به حق چیزای ندیده (پیشنهاد بارسا برای اوزیل!)

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
b
کل بازدید: 10,118 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به حق چیزای ندیده (پیشنهاد بارسا برای اوزیل!)

بارسا میخواد اوزیلو از قیمت خریدش توسط آرسنال پایینتره ببره تو تیم


به گزارش Mundo Deportivo و به نقل از BTV Sports Program، آندونی زوبی زارتا مدیر فنی باشگاه بارسلونا برای تقویت خط میانی تیمش به دنبال به خدمت گرفتن مسوت اوزیل ستاره آلمانی خط میانی باشگاه آرسنال می باشد. بر اساس این گزارش اوزیل که شایعاتی پیرامون پیوستنش به بارسلونا قبل از حضورش در رئال مادرید نیز به گوش می رسید سرانجام با انتخاب سران بارسلونا مبنی برخرید سسک فابرگاس به رئال مادرید و سپس به آرسنال پیوست. اما حالا این رسانه ها مدعی شده اند که با لغو محرومیت خرید بازیکن از جانب فیفا، سران بارسلونا آماده اند که اولین پیشنهاد خود را برای خرید اوزیل به مبلغ 30 میلیون یورو به سران آرسنال ارائه کنند.
گفتنی است اوزیل در اولین فصل حضورش در جمع توپچی ها در 38 مسابقه موفق به ارسال 13 پاس گل و به ثمر رساندن 6 گل برای شاگردان آرسن ونگر شده است.
(این خبر تو سایت طرفداری بود)

البه تو سایت گل هم بود:

Barcelona are preparing an ambitious €30 million (£24.7m) for Arsenal playmaker Mesut Ozil. The German left Real Madrid for £42.5m but has struggled at times to adapt to the intensity of English football.

Source: talkSPORT


حالا اینو ببینید:

به گزارش خبرگزاري اسپانيا ، پايگاه فوتبال ديرکت نوشت مسئولان ليورپول به زودي پيشنهاد خود را براي به خدمت گرفتن فرانسيسکو آلارکون (ايسکو) به باشگاه رئال ارائه خواهند داد.
روزنامه آ اس اسپانيا نوشت مسئولان ليورپول که در آستانه اولين قهرماني در ليگ انگليس پس از 23 سال قرار دارند ، مي خواهند فصل آينده در ليگ قهرمانان اروپا تيم خود را تقويت کنند.به اعتقاد برندان راجرز سرمربي ليورپول ايسکو حتي مي تواند جانشين خوبي در دراز مدت براي استيون جرارد کاپيتان کهنه کار اين تيم باشد.
ايسکو در تابستان از مالاگا راهي رئال مادريد شد ولي نتوانست به عنوان بازيکن اصلي در ترکيب رئال خود را مطرح کند.

و این یکی :

پایگاه اینترنتی Football Transfer Tavern و talkSport در گزارش امروز خود به برسی احتمال رقابت میلان و لیورپول برای جذب کریستین تیو بازیکن جوان بارسلونا پرداختند. در پنجره های نقل و انتقالات اخیر همیشه بحث انتقال کریستین تیو به لیورپول مطرح بوده است اما گزارش های تازه می گوید وی تنها در صورتی بارسلونا را ترک خواهد کرد که باشگاهی حاضر به پرداخت هشت میلیون یورو برای او شود.
بازیکن 22 ساله بارسلونا که به ندرت در این فصل به صورت اصلی در ترکیب بارسلونا قرار گرفته است روز به روز به درهای خروج نئوکمپ نزدیک می شود. گفته می شود برندن راجرز که از طرفداران خاص بازیکن های بال سرعتی است ژانویه گذشته تلاش بسیاری برای به خدمت گرفتن قرضی تیو انجام داد اما در نهایت موفق نشد.
کریستین تیو جلسه مذاکره ای را با سران باشگاه کاتالانی برای پایان فصل ترتیب داده است که انتظار می رود وی در آن جلسه اجازه جداشدن از بارسلونا را در صورت داشتن پیشنهاد خوب و معقولانه مالی کسب کند. میلان یکی از تیم هایی است که بنا بر گزارش های نشریات ایتالیایی علاقه بسیاری دارد تا وی را به خدمت بگیرد. این در حالی است که لیورپول نیز می خواهد در این زمینه با میلان وارد مذاکره شود.

بعد در مورد جانشین ونگر سایت گل گفته :

The Gunners regard the Netherlands coach as one of several short-term contingency plans in the event that their manager decides to call time on his 18-year reign next month

By Wayne Veysey | UK Correspondent

Arsenal have made contact with Louis van Gaal amid ongoing uncertainty over the future of Arsene Wenger.

The Gunners remain confident that Wenger will sign a two-year contract extension agreed last October but know he will quit as manager if the team fail to meet his targets over the next month.

As revealed, the Frenchman has told friends he is considering bringing an end to his 18-year Gunners reignif they do not win the FA Cup and finish in the top four of the Premier League.

Van Gaal has already held talks with a delegation from Manchester United and has had three meetings with Tottenham but it is understood that the Dutchman has rejected the opportunity to replace Tim Sherwood at Spurs at the end of the season.

Van Gaal is now keeping his options open as he awaits developments at both United and Arsenal.

Intriguingly, three of his former backroom staff, all Dutchmen, have recently taken on jobs at the Arsenal academy following a restructuring of the club’s youth set-up.

Andries Jonker, who will replace the retiring Liam Brady as academy director in the summer, worked alongside Van Gaal at Bayern Munich and Barcelona as well as at the Dutch FA. 

Jan van Loon, who will manage the Under-16s, and Frans de Kat, who will coach the Under-18, both worked with Van Gaal at the Dutch FA. The Dutch trio will all start on July 1.

Despite considering Van Gaal, losing Wenger would be a huge blow to Arsenal chiefs, who have continued to give the Frenchman their unwavering support.

The results of the last four matches of the season, which culminate in the FA Cup final against Hull City on May 17, are now set to determine whether Wenger formally commits to a deal that would extend his reign to a remarkable 20 years.

There are not expected to be wholesale changes to the backroom team should Wenger make the shock decision to call time on his Arsenal tenure.

Long-standing ally Boro Primorac, fitness coach Tony Colbert and goalkeeping coach Gerry Peyton would be likely to follow Wenger out of the exit door but assistant manager Steve Bould, first-team coach Neil Banfield and the rest of the senior medical and technical staff would be expected to stay on.

All of the senior staff have agreed deals that mirror Wenger’s and run until 2016, while more junior members of Wenger's backroom team are on 12-month rolling contracts. It is understood the agreements are all in place and are waiting on Wenger to be formalsly rubberstamped.


فک کنم منظورش اینه که اگه ونگر تو facup قهرمان نشه احتمال داره ونخال به جای ونگر بیاد و بقیشو خودتون ترجه کنید بلد نیستم!تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

behrad در 5/2/1393 | 11:37 گفت:

اقا حالا من نمیدونم چرا این بارسای... جز ارسنال تیم دیگه ای رو نمیبینه

Shayan در 4/2/1393 | 21:13 گفت:

مگه دسته اوزیله که بخواد بره
باشگاه باید اجازه بده
فقط یه سوال داشتم که اگه با 50 ملیون بره.چقد گیره باشگاه میاد ؟

علی قاسمی در 4/2/1393 | 17:32 گفت:

اوزیل تا روز آخر میگفت که توی رئال میمونم

من زیاد به موندن اوزیل برای دراز مدت خوش بین نیستم و توی یک پست هم گفته بودم که تابستون تیم های قدرتمند میان که اوزیل رو وسوسه کنند و بارسلونا اولیشه
اون روز که گفتم همه بهم خندیدند ولی این رو باید بدونید که درسته 1 ساله تازه امده و هیچ کار خاصی نکرده ولی هیچم بعید نیست که بره مخصوصا اگه قهرمان نشیم

مهدی در 4/2/1393 | 14:55 گفت:

دوستان ساعتی قبل اوزیل در توتیترشرنوشته

I hope you do good your game expecting first FA Cup final with Arsenal after the Msdvmytm I hope I get the first Fslm Arsenal's Cup

نوشته امیدوارم حالتون خوب باشه من منتظر اولین بازیم بعد مصمیتم هستم امیدوارم با ارسنال در اولین فصلم جام حذفی رو بگیرم

دمت گرم میسوت اینم مشت محکمی در دهن مدیران بارسا و یاوه گویان

ابوالفضل توانگر در 4/2/1393 | 14:39 گفت:

نقل قول : خرید های رویایی ارسنال :1 هافبک دفاعی پوگبا 2 بال چپ مارکو رویس 3 مهاجم نوک کاوانی 4 مدافع وسط هوملز
اما بازیکنای قابل خرید : 1 هافبک دفاعی سانگ یا بندر 2 بال چپ دراکسلر یا گریژمان 3 مهاجم نوک درمیچ یا لوکاکو 4 مدافع وسط گینتر یا مدافع سوانزی


پاسخ شما : اگه به قول سعید میتونستیم این خریدای رویایی رو بکنیم راحت قهرمان چمپیونز لیگ و لیگ برتر میشدیم...

saeed در 4/2/1393 | 14:26 گفت:

خرید های رویایی ارسنال :1 هافبک دفاعی پوگبا 2 بال چپ مارکو رویس 3 مهاجم نوک کاوانی 4 مدافع وسط هوملز
اما بازیکنای قابل خرید : 1 هافبک دفاعی سانگ یا بندر 2 بال چپ دراکسلر یا گریژمان 3 مهاجم نوک درمیچ یا لوکاکو 4 مدافع وسط گینتر یا مدافع سوانزی

masoud mahmudpur در 4/2/1393 | 14:12 گفت:

نه تنها اوزیل رو نمیفروشیم بلکه فابرگاسم ازشون میگیریم که کونشو بسوزه

مهرداد در 4/2/1393 | 13:40 گفت:

نقل قول : باید خدمت دوست عزیزم که این مطلب رو نوشت عرض کنم،FIFA بارسا رو از شرکت در نقل انتقالات به مدت 2 سال منع کرد.بارسلونایی ها هم درخواست تجدید نظر و کم کردن این زمان به یک سال رو داشتند.
جالا چطور میخواد برا فصل بعد قرار داد امضا کنه خدا میدونه


پاسخ شما : نه ممنوعیت خرید و فروش بازیکن بازیکن برای بارسا دیروز لغو شده و میتونه تو نقل و انتقالات شرکت کنه

amir در 4/2/1393 | 13:06 گفت:

نقل قول : باید خدمت دوست عزیزم که این مطلب رو نوشت عرض کنم،FIFA بارسا رو از شرکت در نقل انتقالات به مدت 2 سال منع کرد.بارسلونایی ها هم درخواست تجدید نظر و کم کردن این زمان به یک سال رو داشتند.
جالا چطور میخواد برا فصل بعد قرار داد امضا کنه خدا میدونه


پاسخ شما : من که نمیگم goal میگه
به من چه

سروش در 4/2/1393 | 12:54 گفت:

باید خدمت دوست عزیزم که این مطلب رو نوشت عرض کنم،FIFA بارسا رو از شرکت در نقل انتقالات به مدت 2 سال منع کرد.بارسلونایی ها هم درخواست تجدید نظر و کم کردن این زمان به یک سال رو داشتند.
جالا چطور میخواد برا فصل بعد قرار داد امضا کنه خدا میدونه

آرین در 4/2/1393 | 12:14 گفت:

Talk sport!!!!!!!??????????
خبر ورزشی شبکه ی خبر صدا سیما از این معتبر تره!

کمیل در 4/2/1393 | 12:13 گفت:

مدیرا بارسا مثل اینکه حالشون خوب نیست، برا اوزیل 30 تا؟ چی فکر میکنن اینا؟ اوزیل سال بعد بهترین بازیکن آرسنال میشه و قیمتش 70 تا کمتر نمیشه، ونگر اوزیل رو الکی نگرفته که، قرارداد بلند مدت هم باهاش بستن و کم کم تا 2 سال دیگه نگهش میدارن

arsenal در 4/2/1393 | 12:13 گفت:

اوزیل هنوز خیلی کارای تموم نشده تو اشبرتون داره
یکی نیست به این مسوولای فلج غارسلونا بگه دوران ستاره خریدن از توپچی ها تموم شده
غغغغغغغغغغاااااااااااااااااااااارسلونا ازت متنفریم

محسن عاشوری در 4/2/1393 | 11:44 گفت:

اوزیل قرار داد بلندمدت با ما داره .. الانم کمتر از 70 میلیون نمی ارزه

گور بابای بارسا

امیر صفای نیکو در 4/2/1393 | 11:38 گفت:

اول از همه حالم از بارسا به هم میخوره.خیلی آشغالن.حتی اگه این موضوع اوزیل شایعه باشه....ضمن اینکه اگه سسک رو میخواهیم باید زود بگیریمش و به این بارسایی ها باج ندیم.

محمد مهدي نوروزي در 4/2/1393 | 11:19 گفت:

ک شر بود