نیمه رسمی : اولین خرید ، پیتر چک [ آپدیت]

نویسنده: پیمان

وبلاگ من
نویسنده: پیمان
همیشه یه توپچی
کل بازدید: 27,430 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نیمه رسمی : اولین خرید ، پیتر چک [ آپدیت]

هافبک دوس داشتنی آرسنال خبر آمدن همبازی خودش تو تیم ملی رو داده 


اول از همه بگم که روزا همه ی خبر های ناشی از ناراحتیش تو آرسنال و نیکمت نشینی رو کلا تکذیب کرده
این لینک توییترش هستش
https://twitter.com/tomasrosicky7

"Just read some words online that I have stated I am unhappy , I couldn't be more happy in London with my family and Arsenal .. Thanks. TR7"
" چیزایی روی اینترنت خوندم که من گفتم خوشحال نیستم ! من نمیتونم بیشتر از این با خانوادم و آرسنال خوشحال باشم ( خیلی خوشحالم ) متشکرم ."


اما موضوع اصلی این حرف روزا نیست که روحیه بالاشو نشون میده، موضوع این عکسه که ساعتی قبل تو اینستاگرام روزیسکی منتشر شده
اون به پیتر چک برای ورود به آرسنال خوشامد گفته و از اونجایی که در اردو تیم ملی چک با هم بودن و قطعا از جزییات خبر داره میشه گفت این انتقال قطعیه !

آپدیت :

طبق نوشته اسکای ( معتبرترین منبع برای نقل انتقالات ) پیتر چک  و آرسنال به توافقات شخصی رسیدن ، و طبق خبر دیگش باشگاهم با چلسی به توافق 10.9 میلیون پوندی رسیده که احتمال میره تا اخر این هفته اعلام بشه 

لینک خبر : http://www1.skysports.com/football/news/11670/9893621?

از طرف دیگه خبر های دیگه تایید کردن که اوسپینا مذاکرات رو با فنرباغچه شروع کرده و یعنی شزنی ( به خاطر قانون هوم گراون  ) تو ارسنال میمونه


ثبت نظر شمانظرات پیشین

ابراهیم قرایی در 5/4/1394 | 08:27 گفت:

سلام بکس آرسنالی میخواستیم یه گروه آرسنالی تو واتساپ تشکیل بدیم از این پس اونجا راجب تیم حرف بزنیم حالا هر کی پایه هست بسم الله تو واتساپ بهم پیام بده تا دعوتش کنم به گروه
اینم شماره واتساپم 09394417693

ابراهیم قرایی در 5/4/1394 | 08:23 گفت:

سلام بکس آرسنالی میخواستیم یه گروه آرسنالی تو واتساپ تشکیل بدیم از این پس اونجا راجب تیم حرف بزنیم حالا هر کی پایه هست بسم الله تو واتساپ بهم پیام بده تا دعوتش کنم به گروه
اینم شماره واتساپم 09394417693

حسین ملکشاه در 4/4/1394 | 23:02 گفت:

سلام به همه
خبر بسیار خوب فقط یه دفاع خوب مثل عبدالنور و یه مهاجم گلزن مثل ایگواین میخوایم البته از خرید کاروالیو،نبیل فکیر و لاکازته هم استقبال میکنم

محسن عاشوری در 4/4/1394 | 22:58 گفت:

..................................... والکات ........................................

............ اوبامیانگ .............................. سانچز ....................

.............................. اوزیل (سانتی) ..................................

................ رمزی (ویلشر) .......... کوک (مورگان) ....................

..... بلرین ......... کوش ............ عبدالنور ......... ناچو ..........

....................................... چــک ......................................


وای که چه تیمی بشه این تیم ؛؛ مثلث خط حمله رو ببین
نه جون من ببین ،، تازه چمبو رو هم داریم

محمد کاوه در 4/4/1394 | 06:49 گفت:

چرا این خبر لعنتی رسمی نمیشه

Sajad در 4/4/1394 | 00:01 گفت:

خبر جدیدی نیست؟؟این چرا رسمی نمیشه.

محسن عاشوری در 2/4/1394 | 16:43 گفت:

میگن آرسنال با 28 میلیون دنبال اوبامیانگ افتاده

Mobinho در 2/4/1394 | 12:09 گفت:

چک که حضورشو در آرسنال تکذیب کرد، ای بابا

محسن عاشوری در 1/4/1394 | 17:06 گفت:

ایجنت عبدنور: میلان، اینتر، بارسا، لیورپول و یوونتوس خواهان جذب آیمن هستند.!

http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/345868/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D9%86%D8%AA-%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D8%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%88-%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%A2%DB%8C%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF

آیمن عبدنور مدافع تیم موناکو پس از نمایش خوبش در لیگ قهرمانان اروپا، توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

عبدالقادر جیلانی ایجنت عبدنور در مصاحبه با Footmercato گفت: "بسیاری از باشگاه های بزرگ علاقه مند به جذب عبدنور هستند. تعدادی از باشگاه ها با ما تماس گرفته اند و برخی نیز با موناکو در تماس بوده اند. میلان، اینتر، بارسا و لیورپول علاقه مند به جذب او هستند."

یوسف در 1/4/1394 | 00:40 گفت:

سجاد جان ممنون از اینکه جواب سوالمو دادی . اومیدوارم چک تو ارسنالم مثل چلسی موفق باشه . ولی دوس ندارم ژسنی از ارسنال بره چون بازیکن اکادمی ارسنال از 13 سالگی تو ارسنال .

Sajad در 31/3/1394 | 23:04 گفت:

نقل قول :
سچاد پولی که بابتش قراره پرداخت بشه زیاد . همینطور حقوق هفتگیش 100 هزار پوند با 33 سال زیاد


پاسخ شما : یوسف فکر نکنم با این قیمت ها 11 میلیون واسه دروازه انی تو سطح چک پول زیادی باشه.
حالا جدا از کیفیت بالایی که داره همون گرفتن یکی از بهترین بازیکنان چلسی ازشون یه برد محسوب میشه.و تا حدودی گرفتن انتقام اشلی کول

راجب ماکسیمیلینو رومرو هم هنوز رسمی نشده ولی احتمال اومدنش خیلی زیاده.چون خودش خیلی مشتاقه.
ولی گفته طرفدار بایرن مونیخ ام.که این یعنی اگه بیاد اینجا ادم شه احتمال ترک تیم هست.

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

بابک در 31/3/1394 | 22:21 گفت:

ایول . یه مهاجم هم بگیریم تمومه

mehdi در 31/3/1394 | 21:22 گفت:

همین الان اسکای زده که چک توافقات شخصی رو با آرسنال انجام داده و خیلی نزدیکه..........
http://www1.skysports.com/transfer-centre/

سینا در 31/3/1394 | 16:56 گفت:

فقط محاجم می خوایم ما که این همه سال کج دار مریض با ژسنی سر کردیم بازم روش تازه اوسپینا هم بد نشون نداده بهترین دروازه بان دنیا هم تو دروازه داشته باشی ولی محاجمت ژیرو باشه رنگ قهرمانی رو نمی بینی

محمد مهدي نوروزي در 31/3/1394 | 16:00 گفت:

تا سایت رسمی باشگاه این خبرو اعلام نکنه باور نمی کنم

یوسف در 31/3/1394 | 15:19 گفت:

rya جان حرفت بابت تجربش درسته . بازیشم دیدم مخصوصا بازی رفت جلو خودمون خروج عالیش مقابل سانچز. امیدوارم درخشش خوبی تو تیم داشته باشه ولی من حس خوبی بهش ندارم . ی سوال داشتم اگه کسی میدونه جوابشو بهم بده ارسنال ماکسیمیلینو رومرو خریده یا نه.

محسن عاشوری در 31/3/1394 | 14:52 گفت:

نقل قول :
محسن جان
خودت میدونی که تیم ما پر از عنصر تهاجمیه که با اومدن یک مهاجم کامل همه چی تمام میشه
و دیگه نیازی به کسی که خیلی تو حمله شرکت کنه نداریم و باید یکی اون پشت باشه که به تیم نظم بده که این کاره کوک نیس
به شخصه به سانتی اعتقادی ندارم حداقل تو اون پست
پس بنظرم اشنیدرلین رو بگیریم واقعا فوق العاده میشه
راستی بچه ها خبر ندارین بنزما در دسترس هست یا نه؟ اگه بیاد عالیه یه مهاجمی که کاملا بدردمون میخوره


پاسخ شما : من خودم چند بار گفتم اشنایدرلین خیلی منظم و با دقت بازی میکنه

شاید منظورمو درست متوجه نشدی ؛ من نگفتم کوندوگبیا خیلی تو حمله شرکت کنه
ببین اشنایدرلین و کوکلن : دو هافبک دفاعی صرف ()
کوندوگبیا : هافبک دفاعی ای که مثل پت ویرا هم کاملا در خدمت دفاع تیمه هم گاهی برای فیکس تر شدن بازی تهاجم هم به کار میگیره

نظرات شما و سجاد هم کاملا درسته درسته

به هر حال دیگه کوندوگبیا رفته اینتر و بحث های ما هم فایده ای نداره

به قول سجاد حالا که کوندوگبیا پرید، باید اشنایدرلین رو بچسبیم تا از دست نرفته ..

حسن در 31/3/1394 | 14:35 گفت:

راستی بچه ها خبر ندارین بنزما در دسترس هست یا نه؟ اگه بیاد عالیه یه مهاجمی که کاملا بدردمون میخوره
---------------------------
چند بار به ما لينك شده منم خيلي دوس دارم تو لباس ارسنال ببينمش

rya در 31/3/1394 | 14:33 گفت:

یوسف جان
فاکتور تجربه اهمیت بسیار بالایی تو دروازبانی داره و من اینو تو هیچ کدوم از دروازبانامون نمیبینم
بازی های پتر چک رو این فصل دیدی؟
چقد این بشر تجربه داره

حسن در 31/3/1394 | 14:31 گفت:

تبريك به توپچياي عزيز ! مباركمون باشه! بعد از مدت ها دروازمون بيمه شد فصل بعد ارسنال ديدن داره
دوس داشتم گوندوگبيا رو بگيريم حيف كه پريد واقعا حيف! ولي اميدوارم تو اين پست ها و صددرصد مهاجم نوك خريداي خوبي كنيم
بازم تبريك خيلي خيلي خوشحالم

rya در 31/3/1394 | 14:27 گفت:

محسن جان
خودت میدونی که تیم ما پر از عنصر تهاجمیه که با اومدن یک مهاجم کامل همه چی تمام میشه
و دیگه نیازی به کسی که خیلی تو حمله شرکت کنه نداریم و باید یکی اون پشت باشه که به تیم نظم بده که این کاره کوک نیس
به شخصه به سانتی اعتقادی ندارم حداقل تو اون پست
پس بنظرم اشنیدرلین رو بگیریم واقعا فوق العاده میشه
راستی بچه ها خبر ندارین بنزما در دسترس هست یا نه؟ اگه بیاد عالیه یه مهاجمی که کاملا بدردمون میخوره

محسن عاشوری در 31/3/1394 | 12:33 گفت:

آره سجاد درست میگی
میدونم کوک این خصلتشه که باعث شد دفاع تیم قوی تر بشه و در نهایت تیم بهتر بشه

منظورم اینه که ما که کوک رو داریم که صرفا تو کارای تدافعی تیم شرکت میکنه

درکل هافبک دفاعی ای بگیریم که بتونه مرکز هم بازی کنه خیلی خوبه
(اشنایدرلین و کوک فعلا فقط دفاعی ان)
چون کوندوگبیا مرکز یعنی ( Center ) هم میتونه بازی کنه ، واسه روزهایی که مثلا سانتی یا رمزی نیستن میتونن با کوک مکمل بهتری تشکیل بدن نسبت به کوک اشنایدرلین
یعنی واسه روزهای قحطی کوک و کوندوگبیا بهتر از کوک اشنایدرلین جواب میده

ولی بازم به قول تو سلیقه ای هستش

یوسف در 31/3/1394 | 11:52 گفت:

سچاد پولی که بابتش قراره پرداخت بشه زیاد . همینطور حقوق هفتگیش 100 هزار پوند با 33 سال زیاد

Mobinho در 31/3/1394 | 11:51 گفت:

خرید عالی ایه،ان شا الله بیاد.بازی ویلیام کاروالیو رو ندیدم اما ظاهرا حسابی توپگیره و بازیکن هیکلی و توپگیر کاملا نیاز آرسناله.یک مهاجم زهردار هم به این لیست اضافه شه،خیلی به یک تیم کامل نزدیک میشیم.

Sajad در 31/3/1394 | 11:18 گفت:

محسن خان دوست داشتن یا نداشتن بازیکن تا حدودی یه چیز سلیقه ایه.و به نظرم اینکه کوک میلی به حمله نداره دلیل موفقیت دفاعی تیم تو نیم فصل دوم بود.با این حال کوندوگبیا رفت امیدوارم اشنایدرلین از دست نره.البته اگه هم بره فکر نکنم زیاد ضربه ای از این بعد بخوریم چون کوک واقعا عالی بوده و در کنارش هم میتونیم تو بعضی بازیا از اون بازیکن جوونه که گرفتیم استفاده کنیم

یوسف مگه چقدر سن داره؟؟ 33 سال واسه دروازه بان زیاده؟؟فن در سار تو 35 سالگی اومد منچستر و اونطوری درخشید.این دو سال هم کمتر داره

سیروان رحیمیان در 31/3/1394 | 10:04 گفت:

این اینستاگرام ، اینستاگرام رسمی روسیچکی نیست و توسط اینستاگرام باشگاه فالو نشده. همینطوری خبر پخش نکنین

mahdi در 31/3/1394 | 09:27 گفت:

حداقلش اینه که توی فیفا 16 که بازی میکنیم ، از روی سوتی دروازه بان گل نمیخوریم ((=

دروازه بان خیلی خوبیه ... استایل و تجربه ش واقعا به دردمون میخوره

چند تا مزیت از پیتر چک بگم که بدونید چرا بدرد تیم آرسنال میخوره

* اولین مزیت قد بلندشه که باعث میشه در خروج ها (موقع کرنر ، سانتر و ضربات کاشته) مثل سالهای قبل آسیب پذیر نباشیم

* تجربه بالاش در چیدن دیوار دفاعی و چیدمان بازیکنا روی ضربات کرنر و شوت گیر بودن (تقریبا 30% گل هایی که ژسنی و اوسپینا خوردن شوت راه دور بوده)

* آرسنال بخاطر سبکش ، زیاد مورد ضد حمله قرار میگیره و از مزایای پیتر چک ، عکس العمل قابل قبول در تک به تک هست

* بخاطر قضیه بالا که ذکر شد ، مدافعان آرسنال پنالتی زیاد میدن (البته فصل قبل خیلی خوش شانس بودیم که حدودا 5 تا پنالتی 100% به ضررمون گرفته نشد) و داشتن دروازه بانی مثل چک (که پنالتی گیر بودنش برهمگان محرزه) برای آرسنال نعمته

* و نکته ای که من و ونگر خیلی بهش اهمیت میدیم P: اخلاق خوب و بی حاشیه بودنشه (فقط حیف توی دروازه دادوبیداد نمیکنه سر بازیکنا)

-------------------

و در پایان بگم که شخصا دلم میخواست ژسنی از تیم بره و فابیانسکی به عنوان دروازه بان دوم تیم روی نیمکت آرسنال بشینه (روحش شاد و یادش گرامی باد)

mostafa در 31/3/1394 | 09:05 گفت:

احتملا میاد!! !!!

یوسف در 31/3/1394 | 07:43 گفت:

سلام خدا کنه این خبر فقط در حد شایعه باشه با سنی که داره اصلا بدرد تیم نمیخوره . ارسنال باید نبیل فکیر اشنایدرلین لاپورتا فیلیپ جونز لاکازت بخره

محسن عاشوری در 31/3/1394 | 02:21 گفت:

آق سجاد حرف شما رو تا حدودی قبول دارم .
اما اشنایدرلین بازیکن میل به هجوم نیست ولی کوندوگبیا گهگاه نفوذ میکنه و شوت های خوبی هم داره و فیزیک بسیار قدرتی
اما اشنایدرلین بازیش حاوی نظم و دقته و بیشتر تو یک سوم دفاعی خودمونه

منظور من این بود که اگه یه روز مجبور بشیم از کوکلن - کوندوگبیا / کوکلن - اشنایدرلین استفاده کنیم
گزینه کوکلن کوندوگبیا بهتره
چراکه کوک اصلا میلی به هجوم نداره مثل خود اشنایدرلین
اما کوندوگبیا علی رغم کارهای دفاعی نفوذ هم چاشنی کارشه

Sajad در 30/3/1394 | 23:53 گفت:

محسن عاشوری واسه کوندوگبیا مثل اینکه حدود 40 میلیون خرج کردن.به نظرت واسه بازیکنی که تو لیگ فرانسه بازی کرده و معلوم نیست تو تیم دیگه ای جواب بده یا نه 40 میلیون خیلی زیاد نیست؟؟؟کاروالیو رو که شخصا قبولش ندارم ولی اشنایدرلین تو جزیره اثبات شدست و به نظر من خیلی به کار میاد.هرچند الان کوکلین از هر سه تای اینا بهتر بازی میکنه.اونم تو لیگ فیزیکی انگلیس

Sajad در 30/3/1394 | 23:47 گفت:

دمت گرم خبر خوشحال کننده ایه.ایشالا قطعی شه.
راحت کمه کم چهار پنج سال دروازه رو بیمه میکنه.شزنی هم اگه ادم شه میتونه از تجربیاتش حداکثر استفاده رو ببره و خودشو بکشه بالا.
ایشالا خرید بعدی خرید یه مهاجم فرصت طلب چارچوب شناس باشه

محسن عاشوری در 30/3/1394 | 22:25 گفت:

متاسفانه جفری کوندوگبیا 99 درصد به اینتر پیوسته (کوندوگبیا رو بیشتر از اشنایدرلین قبول دارم)
و متاسفانه بازهم بارسا شدیدا دنبال عبدالنور افتاده (میگن خیلی روش حساب کردن)

مونده ویلیام کاروالیو و مورگان اشنایدرلین ؛ که مثل اینکه کاروالیو محتمل تره
دوست داشتم کوندوگبیا رو بخریم چونکه پابه توپ و شوت زنیش خیلی خوب بود و فیزیکی هم بود
و اینکه مهاجم درست حسابی تو بازار نمی بینم که بشه بخریمش

انقد که دست دست کردن مسئولان تیم ،اکثر گزینه ها دارن میپرن

میلاد در 30/3/1394 | 22:15 گفت:

خرید خیلی خوبیه. هم وزنه ی خوبیه هم به خصوص جلوی چلسی خیلی کمک کنندس و پر از تجربه. ولی هم اوسپینا رو خیلی دوس دارم و هم ژسنی دروازبان آینده ی ماست. نمی دونم کدومشون باید برن. شخصن نمی تونم اولویت بندی کنم و البته کار منم نیست D:
به غیر از یکی دو اشتباه کوچیک و قابل درک اوسپینا خیلی خوب بوده. شخصن از آرامشش و اینکه به تیم اطمینان میده خیلی خوشم میاد. و ژشسنی اعتماد به نفس خوبی داره و البته فیزیک مناسب. چک اما داستانش فرق داره. یه دروازه بان مطمئن برای 2-3 فصل می تونه باشه که می خواد دوران بازیش رو با اقتدار و اثبات توانایی هاش به پایان ببره. با آمدن کاروالو و یک مهاجم هدف آرسنال کامل میشه. فقط یکی دو خروجی نیاز داریم برای خلوت شدن. انتخاب من فلامینی و سانوگو.

Saeid در 30/3/1394 | 21:39 گفت:

واقعا خوشحالم از ایتکه چک داره میاد ، امیدوارم شروعی باشه برای خریدهای بزرگتر در ادامه