Transfer talk II-Update 2

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
طرفدار آرسنال از سال 1998 تا الان فوق لیسانس مهندسی مکانیک
کل بازدید: 27,301 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Transfer talk II-Update 2

سلام مجدد. باز دوباره من اومدم تا حداقل یه پست نقل و انتقالی رو صفحه اول سایت باشه. می دونم پررو هستم اما انصافا اگه دیدم استقبال نشد خودم حذفش می کنم...خسته نباشید. دوباره یه سری شایعه نقل و انتقالی آرسنالی دارم که می خوام براتون بذارم. بچه ها انصافا ازتون میخوام اگر این کار منو بیهوده می دونید یا فکر می کنید اینجا جای مطالب ارزشمندتری هست تو نظراتتون بهم بگید. خودم حذفش می کنم. اصلا بگید با ایده Transfer Talk موافقید یا نه؟

 واقعا منتظر این موضوع برای تصمیم گیری هستم. درباره شایعاتم که حتما نظر بدید. همونجور که خودم تو پست نظر دادم.

میرم سراغ شایعات:

-به
نقل از مترو شایعات داگلاس کاستا هم چنان ادامه داره!!!


سران آرسنال گفتن در
صورت جذب این بازیکن که دیگه حاضر نیست در اوکراین بمونه، جوئل کمپل رو به
میلان قرض خواهند داد. مترو دنبال کردن کاستای 23 ساله توسط آرسنال رو
بسیار جدی دونسته و گفته ونگر از سران شاختار جواب سریع می خواد!!!!!


کمپل
هم اکنون به همراه دیگر بازیکنان آرسنال در اردوی اتریش به سر می بره و
انگار با وجود درخشش 18 ماهه اون در تورنمنت های مختلف، هنوز جای تضمین شده
ای در ترکیب احتمالی ونگر در سال آینده نداره و باید یک سال دیگه صبر کنه. میلان هم
خواهان انتقال دائم اون به سن سیرو هستش اما آرسنال به این موضوع رضایت
نمیده
. خلاصه کلید رفتن کمپل از آرسنال دست اومدن کاستاست انگار.


-قرارداد الیویه ژیرو با آرسنال به مدت دو سال دیگر تمدید شد.


ژیرو که پیش از این تا سال 2016 با آرسنال قرارداد داشت پس از به ثمر
رسوندن 39 گل برای آرسنال در دو سال به نقل از اکیپ ونگر رو راضی کرده تا
دو سال دیگه یعنی تا 2018 با اون قرارداد ببنده.-کارل جنکینسون حاضر به ترک دائم آرسنال نشد!!!!


جنکینسونی
که بارها اعلام کرده یک توپچی واقعی و قلبی هستش و از کودکی طرفدار آرسنال
بوده حاضر به انتقال دائم به هال سیتی نشد و ترجیح داده یک سال به طور
قرضی به وست هام بره. شایعه اینه که علت اصلی انتخاب وست هام به جای هال
سیتی توسط اون، لندنی بودن تیم وستهامه. بیچاره انگار نمیتونه دل بکنه. دلم
سوخت....-تاتنهام
بسیار نزدیک به جذب جی رودریگز و مورگان اشنایدرلین از ساوتهمپتونه و فکر
کنم کم کم باید بیخیال اشنایدرلین بشیم. خصوصا با خرید چمبرز.-منچستر
یونایتد باز هم تمایل خودشو برای جذب ورمائلن اعلام کرده و حالا می خواد
با استفاده از هربه (نمیدونم درست نوشتم یا نه!!!) نانی اون رو به
اولدترافورد بیاره. من شخصا اصلا حال نمی کنم ورما رو بدیم و نانی رو
بیاریم. اه. ضمنا اونا میخوان برای آوردن هوملز هم از دورتموند، کاگاوا رو
طعمه کنن. چه پست!!!!(نظر خودم بود:) )

آپدیت جدید

سلام. بچه ها شایعات حول آرسنال خیلی کم شده بود و اکثرا از منابع غیر قابل اعتماد بود. بالاخره چند خبر جمع شد و تصمیم گرفتم یه آپدیتی بذارم

-اولین و مهمترین خبری که در منبع موثق اسکای دیده شد و علاوه بر این مترو و
دیلی استار و
101greatgoals هم گذاشتن شایعات پیوستن خوان کینترو هافبک تهاجمی پورتو و تیم ملی کلمبیا به آرسنال است. کینترو که تو جام جهانی به ساحل عاجم گل زد،  اوایل هفته پیش به آرسنال لینک شده بود و اکنون به نقل از اسکای از زبان یک منبع در کلمبیا آماده سفر به لندن برای انجام کارهای نقل و انتقالیشه. قیمت قرارداد او انگار 15.8 میلیون پونده و این بازیکن 21 سال سن داره. به نظر من این انتقال اصلا بعید نیست و بهش امیدوارم، فقط نمیدونم چرا دنبال هافبک تهاجمی، اونم از نوع امریکاییش هستیم بعد از انتقال چمبرز؟؟؟

-خبر دوم رو اختصاص میدم به هافبک دفاعی.
 اول باید بگم که شایعات لینک شدن خدیرا به بایرن کاملا تکذیب شده است و گل نوشته بود که رئال برای دادن خدیرا به تیم آرسنال بسیار بی صبری می کنه!!!!
نمی دونم چشه. منم دارم شک می کنم انگار یه عیبی داره که میخوان بندازنش به ما...
مورگان اشنایدرلین با وجود درخواست ترنسفری که به سران ساوتهمپتون داده بود روز به روز احتمال جداییش از ساوتهمپتون کمتر و کمتر میشه و امروز به تمرینات تیم برگشته. به نظر من امسال جایی نمیره. ضمنا اگرم بخواد بره به آرسنال نخواهد رفت و تاتنهامی خواهد شد. شخصا دوست دارم جایی نره چون تقریبا مطمئنم آرسنالی نمیشه.
در ادامه هم باید بگم ویلیام کاروالیو پرتغالی به نقل از رکورد که اعتبارش رو نمیدونم بالاس یانه اسپورتینگ میخواد بفروشدش. این هافبک دفاعی آینده دار فقط 22 سالشه.
در کل من فکر کنم هافبک دفاعی نمیخریم امسال.

-توماس ورمائلن:
ورمائلنی که در تماس با منچستر قرار گرفته و بارسا هم میخوادش قراره طی چند روز آینده با سران آرسنال برای تصمیم گیری درباره آینده اش به گفتگو بشینه. امیدوارم با آرسنال به توافق برسه گرچه در تور اتریش تیم شرکت نکرده....

-چنتا خبر کوتاه...
-داگلاس کاستایی که اخیرا به آرسنال لینک شده بود خواهان های دیگری مثل موناکو هم پیدا کرده.
-هنوز شایعات پراکنده ای از علاقه اتلتیکو به کازورلا هست گرچه کاملا از سوی سران اتلتیکو رد شده این انتقال
-انتقال قرضی جنکینسون به وست هام نهایی شد.خبر منتشر شده دو ساعت بعد از آپدیت اول:

-شایعه پیوستن کینترو فقط 2 ساعت بعد از انتشارش توسط ایجنتش رد شد و گفته شده که هرکی اون رو می خواد باید بند آزادسازیشو بده که حدود 31 میلیون پونده و انگار گفته تماسی با پورتو گرفته نشده. ناگفته نمونه که کینترو تابستان پیش به پورتو اومده و 22 بار برای پورتو به میدان رفته که فقط 4 بارش از ابتدای بازی بوده.
یکم از چشم افتاد....:)

ممنون. نظراتتون به من میگه ادامه بدم یا نه.

یا حق

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 10/5/1393 | 12:58 گفت:

ظاهرا قراره ورمایلن رو با پدرو معاوضه کنن! اگه بکنن عاااااالی میشه

حمیدحسین زاده در 10/5/1393 | 12:17 گفت:

به گزارش Dailymail، آرسنال در آستانه جذب خوان کوئینترو هافبک 21 ساله کلمبیایی پورتو قرار دارد. پس از جدی تر شدن پیوستن سانتی کازولا به مادرید اکنون گفته می شود که آرسنال کوئینترو را برای جایگزینی او در نظر دارد.

رسانه های امریکای جنوبی مدعی هستند که دو طرف بر سر انتقال 15.8 میلیون پوندی کوئینترو به توافق رسیدند و این بازیکن برای امضاء قرارداد راهی لندن شده است. کوئینترو برای تعطیلات در کلمبیا به سر می برد و رسانه های کلمبیایی می گویند او با یک پرواز از مدلین به بوگوتا آمده است و از آنجا راهی فردوگاه هیترو لندن شده است.

همچنین گفته می شود که مدیربرنامه های کوئینترو در توییتر از انتقال 20 میلیون یورویی موکلش به آرسنال خبر داده است

حمیدحسین زاده در 10/5/1393 | 12:09 گفت:

به گزارش Dailymail، آرسنال در آستانه جذب خوان کوئینترو هافبک 21 ساله کلمبیایی پورتو قرار دارد. پس از جدی تر شدن پیوستن سانتی کازولا به مادرید اکنون گفته می شود که آرسنال کوئینترو را برای جایگزینی او در نظر دارد.

رسانه های امریکای جنوبی مدعی هستند که دو طرف بر سر انتقال 15.8 میلیون پوندی کوئینترو به توافق رسیدند و این بازیکن برای امضاء قرارداد راهی لندن شده است. کوئینترو برای تعطیلات در کلمبیا به سر می برد و رسانه های کلمبیایی می گویند او با یک پرواز از مدلین به بوگوتا آمده است و از آنجا راهی فردوگاه هیترو لندن شده است.

همچنین گفته می شود که مدیربرنامه های کوئینترو در توییتر از انتقال 20 میلیون یورویی موکلش به آرسنال خبر داده است

امیر در 10/5/1393 | 10:43 گفت:

توی سایت گل زده که ویدال تست پزشکی منچستر رو گذرونده و شماره هفت رو واسش کنار گذاشتن

رضا در 10/5/1393 | 09:16 گفت:

حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال درگذشت

حمیدحسین زاده در 10/5/1393 | 00:22 گفت:

ادامه بده

محمد طایفی در 10/5/1393 | 00:13 گفت:

آقا متشکر ایشالا ادامه دار باشه. در مورد کوئینترو یه دفعه خبرش همه جا پخش شد قبلش هیچی نبود مثل چمبرز، به نظر منم محتمل میاد این انتقال
خدیرا هنوز فقط گمانه زنیه
جنکینسون هم تو قراردادش بندی دائمی گنجونده شده ظاهرا
بازم تشکر بابت زحمتت

amin در 9/5/1393 | 17:26 گفت:

یه خبر خوندم زده میخوایم منریال رو بدیم بره جاش پولادی رو بیاریم

محمد طایفی در 9/5/1393 | 15:46 گفت:

Arsenal are still keen on signing Sami Khedira this summer, according to the Metro - THE METROJuly 31st 2014

میثم محمودی در 9/5/1393 | 11:30 گفت:


Tottenham set for new Schneiderlin bid


Tottenham are set to launch a new bid in the region of £22 million for Southampton midfielder Morgan Schneiderlin.
Source: The Times
Thursday, July 31, 2014 07:28
سایت گل
==========================

میثم محمودی در 9/5/1393 | 11:28 گفت:

یونایتد میخواد فلاینی رو با مرتنس (ناپولی معامله کنه
فکر کنم همچین چیزی سایت گل زده

========================================

Atletico in Premier League triple swoop


Atletico Madrid are planning a triple swoop for Santi Cazorla, Fernando Torres and Javier Hernandez. The audacious plan would cost around €63m (£50m) - just shy of the €70m (£55m) Atletico recouped from the sales of Diego Costa and Filipe Luis.
Source: Daily Star
Thursday, July 31, 2014 00:08

سایت گل

میثم محمودی در 9/5/1393 | 11:24 گفت:


Sporting put Carvalho up for sale


A host of Premier League clubs, including Man Utd and Arsenal, are on alert after Sporting put William Carvalho up for sale. The Portuguese side want to cash in while his stock is high, though will expect a fee close to his £37m release clause.
Source: Record
Wednesday, July 30, 2014 14:55

سایت گل

Richard George در 9/5/1393 | 01:04 گفت:

ادامه بده عزیز دل

محمد طایفی در 9/5/1393 | 00:14 گفت:

بچه ها کسی آماری از داگلاس کاستا اگه داره بده لطفا. تو سایت باشگاه قسمت media watch نوشته داره با آرسنال می بنده هرچند اون معتبر نیست ولی اگر کسی خبری داشت اطلاع رسانی کنه یه کیلیپی چیزیم ازش پیدا کنیم بد نیست البته خودمم دنبالشم

ارمان در 8/5/1393 | 23:44 گفت:

اون لباس شماره 5 چمبرز به خاطره این بوده که چون زیر 21 ساله برای تیم آکادمی هم ممکنه بازی کنه شماره 5 لباس اکادميه همون طور که تو بازی دوستانه با بورهام کسایی که ماله آکادمی بودن لباساي اکادميشونو پوشیده بودن

محمد طایفی در 8/5/1393 | 22:26 گفت:

نقل قول : سام علیک.آقا خبر خاصی نیس که آپدیت نمی کنما. نه فقط تو سایت گل. تو همون اسکای هم خبر خاصی نیس از آرسنال

پاسخ شما : یه حسی بهم میگه دیگه خبری نخواهد تا روز آخر و یه سورپرایز بزرگ این بی خبری بوداره

هادی در 8/5/1393 | 22:16 گفت:

سام علیک.آقا خبر خاصی نیس که آپدیت نمی کنما. نه فقط تو سایت گل. تو همون اسکای هم خبر خاصی نیس از آرسنال

محمد طایفی در 8/5/1393 | 19:00 گفت:

بچه ها قضیه ی آقای اشنایدرلین یک مقدار پیچیده شده،باشگاه بهش اجازه ی خروج نمیده اون هم تو اینستاگرامش گفته ساوتهمپتون 6 سال رویایی رو نابود کرد و از باشگاه تقاضای خروج کرده. ظاهرا ایشون میخواد بره تاتنهام زیر نظر پوچتینو مربی سابقش کار کنه البته آرسنال باز هم میتونه از این فرصت برای جذبش استفاده کنه چون قبلا گفته می شد با تاتنهام تموم کرده.حالا اگر شما هم اخبار جدیدی داشتین اطلاع بدین لطفا

محمد طایفی در 8/5/1393 | 18:21 گفت:

نقل قول : خدا کنه تا آخر نقل و انتقالات بالوتلی و خدیرا و ناستاسیچ رو هم بگیریم ولی کمپل رو هم نگه داریم تا ی مدعی خیلی خوب واسه قهرمانیا توی امسال باشیم


پاسخ شما : در مود کمپل تو سایت رسمی باشگاه که میری اسمش هست ولی برای یوهان ژورو و کمپل بغل اسمشون شماره ای نیست هنوز، یه مقدار قضیه مبهمه

محمد طایفی در 8/5/1393 | 18:17 گفت:

نقل قول : خدا کنه تا آخر نقل و انتقالات بالوتلی و خدیرا و ناستاسیچ رو هم بگیریم ولی کمپل رو هم نگه داریم تا ی مدعی خیلی خوب واسه قهرمانیا توی امسال باشیم


پاسخ شما : خدیرا به نظر منتفیه بایرن هم روش دست گذاشته و با دستمزدشم موافقت کرده ناستاسیچ هم بسته به موندن یه رفتن فرمالن داره در مورد بالوتلی خبر تازه ای نشنیدم

امیر در 8/5/1393 | 16:21 گفت:

خدا کنه تا آخر نقل و انتقالات بالوتلی و خدیرا و ناستاسیچ رو هم بگیریم ولی کمپل رو هم نگه داریم تا ی مدعی خیلی خوب واسه قهرمانیا توی امسال باشیم

امیر در 8/5/1393 | 16:19 گفت:

اوریگی مهاجم بلژیک هم به لیورپول پیوست
سایت گل رسمی زد

amin در 8/5/1393 | 14:08 گفت:

این آقای shad forsythe پزشک نیست که . مربی فیتنسه! آمادگی جسمانی و این حرفا

mehdi در 8/5/1393 | 13:21 گفت:

ایده بسیار خوبیه فقط اگه میشه منبعش رو عوض کنید..............اسکای هم خیلی بهتره و هم پیپر تاک هم داره و هم به صورت لیو اپدیته.
http://www1.skysports.com/transfer-centre/

محمد طایفی در 8/5/1393 | 09:51 گفت:

نقل قول : یه سوال سايت گل حدود 1/5ماه پیش گفته بود که قراره پزشک تیم ملی آلمان بیاد آرسنال چی شد?

پاسخ شما : ایشون تشریف آوردن آقایShad Forsythe

محمد طایفی در 8/5/1393 | 09:49 گفت:

نقل قول : نکته جالب دیروز تو تمرین اتریش این بوده که کالوم چمبرز شماره 5 پوشیده بود .. لباس تمرین شماره 5

پاسخ شما : آره البته عکسای تمرین جدیدشونو تو همون رسمی باشگاه ببینی همون 21 پوشیده

ارمان در 8/5/1393 | 09:12 گفت:

یه سوال سايت گل حدود 1/5ماه پیش گفته بود که قراره پزشک تیم ملی آلمان بیاد آرسنال چی شد?

مرتضی هادیان در 8/5/1393 | 09:08 گفت:

نقل قول : عزیز خسته نباشی دستتم درد نکنه. فقط یه توصیه:
به عنوان کسی که سالها goal/en رو جزو معتبرترین سایتا میدونستم باید بگم به نظر من اصلا خبرات ترانسفرش معتبر نیست متاسفانه و صرفا حدس و گمان هاییه که وین ویسی و دار و دستش میزنن حالا بعضی وقتا میگیره بعضی وقتام نه!
و همپنین مترو ! و البته سان و دیلی ها!! و تاک اسپورت و ...!!!اصلا 90 درصد روزنامه انگلیسی فقط شرایعه میسازن به خدا.
سایتایی هستن مثل اسکای که تو همه کشورا فعالن. تو تاریخ تا حالا خبری نزدن که غلط بوده باشه..

ایشاللا موفق باشی و با انرژی بیشتری ادامه بدی


پاسخ شما :
به شدت موافقم...

محسن عاشوری در 8/5/1393 | 04:12 گفت:

نکته جالب دیروز تو تمرین اتریش این بوده که کالوم چمبرز شماره 5 پوشیده بود .. لباس تمرین شماره 5

majid در 8/5/1393 | 01:37 گفت:

نقل قول : من ته دلم جنکینسون رو دوس دارم

پاسخ شما :
قرار نیست از تیم جدا شه که حسین جان ایشاللا یکی 2 فصل قرضی میره و دوباره برمیگرده... به نظرم واسه بلوغه خودشم لازمه

Hossein در 8/5/1393 | 01:05 گفت:

من ته دلم جنکینسون رو دوس دارم

محمد طایفی در 8/5/1393 | 00:26 گفت:

نقل قول : الکسیس سانچز 30 میلیون
دبوشی 10 میلیون
چمبرز 16 میلیون
اوسپینا 4 میلیون
===================
30+10+16+4=60 - 100 میلیون 40 میلیون +15 میلیون (ورمالن)=55 میلیون
یعنی به عبارتی ونگر هنوز 55 میلیون در صورت خروج ورمالن تو دستش داره
راحت میتونه یه هافبک دفاعی و یه دفاع وسط خوب اضافه کنه
میشه گفت عالی میتونه باشه
یعنی هنوز خرید داریم
هادی جان مرسی از پستهای خوبت


پاسخ شما : به علاوه اینا که شما گفتی 5 میلیون از فروش فابرگاس و 11 میلیون از بند آزادسازیه کارلوس ولا پول گیرمون اومد رئیس دستش کاملا بازه هنوز

میثم محمودی در 7/5/1393 | 23:52 گفت:

الکسیس سانچز 30 میلیون
دبوشی 10 میلیون
چمبرز 16 میلیون
اوسپینا 4 میلیون
===================
30+10+16+4=60 - 100 میلیون 40 میلیون +15 میلیون (ورمالن)=55 میلیون
یعنی به عبارتی ونگر هنوز 55 میلیون در صورت خروج ورمالن تو دستش داره
راحت میتونه یه هافبک دفاعی و یه دفاع وسط خوب اضافه کنه
میشه گفت عالی میتونه باشه
یعنی هنوز خرید داریم
هادی جان مرسی از پستهای خوبت

میثم محمودی در 7/5/1393 | 23:37 گفت:

الکسیس سانچز 30 میلیون
دبوشی 10 میلیون
چمبرز 16 میلیون
اوسپینا 4 میلیون
===================
30+10+16+4=60 - 100 میلیون 40 میلیون +15 میلیون (ورمالن)=55 میلیون
یعنی به عبارتی ونگر هنوز 55 میلیون در صورت خروج ورمالن تو دستش داره
راحت میتونه یه هافبک دفاعی و یه دفاع وسط خوب اضافه کنه
میشه گفت عالی میتونه باشه
یعنی هنوز خرید داریم
هادی جان مرسی از پستهای خوبت

هادی در 7/5/1393 | 23:17 گفت:

نقل قول : عزیز خسته نباشی دستتم درد نکنه. فقط یه توصیه:
به عنوان کسی که سالها goal/en رو جزو معتبرترین سایتا میدونستم باید بگم به نظر من اصلا خبرات ترانسفرش معتبر نیست متاسفانه و صرفا حدس و گمان هاییه که وین ویسی و دار و دستش میزنن حالا بعضی وقتا میگیره بعضی وقتام نه!
و همپنین مترو ! و البته سان و دیلی ها!! و تاک اسپورت و ...!!!اصلا 90 درصد روزنامه انگلیسی فقط شرایعه میسازن به خدا.
سایتایی هستن مثل اسکای که تو همه کشورا فعالن. تو تاریخ تا حالا خبری نزدن که غلط بوده باشه..

ایشاللا موفق باشی و با انرژی بیشتری ادامه بدی


پاسخ شما : خب پیشنهاد شما چیه؟

هادی در 7/5/1393 | 23:13 گفت:

آقا پس من سعی می کنم خبرا رو بذارم و منبعشون رو تا اونجا که ممکنه ذکر کنم که دیگه صحیح و غلط بودنش با خود منبع!!!

mohammad ali در 7/5/1393 | 21:51 گفت:

جی تی ورژن سایتش داره آپدیت میشه. فلن نمیشه نظر داد.چن روز دیگه درش میشه

محمد طایفی در 7/5/1393 | 20:30 گفت:

این که اخبار نقل و انتقالاتو دنبال کنیم خیلی دستتم درد نکنه فعلا خبر جدی ای نیست حول و حوش آرسنال البته این میتونه خوب باشه یعنی یه سورپرایز جدید

محمد طایفی در 7/5/1393 | 20:28 گفت:

نقل قول : اقا کسی خبر داره چرا سایت gunnerstrust.com باز نمیشه

پاسخ شما : gunnerstrust.com باز میشه یعنی من میتونم برم تو صفحه اش ولی دو سه روزی هیچ تغییری نکرده

maryam در 7/5/1393 | 19:56 گفت:

عزیز خسته نباشی دستتم درد نکنه. فقط یه توصیه:
به عنوان کسی که سالها goal/en رو جزو معتبرترین سایتا میدونستم باید بگم به نظر من اصلا خبرات ترانسفرش معتبر نیست متاسفانه و صرفا حدس و گمان هاییه که وین ویسی و دار و دستش میزنن حالا بعضی وقتا میگیره بعضی وقتام نه!
و همپنین مترو ! و البته سان و دیلی ها!! و تاک اسپورت و ...!!!اصلا 90 درصد روزنامه انگلیسی فقط شرایعه میسازن به خدا.
سایتایی هستن مثل اسکای که تو همه کشورا فعالن. تو تاریخ تا حالا خبری نزدن که غلط بوده باشه..

ایشاللا موفق باشی و با انرژی بیشتری ادامه بدی

علی افرایی در 7/5/1393 | 19:35 گفت:

یه نگا به آمار گلزنی کاستا بندازین متوجه میشین که کمپل برامون بهتره.اگه بناست کاستا بیاد یایا بره قرضی.تو دفاع وسط هم اگه ناستاسیچ یا مانولاس بیان جای ورما خوبه.البته استونزم هست.ورما بره غارسا

حمیدحسین زاده در 7/5/1393 | 19:34 گفت:

اقا کسی خبر داره چرا سایت gunnerstrust.com باز نمیشه

maryam در 7/5/1393 | 19:33 گفت:

عزیز خسته نباشی دستتم درد نکنه. فقط یه توصیه:
به عنوان کسی که سالها goal/en رو جزو معتبرترین سایتا میدونستم باید بگم به نظر من اصلا خبرات ترانسفرش معتبر نیست متاسفانه و صرفا حدس و گمان هاییه که وین ویسی و دار و دستش میزنن حالا بعضی وقتا میگیره بعضی وقتام نه!
و همپنین مترو ! و البته سان و دیلی ها!! و تاک اسپورت و ...!!!اصلا 90 درصد روزنامه انگلیسی فقط شرایعه میسازن به خدا.
سایتایی هستن مثل اسکای که تو همه کشورا فعالن. تو تاریخ تا حالا خبری نزدن که غلط بوده باشه..

ایشاللا موفق باشی و با انرژی بیشتری ادامه بدی

حمیدحسین زاده در 7/5/1393 | 19:07 گفت:

موافقم

آرین در 7/5/1393 | 18:25 گفت:

با رفتن ورما موافقم ولی به تیم های خارج از پریمیر لیگ.دوست دارم بره جایی که بازی بهش برسه.تو اوج بازیش نیمکت نشین شده بنده خدا.به جاش برای اخرین خرید یه مدافع مثل کوستاس مانولاس بیاریم خیلی خوب میشه.کمپل رو هم نباید از دست بدیم.قرضی بدیمش میلان و اون برزیلیه رو بیاریم خوبه.جای یه برزیلی خوش تکنیک! تو تیم خالیه
ممنون از پستت.

saeed در 7/5/1393 | 18:16 گفت:

راستی قضیه خرید ناستاسیچ چی شد اگه فرما بره کیو جاش میخریم ؟

حامد در 7/5/1393 | 18:08 گفت:

پست عالیه
درمورد کمپل؛خوبه که حداقل فعلاهست.شخصا ترجیح میدم بمونه تااینکه کاستا بیاد
...
بااومدن چمبرز خریدهافبک دفاعی باوجود این قیمتا!!کنسل میشه

majid در 7/5/1393 | 17:53 گفت:


ترنسفر تاک ایده ی بسیار خوبیه ادامه بده دادا