بررسی ترکیب

نویسنده: solaris1

وبلاگ من
نویسنده: solaris1
کارمند
کل بازدید: 3,791 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی ترکیب

نقدی بر ونگر 


چند وقت پیش پستی گذاشتم به عنوان مردی با ساق های بلوری که اوزیل رو نقد میکرد و چند تن از دوستان من رو به بی انصافی متهم کردن.اما واقعا اوزیل دلش برای ارسنال نمیتپه.موثر نمیدوه.و وقتی توپ دستشه یا رفع مسولیتی پاس میده یا با تک نفره دست به کار های بی ثمر میزنه.حالا  این اوزیله که همه دارن به یک نتیجه ی واحد در موردش میرسن اما سوال ونگره که چرا تعویض نمیکنه.چرا وقتی همه ی حمله ها از جناح اوزیله فکری نمیکنه.رو گل دوم به یارگیری اوزیل دقت کنید! 
چرا چمپرلین که از جناحش یه توپ هم رد نشده به جای اوزیل تعویض شد.من اگه جای ونگر بودم به جای فابیانسکی اوزیل رو بیرون میکشیدم.
اما در مورد ساناگو من که خوشم آمد.این نظر شخصیه اما بازیخونی فوق العاده ای ازش دیدم و درگیری و سر زنی خوبی هم 
داشت.باور کنید  هم از جیرود بهتره و هم بی اندازه آینده دار تر.
مورد آخر هم ترسیه که از نیمکت به تیم منتقل میشه.واقعا در بازی های بزرگ و لحظات حساس ترس و استرس به وضوح در 
تیم دیده میشه.این تیم چنگ و دندون مبارزه جلوی رقبای وحشی رو نداره و فقط باید رقبای اهلی بیمار رو بازی بازی بده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 1/12/1392 | 13:32 گفت:

نقل قول : دوستانی که میگفتن فابیانسکی باید تو دروازه باشه اینم نتیجه ش

پاسخ شما : اوت دو گل تقصیر دروازه بان بود؟ به نظر من نه.

حسن ویلشر در 1/12/1392 | 13:07 گفت:

تو 10دقیقه باید3گل میزدیم...سانتی عقده ای+سانوگو تو 6قدم نمیتونی 7متر دروازه رو باز کنی+مسوت پنالتی...ونگر دقیقا بهترین بازیکن تیم و تنها کسی که میتونس پایه ریز حمله باشه رو تعویض کرد............ونگر نشون داده تو ارنج کردن خیلی آماتوره.........................گنابری.پولدی باید باید باید فیکس باشن{تاکتیک ارسنال شده بزن زیرش واسه سانوگو.خو ونگر ابله گنابری.چمبو.پولدی رو بذار و حریفان رو از کناره نابود کن مثه زمانی که{لیونبر.پیرس.ویلتورد.گاها انری کناره رو اتوبان میکردن.مسوت=پاس تو عمق.وقتی ونگر یه هافبک وسط رو میذاره وینگ{سانتی}و روسیچکی رو میذاره کناره.یا مهاجم نوک ژیرو و ساموگو و بنتنره پاس عمقی به دردی میخوره{هر 3تا مهاجم ارسنال سرعتشون در حده افتضاحه.......................................مرته و کوش هم که مثه مترسک حرکت نمیکنن.مونریال در حد لیگ ایران نیس...ژسنی چرا؟؟؟ااگه بود هر دو توپو میگرفت!سانوگو با حنیف عمران زاده چه فرقی داره؟بازی با پاش در حد فاجعه س فقط توپو گم میکنه.لامصب به گنابری و پولدی چرا بازی نمیدی

رضا در 1/12/1392 | 08:46 گفت:

دوستانی که میگفتن فابیانسکی باید تو دروازه باشه اینم نتیجه ش

محسن عاشوری در 1/12/1392 | 02:05 گفت:

بعیده با وجود : گوتزه - مولر - دراکسلر - رویس - شورله - همچنین اوزیل
فک نکنم پودولسکی با وجود اینا دعوت بشه .. عمرا

mohsen abbasi در 1/12/1392 | 02:00 گفت:

اوزیل بد بازی میکنه پولدی رو نیمکته ونگر مشکل بینایی داره
من از کاسورلا زیاد خوشم نمیاد ولی وقتی تعویض شد حیرت کردم
چرا پولدی ژیرو (مشکلات اخلاقی کاملا بهونه ونگر نخواست بش بازی بده ) و روسیچکی از ابتدا بازی نکردن قطعا نتیجه بهتری می گرفتیم
بایرن قوی هست قبول ولی اشتباه مهره چینی که هر بازی داره تکرار میشه هیچ ربطی به قدرت حریف نداره ونگر هیچ شناختی رو تیم خودش نداره چبرسه به حریف وگرنه عمق دفاعو تقویت می کرد سمت چپمونو از اوتوبانی در میاورد یه مهاجم کاذب می گرفت نه کالسروم مصدوم
پولدیم که داره همون راهیو میره که ارشاوین رفت ونگر دیگه اعتقادی بهش نداره
امخیدوارم مسولین ارسنال اخر فصل یه فکر جدید بکنن ارسنال احتیاج به یکی مثه نه به یه پیرمرد با مخ زنگ زده

مهرزاد در 1/12/1392 | 01:51 گفت:

دوستان الان پولدی به تیم ملی دعوت می شه؟

shima در 1/12/1392 | 01:43 گفت:

می خواستم برم ونگرو خفه کنم که اشغالو تعویض نمی کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا این جوری میکنه ونگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟