لباس فصل بعد آرسنال و 5 تیم برتر دیگر جزیره

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,403 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لباس فصل بعد آرسنال و 5 تیم برتر دیگر جزیره

لباس 2014-2015 تیم های برتر لیگ انگلستان


1- آرسنال 
شرکت سازنده ی لباس: پوما


لباس سوم آرسنال (احتمالاً یکی از دو لباس زیر)
2- چلسی
شرکت سازنده ی لباس: آدیداس3- لیورپول
شرکت سازنده ی لباس: واریور اسپورت4- منچستریونایتد
شرکت سازنده ی لباس: نایک

اگر آرم شورلت طلایی نباشد ، لباس به این شکل خواهد بود.
(برای این طرح از نام اریک کانتونا استفاده شده و این لباس قدیمی نیست)5- منچستر سیتی
شرکت سازنده ی لباس: نایک

6- اورتون
شرکت سازنده ی لباس: آمبرو
نظرتون رو در مورد زیباترین لباس بنویسید.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید علی ساداتی در 10/3/1393 | 20:21 گفت:

نقل قول : نقل قول : با توجه به اینکه لباس دوم این فصل زرد بوده بعید میدونم فصل بعد هم لباس زرد باشه.... لباس سومی هم که تنه ویلشره از سال 2010 قراره پیرهن سوم فصل بعدمون باشه... اون پیرهن سومی که تنه جیروده هم که زیاد فرقی با لباس اول نداره...
در ضمن طراح های پوما کلا خیلی تو باقالیا هستن.
اما این بازیکنا جام بیارن مهم نیست گونی بپوشن یا لباس ابریشم طلا... والا به قرعان


پاسخ شما : با توجه به اینکه لباس دوم این فصل زرد بوده بعید میدونم فصل بعد هم لباس زرد باشه
-----------------------------------------------------------------------------------------------

همین آرسنال خودمون از وقتی درست شده لباس اولش قرمز بوده پس لباس دومش هم میتونه تا چندین سال زرد باشه. این حرفت ربطی نداشت.

لباس سومی هم که تنه ویلشره از سال 2010 قراره پیرهن سوم فصل بعدمون باشه
------------------------------------------------------------------------------------------------

این حرفو از کجا درآوردی پس چرا ما ندیدیم. این یکی ساخت پوماست و سال های قبل نایک و آدیداس بوده و فکر نکنم این شرکت ها نظراتشون اینقدر به هم شبیه باشه که همشون یه لباس طرح کنن

اون پیرهن سومی که تنه جیروده هم که زیاد فرقی با لباس اول نداره...
----------------------------------------------------------------------------------------------
شباهت زیادی تو این دو لباس نمیبینم. هدف از لباس سوم اینه که وقتی لباس اول و دومت تا حدی شبیه باشه به لباس اول حریف از این لباس استفاده میکنن.پاسخ شما : 1. لباس سوم باید از نظر رنگ بندی با لباس اول و دوم کاملا متفاوت باشه... اگه به لباس سوم تیمای دیگه و خودمون تو این چند فصل یه نگاهی بندازی کاملا متوجه میشی و منم به زحمت نمیندازی که جوابتو بدم... لباسی که تنه جیروده از نظر رنگ بندی شبیهه لباس اوله (پیرهن با رنگ قالب قرمز شورت و جوراب سفید)

2- اون پیرهنی که تنه ویلشره چند ساله که شایعه شده قراره پیرهن سوم بشه و هیچوقت هم نشده... حتی طرح سفید و آبیش هم اومده بود با برند نایکی و همین طرح طلاییش با برند نایکی... حتی خودم واسه pes 2011 طراحیش کردم. اینو هم یه کم بگردی پیدا میکنی تو اینترنت...

3- درباره لباس دوم: منظورم این بود فصل قبل لباسی که نایکی طراحی کرده بود از نظر رنگ خیلی به این لباس شبیهه و مطمئنا پوما نمیخواد برچسبه تقلید رو به خودش بچسبونه... پس احتمالش زیاده رنگ لباس دوم رو تغییر بده... مثلا زردش رو تیره تر کنه یا آبی رو تبدیل به سرمه ای کنه یا کلا رنگ دیگه ای استفاده کنه.

و من الله توفیق...

Vishka در 10/3/1393 | 14:04 گفت:

دوسش ندارم

ابوالفضل توانگر در 10/3/1393 | 10:05 گفت:

امسال زرد مده ؟!!!!!!! لباس اولمون خیلی طرحش قشنگه ولی لباس دوممون زشته...

Mojtaba Gunner در 10/3/1393 | 09:53 گفت:

لباس دوممون خیلی ضایعس. لباس سوممون احتمالش صفره اون طلاییه باشه. اون فقط یه کیت فانتزیه
قشنگترین لباس به نظر من لباس لیورپول بود. ساده و قشنگ

mahmood در 9/3/1393 | 23:43 گفت:

فقط ارسنال کبیر

ناصر در 9/3/1393 | 19:38 گفت:

لباس سوم آرسنال ، اونی که تن جکیه

توپچی جنوب در 9/3/1393 | 15:11 گفت:

بقیه تیم ها رو نمیدونم ولی آرسنال فتوشاپه هنوز رو نمایی نشده ازش....

میلاد آرشام در 9/3/1393 | 13:45 گفت:

من عاشق لباس زرد سال 2009 بودم و هستم. همون لباسی که آرشاوین شد شاهزاده آنفیلد. هیچوقت هم پیداش نکردم که بخرمش. لباس زردی هم که تن ژیروده خیلی شبیه اون لباسه. دوستش دارم

رضا در 9/3/1393 | 10:41 گفت:

چقدر زشت....

سیروان رحیمیان در 9/3/1393 | 09:48 گفت:

نقل قول : ممنون از پست خوبت و فقط لباس خودمون از قشنگتره و لباسی که تن جکی هست اگه بشه یه طرح فوق العاده هست

پاسخ شما : خواهش میکنم

ماهان ملک در 9/3/1393 | 02:00 گفت:

لباسامون فقط طرح های پیشنهادی و یا فوتوشاپ های خلاقانه هستن و هنوز تایید نشدن.... ولی اون لباسی که آدیداس پیشنهاد داده بود واسمون عجب چیزی بود..+ پیرهن نایک این دو سالمون خیلی قشنگ بود به نظرم <3!

ماهان ملک در 9/3/1393 | 02:00 گفت:

لباسامون فقط طرح های پیشنهادی و یا فوتوشاپ های خلاقانه هستن و هنوز تایید نشدن.... ولی اون لباسی که آدیداس پیشنهاد داده بود واسمون عجب چیزی بود..+ پیرهن نایک این دو سالمون خیلی قشنگ بود به نظرم <3!

ماهان ملک در 9/3/1393 | 02:00 گفت:

لباسامون فقط طرح های پیشنهادی و یا فوتوشاپ های خلاقانه هستن و هنوز تایید نشدن.... ولی اون لباسی که آدیداس پیشنهاد داده بود واسمون عجب چیزی بود..+ پیرهن نایک این دو سالمون خیلی قشنگ بود به نظرم <3!

alireza در 9/3/1393 | 00:00 گفت:

این طراح های لباس ارسنال چقد بد سلیقه هستن این چه پیرهن هایی هست

محمد كريمي در 8/3/1393 | 23:05 گفت:

ممنون از پست خوبت و فقط لباس خودمون از قشنگتره و لباسی که تن جکی هست اگه بشه یه طرح فوق العاده هست

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 21:56 گفت:

نقل قول : با توجه به اینکه لباس دوم این فصل زرد بوده بعید میدونم فصل بعد هم لباس زرد باشه.... لباس سومی هم که تنه ویلشره از سال 2010 قراره پیرهن سوم فصل بعدمون باشه... اون پیرهن سومی که تنه جیروده هم که زیاد فرقی با لباس اول نداره...
در ضمن طراح های پوما کلا خیلی تو باقالیا هستن.
اما این بازیکنا جام بیارن مهم نیست گونی بپوشن یا لباس ابریشم طلا... والا به قرعان


پاسخ شما : با توجه به اینکه لباس دوم این فصل زرد بوده بعید میدونم فصل بعد هم لباس زرد باشه
-----------------------------------------------------------------------------------------------

همین آرسنال خودمون از وقتی درست شده لباس اولش قرمز بوده پس لباس دومش هم میتونه تا چندین سال زرد باشه. این حرفت ربطی نداشت.

لباس سومی هم که تنه ویلشره از سال 2010 قراره پیرهن سوم فصل بعدمون باشه
------------------------------------------------------------------------------------------------

این حرفو از کجا درآوردی پس چرا ما ندیدیم. این یکی ساخت پوماست و سال های قبل نایک و آدیداس بوده و فکر نکنم این شرکت ها نظراتشون اینقدر به هم شبیه باشه که همشون یه لباس طرح کنن

اون پیرهن سومی که تنه جیروده هم که زیاد فرقی با لباس اول نداره...
----------------------------------------------------------------------------------------------
شباهت زیادی تو این دو لباس نمیبینم. هدف از لباس سوم اینه که وقتی لباس اول و دومت تا حدی شبیه باشه به لباس اول حریف از این لباس استفاده میکنن.

سید علی ساداتی در 8/3/1393 | 21:07 گفت:

با توجه به اینکه لباس دوم این فصل زرد بوده بعید میدونم فصل بعد هم لباس زرد باشه.... لباس سومی هم که تنه ویلشره از سال 2010 قراره پیرهن سوم فصل بعدمون باشه... اون پیرهن سومی که تنه جیروده هم که زیاد فرقی با لباس اول نداره...
در ضمن طراح های پوما کلا خیلی تو باقالیا هستن.
اما این بازیکنا جام بیارن مهم نیست گونی بپوشن یا لباس ابریشم طلا... والا به قرعان

محسن عاشوری در 8/3/1393 | 20:06 گفت:

لباس سیتی و آرسنال هنوز طرحشون قطعی نشده ... فقط در حد احتماله

اگر هم این لباس فصل بعدمون باشه زیاد جالب و قشنگ نیست ... بازهم شبیه فصل قبله

من خودم عاشق آستین های سفیدم لباس تیمم .... اما دیگه زیادی از آستین سفید استفاده میکنن .. یه کم تغییر لازمه

حسین در 8/3/1393 | 19:47 گفت:

سایت باشگاه آرسنال نظرسنجی بهترین گل فصل رو گذاشته + ویدیوی گلها برین حتما نگاه کنید و رای بدید تا الان هم گل ویلشر به نوریج با 57% اوله

حسین در 8/3/1393 | 19:30 گفت:

فقط لباس تیم بزرگ آرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنال

Ali در 8/3/1393 | 19:12 گفت:

لباس خودمون با لباس سیتی از همه بهترن

Alireza در 8/3/1393 | 18:42 گفت:

لباس سوم آرسنال اون خردلی از همه خوشگلتره

علی ارشدی در 8/3/1393 | 18:39 گفت:

البته لباس آرسنال هنوز تایید نشده و فقط وقتی تایید میشه که Arsenal.com خبرش رو بزنه

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 18:38 گفت:

نقل قول : براووو....
من که خداییش لباسای آرسنال را میپسندم اول و
بعدش هم لباسای لیورپول به خصوص آخریش چشمم را گرفته...


پاسخ شما : خیلی ممنون. من هم در مورد آرسنال باهات موافقم ولی لباس سوم لیورپول جالب نیست. اسپانسر لباسش هم یکی از اسپانسرهاییه که زشت ترین لباس ها رو طراحی میکنه.

...* Ayda *... در 8/3/1393 | 18:35 گفت:

براووو....
من که خداییش لباسای آرسنال را میپسندم اول و
بعدش هم لباسای لیورپول به خصوص آخریش چشمم را گرفته...

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 18:04 گفت:

نقل قول : پست خوبی بود. لباس اول آرسنال و لباس آبی سیتی خوبه. زرد چلسی هم بدک نیست.

پاسخ شما : ممنون

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 18:04 گفت:

نقل قول : مرسی داداش.
به نظر من قشنگترین لباس اگه بدون تعصب بخوام بگم لباس سومه من سیتیه.بعدشم لباسی که تن ژیروده


پاسخ شما : خواهش میکنم

abolfazl alayi fard در 8/3/1393 | 18:02 گفت:

پست خوبی بود. لباس اول آرسنال و لباس آبی سیتی خوبه. زرد چلسی هم بدک نیست.

علیرضا در 8/3/1393 | 18:01 گفت:

مرسی داداش.
به نظر من قشنگترین لباس اگه بدون تعصب بخوام بگم لباس سومه من سیتیه.بعدشم لباسی که تن ژیروده

سیروان رحیمیان در 8/3/1393 | 17:57 گفت:

نقل قول : داداش یه دنیا تشکر عالی بود
به نظر من لباس ارسنال از همه قشنگ تره


پاسخ شما : خیلی ممنون. منم باهات موافقم لباس خودمون از همه قشنگ تره.

amir در 8/3/1393 | 17:55 گفت:

داداش یه دنیا تشکر عالی بود
به نظر من لباس ارسنال از همه قشنگ تره