبک .. سیتی تویه حمله و احتمالن دفاع ... )
من فکر میکنم فقط رئال بتونه جلومون یه ذره ایستادگی بکنه (اگه خدیرا رو نده به ما)

میثم محمودی در 18/4/1393 | 13:21 گفت:

نقل قول : میثم محمودی@
mage Remy ro kharidim
?


پاسخ شما : داریم میخریم دیگه

محمد يزداني در 18/4/1393 | 12:03 گفت:

من تا قبل از جام جهانی به دو نفر از بازیکنایی که به ما لینک میشدن اصلا اعتقاد نداشتم یکی سانچز و دیگری خدیرا البته سانچز تو وسطای جام جهانی به ما لینک شد ولی دقیقا همین دو بازیکن مقابل برزیل انقدر عالی بازی کردن که من واقعا نظرم عوض شد.دیشب که خدیرا واقعا فوق العاده بود و من تازه فهمیدم چرا انقدر بزرگش کردن.سانچزم مقابل برزیل فوق العاده بود و خوشحالم اومد آرسنال.
خدیرا رو بگیریم دیگه از نظر هافبک هیچ مشکلی نداریم.مسوت و پر و لوکاس باید تلاش کنن متقاعد بشه بیاد.

حامد در 18/4/1393 | 11:54 گفت:

من هیچی نمیگم.اشکام داره میاد حتی اگه به کار نیاد یا هرچی

بی نهایت خوشحالم.هیچیش رو نمیتونم توصیف کنم

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتونم

ای درد رییس تو سرم بخوره که فقط بازیکن نمیخرید اونم گرفت

یکی منو جم کنه

majid در 18/4/1393 | 11:44 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : آقا آرین و حسین جان:
اگه دقت کرده باشید تو قضیه هیگواین فقط صحبت سر تواقات شخصی بود و هیچ خبری در مورد پیشنهاد به رئال یا توافق با رئال نبود
از طرفی روزنامه هایی هم که این اخبار رو منتشر میکردن انگلیسی و از نوع کاملا زردش بودن نظیر سان و استار و اکسپرس
اما در مورد سانچز باید بگم که این انتقال صددرصده و روزنامه AS اعتبارش رو با دادن خبر رسمی دروغ پایین نمیاره
آیرن جان این خبر مال اکسپرس هست و زیاد بهش توجه نکن


پاسخ شما : رضا جان شما یادت نیست احتمالا.هیگواین تو تست پزشکی هم شرکت کرده بود و همه خبرگزاری ها از دیلی میل و مترو و ایندیپندنت تا سان و... هم گفتن تموم شده و انتقال انجام شده ولی روز بعد ورق برگشت!


پاسخ شما :

هیگواین تو تست پزشکی شرکت کرده بود؟؟؟؟!!!!


پاسخ شما : مجید جان روزنامه فوق معتبر سان این خبر رو منتشر کرده بود نه AS
درضمن اگه یادت باشه همین AS بود که گفت هیچ پیشنهادی از سوی آرسنال برای هیگواین ارسال نشده


پاسخ شما :

رضا جان منم شما رو تایید کردم دیگه عزیزم. به نظر منم قضیه هیگواین و الکسیس زمین تا اسمون فرقشه و دیگه وقتی رییس میگه تموم شدست یعنی میشه اومدنشو جشن گرفت

Arian در 18/4/1393 | 11:29 گفت:

میثم محمودی@
mage Remy ro kharidim
?

رضا در 18/4/1393 | 11:27 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : آقا آرین و حسین جان:
اگه دقت کرده باشید تو قضیه هیگواین فقط صحبت سر تواقات شخصی بود و هیچ خبری در مورد پیشنهاد به رئال یا توافق با رئال نبود
از طرفی روزنامه هایی هم که این اخبار رو منتشر میکردن انگلیسی و از نوع کاملا زردش بودن نظیر سان و استار و اکسپرس
اما در مورد سانچز باید بگم که این انتقال صددرصده و روزنامه AS اعتبارش رو با دادن خبر رسمی دروغ پایین نمیاره
آیرن جان این خبر مال اکسپرس هست و زیاد بهش توجه نکن


پاسخ شما : رضا جان شما یادت نیست احتمالا.هیگواین تو تست پزشکی هم شرکت کرده بود و همه خبرگزاری ها از دیلی میل و مترو و ایندیپندنت تا سان و... هم گفتن تموم شده و انتقال انجام شده ولی روز بعد ورق برگشت!


پاسخ شما :

هیگواین تو تست پزشکی شرکت کرده بود؟؟؟؟!!!!


پاسخ شما : مجید جان روزنامه فوق معتبر سان این خبر رو منتشر کرده بود نه AS
درضمن اگه یادت باشه همین AS بود که گفت هیچ پیشنهادی از سوی آرسنال برای هیگواین ارسال نشده

میثم محمودی در 18/4/1393 | 11:12 گفت:

اقا من بیشتر از خرید رمی خوشحال شدم
این پسر خیلی استعداد داره
درست مثل گینگ هانری بازی میکنه
گلزنیشم مثل هانریه
الکسیس و رمی و دبوشی
کاشکی این خدیرا هم میخریدیم
دیشب مثل تانک لح میکرد و میرفت جلو
امسال خیلی امید دارم

majid در 18/4/1393 | 11:02 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا آرین و حسین جان:
اگه دقت کرده باشید تو قضیه هیگواین فقط صحبت سر تواقات شخصی بود و هیچ خبری در مورد پیشنهاد به رئال یا توافق با رئال نبود
از طرفی روزنامه هایی هم که این اخبار رو منتشر میکردن انگلیسی و از نوع کاملا زردش بودن نظیر سان و استار و اکسپرس
اما در مورد سانچز باید بگم که این انتقال صددرصده و روزنامه AS اعتبارش رو با دادن خبر رسمی دروغ پایین نمیاره
آیرن جان این خبر مال اکسپرس هست و زیاد بهش توجه نکن


پاسخ شما : رضا جان شما یادت نیست احتمالا.هیگواین تو تست پزشکی هم شرکت کرده بود و همه خبرگزاری ها از دیلی میل و مترو و ایندیپندنت تا سان و... هم گفتن تموم شده و انتقال انجام شده ولی روز بعد ورق برگشت!


پاسخ شما :

هیگواین تو تست پزشکی شرکت کرده بود؟؟؟؟!!!!

Ali در 18/4/1393 | 11:01 گفت:

فقط یه هافبک دفاعی خوب کم داریم مثل بندر یا خدیرا.

آرین در 18/4/1393 | 10:51 گفت:

نقل قول : آقا آرین و حسین جان:
اگه دقت کرده باشید تو قضیه هیگواین فقط صحبت سر تواقات شخصی بود و هیچ خبری در مورد پیشنهاد به رئال یا توافق با رئال نبود
از طرفی روزنامه هایی هم که این اخبار رو منتشر میکردن انگلیسی و از نوع کاملا زردش بودن نظیر سان و استار و اکسپرس
اما در مورد سانچز باید بگم که این انتقال صددرصده و روزنامه AS اعتبارش رو با دادن خبر رسمی دروغ پایین نمیاره
آیرن جان این خبر مال اکسپرس هست و زیاد بهش توجه نکن


پاسخ شما : رضا جان شما یادت نیست احتمالا.هیگواین تو تست پزشکی هم شرکت کرده بود و همه خبرگزاری ها از دیلی میل و مترو و ایندیپندنت تا سان و... هم گفتن تموم شده و انتقال انجام شده ولی روز بعد ورق برگشت!

کمیل در 18/4/1393 | 10:42 گفت:

آقا تبریک، سانچز خیلی بازیکن خوب و دونده و قدرتییه، واقعا تو خط حمله خیلی میتونه بهمون کمک کنه اما ونگر باید یه مهاجم دیگه بگیره، ترسم از اینه سانچز رو بزاره وینگر و دوباره از ژیرود استفاده کنه و مهاجم اصلیش ژیرود باشه و بازم یه فصل دیگه رو اعصاب همه راه بره، کمبپل رو نباید قرضی بفرسته یه تیم دیگه، علاوه بر اون رمی هم بگیره، یه هافبک دفاعی هم بگیریم دیگه حله، خدیرا خیلی خوبه بندر هم عالیه

آرین در 18/4/1393 | 10:40 گفت:

اکثر خبرگزاری هم زدن لرد بنتنر از استون ویلا پیشنهاد داره و احتمالا میره استون ویلا. (Mirror.co.uk)
نیوکاسل هم برای جانشینی دبوشی,جنکینسن رو میخواد!!!! (Daily Mail )

از این بهتر نمیشه

یعنی میشه همه ی اینا بشه.....

رضا در 18/4/1393 | 10:40 گفت:

آقا آرین و حسین جان:
اگه دقت کرده باشید تو قضیه هیگواین فقط صحبت سر تواقات شخصی بود و هیچ خبری در مورد پیشنهاد به رئال یا توافق با رئال نبود
از طرفی روزنامه هایی هم که این اخبار رو منتشر میکردن انگلیسی و از نوع کاملا زردش بودن نظیر سان و استار و اکسپرس
اما در مورد سانچز باید بگم که این انتقال صددرصده و روزنامه AS اعتبارش رو با دادن خبر رسمی دروغ پایین نمیاره
آیرن جان این خبر مال اکسپرس هست و زیاد بهش توجه نکن

آرین در 18/4/1393 | 10:29 گفت:

Khedira next on Wenger wishlist
After closing in on deals for Alexis Sanchez and Mathieu Debuchy, the next player Arsenal will look to buy is Real Madrid midfielder Sami Khedira. Los Blancos could allow the German to leave after securing Toni Kroos.
Daily Express

بعد از خرید سانچز و دبوشی ,حالا ونگر به دنبال خرید خدیرا.
(دیشب فوق العاده بود.من کلا ازش زیاد خوشم نمیاد ولی انصافا به کارمون میاد.و تو یه مصاحبه ای یادم میاد گفته بود ارسنالو دوست داره.فقط مونده ونگر )

دبوشی-سانچز-خدیرا یعنی 1 درصد هم فکر نمیکردم ونگر در این حد بازیکن بخره.البته امیدوارم مثل پارسال قضیه ی هیگواین نشه!

Hossein در 18/4/1393 | 10:04 گفت:

من باور نمیکنم

leo zadoorian در 18/4/1393 | 09:51 گفت:

سانچز امروز اعلام میشه انتقالش دبوشی هم تا چند روز آینده اعلام میشه.به امید ادامه داشتن خرید های بزرگ...خوش اومدی الکسیس