آپدیت 1: نقل و انتقالات

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 80,953 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آپدیت 1: نقل و انتقالات

نقل و انتقالات


1- هاکان کالهانوغلو هافبک دفاعی(هافبک میانی) تیم هامبورگ که در این فصل با زدن 11 گل در 35مسابقه نقش بسزایی در بقای تیم هامبورگ داشت قصد دارد در تابستان پیشرو این باشگاه را ترک کند. او گفته است: <<من می خواهم خانواده ام را خوشحال کنم و با بازی در یک باشگاه بزرگتر با مسی و کریستیانو رونالدو رقابت کنم و به یک ستاره ی جهانی تبدیل بشوم.>> این بازیکن ترکیه ای که در تمام رده های سنی تیم ملی ترکیه حضور داشته است توجه باشگاه های آرسنال ، چلسی ، بایرلورکوزن و حتی بایرن مونیخ را به خود جلب کرده است.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
 این هم لینک گل زیبای کالهانوغلو که این فصل به دورتموند زد: javascript:nicTemp();


2- رقابت آرسنال و منچستر یونایتد برای انتقال سسک فابرگاس به امارات و الدترافورد تنگ تر شد. بارسلونا برای فروش سسک فابرگاس شرط گذاشته است و آن هم این است که این بازیکن را با رقمی کمتر از 45 میلیون پوند نخواهد فروخت و با تو جه به رقم 200 میلیون پوندی منچستریونایتد برای نقل و انتقالات ، این باشگاه از شانس بیشتری برای انتقال این بازیکن برخوردار است اما شاید آرسن ونگر این شرط را قبول کند و بازیکن پیشین خود را به امارات برگرداند.(شایعاتی در مورد پیشنهاد 40 میلیون پوندی چلسی به فابرگاس وجود دارد)
لینک خبر: javascript:nicTemp();
و این هم لینکی از حرکات و گلهای سسک فابرگاس: javascript:nicTemp();


3- آرسنال در جستجو است تا جانشینی برای لوکاس فابیانسکی دروازه بان دوم این تیم بیابد. بعد از مطرح شدن نام مارشال دروازه بان تیم کاردیف سیتی حالا آسمیر بگوویچ دروازه بان تیم ملی بوسنی و هرزگوین و تیم استوک سیتی هدف دیگر آرسن ونگر برای جانشینی فابیانسکی است. سران آرسنال در تلاش هستند تا این دروازه بان را با مبلغ 8 میلیون پوند به خدمت بگیرند.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
این هم لینک گل از راه دور آسمیر بگوویچ به ساوتهمپتون:javascript:nicTemp();


4- سردار آزمون که اواخر این فصل در ترکیب ثابت روبین کازان قرار گرفت ، عملکرد خیلی خوبی داشت و توجه استعدادیاب های باشگاه های بزرگ را به خود جلب کرد. بعد از پیشنهاد آرسنال ، لیورپول ، یوونتوس ، آث میلان و حتی بارسلونا حالا تاتنهام مشتری جدید مسی ایرانی هاست. این بازیکن ایرانی که این فصل در 17 بازی 5 گل به ثمر رساند از علاقه ی خود به همکاری با آرسنال سخن می گوید. وی اعلام کرده است که بعد از جام جهانی قطعاً از روبین کازان جدا خواهد شد و مقصد بعدی اش را مشخص خواهد کرد.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
این هم لینکی از تکنیک ها و گلهای سردار آزمون(حتماً ببینید):javascript:nicTemp();


5- آرسنال بعد از اوریر حالا آتسوتو اوچیدا مدافع تیم شالکه04 و تیم ملی ژاپن را باری جانشینی باکاری سانیا برگزیده است. این بازیکن 26 ساله که از سال 2010 و با انتقال از تیم کاشیما آنتلرس با مبلغ 1 میلیون پوند به شالکه پیوست باید دید در رقابت با سرژ اوریر مدافع تیم تولوز موفق خواهد بود یا نه؟ آتسوتو اوچیدا اعلام کرده است که پیوستن به آرسنال یک رویا برای من است.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
فیلم آتسوتو اوچیدا: javascript:nicTemp();


آپدیت 1

6- سامی خدیرا در رادار آرسنال: این هافبک 27 ساله که به تازگی از مصدومیت رها شده می تواند به عنوان هافبک دفاعی به آرسنال اضافه شود. این بازیکن آلمانی که عضو باشگاه رئال مادرید است تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است و می تواند با 15 میلیون پوند به آرسنال منتقل شود. وی یکی از دوست های صمیمی مسوت اوزیل است و او می تواند در انتقال او به آرسنال موثر باشد.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
لینک گل زیبای خدیرا به یونان که به عنوان بهترین گل جام ملت های اروپا 2012 انتخاب شد: javascript:nicTemp();
7- نیکلاس بندتنر که این فصل در آرسنال چندان بهش بازی نرسید در تابستان پیشرو آرسنال را به مقصد تیم برنلی که به تازگی به لیگ برتر انگلستان صعود کرده است ترک خواهد کرد. قرارداد نیکلاس بندتنر این تابستان تمام خواهد شد و او به عنوان بازیکن آزاد به برنلی منتقل خواهد شد.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
لینک حرکات زیبای نیکلاس بندتنر و سسک فابرگاس: javascript:nicTemp();
8- ماریو بالوتلی مهاجم تیم ملی ایتالیا و تیم آث میلان قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی امسال دوباره به لیگ برتر انگلستان بازگردد. بعد از بازی کردن در منچسترسیتی حالا او در لیگ برتر احتمالاً به یکی از باشگاه های آرسنال یا لیورپول خواهد پیوست. شانس آرسنال برای به خدمت گرفتن این مهاجم جنجالی بیشتر است زیرا لیورپول منتظر روشن شدن تکلیف لوئیس سوارز است و آرسنال می تواند از این فرصت پیش آمده استفاده کند و این مهاجم سیاه پوست را به خدمت بگیرد.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
لینک کلیپ گل ها و حرکات ماریو بالوتلی: javascript:nicTemp();
9- بعد از اینکه امسال آرسن ونگر نتونست آلوارو موراتا مهاجم 21 ساله ی تیم رئال مادرید به آرسنال منقل کند حالا قصد دارد در تابستان پیشرو این مهاجم را به امارات بیاورد. آلوارو موراتا معتقد است که در رئال مادرید نقشی ندارد و قصد دارد این باشگاه را ترک کند. فلورنتینو پرز قبول کرده است که این مهاجم را در ازای 21 میلیون یورو بفروشد. تاتنهام و ناپولی جدی ترین رقبای آرسنال در خرید این بازیکن هستند.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
لینک فیلم  حرکات ، گل ها و مهارت های موراتا: javascript:nicTemp();
10- بعد از پیوستن روبرت لواندوفسکی به بایرن مونیخ ، ماریو مانزوکیچ مهاجم کروات این تیم آلمانی قصد دارد در تابستان پیشرو از صفوف آن ها خارج شود. آرسنال قصد دارد او را به خدمت بگیرد تا مشکلش در خط حمله حل شود. کریم بنزما از دیگر گزینه های آرسنال برای پیوستن به این تیم محسوب می شود و باید ببینیم که کدام یک از این دو بازیکن بعد از جام جهانی به آرسنال خواهند آمد؟ چلسی رقیب آرسنال در جذب این بازیکن است.
لینک خبر: javascript:nicTemp();
لینک حرکات و گل های مانزوکیچ در فصل 2013 برای بایرن مونیخ: javascript:nicTemp();
منتظر نظراتتون در مورد این پست هستم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 20:56 گفت:

با اومدن هاکان،بگویچ و مانزوکیچ بسیار زیاد موافقم
چقدر شایعات حال میده
مرسی سیروان جان،خیلی ویدئو ها جالب بودن

آرین در 5/3/1393 | 23:14 گفت:

از بین فابرگاس و خدیرا یکیو باید بیاریم.برا مهاجم هم مانژو و بالوتلی به درد نخورن.بنزما و کارلس ولا رو باید بیاریم.
ممنون

سیروان رحیمیان در 5/3/1393 | 12:49 گفت:

نقل قول : با این که شایعات بودن و احتمال این هست که هیچکدوم از اینها نیان چون اولا تجربیات ونگر میگه بازار بعد از جام جهانیه و ثانیا تجربیات ما از ونگر میگه نباید به شایعات دلخوش کنیم
ولی برای جمع کردن این شایعات زحمت کشیدی و منم تشکر میکنم


پاسخ شما : خواهش میکنم.

محمد دوردی در 5/3/1393 | 12:26 گفت:

با این که شایعات بودن و احتمال این هست که هیچکدوم از اینها نیان چون اولا تجربیات ونگر میگه بازار بعد از جام جهانیه و ثانیا تجربیات ما از ونگر میگه نباید به شایعات دلخوش کنیم
ولی برای جمع کردن این شایعات زحمت کشیدی و منم تشکر میکنم

محسن عاشوری در 5/3/1393 | 09:54 گفت:

منم عاشق هانری هستم ... اما دیگه غاز قلنگ شده و خیلی افت کرده

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1393 | 07:27 گفت:

من دوس دارم تیری انری برگرده

مهرزاد در 5/3/1393 | 00:14 گفت:

به نظرم به یه یاغی مثل بالوتلی نیاز داریم.
تیم بیش از حد فانتزی و بچه مثبت هست.

siamak در 4/3/1393 | 22:07 گفت:

بنظرم احتمال اومدن خدیرا زیاده مسوت پولدی مرته میتونن راضیش کنن.خیلی هم خوبه برامون هافبک دفاعیی ک میخوایم.
دفاع راست بنظرم میکا ریچاردز رو با 10 تا میشه سریع اورد خیلی هم خوبه
و مهاجمم بالوتلی رو ترجیح میدم ب بنزما.بالو میتونه زیر نظر ونگر ی ستاره شه و بهترین هافبک های دنیا تغذیش کنن
لوک رمی هم بگیریم خیلیییییی خوبه البته اگه 4-4-2 بشه با لوک رمیو بالو بازی کرد وااااای چ تیمی
(خدیرا-ریچاردز-بالو-رمی) اینا رو بگریم واقعاا تاپ میشیم و میریم واسه قهرمانی
کی موافقه با این 4تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmadreza در 4/3/1393 | 20:45 گفت:

همش شایعه.روز اخر 1 بازیکن میگیریم که تا اون روز هیچ خبری در موردش نبوده

Ali در 4/3/1393 | 19:10 گفت:

خدیرا عالیه

محسن عاشوری در 4/3/1393 | 17:02 گفت:

اوچیدا کیه .. اه اه

آوریر هم قدرتی تره هم سرعتی تر

Alireza در 4/3/1393 | 16:31 گفت:

اها اینا شدن بازیکنای خوب
من از همه بیشتر مانزوکیچ رو ترجیح میدم

احسان در 4/3/1393 | 15:42 گفت:

بالوتلی بدرد سبک بازی ارسنال نمیخوره...هم حاشیه زیاد داره...من عاشق خسه و موراتام

reza در 4/3/1393 | 15:36 گفت:

بالوتلی هم همش حاشیه است امیدوارم نگیریمش . پول هدر دادنه .

میثم محمودی در 4/3/1393 | 15:17 گفت:

اگر ونگر موراتا رو خرید به عقلش شک میکنم
گریزمان و ولا یه سرگردان بالاتر از این بازیکنن

سیروان رحیمیان در 4/3/1393 | 14:58 گفت:

نقل قول : داداش خیلی زحمت کشیدی.
---------------------


پاسخ شما : خواهش میکنم

مهرزاد در 4/3/1393 | 14:56 گفت:

داداش خیلی زحمت کشیدی.
---------------------

احسان فرج زاده در 4/3/1393 | 13:42 گفت:

تیم ما طبق معمول بعد از این که به همه پیشنهاد داد میره با پسر بکهام قرداد میبنده و واسه ساناگو کفش جدید میخرن

مهرزاد در 4/3/1393 | 13:41 گفت:

اگه قراره هافبک دفاعی بگیریم ارتتا بره بهتر نیست؟

سیروان رحیمیان در 4/3/1393 | 13:33 گفت:

نقل قول : خدايي اينقدر بازيكن از كجات در مياري ؟ تا الان 200 تا بازيكن لينك كردي به تيم

پاسخ شما : اگه توجه کرده باشی من از خودم در نمیارم همشو با ذکر لینک خبرش منتشر کردم. من هم که نگفتم این ها همشون به آرسنال میان گفتم در حد یه پیشنهاده.

hosein در 4/3/1393 | 13:25 گفت:

خدايي اينقدر بازيكن از كجات در مياري ؟ تا الان 200 تا بازيكن لينك كردي به تيم

Alireza در 4/3/1393 | 13:04 گفت:

بابا بازم میخوایم این جک و جوونا رو بیاریم دوباره بدتر از امسالمون بشیم؟
ما نیاز به بازیکن بزرگ داریم
فقط تو این لیست سسک فابرگاس بیاد بهتره بقیه رو نخواستیم
ونگر به جای اینکه پولشو به خاطر بازیکنای بنجل بده این پولو بزلره دو سه تا بازیکن بزرگ بخره

Ali در 4/3/1393 | 13:02 گفت:

گل از لینک شدن سوپرماریو به ما خبر داده یعنی واقعا همچین بازیکن باحال و با کیفیتی رو هر جور شده باس بگیریم به نطرم دیگه کم کم داره بزرگ میشه و بچه بازی کمتر خواهد در آورد

Ali در 4/3/1393 | 12:59 گفت:

تمام آرزوم اینه که عشق فوتبالیه من-سسک عزیزم-برگرده آرسنال

Ali در 4/3/1393 | 12:56 گفت:

نقل قول : نقل قول : هاکان رو عاشقشم ولی بیاد تو ترافیک هافبک های ما گیر میکنه.خدا کنه ژاپنیه نیاد اه اه

پاسخ شما : کالهانوغلو هافبک دفاعیه می تونه تو دفاع هم بازی کنه ما هم به یک هافبک دفاعی خوب نیاز داریم.


پاسخ شما : نه عزیز من اتفاقا کالان اقلو خیلی هم هجمومیه یه جورایی مهاجم دومه
گزینه های هافبک دفاعی به ترتیب مارتینز - لارس بندر - اشنایذرلین هستن البته شایدم بخواد به برگشت دیابی دل خوش کنه ونگر

هادی در 4/3/1393 | 12:13 گفت:

نقل قول : نقل قول : اقا اون بندی که توی قرارداد فابرگاس با بارسا ست چیه دقیقا؟
مگه قرار نبوده که با 25 میلیون ملزم به پس دادن فابرگاس باشن؟


پاسخ شما : در قرارداد فابرگاس از پول حرفی زده نشده فقط گفتن اگه از بارسلونا جدا بشه اولویت با آرسناله.


پاسخ شما : بندایی که تو قرارداد فابرگاس با بارساس دقیقا ایناییه که دو سه تا نظر پایین تر گفتم.قیمتی که ذکر شده قیمت حق رد پیشنهاد اوله فقط!

سیروان رحیمیان در 4/3/1393 | 12:06 گفت:

نقل قول : اقا اون بندی که توی قرارداد فابرگاس با بارسا ست چیه دقیقا؟
مگه قرار نبوده که با 25 میلیون ملزم به پس دادن فابرگاس باشن؟


پاسخ شما : در قرارداد فابرگاس از پول حرفی زده نشده فقط گفتن اگه از بارسلونا جدا بشه اولویت با آرسناله.

سیروان رحیمیان در 4/3/1393 | 12:04 گفت:

نقل قول : هاکان رو عاشقشم ولی بیاد تو ترافیک هافبک های ما گیر میکنه.خدا کنه ژاپنیه نیاد اه اه

پاسخ شما : کالهانوغلو هافبک دفاعیه می تونه تو دفاع هم بازی کنه ما هم به یک هافبک دفاعی خوب نیاز داریم.

هادی در 4/3/1393 | 11:55 گفت:

نقل قول : نقل قول : اولا که ون خال گفته فابرگاس در رادار ما نیس.
بندایی هم که میگید دقیقش اینه.
ببینید در قرارداد فابرگاس دو تا بند برای آرسنال هست. یکی first refusal یکی هم buyback clause.
معنی اولی اینه که آرسنال حق رد کردن پیشنهاد اول باشگاه ثالث که مثلا یونایتد باشه رو داره. قیمت این بند 25 میلیون دلاره. یعنی اگر یونایتد به فابرگاس پیشنهاد اول رو داد و همه قبول کردن (همه یعنی خود فابرگاس و باشگاه بارسا) ونگر میتونه ردش کنه ولی این رد کردن، قیمت داره، اونم 25 میلیون دلاره.یعنی اگه یونایتد پیشنهاد بده و فابرگاس و بارسا قبول کنن و ونگر مخالفت کنه، با 25 میلیون میشه دهن ونگر رو بست.
دومی هم buyback هستش. به این معنی که اگه باشگاه ثالثی با هر قیمتی سر فابرگاس با بارسا به توافق رسید، اول باید فابرگاس با همون قیمت توافق شده به ونگر پیشنهاد داده بشه، اگر ونگر نخواست، اون وقت میتونه بره اون باشگاه ثالث و اگر خواست باید بیاد آرسنال.
در آخر هم بگم انقضای این دوتا بند با انقضای قرارداد فابرگاس با بارسا تموم میشه و وقتی فابرگاس بازیکن آزاد شد دیگه هیچکدوم ازین حرفا معتبر نیس. قرارداد فابرگاسم 4 ساله هست و یک سالش باقی مونده.
وتو و این صحبتا هم نیس. همش همینه که گفتم.


پاسخ شما : اینجوری که بد میشه ما هم باید هزینه زیادی واسه فابرگاس باید انجام بدیم


پاسخ شما : دقیقا همینجوره داش سجاد. بچه ها فکر می کنن اگر ونگر تو لندن یه بشکن بزنه فابرگاس پا میشه میاد آرسنال!!!
ازین خبرا نیس. من بیشتر دوس دارم یه باشگاه دیگه بخوادش و 25 میلیون first refusal رو بزنیم به جیب، وگرنه با داشتن جک و آرون و اوزیل فابرگاس به درد ما نمیخوره.چون افتم کرده.

Lotfali khan zand در 4/3/1393 | 11:35 گفت:

نقل قول : اولا که ون خال گفته فابرگاس در رادار ما نیس.
بندایی هم که میگید دقیقش اینه.
ببینید در قرارداد فابرگاس دو تا بند برای آرسنال هست. یکی first refusal یکی هم buyback clause.
معنی اولی اینه که آرسنال حق رد کردن پیشنهاد اول باشگاه ثالث که مثلا یونایتد باشه رو داره. قیمت این بند 25 میلیون دلاره. یعنی اگر یونایتد به فابرگاس پیشنهاد اول رو داد و همه قبول کردن (همه یعنی خود فابرگاس و باشگاه بارسا) ونگر میتونه ردش کنه ولی این رد کردن، قیمت داره، اونم 25 میلیون دلاره.یعنی اگه یونایتد پیشنهاد بده و فابرگاس و بارسا قبول کنن و ونگر مخالفت کنه، با 25 میلیون میشه دهن ونگر رو بست.
دومی هم buyback هستش. به این معنی که اگه باشگاه ثالثی با هر قیمتی سر فابرگاس با بارسا به توافق رسید، اول باید فابرگاس با همون قیمت توافق شده به ونگر پیشنهاد داده بشه، اگر ونگر نخواست، اون وقت میتونه بره اون باشگاه ثالث و اگر خواست باید بیاد آرسنال.
در آخر هم بگم انقضای این دوتا بند با انقضای قرارداد فابرگاس با بارسا تموم میشه و وقتی فابرگاس بازیکن آزاد شد دیگه هیچکدوم ازین حرفا معتبر نیس. قرارداد فابرگاسم 4 ساله هست و یک سالش باقی مونده.
وتو و این صحبتا هم نیس. همش همینه که گفتم.


پاسخ شما : اینجوری که بد میشه ما هم باید هزینه زیادی واسه فابرگاس باید انجام بدیم

هادی در 4/3/1393 | 11:23 گفت:

اولا که ون خال گفته فابرگاس در رادار ما نیس.
بندایی هم که میگید دقیقش اینه.
ببینید در قرارداد فابرگاس دو تا بند برای آرسنال هست. یکی first refusal یکی هم buyback clause.
معنی اولی اینه که آرسنال حق رد کردن پیشنهاد اول باشگاه ثالث که مثلا یونایتد باشه رو داره. قیمت این بند 25 میلیون دلاره. یعنی اگر یونایتد به فابرگاس پیشنهاد اول رو داد و همه قبول کردن (همه یعنی خود فابرگاس و باشگاه بارسا) ونگر میتونه ردش کنه ولی این رد کردن، قیمت داره، اونم 25 میلیون دلاره.یعنی اگه یونایتد پیشنهاد بده و فابرگاس و بارسا قبول کنن و ونگر مخالفت کنه، با 25 میلیون میشه دهن ونگر رو بست.
دومی هم buyback هستش. به این معنی که اگه باشگاه ثالثی با هر قیمتی سر فابرگاس با بارسا به توافق رسید، اول باید فابرگاس با همون قیمت توافق شده به ونگر پیشنهاد داده بشه، اگر ونگر نخواست، اون وقت میتونه بره اون باشگاه ثالث و اگر خواست باید بیاد آرسنال.
در آخر هم بگم انقضای این دوتا بند با انقضای قرارداد فابرگاس با بارسا تموم میشه و وقتی فابرگاس بازیکن آزاد شد دیگه هیچکدوم ازین حرفا معتبر نیس. قرارداد فابرگاسم 4 ساله هست و یک سالش باقی مونده.
وتو و این صحبتا هم نیس. همش همینه که گفتم.

سید علی ساداتی در 4/3/1393 | 10:40 گفت:

طبق بندی که تو قرارداد فابرگاس قرار دادیم اگه بارسا بخواد اونو به تیم دیگه ای بفروشه ما میتونیم قرارداد رو وتو کنیم و با 25 میلیون اونو بخریم... پس 40 میلیون 50 میلیون الکیه... بارسا هم شکر خورده

هادی در 4/3/1393 | 10:37 گفت:

آقا تو شایعات سایت گل نوشته آرسنال و لیورپول در جذب بالوتلی از تیمای دیگه جلوترند، بعدم نوشته ونگر دنبال خدیراس. گفتم که گفته باشم.

رضا T در 4/3/1393 | 09:59 گفت:

خداییش دیماریا زورو شده .خدا کنه هافبک دفاعی بخریم.الکس سونگ خدیرا این دو تا فکر نمیکنم خیلی آب بخورن مخصوصا

علی افرایی در 4/3/1393 | 09:19 گفت:

اقا فقط دیماریا بسه .نامرد همه رو میکنه تو جیبش

masoud mahmudpur در 4/3/1393 | 09:06 گفت:

مرسى!فابركاس كه منجستر نميره عمرا!!!ما هم يه دفاع راست و يه هافبك دفايى ارزون و يه مهاجم درست حسابى بخريم به نظرم بسه

koorosh در 4/3/1393 | 08:59 گفت:

اقا اون بندی که توی قرارداد فابرگاس با بارسا ست چیه دقیقا؟
مگه قرار نبوده که با 25 میلیون ملزم به پس دادن فابرگاس باشن؟

حسین در 4/3/1393 | 07:37 گفت:

همه خوبن بغیر از اون اوچیدا ، کره ایی واسمون چکار کرد که ژاپنی بکنه؟

رضا T در 4/3/1393 | 01:03 گفت:

هاکان رو عاشقشم ولی بیاد تو ترافیک هافبک های ما گیر میکنه.خدا کنه ژاپنیه نیاد اه اه

mohsen abbasi در 4/3/1393 | 00:57 گفت:

پس مهاجم و دفاع وسط کوشن تو اون پستایی که مشکل داریم اصلا شایعی وجود نداره؟

ارمان در 4/3/1393 | 00:14 گفت:

هاكان يه جورايي شبيه اوزيله