سردار در آرسنال جهانبخش در منچستر

نویسنده: سعید نعمت اللهی

وبلاگ من
نویسنده: سعید نعمت اللهی
I am future gunners goalkeeper
کل بازدید: 5,471 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سردار در آرسنال جهانبخش در منچستر

یعنی میشه؟؟؟
printlogo


کد خبر: 7740تاریخ: 1392/12/26 00:00
پاسخ سردار به مکالمه با استعدادیاب آرسنال در ماربلای اسپانیا
شما از کجا می‌دانید؟!
امیر اسدی
انگار علیرضا جهانبخش این روزها تنها نیست. البته همراهش نه در نزدیکی او که در روسیه زندگی می‌کند. حالا بعد از شنیدن خبر زیر نظر گرفتن جهانبخش از سوی منچستری‌ها باخبر می‌شویم که یک پیشنهاد جدید از انگلیس این بار به دست آزمون رسیده. البته از نوع غیررسمی‌اش. مهاجم ایرانی و به تازگی 19 ساله شده روبین کازان را استعدادیاب‌های آرسنال زیر نظر گرفته‌اند. آنها سردار را می‌خواهند و حتی برای اطلاع از شرایط و آمادگی‌اش، چند هفته پیش به اسپانیا سفر کردند تا بازی سردار را از نزدیک ببینند. آرسنالی‌ها به شهر ماربلا رفتند. همان شهری که روبین‌کازان، اردوی خود را به پا کرده بود. استعدادیاب‌های آرسنال، بازی روبین‌کازان و متالیست اوکراین را از نزدیک دیدند. بله، سردار در این بازی مثل بازی‌های قبل از ابتدا در ترکیب به میدان رفت و درخششی فوق‌العاده داشت.
بعد از پایان بازی نوبت رسید به مکالمه استعدادیاب آرسنال با سردار 19 ساله. سوال و جواب‌ها اما کوتاه بود، چون آرسنال ریز اطلاعات سردار را در اختیار داشت. نکته جالب اما وقتی بود که استعدادیاب آرسنال این اطلاعات را به آزمون داد: «تو 11 بازی در لیگ روسیه داشته‌ای. در لیگ اروپا هم 2 بار فرصت بازی به تو رسیده که یک گل به ثمر رسانده‌ای.» آنها تمام اطلاعات سردار را در دست داشتند جز یکی؛ اینکه آیا می‌تواند از روبین کازان جدا شود یا نه؟ این را از سردار پرسیدند و او جواب کوتاهی به آنها داد: «قراردادم طوری بسته شده که می‌توانم فصل بعد از روبین کازان جدا شوم.»
برای اطلاع از ریز ماجرا با سردار تماس گرفتیم. او که خود را آماده بازی برای روبین‌کازان مقابل ولگا می‌کرد از باخبری ما متعجب شد. اول گفت: «از کجا می‌دانید؟ از کجا این خبر را دارید؟ » او تعجب کرد اما سوالش را پیگیری نکرد و تنها این چند جمله را به زبان آورد: «این اتفاق دو هفته‌ای است که برای من افتاده اما اصلا دوست نداشتم رسانه‌ای شود. استعدادیاب آرسنال پیش من آمد و با من درباره قراردادم صحبت کرد. به او گفتم که می‌توانم از
روبین کازان جدا شوم اما فعلا تمرکزم روی موفقیت در لیگ روسیه است.»
اما چرا سردار دوست ندارد این خبر رسانه‌ای شود؟ او می‌گوید: «تا چیزی رسمی نشده دوست ندارم حرفی بزنم. آرسنال را از بچگی دوست دارم و یکی از تیم‌های مورد علاقه‌ام است. اوزیل و ژیرو در این تیم فوق‌العاده‌اند اما همانطور که گفتم بهتر است فعلا حرفی در این باره نزنم. علاقه‌ای ندارم کسی فکر کند بازارگرمی می‌کنم. نیازی هم به این کارها ندارم. تنها خوشحالم و این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم. امیدوارم بحث انتقالم جدی‌تر دنبال شود. دیگر نمی‌خواهم در موردش فعلا حرفی بزنم!»
نکته جالب در مورد انتقال احتمالی سردار آزمون به آرسنال اینکه قربان بردیف، سرمربی سابق روبین کازان رابطه صمیمانه‌ای با آرسن ونگر دارد. این دو، چند سال پیش به جمع 10 مربی برتر اروپا راه یافتند و در مراسمی که به همین دلیل برگزار شده بود با یکدیگر ارتباط برقرار کردند. گویا آرسنالی‌ها از بردیف که از قضا اصالتی ترکمنستانی دارد استعلام گرفته‌اند و او هم سردار آزمون را تایید کرده.
با این حساب باید گفت درست مثل علیرضا جهانبخش و شاید کمی هم جدی‌تر، این بار آرسنال برای جذب سردار آزمون پا پیش گذاشته. آرسن ونگر که ید طولایی در استخدام بازیکنان جوان و تبدیل آنها به ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان دارد، شاید این بار یک ایرانی را پرورش دهد و به فوتبال سطح اول دنیا معرفی‌اش کند. ونگر و استعدادیاب‌هایش همیشه دنبال بازیکنان ارزانقیمت و جوان بوده و هستند. نمونه‌اش نیکولاس آنلکا که به‌عنوان یک مهاجم 18 ساله در پاری سن ژرمن بازی می‌کرد اما با 200 هزار پوند به آرسنال آمد و البته 3، 4 سال بعد با 40 میلیون دلار به رئال مادرید ترانسفر شد. حالا چنین سرنوشتی در انتظار سردار آزمون است. اگر او به آرسنال منتقل شود به یکی از آرزوهای زندگی فوتبالی‌اش می‌رسد. البته که حضور در جام جهانی می‌تواند او را به رویاهایش نزدیک و نزدیک‌تر کند. به نظر می‌رسد آرسنالی‌ها هم منتظر پایان لیگ‌های اروپایی و هم در انتظار جام جهانی هستند تا ببینند جوان بااستعداد ایرانی در تیم ملی ایران حضور خواهد داشت یا نه تا در مورد قرارداد جدید او و رقم مورد نظر به نتیجه برسند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان فرج زاده در 27/12/1392 | 09:08 گفت:

نقل قول : وای عالی میشه با اینکار نصف ایران ارسنالی میشن


پاسخ شما : اه اه اه خوشم نمیاد هوادار بیکیفیت داشته باشیم فقط یه مزیت داره اونم انه که حتی بازی های دوستانه آرسنال رو هم نشون میدن

sajad coyg در 27/12/1392 | 02:07 گفت:

وای عالی میشه با اینکار نصف ایران ارسنالی میشن

رضا T در 26/12/1392 | 21:56 گفت:

امیدوارم جهانبخش هم یه روز بیاد آرسنال گرچه رایت وینگرامون عالین

علی قاسمی در 26/12/1392 | 20:08 گفت:

من دوست دارم بیاد ولی باید این رو بدونیم که شاید 200 بازیکن و شاید هم بیشتر مد نظر استعداد یابها هسنتد و شاید 10 نفرشون تایید و خریده میشند ... شاید اگه سن این بازیکن نیود موزرد توجه قرار نمیگرفت

mohsen abbasi در 26/12/1392 | 18:35 گفت:

این یعنی این که میاییچی دیگه جایی تو اشبرتون نداره و ارسنال به دنبال جای گزین کردنشه
امید وار بیاد تا بریم تو پخش زنده هفتگی خیلی حال میده

مهرزاد در 26/12/1392 | 18:12 گفت:

نقل قول : وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده


پاسخ شما : به نکته ی جالبی اشاره کردی.

mahmood در 26/12/1392 | 17:13 گفت:

اگه بیاد تو تیم ملی برای چند سال اینده یه بازیکن درجه 1 داریم

Shayan در 26/12/1392 | 16:49 گفت:

وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده

Shayan در 26/12/1392 | 16:49 گفت:

وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده

Shayan در 26/12/1392 | 16:49 گفت:

وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده

Shayan در 26/12/1392 | 16:49 گفت:

وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده

Shayan در 26/12/1392 | 16:49 گفت:

وای یعنی میشه

اصلا اگه بیاد دیگه بازی های ارسنالو شبکه 3 زنده نشون میده

احسان در 26/12/1392 | 16:10 گفت:

سردار همشهریمونه..به عشق گنبد شماره 69 ارسنالو میگیره...

حسین ملازینل در 26/12/1392 | 15:49 گفت:

امیدوارم که بیاد آرسنال...

محمد كريمي در 26/12/1392 | 15:26 گفت:

اگه اتفاق بیفته فوق العاده میشه