دو سه تا نکته

نویسنده: محسن شعبانی

وبلاگ من
نویسنده: محسن شعبانی
سلام
کل بازدید: 27,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دو سه تا نکته

خیلی جلوی خودمو گرفتم که این پست رو نزارم اما واقعا از بس غصه خوردم که چرا ما به اون چیزی که لیاقتش رو داریم نیرسیم مجبور شدم حرف دلم رو بگم تا شاید آروم شم.                                                                                                  


نکته اول: واقعا ازین ناراحتم که ما تو این چند سال علی رقم شایستگی ها و تلاش های فراوونی که داشتیم نتونستیم به جام و قهرمانی دست پیدا کنیم. نمونش همین بازی زیبای دیشب. واقعا ناراحتم که با این همه تلاش چرا صعود نکردیم.


نکته دوم: خوشبختانه شبکه سه این 4 بازی مهم آرسنال رو زنده و مستقیم پخش کرد و
گزارشگرای خوبی هم اونو گزارش کردن . جاداره بعد اون همه شکایت ها ازشون به خاطر این کار تشکر کنیم .

نکته سوم: اگه دقت کرده باشین ما از بازی اول فصل تا اینجا یک بازی درمیون داریم به تیمهای حریف پنالتیهای مجانی و خیلی تاثیر گذار می دیم که واقعا نقطه بزرگ ضعف خط دفاع ماست که باید درست شه.


نکته آخر: نمایش عالی سانگ و چمبرلین و کوشیلنی و توماس روسیچکی عزیزم تواین فصل که به ما امید آینده رو میده (از ته قلب آرزو می کنم ونپرسی و روسیچکی و والکات تمدید قرارداد بلند مدت کنن)


اگه لازم شد بگین تا پسترو پاک کنم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/12/1390 | 11:32 گفت:

در ضمن در مورد نحوه تمدید قرارداد باشگاه هم بگم که روسیچکی نمی تونه بلند مدت قرارداد ببنده ... چون بالای 30 ساله اش هست

soroosh در 18/12/1390 | 11:29 گفت:

سانگ خوب بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو تو رو خدا

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 16:53 گفت:

داوریه بازی های آرسنال واقعا یکی از مشکل ترین داوری های جهانه ... چون سرعت و بازیه فیزیکی چاشنی کار تیم ماست
اکثرا داورا کار از دستشون در میره و ما مدام داریم ازین موضوع لطمه می خوریم

علیرضا در 17/12/1390 | 15:42 گفت:

به نکات خوبی اشاره کردی..............دفاعمون دیشب خیلی خوب بود...............

علی ارشدی در 17/12/1390 | 14:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی؟ :)

نکته سوم: ؟؟؟؟ ما پنالتی دادیم یا داورا؟

ali jamshidi در 17/12/1390 | 14:17 گفت:

من واقعاً موندم چرا دفاع مون اینجوری بازی کرد؟؟؟!!
بابا اینا که می تونن اینقدر خوب بازی کنن چرا پس بعضی بازی اونجوری میشن؟

hamed در 17/12/1390 | 14:01 گفت:

واقعا از شبکه 3 هم متشکرم ولی هنوز نمی دونم چرا اخبار بازی های انگلیس رو پخش نمی کنند!!!!!!!

hamed در 17/12/1390 | 13:59 گفت:

توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن وگرنه شاید چیز دیگری رقم میخورد...

ali jamshidi در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی. باز خوبیش اینه 3 4 تا نکته خوب رو اشاره کردی.طرف میاد بگه دیشب عطسه کردم موقع بازی یه پست در موردش می ذاره. بعد پست های مفید فرت فرت میرن تو هیستوری

moeinem در 17/12/1390 | 13:17 گفت:

داداش این سایت کانون هواداراست و هوادارا حق دارن پست بزارن و نیازی به پاک کردن نیست.البته این نظر بنده ی حقیر هست.