تلفات

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
asheghe filmo mosighiyo arsenal
کل بازدید: 4,680 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تلفات

بازی استون ویلا هم به سبک چند بازی اخیر میلی متری و نزدیک به سود ما تموم شد امیدوارم سیتی و چلسی هر چه زودتر در بازیهاشون امتیاز از دست بدن تا بتونیم فاصله بگیریم حالا هنوز که بازی ها خیلی فشرده نشده باید مقابل این تیمهای پایین جدول تا میشه امتیاز جمع کرد اما نمیدونم چرا تا یکی دوتا بازیکن به تیم برمیگردن یکی دوتا دیگه مصدوم میشن بینی روسیچکی به نظر خیلی بد میومد ناچو هم که مصدوم شد.اگر این شایعات راجع به خرید های گرون قیمت زمستونی ( به خصوص دراکسلر ) به حقیقت به پیونده نشون میده مسئولین تیم واقعا رویه رو عوض کردن و خرید اوزیل یه اتفاق نبوده و حالا میتونیم با تیمهای ثروتمند تو داشتن ستاره های گرون قیمت مبارزه کنیم .
مطلب آخر هم اینکه امیدوارم پودولسکی در روزهای آینده به اوج برگرده و آرسن ونگر بیشتر بهش بازی بده واقعا همچین بازیکنی حیفه که افت کنه و دلسرد بشه و بخواد تیم رو ترک کنه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 26/10/1392 | 14:36 گفت:

واقعا دلم واسه پولدی تنگ شده.

T.Vermaelen در 25/10/1392 | 22:24 گفت:

دراکسلر واقعا عالی هست و می تونه بهترین خرید باشه .. اگه ژانویه نشد باید تابستوت بخرمیش که پروژه بازیکنا آلمانی تکمیل شه

Enrique در 25/10/1392 | 18:52 گفت:

من موندم این پزشک ها و این بدنساز های ما تو این فصل چه غلطی دارن میکنن ؟؟؟؟

هنوز مصدومیت این یکی خوب نشده که 2 تای دیگه مصدوم میشن !!!!

خوب که شد 2 تای دیگه مصدومی میشن !!!!

من از سال 2000 طرفدار آرسنال شدم تا الان یادم نمیاد که همچین وضعیتی رو تو آرسنال دیده باشم !!!!!!

mahdi در 25/10/1392 | 18:20 گفت:

با این وضعیتی که تیم داره مصدوم میده و با این وضعیت تو نقل وانتقالات تیم ، فکر کنم چند تا بازی دیگه خود ونگر باید لخت شه بره تو زمین !!!!!!!!!!!

mehdi در 25/10/1392 | 14:46 گفت:

من عشق پای چپ پولدیم

morteza در 25/10/1392 | 11:52 گفت:

من بعید میدونم خرید خاصی تو این دوره داشته باشیم. قبلا هر چند بازی یه مصدوم میدادیم الان دیگه هر بازی چندتا مصدوم میدیم

mohsen abbasi در 25/10/1392 | 10:37 گفت:

این رادار ارسنال یه مدته کم کار شده شایعم دور ورش نیست واقعا ژانویه کسل کننده ای شده اصلا هیجان نداره ما الان کلا 3 تا دفاع داریم تو تیم ولی همه گیر مهاجمن اگه یکی از اینا مصدوم شن کیو می خوایم بزاریم تو خط دفاع

ناصر در 25/10/1392 | 01:59 گفت:

کلا رئیس،ژانویه در خرید کردن عجله ایی نداره
هفته ی دیگه بازهای چلسی و سیتی سخت تره

masoud mahmudpur در 25/10/1392 | 01:10 گفت:

مرسی
واقعا پودولسکی حیفه!نمیدونم چرا ونگر اینجوری میکنه؟؟

mehdi در 25/10/1392 | 00:24 گفت:

گفته شده که دراکسلر توی اهداف کوتاه مدت آرسنال نیست.احتمالا توی تابستون در دسترس باشه.
ممنون از پستتونرياR:

sepehr najafian در 25/10/1392 | 00:15 گفت:

مصدومیت روسیچکی و مونرئال هیچکدوم جدی نیست.
شاید مونرئال یه بازی غایب باشه.

Hossein در 25/10/1392 | 00:10 گفت:

مرسی از پستت.
واقعا چرا اینجوری میشه؟