7 بیجار

نویسنده: مهرزاد

وبلاگ من
نویسنده: مهرزاد
اسم مهرزاد فامیلی ستارزاده دانشجوی کامپیوتر دانشگاه شمال
کل بازدید: 17,291 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

7 بیجار

به نام یزدان پاک سرشت

به نام خداوند جان و خرد  کزین برتر اندیشه برنگذرد

.............

99.99% این پست گرفته از خود این مجموعه ارسنال هست.

دوستان سوتفاهم نشه! این ترجمه ها دقیقا از هایبوری گرفته شده.با رفتن پرنس پدولسکی از تیم 100% موافقم و از این که همین نیم فصل رفت کار درستی کرد. ما با ترافیک بازیکن رو به رو بودیم. میون بازیکن های ارسنال و کلا 2 سال اخیر و میون کل تیم ها از پولدی از همه بیش تر خوشم میاد ولی باید می رفت دیگه. هر موقع اومد تمام پتانسیل خودش رو گذاشت. شاید خرید خیلی خوبی واسه ارسنال نبوده باشه. اما حداقل خرید خوب بود. نه مثل خیلی ها فقط مصدوم هست. می خواد جکی باشه که اونم خیلی قبول دارم باهاش حال می کنم چه رمزی یا حتی والکات. هر موقع اومد حداقل بد کار نکرد. به خصوص بازی های اخر فصل پیش و یه بازی تو جام حذفی.

پرنس عزیز امیدوارم برگردی به کلن و یال های اخر رو اونجا بگذرونی.

من فقط از یه سیاست ونگر چندان خوشم نمیاد اینه که (از اصلا بحث پدولسکی نیست. ونگر اسطوره هست. جدی گفتم تیکه نیست!) اگه هنوز به سن بلوغ نرسیده باشی یه نیم چه استعدادی داشته باشی می تونی فیکس باشی اما بعضی از بازیکنا خودشون رو بکشن هم به این راحتی نمی تونن بیان ترکیب اصلی. بعضی ها هم دیگه قسم خورده هستن باید حتما تو باشن!.

++++++++++++++++++++++++++++++++

واقعا نمی دونم چه کلماتی رو به کار ببرم,  طراوت نزدیک ترین لغت به اون چیزی هست که تو فکرمه!

چرا بیشتر بازی نمی کنی برام سواله!

++++++++++++بازگشت هانری به خانه (شدیدا دوست دارم برکمپ هم بیاد)

++++++++++++++++++بعد از kim little که  از ارسنال رفت. به این دو خواهر ارادت خاصی دارم

++++++++++++

++++++++++++++++

ارسن ونگر

++++++++++++
بله.
گذر زمان.

++++++++
...

++++++++


++++++++++


این عکس رو واقعا دوست دارم.

++++++++++++


یادش بخیر.
من هنوز از ون پرسی خوشم میاد. اما اون خریتش سر بازیه برگشت با بارسا حالم رو گرفت.
پروفسور بازی برگشت با میلان هم خیلی خوب بود ولی فکر کنم یه موقعیت خیلی خوب رو نزد.

+++++++


hope

+++++++++++


Yuvraj Phukan(کاربری در صفحه ی اجتماعی)


We are sad, we are down, everyone laugh us to the ground. We are hurt, we are sad, all of us says that this is bad. Wenger out, Wenger in, I don’t know where to begin. We buy player to score goals, but not to fill our empty holes. Buy a defender would 

do good, buy a defensive midfielder we should. We need to score goals to win, but defend our own goal is where to begin.The team will fight, every night and at the end, it will look bright. To be a fan of Arsenal can be tough, we need to stand by our club, thats enough. Support your team in any occasion, every dayand at every location. Scream for the Arsenal, scream the name, support the team in every game. If we loose, win or if we tie, we are all Arsenal till we die.Hold together, hold on tight, cheer together in the night. Love the team, love the game, Arsenal Football Club is our name. Come On You Gunners!

++++++++

دیدار 88/8/8 آرسنالی های
ایران
 باز هم میخواهیم دیداری
تازه کنیم
!!

اینبار در تاریخ 88/8/8
یک رو ز بیاد ماندنی دیگر توسط آرسنالی های ایران رقم خواهد خورد
!!!!با توجه به تغییرات متعدد
در نحوه کار سایت،صدور کارت های هواداری،به روز شدن چهره سایت و همینطور حرفه ای
تر شدن آن در نظر داریم تا یکبار دیگر دیداری تازه کنیم و با هم پیمانی ببندیم
.برنامه های روز دیدارمان
از این قرار است
:

1.
معرفی اعضاء

2.
صحبت های آقای آرمان
امیراحمدی، مدیریت سایت کانون در رابطه با عملکرد های گذشته و برنامه های آینده
.

3.
صحبت های آقای يوسف
بذركار در رابطه با تيم فوتسال كانون هواداري
.

4.
صحبت های سید علی ساداتی
و پاسخ به سوالات مربوط به کارت هواداری، رفع مشکلات احتمالی و نظرات و پیشنهادات
درباره دیدارهای بعدی
.

5 .
پذیرایی

6.
اهداء جوایز مسابقات سال
گذشته
.

7.
بحث آزاد( بحث و تبادل
نظر در رابطه با وضعیت تیم آرسنال، کانون هواداری و جویا شدن نظرات هواداران
)

به نکات زیر نیز توجه
کنید
:

1.
مقدم بانوان را شدیدا
گرامی میداریم
!!!!

2.
همچون همیشه سعی کنید با
لباس آرسنال تشریف بیاورید و در صورتی که پرچم نیز موجود است ، همراه خود داشته
باشید
.

3.
لطفا در ساعت ذکر شده
تشریف بیاورید تا از بر هم زدن نظم جلسه جلوگیری شده و شما نیز این روز به خصوص را
از دست ندهید
.

4.
پس از اتمام مراسم معارفه
تا شروع پذیرایی از پذیرفتن دوستان متاخر معذوریم
.

5.
این دیدار، دیدار
سربازخانه محسوب میشود، لذا همراه داشتن کارت هواداری الزامی میباشد
.

6.
فروش کارت هواداری در محل
میتینگ صورت خواهد گرفت


7.
ساعت و محل دقیق این قرار
متعاقبا" در همینجا اعلام خواهد شد


8.
سوالات، نظرات و
پیشنهادات خود را همینجا بیان کنید


میخواهیم بار دیگر ثابت
کنیم که در دیدار های خود نیازی به دعوت از هواداران تیم حریف نداریم
.

میخواهیم یکبار دیگر
حماسه ای به رنگ سفید و قرمز برپا کنیم


اما...

اما اینبار پرشور تر 

پر رنگ تر 

و محکم تر خواهیم بود.به امید دیدار شما

سید علی ساداتی.

------------به اطلاع عزیزان میرسانیم قرار است مراسمی بین روزهای 15
الی 25 اسفند در تهران برگزار کنیم . نظر خود را در این مورد ارائه دهید
.

انشاالله در این مراسم هم صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان
را جشن میگیریم و هم قهرمانی جام اتحادیه و 100 البته عید نوروز

....

پیشنهاد محل برگزاری ... زمان ( روز ) ... و .... هر چی که
فکر میکنید کمک میکنه به ماجرا
.....

------------

 نشست پرشور
14 مهر آرسنالی های ایران در نشریات نیز بازتاب یافت
...هفته نامه پرمخاطب چلچراغ در چاپ 491 خود در روز
شنبه 22 مهر 91 ، گزارشی دو صفحه ای را در رابطه با میتینگ هفته گذشته توپچی ها به
چاپ رسانده است
.طراحی زیبای صفحات و قلم جالب نگارنده این گزارش ،
اتفاقات این نشست را به شیوه ای جالب و متفاوت بیان کرده که برای مخاطبین آن جالب
توجه خواهد بود
.بخش آغازین و کوتاهی از این گزارش مفصل را که به
دست آوردن اطلاعات تکمیلی آن در مصاحبه با آرمان امیر احمدی انجام شده و در صفحات
48 و 49 این هفته نامه به چاپ رسیده را می توانید در ذیل مشاهده فرمایید
//

"
کوچه اسکو بیشتر وقت ها شلوغ است. این جا معمولا پر
است از آدم هایی که از دغدغه های روزمره میدان انقلاب رد شده اند تا برای ملاقات
با یک دوست یا رفع خستگی ناشی از تماشای یک فیلم بد توی سینماهای انقلاب یا رسیدن
به یک قرار کاری و یا هر بهانه دیگری راهی یکی از کافه های مشهور شهر شوند. این
قرارها البته گاهی هم عاشقانه هستند. لیلی اما همیشه زن نیست و گاهی حتی می تواند
یک تیم فوتبال باشد که دوستارانش برای نمایش علاقه شان به آن دور هم جمع می شوند.
" این قرار عاشقانه را عدد بده
"کافه ها از قدیم الایام مکان مناسبی برای برگزاری
میتینگ بوده اند. از بحث های عمیق سیاسی و اعتقادی توی کافه های غرق در دود طهران
قدیم گرفته، تا همین بحث های سینمایی و جلسات فیلمنامه خوانی که مرسوم ترین
گردهمایی کافی ای این روزهای تهران هستند. حالا میتینگ های فوتبالی ها رفته رفته
دارند مد می شوند. به این بهانه سری زده ایم به گردهمایی هواداران تیمی که سالهاست
جام نمی گیرد اما حتی در کشور خودمان هم طرفداران پروپاقرصش را از دست نداده است
......................."

---------------میتینگ پاییــــــــــــــــــــــــز 91 هم با کیفیت بالا برگزار شد.در این میتینگ که بیش از 110 مهمان حاضر بودند ، برای اولین بار یک خانم طرفدار آرسنال در جمع حاضر شد ،هرچند که تنها دختر جمعیت 110 نفری بودند و 1% جمع را هم تشکیل نمیدادند اما به هرحال جو را کمی تغییر دادند.

مهمان دوست داشتنی ما ، دکتر صدر هم به همراه همسرشان در جمع ما حضور بهم رساندند و در مدت حضورشان همانند آنچه همه ی ما از روحیات ایشان میدانیم با جمع صمیمانه و گرم برخورد کردند و به گفتگو با بچه ها پرداختند.

در این میتینگ از همه مدیران سایت ، به ویژه اشکان دهقان و علی ارشدی ، همکاران قدیمی سایت به ویژه محسن ایرانپور و میثاق لقایی یاد شد و از زحمات آنها سپاسگذاری شد.
++++++++++++


شماره یک دیوید سیمن 
تعداد بازی برای آرسنال : 564 
گلزده : 0 
------

سخنان بزرگان تیم در مورد وی ... 

آنری : بازیکن بزرگی را از دست دادیم و همه این را میدانیم، دیوید مرد بزرگ و بازیکنی بسیار خوب بود. وی بیش از یک بازیکن بود او مثل پدر بود برای ما و واقعا وی را در رختکن از دست دادیم. من معمولا با دیوید صمیمیت زیادی داشتم ... شام و ناهارهای زیادی با هم خوردیم، اون واقعا در مورد فوتبال مرد پری بود و تاریخچه کاری فوق العاده داشت.


آرسن ونگر : مردم فراموش میکنند؛ وی در تمرینات سخت کار میکرد و در نهایت پاداش آن را میدید.او نمونه حرفه ای گری است و نمونه ای فوق العاده برای دروازبانان جوان است.

=====


شماره 2 دیکسون 
مدافع راست 
تعداد بازی : 619 
گل زده : 28 
---------

سخن بزرگان آرسنال ...

لوران : وقتی قرار شد به دفاع مرکزی بروم با وی( دیکسون ) مشورت کردم، او 15 سال در آن منطقه بازی کرده بود، خیلی چیزها برایم گفت که بسیار ارزشمند بود . هر زمان که میخواستم کمکم میکرد و به سوالاتم پاسخ میداد.

دیکسون در مورد آرسن ونگر گفت : ما هرگز کارهای بزرگ چپمن را فراموش نمیکنیم، اما آرسن ونگر هم کار بسیار بزرگی انجام داده و توانسته انتقال به ورزشگاه جدید را هموار کند.
==========


با کنار زدن کول، دفاع چپ تاریخ آرسنال، وینتربرن 

شماره 3 : وینگل وینتربرن 
تعداد بازی برای آرسنال : 584 
گلزده : 12
-------


سخن بزرگان 

ونگر : از دست دادن بازیکنی که 13 سال برای آرسنال زحمت کشیده بی تردید یک دوری سخت است. خیلی از بازیکنان در این سن و سال مدام تیم عوض میکنند اما وینگل وینتربرن همیشه برای آرسنال ماند. وی نشان داد معنای پایبند بودن و تعهد به باشگاه چیست. وی شخصیت خاصی بوده و من این را بارها گفته ام. هیچ کس دوست نداشت وی ما از ما جدا شود.


وی نیز در مورد پایبندی خود چنین گفته است : بازی با آرسنال، برای آرسنال حس متفاوتی برایم به ارمغان میآورد برای همین بود که تمام تلاشم را میکردم که بهترین بازی خود را ارائه کنم.مثل آدامز، استیو بلاد و لی دیکسون .... آنها میدانستند پیروز هستند ،معنی آن را درک کرده بودند و راه پیروزی را شناخته بودند.

=======هیولای سیاه در کنار آدامز ... 


سول کمپل بهترین مدافع تاریخ آرسنال شد، وی در کنار آدامز این عنوان را بدست آورد.

شماره 5 : سول کمپل
پست : مدافع مرکزی
تعداد بازی : 211
تعداد گل : 12
-------

کمپل، آدامز ، دیکسون و وینتربرن 4 بازیکن دفاع تاریخ آرسنال شدند ... 

ونگر در سال 2006 در مورد وی چنین گفت ...
سول قلب دفاع ما بود ، او با رفتنش خیلی از حاطرات را هم برد، خاطراتی که با او ساخته شده بود. باید از سول تشکر کنم.

=========


آدامز قلب دفاع تاریخ را فتح کرد 

تومی آدامز بهترین بازیکن خط دفاع آرسنال شد.

تونی آدامز
تعداد بازی : 669 بازی 
گلزده : 48 گل 
-----------

سخن بزرگان ...

فابرگاس : من هرگز بازی های او را ندیدم، خیلی سنم کم بود.همه در مورد او میگویند بازیکن بسیار فوق العاده ای بوده امیدوارم روزی همانند وی در مورد من صحبت شود. من دوست دارم با نام خودم شناخته شوم، باید برای این امر قهرمانی بدست آورم...

گراهام : تونی ادامز ، هیولای من است 

آرسن ونگر : او پروفسور خط دفاع است

========


پاتریک ویه را بی تردید از بهترین های تاریخ آرسنال است، وی هافبک برتر شناخته شد.

شماره 4 : پاتریک ویه را 
پست : هافبک 
تعداد بازی : 406
تعداد گل : 33
-----

درگیری ویه را و روی کین از یاد رفتنی نیست !


سخن بزرگان ...


آرسن ونگر :
برای او احترام ویژه ای قائل هستم او یک قهرمان است و همواره او را در یاد خواهیم داشت. نسبت به افتخاراتی که با هم کسب کردیم حس غرور میکنم. وی 9 سال طلایی را پیش ما بود شاید بهترین سال های باشگاه آرسنال ... برخی بازیکنان خارجی اینگونه عمل میکنند، ویه را و دنیس از این دسته بودند.

=========


فردي ليونگبرگ با حضور در 328 بازي و به ثمر رساندن 72 گل ، هفتمين بازيکن انتخاب شده در تيم رويايي است
------
ليونگبرگ يک مدرک زنده است که نشان مي دهد آرسن ونگر ميتواند خريد هاي بي سر و صدا را به استعداد هاي سطح جهاني تبديل کند

فردي در کارديف در کانون توجه قرار داشت...هواداران به تقليد از او روي سرشان خطوط قرمز ايجاد ميکردند و شعار معروف او (نميتوان چشمانم را از تو بردارم ) در ورزشگاه ميلنيوم بارها تکرار و در کلوب ها طنين انداز ميشد 

===============


شماره یازده: رابرت پیرس

پست: هافبک

تعداد بازی: 284

تعداد گل: 84
----------

گفتنی ها:

آرسن ونگر " رابرت 6 سال باشکوه را در کنار ما داشت و در زمان حضور خود در اینجا سهم عظیمی در موفقیت تیم داشت. او تنها یک فوتبالیست بزرگ نیست بلکه یک مرد خوب است. سخت است که یک یا دو نکته برجسته از بازی او را جدا کنید اما او در جریان فتح دوگانه 2001/02 فوق العاده عالی کار کرد و با زدن 19 گل کمک فوق العاده ای در فصل بدون شکست ما بود."

=======


شماره ده: دنیس برگکمپ

پست: مهاجم

تعداد بازی: 423

تعداد گل: 120
-----------
تعداد زیادی از 120 گلی که در پیراهن آرسنال به ثمر رساند بسیار خاص بودند، چرخش غیر قابل تصور مقابل نیوکاسل، یک دریبل سرپا مقابل لستر، یک شلیک تماشایی مقابل بولتون، یک چیپ حیرت انگیز مقابل لورکوزن .... این فهرست همینطور ادامه دارد.

گفتنی ها:

آرسن ونگر " او هوش و کلاس خاص خود را دارد. کلاس هست، البته ، بیشتر اوقات به کاری که می توانید با توپ انجام دهید بستگی دارد اما هوش شما باعث می شود بتوانید در روشی موثر از تکنیک خود استفاده کنید. این مانند کسی است که دایره لغات بزرگی دارد بنابراین می تواند هوشمندانه تر صحبت کند و این این دقیقا همه چیز در مورد دنیس است. آنچه او انجام داد، همواره یک ذهن و مغز پشت کارهایش بود. و تکنیک او به وی اجازه می داد تا انچه را که می دید انجام دهد."

رابین ونپرسی " وقتی می بینید او چگونه زندگی کرده مثال بی نظیری برایاتان است.... او در داخل و خارج از زمین فوتبال فوق العاده است."

==============

لیام بردی

هافبک میانی
تعداد بازی 307 گل 59

+++++++++++ده گل برتر تاریخ ارسنال.

+++++++++


چه با on چه با in چه WengerOut# چه با trust چه هر کوفت و زهر مار دیگه, Arsenal till i die
من به خصوص این فصل بیشتر از اینکه از خود arsenal خوشم بیاد و خبرهاش رو دنبال بکنم از بودن با  سایت و دوستان چه هایبوری و دات ای ار اذت می برم. دم همه ی کسایی که واسه این سایت زحمت کشیدن گرم.

**********
به قول یکی از دوستان :

و من همیشه به یادت هستم...^^^^^^^^

یه یادی هم از ایشون کنیم:


--------
ممکنه تا 1 یا 2 یا یک هفته بعد(شایدم بیشتر نباشم) می دونم خیلی براتون سخته ولی تحمل کنین دیگه!

______________

دوستان سوتفاهم نشه! این ترجمه ها دقیقا از هایبوری گرفته شده.
ثبت نظر شمانظرات پیشین

Richard George در 5/12/1393 | 00:39 گفت:

پستت بسیار عالی و خاطره انگیز بود
فقط یه مشکل داشت:
من هنوز از ون پرسی خوشم میاد. اما اون خریتش سر بازیه برگشت با بارسا حالم رو گرفت.
----------------------
اولا خیلی بیخود میکنی از یک خائن خوشت میاد دیما خریتشششش؟؟؟ لابد بارسایی ای؟ یا دادا کدوم خریت؟ داور زیر لباسش لباس بارسا رو پوشیده بود. اف سی یوفالونا وقتی هیچ امیدی برای صعود نداشت ، به کمک داور و با یک حرکت د**ثانه خائن رو اخراج کرد. و الا خائن عادت به زود شوتیدن داره و تو جو نیوگه یوفالونا عادیش صدای سوت داورو نمیشنوی

سيد حميد در 4/12/1393 | 12:50 گفت:

خاطرات بد من با خاطرات خوب...(با صدای حصین بخون)
هیییییی،یادش بخیر
ممنون بابت پستت،خیلی زحمت کشیدی
یادآوری های ب جایی بود

Reza ADPH در 2/12/1393 | 21:13 گفت:

آقا حرف نداشت پستت . عااااااااالی بود .
ضمنا با اون قسمتی هم که در باره ی روسیچکی نوشته بودی کاملا موافقم .

masoud mahmudpur در 2/12/1393 | 20:56 گفت:

وای.چقدر دلم پت رایس تنگ شد!
خدایی این بولد کچل چی داره که رو نیمکت نشسته.
امروزم بزور بردیم ولی خیلی برد خوبی بودومنچستر باخت.چلسیم مساوی کرد

حسن در 2/12/1393 | 20:47 گفت:

ممنون از پست خيلي قشنگت! بعد از مدتها از پستي خيلي كيف كردم
درمورد wenger out و ... فقط ميتونم بگم هركس نظري داره و اينم نظر شماست و محترمه...

majid در 2/12/1393 | 19:30 گفت:


ایکاش از همون اول اون دوتا جمله ی کلیشه ای رو نمینوشتی باز خدارو شکر تصحیح کردی.

تو این دوران ارامش, خیلی بهتره که تشنج بوجود نیاریم خودمون. مرسی مهرزاد جان.

ببخش اما لایک نمیزنم چون از اون شیطنتت خوشم نیومد

توپچی جنوب در 2/12/1393 | 16:21 گفت:

عالی بود مهرزاد جان.
فقط من متوجه نشدم بازم میتنگ میخواید برگزار کنید یا اینا ک گفتی مربوط به همون سال 88 بود؟؟؟

midya در 2/12/1393 | 14:56 گفت:

اول اوزیلو خیلی دوست دارم بعد ویلشرو ولکاتو پولدی بعد همه بجز(فلامینی)

midya در 2/12/1393 | 14:52 گفت:

پستت خیلی زیبا بود ممنون!
من واسم فرقی نمیکنه چه ونگر باشه چه نباشه فقط دوست دارم ارسنال ببره و زیبا بازی کنه !

mohammad در 2/12/1393 | 14:45 گفت:

دستت درد نکنه بابت زحمتی ک کشیدی
باعث یادآوری خاطرات قدیمی شد

در مورد این حرفت هم ک گفتی باید به همه بازیکنای قدیمی احترام گذاشت (چه اونایی که مثل خائن از تیم جدا شدن یا به هر دلیل دیگه) باهات کاملا موافقم مثل نمونه زیر

با اینکه از جدایی فابرگاس و مخصوصا فن پرسی خائن( که مستقیما به منشستر پیوست) حسابی ناراحت شدم اما با این حال هیچوقت نتونستم از ته دل ازشون بدم بیاد چون هردو برا تیممون زحمت کشیدن و تا وقتی بودن با غیرت و تعصب بازی کردن

البته با بعضی حرفات مثل out گفتن هات کاملا مخالفم

جدای همه حرفا یه چیز برا هممون مهمه اونم موفقیت تیم محبوبمونه چه با اسطوره هامون چه بدون اسطوره هامون(از سرمربی و بازیکن و ...)
پس به امید موفقیت تیم محبوبمون (آرسنال) در تمامی مسابقات

ارسلان آیرم پور در 2/12/1393 | 14:44 گفت:

اگر صبح میومدین اخر پست زده بود wenger out#
زمان تغییر است!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم دوباره این جمله رو نرو رو تکرار نکنه.

Vishka در 2/12/1393 | 13:14 گفت:

عکسات منو برد به سالهای پیش خیلی هم عالی . دستت درد نکنه .امضای منم که بود دیگه سنگ تمام گذاشتی

صحبتهای بزرگان آرسنال خیلی خوب بود

Sajad در 2/12/1393 | 11:10 گفت:

دمت گرم پست خیلی خوبی بود.کلی خاطره توش بود.

ابوالفضل توانگر در 2/12/1393 | 10:56 گفت:

پستت خوبی بود ، زحمت کشیده بودی، دلم گرفت عکس بازیکنای قدیمو دیدم، باید به همشون احترام گذاشت، اهمیتی نداره چجوری از تیم رفتن، مهم اینه که تا وقتی بودن با غیرت و تعصب بازی کردن، دمشون گرم...

علیرضا در 2/12/1393 | 10:31 گفت:

من کامنت زیری رو یه ساعت پیش نوشته بودم ، همین جور بود تا الان فرستادمش.ندیدم تغییراتو
ولی بازم اون دو خط آخری رو بهت پیشنهاد میکنم

علیرضا در 2/12/1393 | 10:27 گفت:

داداش اصلا معلوم هست با خودت چند چندی؟
ونگرو اسطوره خطاب میکنی ، کلی ازش تعریف میکنی بعد بازم همون جمله همیشگی تو میگی؟
داداش چون میدونم خیلی علاقه داری به امضای اینترنتی توصیم بهت اینه که سعی کن هر امضایی که میخوای برا خودت درست کنی ، منطق و تفکرم و استدلالم پشتش باشه
یا علی.موفق باشی

مهرزاد در 2/12/1393 | 09:43 گفت:

تصحیح شد!!!

مهرزاد در 2/12/1393 | 09:42 گفت:

تصحیح شد!!!

ارسلان آیرم پور در 2/12/1393 | 09:26 گفت:


تو که از ونگر خوشت نمیاد واسه چی این همه مدحو ستایش بعد 1هو میگی زمان تغییر است!!!!!!!!!!!!!
اصلا واسه چی طرفدار آرسنالی؟؟؟؟
همه آرسنالو با ونگر میخان.
توصیم اینه که 1تیم دیگرو انتخاب کنی.

مهرزاد out!!!!!
زمان تغیر تیمت است

arman در 2/12/1393 | 01:59 گفت:

#WengerOut


majid در 2/12/1393 | 00:12 گفت:


نه به عکسای قشنگی که گزاشتی نه به این جمله ی اخرت!!!! ثبات شخصیتی هم خوب چیزیه... فک کنم اخرای پستت خود واقعیت شدی