مقایسه بازیهای 5 تیم اول لیگ

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
b
کل بازدید: 10,212 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقایسه بازیهای 5 تیم اول لیگ

هنوز امید هستا


سلام دوستان
این اولین پستمه 

قبل از هرچیزی اینکه مثل اینکه رمزی برگشته 
بازیهای 5 تیم اول رو میذارم نظرتونو بگید:
تاتنهام:


چلسی:
لیورپول:
آرسنال:
من سیتی:

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Amir در 15/12/1392 | 21:33 گفت:

اگه ما قهرمان نشدیم، از بین روسا و عربا ، ترجیح میدم عربا قهرمان شن،
مرسی از پست مفیدت

علی قاسمی در 13/12/1392 | 19:37 گفت:

مرسی از پست خوبت

علی قاسمی در 13/12/1392 | 19:29 گفت:

خب من این برنامه رو ندیدم چون اعتقادی به این برنامه ندارم و دلیلم هم اینه که ما وقتی با استوک سیتی میبازیم یعنی تو هر بازی ای احتمال باخت داریم و پس نباید حداقل رو برنامه خودمون تمرکز کنیم و به نظر من با این باخت در صورتی قهرمان میشیم که از بازی آینده حد اقل 26 امتیاز بگیریم
همین

ehs در 13/12/1392 | 11:05 گفت:

سیتی با این برنامه بیشترین شانس رو داره!

محمد مهدي نوروزي در 12/12/1392 | 13:41 گفت:

بچه ها لطف رو بازی با سیتی و چلسی اصلا حساب نکنید
نابودیم تو این دوتا بازی
چلسی بخدا اصلا شخصیت قهرمانی نداره

مهدی در 12/12/1392 | 06:58 گفت:

اصلا رو این چیزا حساب نکن


تیم ما پتانسیل خوب بازی کردنو داره فقط یکی بگه رمسی و دیگر مصدوماننن اصلییی کی میرسن

نیما در 12/12/1392 | 01:06 گفت:

مشکل اصلیه ما بدنساز خاک برسره! تیم ترکیده... مگه میشه انقدر بازیکنا شکستنی باشن.این ژیرود هیچی نداشته باشه یه بُنیه داره!!! هنتلارو هر خر دیگه ایم میاوردیم الان مصدوم بود!
رمسی,ولکات.... کجایین که اگه بودین....

نیما در 12/12/1392 | 01:01 گفت:

نقل قول : معنی VIVA Arsenal چیه؟

پاسخ شما : viva میشه پیروزی

مهرزاد در 12/12/1392 | 00:20 گفت:

معنی VIVA Arsenal چیه؟

شاهين در 11/12/1392 | 22:57 گفت:

این تیم جوابشو قبلا در بازی های بزرگ داده ، حالا اگه اورتون رو هم حساب کنیم ... 3 تساوی ، 2 برد ، 3 باخت ، یعنی از 5 بازی خانگی ، 2 تا رو فقط بردیم ... بازه های خارج از خونمون رو هم که ما شا ا... گل کاشتیم ...
حالا خودتون قضاوت کنید ، 3 بازی خارج از خانه و فقط یه بازی خانگی اون هم در برابر تیم من سیتی !!! می ترسم نه تنها دوباره به کورس قهرمانی بر نگردیم ، بلکه دوباره واسه چهارمی دست و پا بزنیم که دور از ذهن هم نیست ... امیدوارم یه معجزه اتفاق بیافته !!!

مهدی در 11/12/1392 | 22:46 گفت:

آره بازم فصل بعد
با امسال میشه 10 ساله که داریم میگیم فصل بعد

علیرضا در 11/12/1392 | 22:18 گفت:

هنوز همه چی دست خودمونه.فقط بدی برنامه ما اینه که همه بازی های سخت ما پشت سر همه.ایشالله سر بلند میایم بیرون

رضا T در 11/12/1392 | 21:56 گفت:

خدا رو شکر که سهمیه قطعی.حالا تلاشمونو میکنیم فوقش نشد فصل بعد با یه تیم بهتر شانس خوبی واسه قهرمانی داریم.حذفی هم که هست

PARSA در 11/12/1392 | 20:52 گفت:

اصلا معلوم نیست . یه بار خیلی خوب بازی میکنن یه بار گند میزنن . ویرین

PARSA در 11/12/1392 | 20:52 گفت:

صله معلوم نیست . یه بار خیلی خوب بازی میکنن یه بار گند میزنن . ویرین

محمد مهدي نوروزي در 11/12/1392 | 20:44 گفت:

اصرار بر حفظ مالکیت
پرس ضعیف
فینیشینگ پایین
شوت نزدن به جز سانتی و پولدی ژیرو که می زنه تو فضا
سرعت پایین ژیرو
پیر شدن ارتتا
سوتی های کوشیلنی
و....

محمد مهدي نوروزي در 11/12/1392 | 20:42 گفت:

دوستای عزیز تیم ما شخصیت قهرمانی نداره

ما به یه مهاجم گلزن مثل هونتلار یا بونی نیاز داریم
و یه هافبک تخریبی مثل پوگبا یا دنیله دروسی

PARSA در 11/12/1392 | 20:29 گفت:

ازیای ما سخت تره ولی باید چلسیو ان سیتی رو ببریم

masoud mahmudpur در 11/12/1392 | 19:55 گفت:

خیلی سخته!باید بازیای رو در رو رو حتما ببریم

حسین ملازینل در 11/12/1392 | 19:26 گفت:

جبران میکنیم...

رضا در 11/12/1392 | 18:05 گفت:

بازی های تاتی رو هم میزاشتی ببینیم سهمیه میگیریم یا نه

amir در 11/12/1392 | 17:42 گفت:

به نظر خودم میتونیم جبران کنیمhttp://arsenal.ir/images/smile/11.gif