بخش مهم فصل 2014-2015

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,437 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بخش مهم فصل 2014-2015

سلام آرسنالیهای گل امروز روز آخر نقل و انتقلات هست امیدوارم بتونیم ضعف های خود را پوشش بدیم.
خوب بحث این پست:خوب ما تا اینجای فصل با 5 امتیاز در رده 7 هستیم و بازیهای خوبی از خود به جا نذاشتیم اما بخش مهم فصل از روز بازی با سیتی آغاز میشه و اگر آرسنال میخواد برای جام بازی کنه باید نتایج خوبیو بگیره که ما به ترتیب با:
سیتی در امارات
دورتموند در سیگنال ایدونا پارک
ساتمپتون در جام اتحادیه
تاتنهام در خانه
گالاتاسرای در خانه
و چلسی در استمفور بریج
بازی داریم و این مهم ترین قسمت از این فصل هست که ما باید ثابت کنیم که با فصل قبل فرق کردیم.حالا برای موفقیت در این بازیها چند نکته هست که تیم باید رعایت کنه.
1-خرید دو بازیکن در سطح اول تیم یا درجه دو زیرا ما در یکسری از نقاط زمین کم تعدادیم و به دلیل مصدومیت ممکنه کمتر هم بشیم.
2-استفاده از سیستم چرخشی در بازی ها مثلا در بازی با ساتمپتون میتونیم به یه سری از بازیکنا استراحت بدیم تا تیم اصلی سر حال شه.
3-استفاده کردن از بازیکن ها در پست اصلی خودشان که در این زمینه مسوت از همه بیشتر داره ضرر میکنه و حتی تیم هم همینطور.
4-امتحان نکردن سیستم جدید در یک بازیه مهم مثلا من بازیه چلسیو یادمه که چمبرلین هافبک وسط بود و ماتیچو لوییز خنثی میکردنش ضد حمله میزدن بعد گل میخوردیم یا تو یه سری از بازیا از دو هافبک دفاعی (البته مثلا چون نه ارتتا و نه فلامینی برای هافبک دفاعی مناسب نیستن) بازی میکردیم و از اون بازیا تنها 10 در صدشو بردیم.
5-ما همیشه به قابل پیش بینی بودن ترکیب و تاکتیک در بازیهای بزرگ متهم میشیم که تا یه جایی درست هست و این کا رفقط از دست یک نفر بر میاد و اونم ونگر هست که تیما رو دور بزنه.
من پیشبینیم از این دوره تساوی  مقابل سیتی باخت برابر دورتموند برد تاتنهام و گالا و ساتمپتون و باخت به چلسی هست ولی امیدوارم که همه رو ببریم.
امیدوارم ونگر ودستیارانش برنامه ریزیه مناسبی برای این بازیا کرده باشن.
حالا پیش بینی شما چیه؟
نوکر همه آرسنالی ها

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Whirlwind در 11/6/1393 | 16:57 گفت:

بالاخره فصل نقل و انتقالات تموم شد و الان دیگه حتی اگرم بخواهیم نمیتونیم دنبال حل مشکلات باشگاه در خارج از اون باشیم و باید خیلی خوشبینانه (!) از بازیکنای فعلی انتظار موفقیت داشته باشیم. 100 البته میشد حداقل یک مدافع مرکزی میخریدیم که تو طول فصل از نظر کمی به مشکل نخوریم که متاسفانه من فکر میکنم به مشکل میخوریم .

قبل از شروع حرفم راجع به این فصل پیش رو اول به یک نکته مثبت اشاره میکنم و اونم افزایش بازیکنای برتانیایی تیم هستش که ضعف همیشگی آرسنال رو در سالهای قبل که گاها هیچ بازیکنی از بریتانیا در ترکیب اصلی تیم نبود رو برطرف کرده : چمبرز - گیبس - ویلشر - رمسی - جنکینسون - والکات - چمبرلین - ولبک ... که این اتفاق شاید بتونه حس وفاداری بیشتری رو در باشگاه ایجاد بکنه و همین وفاداری بتونه به موفقیت باشگاه منجر بشه.

اما نظر شخصی خودم نسبت به وضعیت کلی تیم ( با احترام به نظر تک تک دوستان خوبم ) :
از اول فصل تا به اینجای کار به نظر من با اون آرسنالی که همه اتنظار داریم فاصله ی نسبتا زیادی وجود داره :
خلاصه بگم تا به اینجای کار هیچ کدوم از بازیهایی که کردیم متاسفانه نه چشم نواز بوده و نه اینکه اون قاطعیتی که باید داشته باشه رو نداشته چه در نتیجه و چه در بازی (بازی اول بازیه باخته رو تو دقایق پایانی وقت اضافه به برد تبدیل کردیم . بازی دوم به سختی بازیه باخته رو مساوی کردیم و بازیه سوم که واقعا بد بودیم با لسترسیتی مساوی کردیم یعنی از 9 امتیاز فقط 5 امتیاز کسب کردیم ).
اما درمورد بازی با بشیکتاش باید بگم که این بازی بیشتر از اونچه که فکر میکردم سخت شد برامون و نه در بازی رفت خوب بازی کردیم و نه بازی برگشت ( منظورم بازیه کلی تیم هستش و نه بازیه بازیکن به خصوصی ) ولی خوشبختانه شرایط به نحوی مارو جلو برد که الان منتظر اولین بازی گروهی هستیم ...

من دلیل این شرایط بوجود اومده که آرسنال رو با ایده آل من فاصله داده و اصلا و ابدا برام راضی کننده نیست رو این موارد میدونم و امیدوارم به مرور زمان و هر چه سریعتر برطرف بشه و به طور خلاصه بگم :

1- کندی و سنگینی بازیکنان تیم و اینکه هنوز 100 % آماده نیستن
2-عدم استفاده از بازیکنان تو پستی که میتونن کارایی بهتری داشته باشن
3-گره خوردن بازی و اینکه ما به غیر از دادن پاسهای عرضی بی مورد و کسل کننده هیچ طرح دیگه ای رو برای گل زدن پیاده نمیکنیم
(میتونم بگم که تقریبا قابل پیش بینی هستیم )
4-با وجود داشتن موقعیتهای خطر زیاد رو دروازه ها آمار گلزنی خوبی نداریم
5-خیلی راحت گل میخوریم !!!
6- نبود جنگندگی و پرس ضعیف تیمهای حریف که این آزادی عمل رو به یک هافبک یا دفاع متوسط هم میده که بازیسازیه خوبی بکنه!(اصلا تو پرس کردن تیمی خوب نیستیم !!)

البته نیازی به واکاوی این موارد نیست و هر کدوم ممکنه دلایلی کاملا مشخص و پیدا داشته باشن و حتی دلایلی پنهان که من و شما نمیدونیم! اما امیدوارم هرچی هست , زودتر (خیلی زودتر) برطرف بشه تا بتونیم دوباره تو مسیر صعودی و موفقیت قراربگیریم.

اما حالا که نقل وانتقالات تموم شده و لیست تیم بسته شده نظر شخصی خودم در مورد سیستم و ترکیبی که فکر میکنم مناسب باشه ترکیب 4 - 2 - 3 - 1 هستش که ( بازیکنان جانشین )

شزنی(اوسپینا)

گیبس (مونرئال) - کوشیلنی (فلامینی) - چمبرز (مرتساکر) - دبوشی (!)

ویلشر ( آرتتا) - رمسی (روسیچکی)

سانچز ( پودولسکی) - کازورلا ( اوزیل) - والکات ( چمبرلین )

ولبک ( ژیرود)

با توجه به تعداد پایین مدافعانمون من احتمال میدم در شرایط بحرانی از فلامینی به عنوان دفاع وسط استفاده بشه چون قبلا سابقه ی این اتفاق رو داشتیم.در مورد کمپل هم باید بگم که من تا حالا چیز خاصی ازش ندیدم که حاضر باشم تو ترکیب قرارش بدم . سانوگو هم که تا حالا و بعد از گذشت 17 بازی رسمی هنوز گلی نزده هم قطعا تو ترکیب جایی نداره ( چون با وجودش متاسفانه حتی شانس گلزنی هم نداریم چه برسه به .... !!) . در مورد سایر بازیکنا هم نظر خاصی ندارم .
اگر همه ی بازیکنان در اختیار تیم باشن و مصدوم نشن فکر میکنم این ترکیب میتونه خیلی موفق عمل کنه.

به امید موفقیت و سربلندی آرسنال و طرفداران واقعیش ...

seyed alireza در 11/6/1393 | 15:02 گفت:

اصلا مهاجم احتیاج نداشت تیم . ما فقط یه هافبک دفاعی (مورگان اشنایدرلین ) می خواستیم. انشاا... از این ناحیه ضربه نخوریم. بازی با بشیکتاش فکر کنم سنگین ترین بازی برا هوادارا تو این چند سال بود حتی سنگین تر از فینال 2006. من که از استرس آخر بازی یخ زده بودم.

MHMD در 11/6/1393 | 14:51 گفت:

ولی خیلی باحاله:
من یو: فالکائو - رونی - ون پرسی
چلسی: کاستا - دروگبا - رمی
سیتی: آگرو - ژکو -
لیورپول:بالوتلی- لمبرت-
آرسنال : ژیرود - ساناگو - ولبک این سه تا روهم 20 تا نمی زنن

محمد حسینی در 11/6/1393 | 12:42 گفت:

امیدوارم بازی با ساوتهمپتون شروع کار اوسپینا باشه

علی افرایی در 11/6/1393 | 07:37 گفت:

امیدوارم فقط تو خط دفاعی دیگه مصدوم ندیم که اگه مصدوم داشته باشیم کارمون زاره.
باشگاه اینهمه زمان داشت تا نقصاشو جبران کنه ولی ترجیح داد همه ی این کارها رو تو چند ساعت با چندین پیشنهاد تو سه خط انجام بده تا شاید یکم کمتر هزینه کنه.که الته به نظر من بیشتر از ارزش واقعی ولبک هزینه کردن تا دهن هوادارا بسته شه.اینم امار جناب یارو:
ساندرلند 26 بازی 6 گل

پریستون 8 بازی 2 گل

منچستر 90 بازی 20 گل

بی هدفی تو تیم موج میزنه وشاید سقف آرزو هامون بازم 4ام شدن تو لیگ و بردن یه جام درپیت حذفی باشه ورفتن تو 8تای اروپا .
امیدوارم هرچی زودتر آرتتا برگرده چون واقعا بهترین بازیکن تیمه ونبودش باعث بی نظمی تو تیم

امیرحسین در 10/6/1393 | 22:06 گفت:

نقل قول : مرسی از پستت فقط اگه ممکنه تاریخ رو هم هم به پستت اضافه کن تا بدونیم چند روز بین بازیا فاصله هست یا فاصلشون رو بگو

پاسخ شما : ممنون
بازی با سیتی که 93/6/22
دورتموند هم 93/6/25
ساتمپتون 93/6/28
تاتی 93/7/1
گالا 93/7/5
چلسی 93/7/9
تا جایی که میدونم اینجوریه ولی اگر اشتباه شد به بزرگیت ببخش.

مهرزاد در 10/6/1393 | 21:30 گفت:

دوستان رفتم صفحه ی اجتماعی ارسنال(خود خارجی ها) کامنت ها رو ببینین دیگه کسی اینجا نمی گه که چرا دارین به ونگر گیر می دین. و یه چیزی تو مشترکه : مسخره کردن سانوگو و انتقاد به ونگر. خدایی من ندیدم کسی بیاد با این نظرا مخالفت کنه.

زمان تغییر است.

رضا در 10/6/1393 | 20:59 گفت:

سلام دوستان عزیز آرسنالی
من مدتهاست که به سایت میومدم ولی عضو نبوم
ولی شاید منو قبلا تو سایت طرفداری دیده بودین
امروز اینقد ناراخت بودم که اومدم اینجا درد دلمو بگم
از دست این ونگرو و مدیرای باشگاه دارم دق میکنم
آخه میخوان قبر اباشون ببرن این همه پولو
چرا ما باید اینقد زجر بکشیم
منچستر یه سال نتیجه نگرفت کلی هزینه و تغییرات داشت
ما ده ساله تکون نمیخوریم
لیورپول و چلسی و السیتی و یونایتد بهترین خریدارو داشتن
ما هم فقط شایعه دیدیم
هیچ تیمی اندازه آرسنال شایعه نداشت
اتلتیکو بی سر و صدا میخره
رم بی سرو صدا میخره و ما هم فقط سروصدا داریم
امسال باید با تاتی و اورتون بابت سهمیه لیگ اروپا بجنگیم
حالا میبینین

فامیل دور در 10/6/1393 | 20:26 گفت:

اینقدر خار و ذلیل شدیم که آرزو میکنیم با سیتی تازه به دوران رسیده مساوی کنیم. کجایی برکمپ؟ کجایی هنری ؟کجایی ویرا؟ کجایی پیرس؟ و...

mehdi در 10/6/1393 | 20:12 گفت:

پیش بینیت تو حلقم

Hossein در 10/6/1393 | 20:09 گفت:

سیتی و دورتموند و گالا رو میبریم به چلسی و ساتمپتون میبازیم با تاتی مساوی میکنیم


با بازی کردن هر بازیکن در پست خودش شدید موافقم. اوزیل باید از کناره ها بیاد وسط

amin در 10/6/1393 | 19:47 گفت:

اگه دفاع یا هافبک دفاعی بخریم امکان تساوی با سیتی و چلسی و هست.دورتموند هم وضع خوبی نداره دو تا بازی کلی گل خورده..

محمد حسینی در 10/6/1393 | 19:42 گفت:

مرسی از پستت فقط اگه ممکنه تاریخ رو هم هم به پستت اضافه کن تا بدونیم چند روز بین بازیا فاصله هست یا فاصلشون رو بگو