ترکیب احتمالی آرسنال مقابل ویگان

نویسنده: اسماعیل محمدنژاد

وبلاگ من
نویسنده: اسماعیل محمدنژاد
متولد 1367 لاهیجان . کمی گیتاریست و خواننده ! وبلاگ نویس . دانشجوی مهندسی رباتیک ...
کل بازدید: 2,921 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب احتمالی آرسنال مقابل ویگان

ترکیب احتمالی دو تیم در بازی امشب منتشر شده توسط روزنامه ی گاردین دیلیترکیب احتمالی دو تیم آرسنال و ویگان
این ترکیب احتمالی بازی امشب است که توسط روزنامه گاردین دیلی در موردش گمانه زنی شده .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 23/1/1393 | 23:16 گفت:

خدارو 10000000000 مرتبه شکررر خداوکیلی وقتی ویگان گلو زد داشتم سکته میکردم خدارو هزار مرتبه شکر به امید خدا امسال بالاخره قهرمان میشیم بالاخره جونم ونگر جونم ارسنال جونم ارسنالی...

فرزین سلامي در 23/1/1393 | 22:25 گفت:

خدا رو شکر. تو پنالتی بردیم رفتیم فیناللل

امید (آنتی فرانسوی) در 23/1/1393 | 21:34 گفت:

ونگر خاک بر سر با این تعویضت پیر خرفت لجن
مثل سگ شانس آوردی حذف نشدی

مهدی در 23/1/1393 | 18:50 گفت:

نقل قول : 10 نفره بازی کنیم بهتره تا ارتتا بازی کنه

پاسخ شما : اگه ژیرو هم نذاره 9 نفره بازی کنیم به قرآن بهتره

علي طرفي در 23/1/1393 | 18:33 گفت:

10 نفره بازی کنیم بهتره تا ارتتا بازی کنه

mohammad در 23/1/1393 | 12:28 گفت:

نقل قول : به جای ژسنی که فابیانسکیه قطعا...
احتمال اینکه به جای سانیا هم جنکینسون بازی کنه هست...
شاید جای ژیرو هم سانوگو بازی کنه...
به جای چمبرلین هم ممکنه روسیسکی بازی کنه...

بقیه بازیکن ها هم به اجبار بایدبازی کنن...چون جایگزینی براشون نداریم ...


پاسخ شما : روسیچکی هم نیس مصدومه

اسماعیل محمدنژاد در 23/1/1393 | 12:14 گفت:

نقل قول : به جای ژسنی که فابیانسکیه قطعا...
احتمال اینکه به جای سانیا هم جنکینسون بازی کنه هست...
شاید جای ژیرو هم سانوگو بازی کنه...
به جای چمبرلین هم ممکنه روسیسکی بازی کنه...

بقیه بازیکن ها هم به اجبار بایدبازی کنن...چون جایگزینی براشون نداریم ...


پاسخ شما : روسیچکی شاید به بازی نرسه یا ترکیب اصلی نباشه.
در مورد فابیانسکی هم من موافقم نمیدونم چرا ژسنی رو گذاشته!

حسین ملازینل در 23/1/1393 | 11:58 گفت:

به جای ژسنی که فابیانسکیه قطعا...
احتمال اینکه به جای سانیا هم جنکینسون بازی کنه هست...
شاید جای ژیرو هم سانوگو بازی کنه...
به جای چمبرلین هم ممکنه روسیسکی بازی کنه...

بقیه بازیکن ها هم به اجبار بایدبازی کنن...چون جایگزینی براشون نداریم ...

اسماعیل محمدنژاد در 23/1/1393 | 11:56 گفت:

نقل قول : با تمام قوا میریم برای برد

پاسخ شما : C:
به امید پیروزی

میثم محمودی در 23/1/1393 | 11:48 گفت:

با تمام قوا میریم برای برد