نقل و انتقالات

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و انتقالات

این اولین بلاگ من هستش...اگه کمبودی بود ببخشید...


1-باشگاه سوانزی گفته میچو مهاجم اسپانیایی تیمش را به هیچ قیمتی به آرسنال نخواهد فروخت اما احتمال انتقال ویلفرد بونی به این تیم هست...(با 25 میلیون پوند)
Swansea striker Michu  (Photo by Julian Finney/Getty Images)

2-باشگاه منچستر سیتی گفته که میکا ریچاردز قطعاً از این باشگاه جدا خواهد شد و آرسنال نیز به این بازیکن پیشنهاد داده است...
3-آرسن ونگر قصد دارد داریل ژانماآت  مدافع 24 ساله تیم فاینورد و تیم ملی هلند را با 5 میلیون پوند به خدمت بگیرد.
4- آرسنال و لیورپول هردو به دنبال جوردن اوبیتا وینگر چپ  تیم ردینگ هستند. این بازیکن20 ساله در تیم های زیر 19 و زیر18 ساله های انگلستان بازی کرده است.
5- آرسن ونگر برای جانشینی فابیانسکی قصد دارد مارتین استکلنبرگ دروازه بان هلندی و 31ساله ی تیم فولام را با قراردادی نامعلوم به خدمت بگیرد...

و در پایان ترکیب احتمالی آرسنال برای فصل بعد...

دروازه بان= ویژک ژسنی

مدافعان= اوریر یا میکا ریچاردس(دفاع راست)-کوشیلنی(دفاع میانی)-مرتساکر(دفاع میانی)- گیبس=(دفاع چپ)

هافبک ها= رمسی(هافبک دفاعی)-لارس بندر یا خاوی مارتینز(هافبک دفاعی)-اوزیل(هافبک میانی)-ولکات(وینگر راست)-کازورلا(وینگر چپ)

مهاجمان= ماندزوکیچ یا بنزما(تک مهاجم)

لینک=http://talksport.com/football/arsenals-new-line-transfer-targets-fix-embarrassing-problems-14051991783

امیدوارم براتون مفید بوده باشه...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 1/3/1393 | 19:40 گفت:

روس بارکلی
مطمئن باش هافبک دفاعی و هافبک میانی هست ... درسته گلزنه ولی هافبک هجومی نیست

خدایی کی دیدی بارکلی پشت لوکاکو یا نایسمیت بازی کنه
کنار گرت بری بازی میکنه ... بر فرض که هافبک هجومی باشه ،؛ بارکلی هم جنگنده و هم تنومند و شوت زنه
پس ساخته شده واسه هافبک دفاعی یا میانی ... میتونن با رمزی زوج وحشتناکی وسط میدون تشکیل بدن

علي طرفي در 1/3/1393 | 17:13 گفت:

نقل قول : مارتین استکلنبرگ را نمیخوام!!!!!!

پاسخ شما : ولي ما ميخوايمش،

ارمان در 1/3/1393 | 13:45 گفت:

نقل قول : آقا یکی یه چی از سانیا بگه!چی شد این بشر؟!خدا کنه حداقل جا سیتی باشه بره محل خودشون تو مارسی ای چیزی بازی کنه!!کسی خبری نداره ازش؟!

پاسخ شما : ميگن ٣ ساله با من سيتى بسته

ارمان در 1/3/1393 | 13:44 گفت:

نقل قول : آقا یکی یه چی از سانیا بگه!چی شد این بشر؟!خدا کنه حداقل جا سیتی باشه بره محل خودشون تو مارسی ای چیزی بازی کنه!!کسی خبری نداره ازش؟!

پاسخ شما : ميگن ٣ ساله با من سيتى بسته

رضا T در 1/3/1393 | 12:25 گفت:

آقا یکی یه چی از سانیا بگه!چی شد این بشر؟!خدا کنه حداقل جا سیتی باشه بره محل خودشون تو مارسی ای چیزی بازی کنه!!کسی خبری نداره ازش؟!

حاکم 26 در 1/3/1393 | 11:19 گفت:

تمامی روز نامه های معتبر اروپایی اعلام کردند:
.
.
.
.
.
.
.
.
چه حالی میده ما هر سال با این خاله زنک بازیا چقدر توپچی ها رو سرگرم میکنیم

morteza در 1/3/1393 | 10:55 گفت:

یه نصیحت دوستانه:
تا پایان فصل نقل و انتقالات هیچ شایعه ای رو باور نکنید. این قضیه هر سال تکرار میشه. آخه چرا بازم این شایعه ها رو باور میکنید؟؟؟؟ باید بمونیم و ببینیم اخر فصل نقل و انتقالات چی میشه

محمد مهدي نوروزي در 1/3/1393 | 08:50 گفت:

چرا شمااینجوری هستید
بابا خریدای ونگر اصلا مشخص نیست
خودتونو چرا انقدر اذیت می کنید

محسن عاشوری در 31/2/1393 | 23:51 گفت:

نقل قول : نقل قول : اگه بتونیم روس بارکلی رو از اورتون بگیریم واسه هافبک دفاعی عالیه

اگه فابیانسکی هم بره باید یه دروازه بان بالای 30 سال بگیریم که تجربه داشته باشه


پاسخ شما : رز بارکلی هافبک هجومیه نه دفاعی


پاسخ شما : مطمئن باش هافبک دفاعی و هافبک میانی هست ... درسته گلزنه ولی هافبک هجومی نیست

خدایی کی دیدی بارکلی پشت لوکاکو یا نایسمیت بازی کنه
کنار گرت بری بازی میکنه ... بر فرض که هافبک هجومی باشه ،؛ بارکلی هم جنگنده و هم تنومند و شوت زنه
پس ساخته شده واسه هافبک دفاعی یا میانی ... میتونن با رمزی زوج وحشتناکی وسط میدون تشکیل بدن

Hossein در 31/2/1393 | 23:28 گفت:

سسک و سونگ و بنزما بیان + دفاع راست. کسی هم از تیم نره

مهرزاد در 31/2/1393 | 23:20 گفت:

نقل قول : به نظر من فقط بنزما با سسك بدرد ما ميخورن چون سسك اگه نياد ارسنال شايد بره من يو اون موقع به فنا ميريم بعد سسك تجربه بازى تو انگيسو داره و بنزما جاى توضيح نميخاد چون فوق العادن اين بشر

پاسخ شما : سسک منچستر برو نیست.

ارمان در 31/2/1393 | 21:48 گفت:

به نظر من فقط بنزما با سسك بدرد ما ميخورن چون سسك اگه نياد ارسنال شايد بره من يو اون موقع به فنا ميريم بعد سسك تجربه بازى تو انگيسو داره و بنزما جاى توضيح نميخاد چون فوق العادن اين بشر

مهدی در 31/2/1393 | 21:18 گفت:

الشراوری =الشراوی

مهدی در 31/2/1393 | 21:18 گفت:

فوری واووووو


آرسنال و چلسي پرس وجوهايي از ايجنت الشراوري در مورد احتمال خروج وي از ميلان داشته اند/talksport

مهدی در 31/2/1393 | 21:16 گفت:

نقل قول : مهدی باز اومدی چرت و پرت بگی

دی ماریا اولا وینگ راسته دوما بدردمون نمی خوزه

ادمی که بگه اوزیل از انری بهتزه ازش انتظار بیشتری هم نمیره


پاسخ شما : امسال همش وینگر چپ یود واوووودوو محمد تو یک پدیده ای نه کنه میخوای بگی پولدی بهتره دی ماریاست که واقعا شک میکنم یک ثانیه هم فوتبال دیده باشی

بهترین حالتش

خرید مارتینز که با گواردیولا به مشکل خورده45

خرید بنزما 40

خرید دفاع راست اوریر 7

برگشتن فابرگاس حسابیییییییییییییییی با اغوش باز میپذیرم

اقا محمد لطفا علاقه شخصیتو تو تیم نیار ولی خداییش اگه با اومدن دی ماریا چمبو نتونه بازی کنه نمیخواد بیاد بعدشم اومدن دی مارسا اسن موقع فصل یکممممم سخته

...* Ayda *... در 31/2/1393 | 20:38 گفت:

مارتین استکلنبرگ را نمیخوام!!!!!!

محمد مهدي نوروزي در 31/2/1393 | 20:08 گفت:

مهدی باز اومدی چرت و پرت بگی

دی ماریا اولا وینگ راسته دوما بدردمون نمی خوزه

ادمی که بگه اوزیل از انری بهتزه ازش انتظار بیشتری هم نمیره

ماهان ملک در 31/2/1393 | 20:03 گفت:

ترکیب رویایی!! من :
.......................شزنی............................
گیبس{کولاروف}.....کوش{ورما}......پر{گینتر یا ناستاسیچ}.......راموس{جنکی}
........رمزی{دیابی یا فلا}.....جک{چمبو}.......
پولدی{سانتی}...اوزیل{بارکلی}......ولکات{روسیچکی}
...........ژکو {یا هرکی}.....

به اینا یه هافبک قلدر {جای سونگ خالی} و یه مدافع جوون مثه میگل خودمون و یه دروازبان هم اضافه کنین ..

علیرضا در 31/2/1393 | 19:27 گفت:

نقل قول : اگه بتونیم روس بارکلی رو از اورتون بگیریم واسه هافبک دفاعی عالیه

اگه فابیانسکی هم بره باید یه دروازه بان بالای 30 سال بگیریم که تجربه داشته باشه


پاسخ شما : رز بارکلی هافبک هجومیه نه دفاعی

رضا T در 31/2/1393 | 19:21 گفت:

به نظر من در درجه اول دفاع راست بعدش هافبک دفاعی خوب بر خلاف نظر خیلی دوستان فک میکنم به مهاجم اونقدر نیاز نباشه حتی با وجود ژیرو یبس.امید دارم که فصل بعد بهتر میشه و ولکاتم میتونه تو اون منطقه بازی کنه.بین هافبک دفاعی عالی و پکیج مهاجم خوب و هافبک دفاعی خوب من اولیو ترجیح میدم

رضا T در 31/2/1393 | 19:17 گفت:

یه انتقادی من دارم از اول فصل به مدیرای سایت که نمیدونم کجا باید مطرح کنم.بعد تغییر فرم سایت یه سری بخش ها به سایت اضافه شد که متاسفانه عملا آپدیت نمیشن و این امر خیلی تو ذوق میزنه وقتی که برای مثال جدول گلزنارو میبینی که مربوط نیم فصل اوله در حالیکه فصل به پایان رسیده.یا مثلا بخشی که خبرهای کوتاه قبیل پخش زنده بازی هارو توسط تلویزیون ایران میذاشتیدکه آپدیت نشدنش باعث میشد که بچه ها برای هم چین موضوع ساده ای پست بذارن و پست های خوبی مثل پست های آقا میثم بره زیر.ممنون میشم واسه فصل بعد به این هام توجه کنید بازم مرسی از زحماتتون

آرین در 31/2/1393 | 19:08 گفت:

اوریر-بندر یا اشنیدرلن-ولا-بنزما

محسن عاشوری در 31/2/1393 | 18:59 گفت:

اگه بتونیم روس بارکلی رو از اورتون بگیریم واسه هافبک دفاعی عالیه

اگه فابیانسکی هم بره باید یه دروازه بان بالای 30 سال بگیریم که تجربه داشته باشه

محسن عاشوری در 31/2/1393 | 18:47 گفت:

وینگر اصلا نیاز نداریم .. پس چمبرلین و پودولسکی کجا بازی کنن .. با وجود والکات و سانتی

majid در 31/2/1393 | 18:41 گفت:

نقل قول : الان بهترین گزینه برای ما یحیی تورست

پاسخ شما : عمرا بدنش به ما

اوریر که میاد
بندر ارزون تره از مارتینز ولی مارتینز خیلی خوبه
دی ماریا خوبه ولی اگه بیاد قید فیکس بودن جکی و سانتی و اوکس رو باید زد
اولویت ما رد کردن پارک و بندتنر و ارتتا و دیابی و ژورو و مونرئال باید باشه
کاش سسک برگرده

نیما در 31/2/1393 | 18:27 گفت:

الان بهترین گزینه برای ما یحیی تورست

ابوالفضل توانگر در 31/2/1393 | 17:37 گفت:

نقل قول : با این صدتا که داریم باید بهترین کار رو بکنیم سراغ گزینه های الکییییی نباید رفت

مارتینز باید تو الویت باشه انگار ارتتا رو فیورنتینا میخواد بدیمش اونا بجاش با 40 تا مارتینز رو بیاریم

الویت دوم اوردن مهاجمه دوستان من طرفدار سرسخت رعالم فقط بگم بنزما و ویلفرد بونی و مانزوکی هر کی بیا. عالیه =40

الویت سوم فسخ با بازیکنان قرضی بجز جوونا مثلا ژورو و میکل و اینا فسخ بنتنر بره

الویت چهارم خرید دی ماریا با 40

با 120 یشه عالییییی کار کرد ترکیب فقل بعد

---------ژسنی----------

گیپس------مرته--------کوش-------اوریر

--------رمزی---------مارتینز

دی ماریا---------اوزیل----------ولکات

----------------یک مهاجم ------------


پاسخ شما : کاملا با مهدی موافقم ، با این تیم میشه حتی قهرمانه اروپا شد...

masoud mahmudpur در 31/2/1393 | 16:48 گفت:

مرسی

alireza در 31/2/1393 | 16:48 گفت:

پس جکی کجاس تو این ترکیب!!!
من شخصا فابرگاسو ب اوزیل ترجیح میدم

علی در 31/2/1393 | 16:42 گفت:

مارتينز يه سنت هم نمى ارزه.

علی در 31/2/1393 | 16:39 گفت:

اخ مانژوکىچ.حالم ازش بهم مىخوره

مهدی در 31/2/1393 | 15:48 گفت:

اقا مهدی نوروزی دی ماریا تو هافبک چپ امسال عالییی بود نیاز به پولدی نیست یا بفروشنش یا نیمکت

مهدی در 31/2/1393 | 15:47 گفت:

با این صدتا که داریم باید بهترین کار رو بکنیم سراغ گزینه های الکییییی نباید رفت

مارتینز باید تو الویت باشه انگار ارتتا رو فیورنتینا میخواد بدیمش اونا بجاش با 40 تا مارتینز رو بیاریم

الویت دوم اوردن مهاجمه دوستان من طرفدار سرسخت رعالم فقط بگم بنزما و ویلفرد بونی و مانزوکی هر کی بیا. عالیه =40

الویت سوم فسخ با بازیکنان قرضی بجز جوونا مثلا ژورو و میکل و اینا فسخ بنتنر بره

الویت چهارم خرید دی ماریا با 40

با 120 یشه عالییییی کار کرد ترکیب فقل بعد

---------ژسنی----------

گیپس------مرته--------کوش-------اوریر

--------رمزی---------مارتینز

دی ماریا---------اوزیل----------ولکات

----------------یک مهاجم ------------

محمد مهدي نوروزي در 31/2/1393 | 15:46 گفت:

عزیز من جک ویلشر و پولدی الان کجای ترکیبن؟

ارمان در 31/2/1393 | 15:27 گفت:

اورير ديگه تقريبا قطعيه چون گفته نميشه جوابه نه به ارسنال داد

ارمان در 31/2/1393 | 15:23 گفت:

خريد مفيد دى مارياست و خاوى مارتينز چون اگه اين دو تا باشن هم دفاع قوى ميشه هم حمله خدا ميشه

Alireza در 31/2/1393 | 14:53 گفت:

بهترین خرید ممکن و بسیار مفید ویلفرد بونیه