خخخخخخخخخخ ( سری 2 )

نویسنده: M o o r I

وبلاگ من
نویسنده: M o o r I
لپ کلام 1 آرسنالی والا !
کل بازدید: 62,396 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خخخخخخخخخخ ( سری 2 )

عکسای کمیاب ♥


ب مناسبت برگشتنم


اولی تئو این آدمه عایا ؟!!!
باز اونوخ امیدوارن بیاد تیمشون خخخخخخ
اینارم کناره گذاشتم ( فقط حمید فرازی نبینه خخخخخخ )خخخخخخخخخخخخخخخخ


خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اینو نیگا وختی تو اورتون بوده
اینو راس میگهتولدت مبارک
اینم جوونایی فلینی
واقعناااااا

ب نظرتون بهش نیاز داریم تو این فصل ؟؟
واقعا شبیهن

ترول در گذر زمان
قدرت نیمار
خخخخخخخخخخخخخخخخ
5 رو باش
بالوتلی در مقابل رفتار نژاد پرستانه


خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اینم آرسنالیه هاااااااا   اگ فتوشاپ نباشه . عشق منه
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 


اگ خوب بود بگین تا بازم بذارم
قربونتون برم فعلا یا علی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 12/4/1392 | 10:32 گفت:

دکت گرم مرتضی!!!عالی بود...

alireza 9 در 12/4/1392 | 09:23 گفت:

خیلی خوب بودن ادامه داشته باشه

علیرضا در 12/4/1392 | 07:38 گفت:

عالی بود
تیلور رو خیلی حال کردم

...* Ayda *... در 12/4/1392 | 00:04 گفت:

خیلی خوب بود....
دستت درد نکنه....

Ali در 12/4/1392 | 00:02 گفت:

اون سر جان تری فتو شاپ بود نه؟و اون 5

parsa در 11/4/1392 | 22:53 گفت:

دمت گرم
عالی بود

محمدرضا در 11/4/1392 | 19:48 گفت:

داداش افرین ولی باید بگم اون عکس فتوشاب بود

reza در 11/4/1392 | 19:18 گفت:

mer30 taylor swif

Morteza Bauer در 11/4/1392 | 18:59 گفت:

دمت گرم داداش عالی بودعکس ها.ادامه بده.

ali arsenal در 11/4/1392 | 18:51 گفت:

مرسی تورسا باحال تر بودن

رضامنصورآبادی در 11/4/1392 | 18:50 گفت:

دستت درد نکنه.بازم بذار.

majid در 11/4/1392 | 18:43 گفت:

1-شباهت اون بچه ها با سیلوا و لوییز
2-قضیه ی تری شکیرا و پیکه (این یکی بیشتر)

یعنی این 2تا مخصوصآ فوق العاده بوداااا مردم از خنده مخصوصآ اون لبخند کثیف جان تری...

ایول داداش خداییش فان بود حال کردم مرسی

masoud mahmudpur در 11/4/1392 | 18:24 گفت:

توووووووووووووووووپ بود

saeed در 11/4/1392 | 18:16 گفت:

عااااااالی بود.

محسن عاشوری در 11/4/1392 | 18:15 گفت:

مرسی .. نایس بودن

تاگو سیلوا و داوید لوئیز جالب بود

akbar در 11/4/1392 | 17:59 گفت:

دمت گــــــــــــــــــــــــــــرررم

ehsan zoola در 11/4/1392 | 17:34 گفت:

مرسی دادا

مثل همیشه عالی بود

چقد این بازیکنان رو با شیر مقایسه میکنن؟؟

hamid saadi در 11/4/1392 | 17:23 گفت:

عالی.خوش برگشتی داداش

farshad در 11/4/1392 | 17:04 گفت:

زود برین سایت طرفداری رای بدین فقط منچستر از ما جلو زده

farzam در 11/4/1392 | 16:52 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخ
فقط ترول در مرور زمان رو عشقه ترکیدم از خنده