3+1

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
از بچگی طرفدار آرسنالم. عاشق تیری آنری
کل بازدید: 9,188 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

3+1

3+1خیسلام به همه ی آرسنالی های گل.
3+1؟؟؟ 4 بازی مهمی که فصل ما به اونا بستگی داره
1- بازی با موناکو: بازی رفت رو از دست دادیم. دقیقا مثل بازی رفت لیگ با منچستر. حمله هایی که ضد حملاتش از سوی حریف رویا های ما تو لیگ قهرمانان رو نابود کرد. ولی نه کاملا. هنوز 90 دقیقه دیگه زمان داریم برا جبران. من به شخصه انتظار صعود ندارم ولی باید تلاش خودمون رو بکنیم و ببریمشون
2- بازی با لیورپول: تیمی که نیم فصل اول تا آستانه ی شکست دادنش رفتیم ولی نشد! البته اون موقع لیورپول هنوز به خوبی الآن نبود. با بارگشتن استوریج خیلی بهتر شدن ولی ما هم بهتر شدیم.( با اومدن کوکلین). برد دور از دسترسی نیست.
3-بازی با چلسی: بازی که حاضرم لیگ قهرمانان نریم ولی ببریم این بازی رو. وقتشه به چلسی و مورینیو بفهمونیم پر طرفدارترین تیم و بهترین تیم لندن هستیم. بردی که بازم به نظرم دور از دسترس نیست اما خیلی سخته. کوچکترین اشتباهی تیمو میبازونه تو این بازی. روزی که دلم میخواد هو شدن فابرگاس خائن رو تو امارات ببینم.
4- بازی با منچستر: بازی که تیم حریف میاد برای انتقام و جبران. تو این بازی نظم دفاعیمون مهمترین چیزه. اگه مثل بازی تو fa کاپ دفاع کنیم مشکلی نخواهیم داشت. واقعا خیلی کیف میده که دوبار پشت سر هم تو اولدترافورد ببریمشون.

خیلی خلاصه نوشتم که از خوندنش خسته نشید. در کل اگه بازی با موناکو رو ببریم و از سه تا بازی دیگه 7 امتیاز بگیریم خیلی خوبه.

در ضمن. FA Cup هم مال خودمونه.
نظرفراموش نشه. یا علی

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد در 22/12/1393 | 01:24 گفت:

موناکو حذف میشه این خط این نشون اما
لیگ رو نمیدونم

Ali در 21/12/1393 | 17:24 گفت:پاسخ شما : حالا که اینطوریه IAWT
In Arsene we trust

مهدی عباسی در 21/12/1393 | 14:37 گفت:

موناکو رو سه هیچ میبریم . ازون سه تا بازی هم 9 امتیازشو میگیریم. حالا ببین کی گفتم. به آرسنال و ونگر اعتماد داشته باشین و خوش بین باشین‌! ممنون از همه دوستان . به امید پیروزی؟

Ehsan در 21/12/1393 | 13:26 گفت:پاسخ شما : خداوکیلی اونی که گفت مخفف ittch همون its time to change خیلی باحال بود کلی خندیدم!
چرا خودمون رو گول میزنیم ما که چلسی رو نمیتونیم ببریم مخصوصا چلسی موینیو رو که اصلا نمیتونیم! به موناکو هم نهایتا دو تا میزنیم و به دلیل گل زده کمتر تو خانه حریف حذف میشیم!
اصلا به این بازیهایی که گفتی به غیر از منچستر و لیورپولش امید ندارم!!!!!!!

arsenal در 21/12/1393 | 03:00 گفت:

راستی داداش منم اون شب بازی با بارسا گریه کردم

arsenal در 21/12/1393 | 02:59 گفت:

بردن مورینیوی لعنتی از همه چی واجب تره. بی صبرانه منتظر اون روزم...

mohsen abbasi در 21/12/1393 | 02:20 گفت:

چلسی ترکید تبریک

ما باید هر 4بازیو ببریم

البته همه چی به بازی شنبه با وستهام داره امیدوارم گره نخوره

آرین در 21/12/1393 | 02:11 گفت:

یعنی با باخت چلسی درحد برد جلو منچستر حال کردم..یعنی داورو که ابرام خریده بود.هرچی 50/50 بود به نفع چلسی میگرفت.اخراجم اشتباه بود 100%.با وجود این باز اتوبوس پارک کرده بود اقای شاس.بازم به داور معترض بود. ونگر باید فیلم این بازیو هر روز برا بازیکنا بذاره تا بدونن غیر ممکنو میشه ممکن کرد...

حسن در 21/12/1393 | 01:53 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخ چلسي حذف نشد خوار شد ميفهميييين خوار!!!!!!!!!!! ١٢ نفره ( با داور عوضي) نتونست تيم ١٠ نفره رو ببره!
مورينيو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خدايي حق پي اس جي بود!!!!!!!!!!!!! =((
عالي بود
ما بايد از پي اس جي ياد بگيريم موناكو رو حذف كنيم ايشالا

kamyar در 21/12/1393 | 01:48 گفت:

چلسی چقدر بد حذف شد : )))

حسین ملازینل در 21/12/1393 | 00:44 گفت:

بردن همه این تیما به جز چلسی واسمون از نون شب هم واجب تره ...
بردن چلسی هم در صورتی مهم میشه که تا قبل از بازی باهاشون فاصلمون کمتر بشه ...
احتمال بازی با لیورپول در فینال حذفی هم زیاده که اون بازی هم میتونه بازی فصلمون باشه ...

به هر حال اگه موناکو رو بتونیم حذف کنیم و بریم بالا من احتمال هر موفقیت بزرگی رو در این فصل میدم ...

midya در 20/12/1393 | 23:09 گفت:

موناکو از همین حالا یه شکست خوردست مطمئن باشید
چلسی دیگه که هیچی نیست مثل اب خوردنه
تیمای دیگه دارن دعا میکنن که یه شکست ابرومندانه جلو ارسنال داشته باشند

midya در 20/12/1393 | 23:06 گفت:

نقل قول :
موناکو رو که می زنیم!
منچستر هم که خوراکه مونه!
لیورپول هم که بدون سوارز چیزی نیست!
تیم اول لندن هم که هستیم چلسی مال این حرف ها نیست!

come.on.you.gooner

ittch


پاسخ شما : فکر کنم مخفف ittch اینه : its time to change
واقعا تیم تغییر کرده!

حسن در 20/12/1393 | 22:31 گفت:

فرق موناكو با تيمي مثل سيتي و يونايتد كه خارج از خونه برديمشون متاسفانه اينه كه سيتي يونايتد حجومي بازي ميكردن ولي موناكو چي؟! ١١ تا كرگدن ميرن جلو دروازه صف ميكشن حالا هي ما زور بزنيم چه فايده!!! لامصبا تو ضد حمله ميشن يوزپلنك بخدا به ريال بارسا بايرن ميخورديم بهتر از اين موناكوي لعنتي بود!
بهترين كار براي بازي موناكو استارت طوفاني تو ٥ دقيقه اول و زدن ١ گل! بعد بازي تدافعي و كشوندن حريف به زمين خودمون و بعد ضد حمله زدن!
به اميد بازي منطقي و پرهيز از احساسي بازي كردن

حسن در 20/12/1393 | 22:15 گفت:

واقعا بازياي سختين! حس ميكنم با موناكو مساوي ميكنيم... بيخيال به اميد صعود ولي خدايي دفاشون كولاكه!
چلسي هم همينطور ! حتي ممكنه ببازيم چون ارسنال جلو چلسي احساسي بازي ميكنه و ضد حمله و ... داستان هميشگي
ولي به اميد بردن همه بازيا من كه به اين تيم خيلي اميد دارم
دوستاني ميگفتن پودولسكي بايد فيكس تيم باشه و مغزشون يه سطح از ونگر كبير فكر ميكردن بالاتره بهشون ثابت شد پودولسكي به درد فيكس بودن نميخوره؟!!!
پودولسكي به قول رييس يه بازيكن برنده هست ، دقايق ٦٠ يا ٧٠ به بعد به كار تيم مياد ، دقيقا مثل روسيچكي ! اينا فيكس نميتونن خوب باشن
حتي ولكات هم ٧٠ به بعد به درد ميخوره... من كه بهم ثابت شده ونگر از خيليا بيشتر ميدونه! الان اوزيلي ساخته كه فيزيكيه شديد! پا به توپ ميشه ادم حال ميكنه!
قلدر شده،،،اوزيل پارسال كجا امسال كجا.... با اين سرمربي بردن هر جامي ممكنه
In arsene we trust

kamyar در 20/12/1393 | 22:06 گفت:

نقل قول :
موناکو رو که می زنیم!
منچستر هم که خوراکه مونه!
لیورپول هم که بدون سوارز چیزی نیست!
تیم اول لندن هم که هستیم چلسی مال این حرف ها نیست!

come.on.you.gooner

ittch


پاسخ شما : جووونم اميدواري : ))))
اصن به زمان تغيير است نميخوره ها؛)

مهرزاد در 20/12/1393 | 20:23 گفت:

موناکو رو که می زنیم!
منچستر هم که خوراکه مونه!
لیورپول هم که بدون سوارز چیزی نیست!
تیم اول لندن هم که هستیم چلسی مال این حرف ها نیست!

come.on.you.gooner

ittch

محمد در 20/12/1393 | 20:03 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا.
بازی با موناکو بعید میدونم مثل بازیه قبل دفاعی بازی کنه کار نشد نداره باید ببریم هرطور شده اما نباید مثل بازیه رفت ترکیب خیلی هجومی باشه و ضده حمله بخوریم خدا رحم کنه بازم مرته ساکر لعنتی هرچه قدر هم قدش بلند یا احیانن خوب باشه(به قول سرهنگ علیفر بهترین مدافع حاله حاضر جهان) کنده لامصب خیلی کنده (سرهنگ علیفر:اسلوموشنه) اما خب چیکار کنیم با مصدومیت گابریل ونگر مجبوره.مونرئال باید توی ترکیب باشه. لیورپول وچلسی رو حتما میبریم(توی یه سایتی چند هفته پیش خوندم فابرقاس با یه بازیکنه دیگه ی چلسی فکر کنم اگه تو چند تا بازیه اینده ی چلسی کارت زرد بگیرن بازی با ارسنالو از دست میدن) با شانچستر هم مساوی کنیم من راضی هستم اما چه کنم دیگه ما اونا رو میبریم. ولی باور کنید دو تا گل به موناکو میزنیم بعد به خاطر گله زده ی بیشتر موناکو تو خونه ی ما صعود نمیکنیم

mohammad javad در 20/12/1393 | 19:44 گفت:

من به شخصه دوست دارم بازی بعدیمون جلو وستهام ببریم، بعدش با آرامش بریم واسه بازی با موناکو.

علی قاسمی در 20/12/1393 | 18:07 گفت:

مرسی علی
در مورد اینده باید این رو بگم که خیلی پیروزی بر چلسی نمیتونه برای سرنوشت این فصل تیم مهم باشه
من دوست دارم اگه تیمی رو میبریم اول موناکو باشه و با نتیجه ای که صعود کنیم و از طرف دیگه منچستر رو ببریم چون برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید با این تیم احتمالا مقابله کنیم و درجه بعد نیازه لیورپول رو ببریم چون به نظر من حد اقل اندازه منچستر یونایتد برای ما میتونه درد سر درست کنه
در کل باید بگم با چلسی هم اگه مساوی هم بگیریم به جایی بر نمیخوره چون ما با این تیم تقریبا الان برای جایگاهی رقابت نداریم و شاید اگه چلسی خیلی لغزش پیدا کنه بتونیم باهاش رقابت کنیم اونم بعیده چون اگه ما 30 امتیاز مونده همه رو هم بگیریم بعید میدونم بتونیم با 84 امتیاز قهرمان بشیم چون چلسی با 33 امتیازی که براش مونده باید 9 امتیاز دیگه غیر از بازی ارسنال از دست بده و تقریبا بعیده
بردن چلسی فقط به ما انگیزه میده ولی بردن منچستر و لیورپول میتونه شش امتیازی باشه و رفتن به لیگ قهرمانان رو برای ما تقریبا تضمین کنه

Setare در 20/12/1393 | 15:32 گفت:

مرسی ازپستت.
واس من ک اول بازی با موناکو بعد چلسی مهمه.خیلی دوس دارم چلسیو ببریم انتقام پارسالو بگیریم که تعطیلاتو زهره مار کرد واسم.

علیرضا در 20/12/1393 | 15:03 گفت:

بازی دیشب شالکه رو که دیدم امیدام بیشتر شد برا بازی با موناکو.نمیدونم دیشب شالکه خیلی خوب کار کرد یا رئال بد بود ولی میگم اگه شالکه میتونه تو زمین رئال 4 تا بزنه ما چرا نتونیم تو زمین موناکو 3 تا بزنیم؟؟
بین سه تا بازی بعدیم از همه بیشتر دوس دارم چلسی رو ببریم.بعدشم منچسترو که چه شود

kamyar در 20/12/1393 | 14:57 گفت:

هو شدن فابرگاس رو نيستم