چند تا ترکیب داریم؟

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,416 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا ترکیب داریم؟

تو این پست می خوام ببینم با بازیکن هایی که داریم چندتا ترکیب میشه درست کرد.دوباره خدمتتون رسیدم با یه پست جدید. با بازیکن هایی که داریم ترکیب هایی می چینم. بعد از این پست ، ترکیب تیم های دیگه رو هم میذارم و میزان قدرت هر تیم رو می سنجیم. همه مون میدونیم که آرسنال مهره های زیادی داره.

ترکیب اول:


ترکیب اول تو اکثر بازی های نیم فصل اول ، البته 10 تای اولی شاهدش بودیم که سانچز تو نوک بازی می کرد. البته فکر کنم زیاد خوب نباشه که یانچز نوک بازی کنه ، اما یه چند بازی ژیرو نیمکت نشین بشه که رو عقل بیاد.
ترکیب دوم:


این ترکیب می تونه فوق العاده باشه. به نظر من ژِرو تمام کنندگیش خیلی عالیه ولی اصلا تکنیک و سرعت نداره پس به یه بازیکن مکمل نیاز داره که می تونه ولبک باشه که هم سرعت و هم تکنیک رو داره.
ترکیب سوم:
ما سه تا ترکیب داریم که روی ترکیب سوم اصلاً نمیشه حساب کرد. ترکیب سوم ، ترکیبی از بازیکنای جوان و باتجربه است که برای بازی های دوستانه می تونه خیلی خوب باشه. نفر اول از سمت راس هاقبک ، دن کراولی هست که تو اکثر بازی ها با تیم تمرین کرده و تو لیست 18 نفره برخی بازی ها هم بوده. نفر کنار آکپوم هم تو خط حمله ماویدیدی هست که تو تیم جوانان آمار فوق العاده ای داره.

و اما...


این آقا رو هم از یاد نبرید ، این هم بود ما براش جا پیدا نکردم.

ولی جداً به نظر من اگه خوب بشه ، می تونه هافبک دفاعی خیلی خوبی بشه ولی مطمئنم از مصدومیت برنمیگرده. ولی امیدوارم از تیم نره. گناه داره :)))
امیدوارم خوشتون اومده باشه. تو پست های بعد ترکیب تیم های مطرح دیگر لیگ برتر رو هم براتون میارم و اونوقت مقایسه با خودتونه.ثبت نظر شمانظرات پیشین

midya در 10/12/1393 | 15:34 گفت:

این ترکیبو کی دوسداره؟ البته اگه همه باشن
اوسپینا
گیبس کوش مرته پاولیستا دبوشی
کوکلین
سانچز اوزیل ولکات
ولبک

خیلی خوبه برای زدحمله

سیروان رحیمیان در 10/12/1393 | 14:54 گفت:

دوستان من هم میدونم که ترکیب 3 دفاعه جواب نمیده. ولی به خاطر کمبود مدافعان و مهره ها اینجوری چیدم. ترکیب اصلی هم که 4 دفاعه س.

مهدی عباسی در 10/12/1393 | 12:18 گفت:

ممنون از پستت دوست من.ولی چرا کالوم چمبرز رو تو ترکیب 3 گذاشتی ؟ از بلرین که خیلی بهتره ولی ونگر نمیارش تو بازی!

نیما در 10/12/1393 | 11:49 گفت:

اصن حرف 3_5_2 رو نزن ولی دوست دارم مثل قدیما 4_4_2 بازی کنیم

توپچی جنوب در 10/12/1393 | 08:30 گفت:

نمیدونم سیروان جان چه علاقه شدبدی به ترکیب 3 _5_2 داری ک هیچ وقت ونگر ازش استفاده نکرده و اصلا هم فکر نکنم تو لیک انگلیس جواب بده بازی با 3 دفاع!
همین شانچستر با ونخال یه مدت 3_5_2 بازی میکرد زایید! فکر کنم الان عوض کرده باشه و با 4 دفاع بازی میکنن.

ترکیب یه تیم هم همیشه بستگی به تیم مقابلش داره بعضی وقت ها با دو هافبک جلو دفاع بازی باید کرد بعضی وقت ها با یه هافبک
یه وقت هایی 4_4_2 و با دو تا مهاجم و یه وقت هایی هم با تک مهاجم

ولی تو این چند ساله ترکیب مورد نظر ونگر اکثرا 4 _ 2_3_1 بوده و اولای این فصل هم 4_1_4_1 بود ک به دلیل نداشتن هافبک دفاعی قدرتمند جواب نداد تقریبا و باز برگشتیم سر همون 4 _ 2_3_1 ....

اگه همه بازیکن ها آماده باشن این ترکیب میتونه خوب باشه به نظر من.(اگه همه آماده باشن)

اوسپینا

ناچو گابریل کوش د بوشی

کوک رمزی (ویلشر)

سانچز اوزیل (کازورلا) ولکات(چمبو)

ژیرود (ولبک)

Amir در 10/12/1393 | 01:18 گفت:

من که با آکپوم بیشتر از ولبک حال میکنم
مویدیدیم که هنوز 16 سالش بزار بچه یه خورده ببزرگتر شه بعد البته آمارش خیلی تو چشمه

kamyar در 9/12/1393 | 23:53 گفت:

ترکیب 3 دفاعه چیدی؟؟؟ شوخی میکنی برادر؟: )))

حسن در 9/12/1393 | 23:03 گفت:

مرسي از پستت!
خدايي ديابي گناه داره!!!