مشکلات کانون هواداری+آپدیت(حتما بخونید)

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,408 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مشکلات کانون هواداری+آپدیت(حتما بخونید)

با سلام به همه ی توپچی های گل.این پست فقط به خاطر بهتر شدن سایته پس لطفا هیچ توهینی تو نظرات به کار نبرید.

اول باید یه تشکر از مدیران سایت بکنیم خصوصا آقای امیراحمدی به خاطر تلاششون تو این چند وقت. سایت نسبت به قبل خیلی بهتر شده اما هنوز مشکلاتی داره که باید رفع بشه. قبلا هم چندتا پست در مورد مشکلات سایت نوشتم که بسیاری از اونا رفع شد اما هنوز مشکلاتی مونده.


1- روز شمار بازی ها: این روز شمار اصلا دقیق نیست و 5 6 ساعت قبل بازی صفر میشود.


2- امکان حذف دوستان: همونطور که می تونی کسی رو به دوستی بپذیری باید امکان حذف کردنش از لیست دوستانت رو هم داشته باشی.

 3-جستجوی کاربران: از مدیران سایت خواهشمندم که توانایی جستجوی کاربران بر اساس شهر و استان رو هم بذارند تا کاربران هم شهری و هم زبان بهتر بتوانند با هم دیگر ارتباط برقرار کنند.4- ظرفیت بلاگ های سایت: بعضی وقت ها بعد از برد و باخت های تیم تعداد زیادی باگ نوشته میشه. لطفا ظرفیت بلاگ های سایت رو بیشتر کنید تا زحمت دوستان به هدر نره.
5- مشاهده ی پروفایل کاربران در بلاگ ها: وقتی روی پروفایل کاربری که در بلاگ ها نظر داده کلیک می کنی ارور میاره.


6- امکان ارسال پیام های خصوصی: لطفا امکان ارسال پیام های خصوصی رو در دیوار فعال کنید. گاهی بعضی از کاربران نظراتی دارند که نمیخوان برای دیگران نمایش داده بشه.
7- شکلک ها: تنوع شکلک ها خیلی کمه. لطفا تعداد شکلک ها رو بیشتر کنید و اونا رو از حالت کدی خارج کنید. یعنی با کلیک بر روی شکلک ها اونارو انتخاب کنید. (مثل هایبوری)

8- نظرسنجی سایت: سایت هواداری با سایت باشگاه مرتبطه. پس لطفا نظرسنجی هایی که تو سایت اصلی قرار می گیره رو این جا هم بذارید.
9- امکان نظر دادن روی اخبار: به نظر من این توانایی خیلی مهمه. من به اکثر کانون های هواداری سر زدم و تقریبا بیشترشون این توانایی رو داشتن از جمله کانون هواداری چلسی.
10- بکگراوند سایت: به نظر من بکگراوند سایت خیلی جالب نیست. لطفا عوضش کنید. مثلا نصف آرم آرسنال بیرون از سایته.

11- فونت سایت+قالب نظرات: لطفا فونت نظرات رو عوض کنید. خیلی سایزش کوچیکه. برای خوندن متن های زیاد اصلا خوب نیست. چرا قالب نظرات امروز اینجوری شد؟

12- آخرین اخبار آرسنال: این قسمت که توی آرشیو اخبار هست دیگه چه لزومی داره تو صفحه ی اصلی سایت هم وجود داشته باشه و قسمت بزرگی از سایت رو اشغال کنه؟ به نظر من ظرفیت اسلاید ها رو بیشتر کنید و این قسمت رو حذف کنید و تو کارهای دیگه ازش بهره ببرید. :)
13- لایک و دیسلایک: به نظر من باید این توانایی هم برای بخش نظرات اضافه بشه. این یکی خیلی مهمه. زیرا باید طرف بدونه با نظرش موافق هستی یانه. نظرت درست بوده یا نه.

14- ویدئو ها: به نظر من تو این قسمت باید تمام ویدئو هایی که تو سایت رسمی گذاشته میشه اعم از مصاحبه ها تو این قسمت هم گذاشته بشه.
15- آنلاین یا آفلاین بودن افراد: لطفا مثل هایبوری و کافه سرخا این توانایی رو این جا هم بذارید تا از آنلاین و آفلاین بودن فری که میخوایم براش پیام بنویسیم مطمئن باشیم.

 


16- هایبوری و کافه سرخا: لطفا لینک اونا رو هم تو صفحه ی اصلی سایت بذارید تا دوستان باهاش آشنا بشن.