جام حذفی

نویسنده: کریم کریمی

وبلاگ من
نویسنده: کریم کریمی
یک آرسنالی دو آتیشه
کل بازدید: 11,744 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جام حذفی

جام حذفی فوتبال انگلیس
که بیشتر با نام اختصاری آن اف‌ای کاپ (FA Cup) شناخته می‌شود، یک تورنمنت فوتبال تک‌حذفی در انگلیس است که توسط اتحادیه فوتبال برگزار می‌شود.۲۴ تیم مختلف تاکنون جام حذفی فوتبال را به خانه برده‌اند و ۴۳ تیم نیز در دیدار فینال حاضر بوده‌اند. منچستر یونایتد با ۱۱ قهرمانی، آرسنال با ۱۰، تاتنهام هاتسپر با ۸ و لیورپول ، استون ویلا و چلسی با ۷ قهرمانی بیشترین تعداد قهرمانی در این مسابقات را دارند.


تاکنون ۸ بار تیم‌هایی خارج از دسته اول فوتبال انگلیس (لیگ برتر فعلی) قهرمان جام حذفی شده‌اند. باشگاه ناتس کانتی در سال ۱۸۹۴ برای نخستین بار این کار را انجام داد و وستهام یونایتد در ۱۹۸۰ با پیروزی در فینال بر آرسنال آخرین آن‌ها بود.


در سال ۱۹۰۱ تاتنهام هاتسپر نخستین و تنها تیم خارج از لیگ فوتبال
انگلیس شد که به قهرمانی این مسابقات می‌رسد. لیگ فوتبال انگلیس در آن زمان
در دو دسته ۱۸ تیمی برگزار می‌شد و تاتنهام در آن هنگام در لیگ جنوبی بازی
می‌کرد (معادل لیگ یک یا دستهٔ سوم فعلی) و تا سال ۱۹۰۸ نتوانست به لیگ
فوتبال صعود کند.


ولورهمپتون وندررز در ۱۹۰۸، بارنزلی در ۱۹۱۲، وست برومویچ آلبیون در ۱۹۳۱، ساندرلند در ۱۹۷۳ و ساوتهمپتون در ۱۹۷۶ سایر تیم‌هایی بوده‌اند که در هنگام حضور در دسته پائین‌تر قهرمان این مسابقات شده‌اند.


مسابقات جام حذفی در سال ۲۰۰۸ نیز اولین دوره‌ای بود که ۳ تیم از ۴ تیم
مرحله نیمه‌نهایی آن (بارنزلی، کاردیف سیتی و وست برومویچ) در دسته
پائین‌تر توپ می‌زدند. هرچند قهرمانی به تیم لیگ برتری پورتسموث رسید.

منبع: ویکی پدیا

.................................................................

امیدوارم آرسنال این بازی را ببره تا با منچستری ها مساوی بشیم

اینم 3 تا کلیپ از فینالهای جام حذفی دهه 2000 گه ما قهر مان شدیم

یادش بخیر

FA CUP 2002

آرسنال 2-0 چلسی

دانلود

FA CUP 2003

آرسنال 1-0 ساوتهمپتون

دانلود

FA CUP 2005

آرسنال 5-4 منچستر یونایتد (ضربات پنالتی)

دانلود

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علي طرفي در 25/1/1393 | 15:36 گفت:

اقاااااااااااااااااااااااااااااا.یه نظر سنجی تو سایت tarafdari.com شده در مورد پدیده این فصل لیگ های اروپایی خواهشا برید و به ارون رمزی رای بدید

مهرزاد در 25/1/1393 | 15:13 گفت:

.
.
.
درمورد آخرین اخبار تیم...
نمی توانم به شما اخبار کامل تیم را بدهم؛ زیرا خیلی از آن ها باید امروز بررسی شوند. به خاطر مشکلات عضلانی و خستگی درمورد بازیکنان زیادی تردیدهایی داریم. از کسانی که در ترکیب بازی شنبه حضور نداشتند چه کسی می تواند در دسترس باشد؟ شاید رویسکی و کوشلنی - قطعاً امروز باید از او تست آمادگی بگیریم. تردیدهای زیادی وجود دارد بنابراین باید در آخرین دقایق تصمیم بگیرم.


درمورد تردیدهای اصلی...
تردیدهای اصلی مونرئال که به خاطر مشکل ساق پا مجبور شد از زمین خارج شود و پودولسکی که یک مشکل جزئی عضلانی دارد اما فکر می کنم آماده خواهد بود هستند. سپس اوکسلید چمبرلین و رمزی هستند که هر دو دچار گرفتگی عضلات شدند. آن ها مشکلات اصلی هستند.


درمورد امکان بازگشت کوشلنی...
کوشلنی امروز تست خواهد داد و پس از تمرینات باید تصمیم بگیرم که آیا ریسک کنم آیا از ابتدا به او بازی ندهم.

تشکر از حمید فرازی برای ترجمه

سالار لاری در 25/1/1393 | 14:50 گفت:

نقل قول : بچه من میگم اگه سهمیه لیگ قهرمانان رو هم نگیریم اشکال نداره. عوضش میریم لیگ اروپا اونجا راحت تر میشه قهرمان شد. نظرتون چیه؟ البته میدونم که از در آمدهای باشگاه کم میشه. اما اگه قهرمان لیگ اروپا بشیم جبران میشه.

پاسخ شما : مخالفم
اگه زبونم لال نرفتیم چمپیونز بهتره لیگ اروپا هم نریم، حذف شدن تو دور گروهی چمپیونز اعتبارش از قهرمانی تو یورولیگ بیشتره
علاوه بر نکاتی که محسن عباسی گفت در نقل و انتقالات فصل بعد به شدت تاثیر میذاره
بازیکنایی که قرارند به تیم اضافه بشن یا نمیان یا اگه بیان دوبله پول میگیرند

mohsen abbasi در 25/1/1393 | 13:04 گفت:

نقل قول : بچه من میگم اگه سهمیه لیگ قهرمانان رو هم نگیریم اشکال نداره. عوضش میریم لیگ اروپا اونجا راحت تر میشه قهرمان شد. نظرتون چیه؟ البته میدونم که از در آمدهای باشگاه کم میشه. اما اگه قهرمان لیگ اروپا بشیم جبران میشه.

پاسخ شما : لیگ اروپا از نظر اقتصادی قابل مقایسه با لیگ قهرمانان نیست
ثانیا لیگ اروپا 5شنبه هاست وتیما استراحت کمتری نسبت به تیمایه حاضر در چمپیونز لیگ دارن واین با وجود مصدومین زیاد برامون گرون تموم میشه الان تاتنهام تیمه خوبیه ولی بازیاییو که بعد از اروپا انجام داده با بازیایه عادیش مقایسه کنید ببینید چقدر فاصله دارن.

محمد مهدي نوروزي در 25/1/1393 | 12:28 گفت:

انشالله به یاری خدا قهرمانیم تا اون موقع همه بازیکن ها غیر ولکات اماده هستن فقط خدا کنه دیگه مصدوم ندیم

saeid top در 25/1/1393 | 11:49 گفت:

فینال امسال ارسنال با هالسیتی بازی داره خدایش اگه نبره دیگه همون یهتر که نره به لیگ قهرمانان.

ناصر در 25/1/1393 | 11:05 گفت:

مرسی
کلیپ های خوبی بود

Hossein در 25/1/1393 | 10:33 گفت:

بچه من میگم اگه سهمیه لیگ قهرمانان رو هم نگیریم اشکال نداره. عوضش میریم لیگ اروپا اونجا راحت تر میشه قهرمان شد. نظرتون چیه؟ البته میدونم که از در آمدهای باشگاه کم میشه. اما اگه قهرمان لیگ اروپا بشیم جبران میشه.

علی افرایی در 25/1/1393 | 08:22 گفت:

مورنو .جکسون .موراتا .آزمون .درمیچ .و.......

علی افرایی در 25/1/1393 | 08:21 گفت:

خواهشا یه نفر اهل فن یه مقاله راجع به مهاجمای مورد نظر بذاره

علی افرایی در 25/1/1393 | 08:18 گفت:

من زیاد خوب نفهمیدم ولی راست میگه
http://bleacherreport.com/articles/2027508-arsenal-transfer-news-gunners-must-seal-jackson-martinez-deal-before-world-cup
طبق این آمار
http://www.transfermarkt.co.uk/en/jackson-martinez/leistungsdaten/spieler_74418.html

علي طرفي در 24/1/1393 | 23:17 گفت:

من برنامه رو دیدم اورتون دو بازی سخت با سیتی و یونایتد داره از اینا که نمینونه رد بشه,پس نا امید نباشید

mohsen abbasi در 24/1/1393 | 23:05 گفت:

با افتضاحی که تو لیگ بالا اوردیم باید همه بازیامونو ببریم و منتظر شکست اورتونی باشیم که فوق العاده امادست این روزا و بعد به حذفی فکر کنیم امیدوارم مصدومین زودتر برگردن به شدت نبود اوزیل و ویلشر داره فشار میاره به تیم

علي طرفي در 24/1/1393 | 22:59 گفت:

ولی امروز اینقد که حرص سوارز رو خوردم کل عمرم حرص نخورده بودم ,سیتی رو داغووووووووون کرد بعد اقایون اول فصل پیشنهاد 40 میلیون و یک پوند میدن به لیور,مشکل تیم یا ونگر نیست مشکل مسولان ارسنالن که عرضه تیم داری و تو کورس موندن ندارن فقط یه تیمی میخوان که هر سال بزرگترین هدفش رفتن به چمپیونز لیگ باشه

مهرزاد در 24/1/1393 | 22:58 گفت:

جک که اره.

علي طرفي در 24/1/1393 | 22:54 گفت:

نقل قول : گریه ی جرارد خیلی معنی داشت.

بازیکنی با این سن و تجربه چقدر بردنده شدن تیمش واسش مهمه(حداقل تو بازی های یزرگ)

حالا ما از چلسی 6 تا از یونایتد 8 تا می خوریم اما بازیکنا...


پاسخ شما : همه بازیکنا نه.ولی بعضیاشون واقعا غیرت دارن من همه حرکات و عکس های جک رو نگاه میکردم بعد تموم بازی ها که چقد ناراحت بود بعد از باخت ها یا مرته ساکر موقعی که رفت با اوزیل حرفش شد بازی با لیورپول که چرا عذرخواهی نکرد. اینا رو هم در نظر بگیر مهرزاد جان.

hosein در 24/1/1393 | 22:49 گفت:

آقا حتي 1 درصدم شك نكنيد كه فينالا ببازيم بدون شك قهرمانييييييييم

محسن عاشوری در 24/1/1393 | 21:52 گفت:

مرسی بابت کلیپ ها ..
خیلی خاطره انگیز بود .. جونم دیوید سیمن و پاتریک ویرا

مهرزاد در 24/1/1393 | 21:20 گفت:

گریه ی جرارد خیلی معنی داشت.

بازیکنی با این سن و تجربه چقدر بردنده شدن تیمش واسش مهمه(حداقل تو بازی های یزرگ)

حالا ما از چلسی 6 تا از یونایتد 8 تا می خوریم اما بازیکنا...

ابوالفضل توانگر در 24/1/1393 | 21:15 گفت:

مرسی از آمارت...

توپچی جنوب در 24/1/1393 | 20:48 گفت:

نقل قول : هال سیتی 5-3 برد...

فینال چه تاریخیه؟


پاسخ شما : این تاریخ فیناله ساعتش هنوز مشخص نشده...
Sat 17th May
FinalN

فکر کنم بشه 27 اردیبهشت....
فینال با هال سیتی بازی داریم ک دو هفته دیگه تو خونه هالسیتی تو لیگ برتر باهاشون بازی داریم جالبه...
آق کریم بابت کلیپ ها هم خیلی مرسی داری بعدا دانلودشون میکنم خعیلی دوست داشتم یه بار دیگه فینال ها رو ببینم تیم....

رضا T در 24/1/1393 | 20:46 گفت:

دوستان میشه یکی لطف کنه راجع به مصدوم هامونن یه پست معتبر بذاره ببینیم تا آخر فصل کیا هستن کیا به فینال میرسن و ... با تشکر

حسین ملازینل در 24/1/1393 | 20:38 گفت:

هال سیتی 5-3 برد...

فینال چه تاریخیه؟

علی قاسمی در 24/1/1393 | 20:23 گفت:

ما خوردیم به هال سیتی

سالار لاری در 24/1/1393 | 19:47 گفت:

انشاءالله امسال قهرمان میشیم و با منچستریونایتد مساوی میشیم
از سال بع هم خیز بر میداریم برای برابر کردن قهرمانی تو لیگ

Mohammad sadegh در 24/1/1393 | 19:10 گفت:

ان شاالله قهرمان میشیم