یادداشت

نویسنده: latif

وبلاگ من
نویسنده: latif
پرسپولیسی و ارسنالی دو اتیشه
کل بازدید: 3,727 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یادداشت

شورچی ها


همه شان را میشناختم. تیری آنری، دنیس برکمپ، رابرت پیرس، پاتریک ویرا و ...آن زمانی که اصلا تیکی تاکای مسخره ای نبود که همش ضربدر، ضربدر، ضربدر ...مثلث، مربع و گلهای تکراری، همین ها بودند که فوتبال را برایم معنا کردند. فوتبالی فراتر از فوتبال و فارغ از گل و نتیجه. هر دقیقه تنوع و تازگی که تکرار در آن معنایی نداشت. آنری ستارت 50 متری میزد وگل... برکمپ پرواز میکرد و گل...پیرس شوت میزد وگل... و آرسنال می برد و می برد و می برد. هم تیم حریف را هم قلب مرا.
مدت ها روی همان پاشنه ای می چرخید که باید می چرخید تا آن بازی 50ام لعنتی و منچستر لعنتی و نیستلروی لعنتی تر.. که ترمزش را کشید و در را کند. بعد از آن دیگر آرسنال نمی برد و ستاره ها یکی یکی می رفتند. اما آرسنال و نوع فوتبالش برایم نرفت. حالا  دیگر  حتی بازیکنانش را نمیشناسم  اما همچنان برایم لذت ناک است  بازی کردنشان. لذت ناک است دیدن دستپاچگی بزرگان فوتبال مقابل 19-20 ساله ها وخیلی چیزهای دیگر.
وقتی کارگردان ونگر کارش درست باشد چه فرقی دارد بازیگرش اوزیل ستاره باشد یا ژیرود نا ستاره. همه فرصت کافی برای دیده شدن دارند.
 فوتبال تکراری تیکی تاکا را فراموش کن. فوتبال واقعی آرسنال است
پ. ن: جام نمی گیرد؟ اشکالی ندارد. این را دیگر می دانم که خیلی وقت است، دوره جام گرفتن به سر آمده است. جام را باید خرید. برای همین است که سیتی ها هم می توانند جام داشته باشند. اصلا بگذار جام برای پولدارها باشد سر آنها را با پول و جام گرم می کنیم و خودمان از فوتبال لذت می بریم. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 31/3/1393 | 17:30 گفت:

زياد نيست اما با 30 40 تا از دست دادن خيلى فرق داره

مهرزاد در 30/3/1393 | 23:53 گفت:

@ مسعود
lمنظورم از احترام کلی بود اخه خیلی ها می گن منچستر شانس داره و فرگوسن اینجوریه و اونجوریه.
----------
سال 30 تا 40 تا خرج کردن زیاد نیست.

masoud mahmudpur در 30/3/1393 | 16:24 گفت:

چه ربطی به احترام گذاشتن داره؟؟مگه من دارم میگم سر مربی بدی بود؟اگه از فرگوسنم بهترین بازیکناشو میگرفتن هیچ غلطی نمیتونست بکنه!اصلا مقایسه شرایط آرسنال و منچستر اشتباه محضه!

latif در 30/3/1393 | 00:53 گفت:

این میلا دیگ ه چی میگه.. تو خبرا اومده اگه کمپل رو بهشون بدیم قیمت بالو رو کاهش میدن
من که موافق نیستم نظر شما چیه؟

latif در 30/3/1393 | 00:53 گفت:

این میلا دیگ ه چی میگه.. تو خبرا اومده اگه کمپل رو بهشون بدیم قیمت بالو رو کاهش میدن
من که موافق نیستم نظر شما چیه؟

مهرزاد در 29/3/1393 | 21:59 گفت:

درباره ی ونپرسی تو یه فصل 30 تا خرج کردن شده خرج کردن زیاد؟

با 4 تا پیرمرد اومد تو چند فصل اخیر اقایی کرد.
من که به فرگوسن و منچستر احترام می زارم.
یه نگاه به ترکیب چند سال اخیر منچستر بندازید همه ثابت و البته همه هم پیر.

Hossein در 29/3/1393 | 21:23 گفت:

نقل قول : نقل قول : بذاریم ورمالن بره. پولادی رو بیاریم به جاش هم ارزون هم بهترین مدافع جام جهانی تا اینجا.

پاسخ شما : این یکی رو خوب اومدی. عالیه پولادی البته تو دفاع


پاسخ شما : خداییش اگه همینجوری ادامه بده بعد از جام جهانی اروپایی میشه سنشم که 27 واسه یه مدافع عالیه

majid در 29/3/1393 | 21:08 گفت:

فرگوسن هم خوب خرج میکرد هم خدای حقوق هفتگیارو میداد به بازیکناش و تا بازیکنی سازه جدایی میزد دستمزد هفتگیشو دو برابر میکرد که طرفو نزاره بره که معمولا هم موفق میشد چرا؟ چون دستش باز بود. ایکاش دست مربیه ما هم همینقد باز بود...

masoud mahmudpur در 29/3/1393 | 19:28 گفت:

نقل قول : دورتمند - اتتلیکو
----------

اینا چی؟

بازی دورتمند هم قشنگه هم خوب نتیجه می گیرن.
کدوم تیم از ما می ترسه نمی دونم.
-----
6 تا 5 تا 6 تا 4 تا 8 تا شانس اوردیم می ترسن.
---------
فرگوسن هر سال بازیکنای گرون قیمت می خرید؟
-------
no man bigger than Arsenal
=====
نیم فصل دوم مثلا چه زیبایی تو بازیه ما بود؟


پاسخ شما : ماهان جون من حرف خنده دار نزن!!فرگوسن بازیکن گرون نمیخرید؟؟!!!حتما عمه ی ونگر فیل جونز و ونپرسی و فردیناند و وننیستلروی و خیلیای دیگه رو خریده!!

Ali در 29/3/1393 | 16:35 گفت:

نقل قول : بذاریم ورمالن بره. پولادی رو بیاریم به جاش هم ارزون هم بهترین مدافع جام جهانی تا اینجا.

پاسخ شما : این یکی رو خوب اومدی. عالیه پولادی البته تو دفاع

Hossein در 29/3/1393 | 16:04 گفت:

بذاریم ورمالن بره. پولادی رو بیاریم به جاش هم ارزون هم بهترین مدافع جام جهانی تا اینجا.

Ali در 29/3/1393 | 13:37 گفت:

امسال جام میگیریم. اگه یه مهاجم خوب بیاد و یه هافبک دفاعی خوب بخریم. در غیر این صورت بازم 4 ام میشیم.

حامد در 29/3/1393 | 13:21 گفت:

چرا فکر میکنید بازیکنا مشکل دارن که میرن؟همه الان شدن بی غیرت؟نه مشکل ارسنال خواهشا باز بحث برکمپ رو نکشید اون موقع ارسنال تو اوج الان برد شمشیر زنان اسکاتلند هم برامون مشکل شده

جام که هیچ الان خوب هم بازی نمیکنیم

arsenal در 29/3/1393 | 12:40 گفت:

تیکی تاکا مرده... اون خیابانی و علیفر فلج میگفتن ونگر بزرگ میخواد مثل بارسا بازی کنه!!!! سبک ونگر همیشه زندس و به بازیکنا وابسته نیس لااقل زیاد وابسته نیس

عشق من ونگربال

محسن عاشوری در 29/3/1393 | 12:25 گفت:

توماس ورمائلن از باشگاه آرسنال اجازه خواست تا به منچستر یونایتد بپبوندد.

خاک تو سر ما با این کاپیتان هایی که داریم ... دیگه هیچ جایی برا حرف زدن نمیمونه ..

یعنی یکی نیست به ورمالن بگه واقعا این همه سال کاپیتان بودی .. الان اینه رسمش

مهرزاد در 29/3/1393 | 11:53 گفت:

دورتمند - اتتلیکو
----------

اینا چی؟

بازی دورتمند هم قشنگه هم خوب نتیجه می گیرن.
کدوم تیم از ما می ترسه نمی دونم.
-----
6 تا 5 تا 6 تا 4 تا 8 تا شانس اوردیم می ترسن.
---------
فرگوسن هر سال بازیکنای گرون قیمت می خرید؟
-------
no man bigger than Arsenal
=====
نیم فصل دوم مثلا چه زیبایی تو بازیه ما بود؟

احسان فرج زاده در 29/3/1393 | 11:45 گفت:

منم موافقم جام را باید خرید ولی پول اختراع شده تا خرج بشه نه اینکه انسان برده پول باشه و فقط میزان شماره اعدادش رو در بانک بالا ببره

latif در 29/3/1393 | 11:30 گفت:

نقل قول : موافق نیستم ...

خودمون رو به خنگی نزنیم .... من جام میخوام


پاسخ شما :
همه جام می خوان ما هم میخوایم و باید صبر کنیم تا باشگاه از لحاظ مالی در موقعیت قدرت مندی قار بگیره وگر نه نمیشه با پولدارها بخوبی مقابله کرد

محسن عاشوری در 29/3/1393 | 11:25 گفت:

موافق نیستم ...

خودمون رو به خنگی نزنیم .... من جام میخوام