این نینجای فوق العاده

نویسنده: پیمان

وبلاگ من
نویسنده: پیمان
همیشه یه توپچی
کل بازدید: 27,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این نینجای فوق العاده

آمار فوق العاده فرانسیس کوکلین در 9 بازی لیگ برتر 


فرانسیس کوکلین از زمانی که  بعد از دوران قرضی در چارلتون به آرسنال برگشت 9 بازی در ترکیب اصلی تیم در لیگ برتر انجام داده که آمارش رو در زیر میارم : 


آمار فرانسیس کوکلین


بهش لقب " نینجا " دادن تو فرانسه که شبیهم هست واقعا به خودش و سبک بازیش

نکته جالب تو آمارش اینه که به طرز مشهودی ( به جز بازی با موناکو که تقصیر چندانی هم نداشت ) آمار گل های خورده تیم اومده پایین و در کل بازیهاش تولیگ در 12 بازی اخیر ( 9 بازی فیکس و 3 بازی تعویضی )  2 بار به سات و تات باختیم و آمار جایی جالب تر میشه که در هر دوی این بازی ها جز 3 بازیکن برتر زمین و تیم بوده و گل گلهای خورده تیم در 9 بازی پیاپی لیگ فقط 7 گل بوده که 6 بازی هم با کلین شیت همراه بودهجالبتر هم وقتی هستش که در بازی با تاتنهام 433 بازی کردیم و کوکلین وسط بازی کرده و نقشش هافبک وسط بوده و در بازی با سات هم که 4231 بازی کردیم زوجش چمبرز بوده که هر دو گل از اون سمت به ثمر رسیده
طبق آمار در دو پست بهترین بازی رو میکنه 1- هافبک دفاعی 2-هافبک هجومی 

اما بهترین و شاخص ترین بازیش شاید بازی با سیتی باشه جایی که ما 4141 بازی کردیم که به نظر با توجه به مهره ایی که داریم بهترین ترکیب الان تیمه :
                  اوسپینا
مونریال     کوش     گابریل      بلرین ( چمبرز)
                   کوکلین
سانچز (ولبک) اوزیل  کازورلا    چمبو ( ولکات)
                 ژیرو ( ولبک)


امیدوارم با حفظ کیفیتش بتونه بهترین گزینه باشه برای این پست تو تیم چون خیلی با غیرت بازی میکنه و دوندگی عجیبی داره .

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن در 12/12/1393 | 17:30 گفت:

ونگر ميخوام صد سال سياه تحت تاثير عملكرد پر تو تمرينات قرار نگيره! بهترين فرصت ارسنال رو مقابل موناكو نابود كرد ! حالا اومده تو تمرينا جو گير شده....
مقابل موناكو گابريل تعويضي پر باشه من خودمو دار ميزنم
كوكلين ظاهرا به بازي كوييز پارك ميرسه خداروشكر،،،ولكات هم خداكنه بازي كنه كه بيشتر هماهنگ شه چون مقابل موناكو به استارتاي ويرانگرش نياز داريم

محسن عاشوری در 12/12/1393 | 02:56 گفت:

کوکی نینجا

arsenal در 11/12/1393 | 21:29 گفت:

کوک عالیه خدایی حرف نداره بازیش. من بیشتر از تکل هاش از بازی خونیش خوشم میاد . منظورم توپایی که داخل محوطه ارسال میشه و اکثر توپای زمینی رو کوک جمع میکنه و همیشه همون جاییه که باید باشه
ممنون از پست خوبت

توپچی جنوب در 11/12/1393 | 16:09 گفت:

نقل قول :
ولی همچنان باید یه هافبک دفاعی خوب بخریم

ارسنال بجز کوکلین هافبک دفاعی دیگه ای نداره و این تو لیگ انکلیس یه قمار بزرگه


پاسخ شما : دقیقا همینجوریه ک میگی محسن.
اگه تو بازی دیروز کوک اوایل نیمه اول مصدوم میشد کی میتونست جاش رو پر کنه ؟
چمبرز

تو تابستون حتما یه مکمل واسه کوک میگیریم یکی مثل مورگان اشنایدرلین اینجوری اگه کوک مصدوم هم شد باز یکی بهتر از کوک رو داریم ک بتونه به خوبی جاش رو پر کنه.

راستی تو صفحات اجتماعی مخصوصا اینستا گرام بهش" کوک بلوکد" هم میگن چون حمله و توپ های حریف رو خوب بلوک میکنه

mohsen abbasi در 11/12/1393 | 14:00 گفت:

ولی همچنان باید یه هافبک دفاعی خوب بخریم

ارسنال بجز کوکلین هافبک دفاعی دیگه ای نداره و این تو لیگ انکلیس یه قمار بزرگه

علیرضا در 11/12/1393 | 12:55 گفت:

به قول یه بنده خدایی کوکلن را خدا رساند.عالی کار کرده و امیدوارم مصدومیتش زیاد جدی نباشه
تعصب و جنگندگیش حرف نداره
مرسی از پست