فاجعه تکمیل شد یا امیدی باقی مانده است؟

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,407 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فاجعه تکمیل شد یا امیدی باقی مانده است؟

با حذف شدن دیشب چلسی فاجعه برای انگلستان تکمیل شد.هنوز دور اول حذفی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به پایان نرسیده است اما دو تیم انگلیسی در لیگ اروپا و یک تیم در لیگ قهرمانان (لیورپول در دور گروهی حذف شد و به لیگ اروپا رفت) و دو تیم هم در صدد حذف شدن هستند.

این باخت ها چه مشکلاتی برای انگلستان به وجود خواهد آورد؟

مطمئناً حذف شدن تمام تیم های انگلیسی در دور اول حذفی و نبود حتی یک تیم در یک چهارم نهایی یک فاجعه برای انگلستان محسوب می شود. این نتایج همانند سال های گذشته لیگ برتر را پشت سر لیگ ابتدایی لالیگا قرار می دهد. با لیورپول و تاتنهام در یک شانزدهم لیگ اروپا حالا تنها امید انگلستان در این رقابت ها اورتون محسوب می شود. تیمی که در رقابت با تیم هایی همچون ناپولی ، اینتر میلان ، آس رم ، فیورنتینا ، ولفسبورگ ، ویارئال ، سویا ، آزاکس و بشیکتاش شانس چندانی نداردو آن ها در مرحله ی یک هشتم نهایی با دینامو کیف اوکراین رقابت خواهند کرد که شانس بسیاری برای صعود از این مرحله دارند اما مطمئناً در مرحله های بعدی شانس بسیار اندکی برای قهرمانی خواهند داشت هر چند هیچ چیز غیر ممکن نیست! سخن از غیر ممکن نبودن به میان آمد! در لیگ قهرمانان شرایط تقریبا 180 درجه فرق می کند. انگلستان از همان ابتدای کار لیورپول را از دست داد و در یک هشتم نهایی رقابت ها بزرگترین امید خود یعنی چلسی را از دست داد. تیمی که با مساوی کردن در پاریس و با وجود بازی در خانه ی خود و 10 نفره شدن تیم لوران بلان ، تقریباً 99 درصد راه صعود را رفته بود. آن ها گل اول را هم زده بودند اما نقطه ی کرنر اتوبوس چلسی را پنچر کرد! داوید لوئیز ، مدافع سایق چلسی گل را زد. کسی که گل زدنش به چلسی از همه چیز برای هواداران چلسی در این بازی ناراحت کننده تر بود. او با رفتنش از چلسی در ابتدا مشکلی با هواداران این تیم نداشت و فقط با مورینیو مشکلاتی را پیدا کرد اما او دیشب نشون داد که از چلسی چقدر ناراحت است. دقیقاً مشابه با ولبک! به نظر من کارشون درست نبود. وقتی با مربی یک تیم مشکلی داری نباید کل آن تیم را ناراحت کنی. بگذریم ، برگردیم به موضوع.اما مشکل چلسی چه بود؟ مورینیو با این فرض که چلسی در 90 دقیقه صعود کرده است ، کورت زوما را به بازی آورد تا از نتیجه حفاظت کنند. چیزی که فردوسی پور هم به آن اشاره کرد. مورینیو با این تعویض چلسی را به هم ریخت. دومین مسئله این است که چلسی وقت های اضافی باید اتوبوس همیشگی اش را به نمایش می گذاشت که نگذاشت. بازی در وقت های اضافی 1-1 بود و چلسی اگر گل می خورد باید برای صعود 2 گل میزد بنابراین بهترین مسئله برای آنان رفتن بازی به ضربات پنالتی یا دفاع کردن و کار روی ضد حملات بود که این کار را انجام ندادند. با بیرون کشیدن ماتیچ از بازی توسط مورینیو ، بازیسازی چلسی به هم ریخت.
چلسی حذف شد. امیدی که باقی مانده است به منچسترسیتی و آرسنال است که شانس کمی برای صعود دارند البته با نتایجی که در این چند روزه اتفاق افتاده است هیچ چیز غیر ممکن به نظر نمی رسد.منچستر سیتی باید در نیوکمپ برای صعود بردی 2-0 به دست آورد البته با 2-1 شدن بازی هم ، وقت های اضافی تعیین می کند که چه تیمی باید صعود کند. آرسنال برای صعود باید بازی را در موناکو 3-0 ببرد و با 3-1 شدن مسابقه ف بازی به وقت های اضافیمی می رود. با دفاعی که موناکو در بازی رفت نشون داد تقریباً این نتیجه غیر ممکن نیست اما همه ی ما هنوز امید داریم. به امید صعود منچستر سیتی و آرسنال و قهرمانی اورتون در لیگ اروپا تا لیگ جذاب انگلستان پشت سر لیگ های دو تیم و گه گاه یک تیمی اسپانیا و آلمان قرار نگیرد.

امید انگلستان به این دو می باشد.

 آرسنال یا موناکو؟؟؟؟؟  منچسترسیتی یا بارسلونا؟؟؟؟

 امیدوار باقی می مانیم.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 22/12/1393 | 11:51 گفت:

نقل قول :
ما که انگلیسی نیستیم.اتفاقا من خودم دوست داشتم چلسی حذف شه.حالا منچستر سیتی و لیورپول یه چیزی.من فقط دوست دارم آرسنال خودمون ببره.بقیه ی تیما خیلی مهم نیستن.البته اورتونم تیم با حالیه.اونم قهرمان بشه بد نیست


پاسخ شما : داداش اگه اورتون قهرمان بشه به جای تیم چهارم لیگ میره لیگ قهرمانان................

محسن عاشوری در 22/12/1393 | 01:33 گفت:

نقل قول :
کسی میدونه بانو شیبون چمبرلین با اوکس خودمون نسبتی داره یا ن؟


پاسخ شما : احتمالا ویشکا بدونه ..
از ویشکا رو دیوارش بپرس

behnam در 21/12/1393 | 23:41 گفت:

کسی میدونه بانو شیبون چمبرلین با اوکس خودمون نسبتی داره یا ن؟

majid r در 21/12/1393 | 23:29 گفت:

من خوشحال شدم چلسی حذف شد
من سیتی هم حذف شه خوبه!
فقط ارسنال ب امید پیروزی

مهرزاد در 21/12/1393 | 21:02 گفت:

متاسفانه معجزه خیلی کم در فوتبال رخ می ده.

ما شانس اول واسه صعود بودیم! نه چلسی.

البته باخت چلسی تنها فایده اش این بود که از شدت باخت ارسنال کم کرد.

ittch

Reza ADPH در 21/12/1393 | 20:38 گفت:

چلسی که خدایی حقش بود حذف بشه . این مورینیو خیلی پا گرفته بود . بهتر که حذف شد . خداوکیلی من به همون اندازه که از برد آرسنال جلو منچستر خوشحال شدم ، از حذف چلسی هم به همون اندازه خوشحال شدم!!!!!!!!!!!!!!!

reza در 21/12/1393 | 15:49 گفت:

( در آستانه حذف شدن ) درسته نه ( در صدد حذف شدن ) خودشون که دلشون نمی خواد حذف بشن .

masoud mahmudpur در 21/12/1393 | 15:35 گفت:

ما که انگلیسی نیستیم.اتفاقا من خودم دوست داشتم چلسی حذف شه.حالا منچستر سیتی و لیورپول یه چیزی.من فقط دوست دارم آرسنال خودمون ببره.بقیه ی تیما خیلی مهم نیستن.البته اورتونم تیم با حالیه.اونم قهرمان بشه بد نیست

محمد در 21/12/1393 | 15:14 گفت:

نقل قول :
اقا ازسهمیه سال بعد انگلستان چیزی کم نمیشه
خیالتون راحت
جیگرم حال اومد که این چلسی فنای مغرور با اون اقای مثلا خاصشون به گل نشستن


پاسخ شما : به گل به عن نشستن

نیما در 21/12/1393 | 14:58 گفت:

اقا ازسهمیه سال بعد انگلستان چیزی کم نمیشه
خیالتون راحت
جیگرم حال اومد که این چلسی فنای مغرور با اون اقای مثلا خاصشون به گل نشستن

ارسلان آیرم پور در 21/12/1393 | 14:47 گفت:

نقل قول :
هر چقدرم تاثیر منفی داشته باشه حذف چلسی رو قدرت پریمیر بازم راضیم از این که حذف شدن
12 نفره از پس پاریس 10 نفره بر نیومدن که هیچ ، یه دونه موقعیت جدیم نتونستن ایجاد کنن.خیلی پرچم پرچم می کردن و میگفتن ما داریم آبرو داری پرمیرو میکنیم که این بلا سرشون اومد
به هیچ عنوان صعود حقشون نبود


پاسخ شما : به شدت باهات موافقم
آقای بی شخصیت غیر خاصم نشست سرجاش.
خوشم اومد تو مصاحبه قبل بازی سیلوا گفته بود مورینیو ادم خاص برای بقیه شاید باشه ولی برای ما نیست.
شلسی نچسب ترین و کثیف ترین تیم فوتبالیه که تاحالا دیدم.
به قول دوستمون تیمی بدون ریشه هست.

محمد در 21/12/1393 | 14:44 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا.
بابا میتیونیم باور کنید که میتونیم روحیه ی تیم خیلی خوبه با یه بازیه منظم میتونیم. توماس هم تو فاز دفاعی هم تو حمله خوبه باید توباشه مونرئال هم باید باشه ولکات هم همینطور باید خیلی سرعتی کار کنیم اونا توی سرعت ضعیف هستند.ولی جدا از همه این ها حذف شلسی خیلی چبسید خیلی یعنی مورینیو از ته سوخت سوختا

علیرضا در 21/12/1393 | 13:57 گفت:

هر چقدرم تاثیر منفی داشته باشه حذف چلسی رو قدرت پریمیر بازم راضیم از این که حذف شدن
12 نفره از پس پاریس 10 نفره بر نیومدن که هیچ ، یه دونه موقعیت جدیم نتونستن ایجاد کنن.خیلی پرچم پرچم می کردن و میگفتن ما داریم آبرو داری پرمیرو میکنیم که این بلا سرشون اومد
به هیچ عنوان صعود حقشون نبود