فلسفه ی تعویض

نویسنده: solaris1

وبلاگ من
نویسنده: solaris1
کارمند
کل بازدید: 3,800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فلسفه ی تعویض


چند وقتی هست که متوجه شدم جناب آقای ونگر جدا از اینکه در جوان گرایی بسیار با پشت کار عمل میکنه و در این رابطه فلسفه ی خاص خودش رو داره در مورد تعویض هم صاحب نظره.به طوری در اکثر بازی هایی که من ازش دیدم انگار که آیه نازل شده باشه تعویضهاش رو میگذاره بعد از دقیقه ی 70.اونهم بازیکنهایی که باز هم انگار آیه نازل شده باشه تکراری هستن.باید جیرود به امید خدا پاش بشکنه که تعویض بشه.(راستی چرا پای جیرود نمیشکنه؟چرا رمزی و والکات و ویلشیر سالی به شش ماه مصدومن )یا چرا اوزیل خان که به اندازه ی بازیکنی که کنار زمین خودش رو گرم میکنه و آخر سر هم به زمین نمیاد نمیدوه به همین راحتی تعویض نمیشه.میدونید چند سالی هست که یه مساله دو دلم کرده:ارسنال تیم خوبیه.یکدسته.جوون های تاپی رو پرورش میده.اما به خاطر کوچینگ بد یا تعویضهای بی موقع و بد یا گه گاه یک دندگی پیر مرد دوست داشتنی چند سال قبل داره با فشار و استرس به جای جنگندگی یکی، یکی جام ها رو از دست میده.روی دیگر مشکل هم اینه که ارسنال بدون ونگر برای من بی مفهومه نمیدونم بدون او تا چه حد همینطوری طرفدارش بمونم.انگار مثل منچستر هویته این باشگاه شده.هویتی پیر یک دنده و گاها لج درار.دلم هم برای ارسنال میسوزه هم برای ونگر هم برای پولدی و بنتنر و هم برای باختی که به منچستر تحمیل نشد.
این اولین متن من بود.ببخشید طولانی شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shima در 25/11/1392 | 02:24 گفت:

ای کاش شهاب سنگ میومد...

reza در 24/11/1392 | 15:50 گفت:

داداش این حرفهای که زدی عینا حرفهای دل من بود . خودم نمیتونستم به این خوبی بازگو کنم . از یک طرف این همه خاطره خوب با ونگر داریم و میدونیم از نظر فنی چه مربی قوییه از یه طرف به چشم داریم میبینیم که داره راهو اشتباه میره . ایکاش میشود یه جوری این حرفهارو به گوشش رسوند . الان مثلا اگه دیشب به پودولسکی هم 30 دقیقه بازی میداد چی میشد ؟ یا اصلا برای بعضی بازیها با 2 مهاجم بازی میکرد . یادمه قبلا تعویضهای فوق العاده ای میکرد ولی الان جوریه که بعد چند بازی ترکیب تکراری میشه و دستمون برای همه تیمها رو میشه. ایکاش میشد زمان رو به عقب برگردوند.

ali در 24/11/1392 | 15:19 گفت:

جیرود به خاطر قدرت بدنی بالاش مصدوم نمیشه ... همین جیرود اگه یکم تمرکز داشته باشه و یکم خلاقیت خیلی خوب میشه . ولی در کل من ودم جیرود رو هافبک دفاعی میزاشتم چون اونجا عالیه با این قدرت سر زنی .. نظر شما یه؟

farzam در 24/11/1392 | 14:37 گفت:

یعنی الان که اکثر هوادارا به ژیرود معترضن نمیخوان این اعتراض رو تو ورزشگاه بروز بدن که به گوش ونگر برسه? پس نقش هوادارا چیه?? اگه آرسنال تو گیلان بود کل خاندان ژیرود رو به باد داده بودیم

farzam در 24/11/1392 | 14:27 گفت:

بچه ها خیلی جالبه تو پیج رسمی آرسنال هم تقریبا همه کامنت ها ضدژیروده یکی میگه مرتساکر بیشتر از ژیرود واسه مهاجم به درد میخوره راستم میگه حداقل هد بلده بزنه یکی میگه همه مهاجمای دنیا از ژیرود بهترن (البته به نظر من علی علیزاده از ژیرود بهتر نیست ) یکی میگه نمیدونم ونگر ازین ژیرود چی دیده هیچی نداره!

ahmadreza در 24/11/1392 | 13:42 گفت:

تو فصلی که امیدوار قهرمانی بودیم این ژیرود گند زد به همه رویاهامون.مسئول دور نگه داشتن ما از جام این نخاله

babak در 24/11/1392 | 13:34 گفت:

به نظرم آرسنال بازیکن های خوبی داره ولی اکثرشون شکننده هستن یک نگاهی به تیم بکنید مشخص میشه همش مصدوم میدیم و این بخاطر ضعف بازیکنهامون هستش.

ناصر در 24/11/1392 | 13:21 گفت:

پس به نظرت برای چی تمدید نکرده و باهاش تمدید نکردن؟
چون همه چیز به عملکرد این فصلش بستگی داره

siamak در 24/11/1392 | 11:55 گفت:

از نظر من بازی دیشب چندتا اشکال داشت
1-نداشتن سرعت تو خط حمله ست انقد توپو گیر میدن ک دفاع حریف کاملا تمرکز پیدا میکنه و هیچ کاری از دستمون برنمیاد.یعنی رمزی و ولکات واقعا جاشون خالیه
2-هافبک چپ و راست درست نداریم همه هافبک وسطن همهههههههه و باعث میشه گوش هامون فلج بشن همش بازی وسطه و عمقی هم نداریمم.اگه مصدوم هامون خوب بشن ترکیب تیممون میشه:دیابی-کاستروف-چمبو-رمزی-ویلشر-روسیچکی-ارتتا -فلامینی-اوزیل-سانتی-با شزنی البته اگه هافبک وسط نخریم که اونم بره تعویضی
3-ترسو بودن ونگر تو بازی دیدم.دقیقه 65 یا70 باید بنتنر میاورد تو و پولدی میاورد تو که دو مهاجمه میشدیم مطئنم دو مهاجمه با سانت های خوب سانیا که واقعا از سانتر هاش راضی ام اگه بنتنر یا پولدی میبود حتما گل میدیدیم.
4-واقعا بد شانس هم بودیم.
5-خوش شانس هم بودیم. نمیه اول حس کردم خائن دوس نداره گل بزنه نمیدونم چرا ولی مطمئنم اون 2تا توپ خوراکش بود ک الکی زد ولی نمیه دوم عراب وجدان گرفت اومد گل بزنه ک نتونست.کلا تحت تاثیر جو خیلی بود.

reza در 24/11/1392 | 11:49 گفت:

یادم این ونگر دمبا رو نخرید چون ژیرود رو بهتر میدونست ))

تازه اقا پررو پررو برگشته بود گفته بود که با من ارسنال نیازی به مهاجم نداره

هرچی فرانسوی اشغاله رو ونگر میاره تو ارسنال چون هموطنشن

تیم که انقدر تکراری بازی میکنه که کاملا قابل پیش بینی شده و همش میخوان به زور تقلید از یه تیم دیگه کنن
دقیقه 90 مرتساکر و کوشینلی به جای بازی مستقیم و بلند باهم پاسکاری میکنن یه لحظه فک کردم جلوییم و من گل رو ندیدم

آرین در 24/11/1392 | 11:44 گفت:

نقل قول : واقعا با تیمایی که 10 نفره دفاع میکنن


چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : به نظر من همین پاس های پیاپی توی عرض برا باز شدن فضا و بعد پاس عمقی تو فضاهای خالی بهترین راه حله که معمولا بارسلونا هم همین کارو میکنه و نتیجه هم میگیره.ولی برا این کار باید مهاجم سرعتی داشت و با ژیرو بی ناموس جواب نمیده.

مهرزاد در 24/11/1392 | 11:42 گفت:

ولی ونگر نسبت به پارسال یه خورده پیش رفت کرد, دیگه کمتر می گه ما کیفیت خودمان را نشان دادیم یا در بازی نکات مثبتی بود

farzam در 24/11/1392 | 11:41 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : اعصابم داغونه ..خوابمم نمیبره..منتظرم متن مصاحبه ونگر تو سایتا بیا ببینم چ سوالاتی ازش میپرسن و چی جواب میده

پاسخ شما : همون شرو ورای همیشگی ما کیفیت داشتیم و باید به ژیرود به خاطر جایگیریاش اعتبار بدیم من از اون تمام قد حمایت میکنم و ...


پاسخ شما : با این تاکتیک پاس پاس پاس جلو بایرن چ جور میخوایم گل بزنیم


پاسخ شما : وااااااااااااای یاد بایرن افتادم اصلا ما تا بخوایم چهارتا پاس به هم بدیم اونا ضد حمله میزنن دهنمونو سرویس میکنن دفاعمونم که ماشالا همه سرعتی مخصوصا اون مرتساکر!!

آرین در 24/11/1392 | 11:34 گفت:

روسیچکی و ژیرو همون نیمه اول باید تعویض میشدن چمبرلن و پولدی میومدن.دقیقه 80 هم اگه باز به گل نمیرسیدیم نبری جای ارتتا میومد تو زمین و چمبرلن میرفت وسط

امیر صفای نیکو در 24/11/1392 | 07:53 گفت:

نقل قول : واقعا با تیمایی که 10 نفره دفاع میکنن


چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : پاس پشت مدافعین...البته نیازمند بازیکنی مثل ولکات یا حداقل رمسی هست...

مهدی در 24/11/1392 | 07:52 گفت:

نقل قول : واقعا با تیمایی که 10 نفره دفاع میکنن


چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : باید تمام کننده بی نظیری چون الویر جیرود رو داشت

ali houshangi در 24/11/1392 | 07:49 گفت:

واقعا با تیمایی که 10 نفره دفاع میکنن


چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی در 24/11/1392 | 07:32 گفت:

بهترینا

1-کوش

2-گیپس

3-سانیا

4-اوزیل

میعاد در 24/11/1392 | 04:21 گفت:

بچه ها ژسنی بهترین بازیکن زمین شد

میعاد در 24/11/1392 | 04:08 گفت:

نقل قول : نقل قول : اعصابم داغونه ..خوابمم نمیبره..منتظرم متن مصاحبه ونگر تو سایتا بیا ببینم چ سوالاتی ازش میپرسن و چی جواب میده

پاسخ شما : همون شرو ورای همیشگی ما کیفیت داشتیم و باید به ژیرود به خاطر جایگیریاش اعتبار بدیم من از اون تمام قد حمایت میکنم و ...


پاسخ شما : با این تاکتیک پاس پاس پاس جلو بایرن چ جور میخوایم گل بزنیم

farzam در 24/11/1392 | 04:08 گفت:

what fans see bendtner>giroud
what wenger sees giroud>henry

farzam در 24/11/1392 | 03:56 گفت:

نقل قول : اعصابم داغونه ..خوابمم نمیبره..منتظرم متن مصاحبه ونگر تو سایتا بیا ببینم چ سوالاتی ازش میپرسن و چی جواب میده

پاسخ شما : همون شرو ورای همیشگی ما کیفیت داشتیم و باید به ژیرود به خاطر جایگیریاش اعتبار بدیم من از اون تمام قد حمایت میکنم و ...

میعاد در 24/11/1392 | 03:32 گفت:

اعصابم داغونه ..خوابمم نمیبره..منتظرم متن مصاحبه ونگر تو سایتا بیا ببینم چ سوالاتی ازش میپرسن و چی جواب میده

farzam در 24/11/1392 | 03:22 گفت:

من هستم حامد جان چی بود?

farzam در 24/11/1392 | 03:20 گفت:

عالی بود اصلا تک تک کلماتش حرف دلم بود اصلا مثل اینکه خودم نوشتم این متنو! مخصوصا اونجا که چرا پای ژیرود نمیشکنه این همه مصدوم آخه چرا ژیرود همیشه عین خر داره بازی میکنه
یا اون تیکه روی ﺩﯾﮕﺮ ﻣﺸﮑﻞ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﺭﺳﻨﺎﻝ ﺑﺪﻭﻥ ﻭﻧﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺑﯽ مفهومه... با اینکه ونگر داره حالمو با لجبازیاش به هم میزنه ولی اصلا دوست ندارم آرسنال رو بدون اون تصور کنم...

میعاد در 24/11/1392 | 03:20 گفت:

کسی هست

solaris1 در 24/11/1392 | 02:44 گفت:

باشه خودم همین الان متوجه شدم.ممنون.

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 02:38 گفت:

ممنون بابت پست

اون قسمت که درباره خودت هست رو اصلاح کن