یه گل زدیم

نویسنده: محسن شعبانی

وبلاگ من
نویسنده: محسن شعبانی
سلام
کل بازدید: 28,804 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یه گل زدیم

1-0


آرسنال تونست با پاس گل الکساندر سانگ در دقیقه 70 توسط رابین ونپرسی یه گل بزنه
زنده باد آرسنال به امید پیروزی


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:21 گفت:

زنده باد آرسنال...........

حسین عسگریان در 19/9/1390 | 20:40 گفت:

بچه ها اینم لینک مستقیم دانلود گل RPG ‎جون http://www.filegir.com/files/miladtitan/....ir%29.avi

mostafaa در 19/9/1390 | 20:38 گفت:

کی از ماهواره بازی رو دید؟ چه کانالی؟چه فرکانسی؟

BEHNAM در 19/9/1390 | 20:34 گفت:

میبینید تو رو خدا شانس منو روسیچکی عشق من میخواست بیاد زمین همون لحظه رابین گل زد و رییس از تعویضش منصرف شد ، رمزی امروز داغون بود اگه رییس از اولش توماسوبه جای رمزی بازی بده به هر تیمی 2 3 تا میزنیم

محسن شعبانی در 19/9/1390 | 20:33 گفت:

بابا کشتید مارو بزارید ذوقمون رو بکنیم دیگه اه

Saeed Milani در 19/9/1390 | 20:28 گفت:

لازم بود یه پست درست بشه براش؟ پست زیری داشت لایو گزارش می کرد بنده خدا بازی رو

محمد اصغری در 19/9/1390 | 20:28 گفت:

بردیم بابا . بهتره این همه هم تو ذوق هم نزنیم.

HAMED toopchi در 19/9/1390 | 20:26 گفت:

بهتر از پستاي خاله زنكي بقيه ست كه!

Hossein Y در 19/9/1390 | 20:21 گفت:

آخه واسه همين پست ميذاري؟؟؟