تحریریه (حتماً مطالعه فرمایید)

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,410 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحریریه (حتماً مطالعه فرمایید)

عملکرد تحریریه...بنده تصمیم گرفتم تا این پست رو بنویسم و نظر شما رو در مورد عملکرد تحریریه بدونم.

لازم به ذکر است که 8 نفر در تحریریه ی سایت کانون هواداری عضو هستند که 4 نفر از آن ها در حال حاضر فعال و فرصت نوشتن اخبار رو برای شما دارند.


لطفاً پیشنهاد ، انتقاد یا هر نظر دیگه ای رو در مورد سایت یا عملکرد تحریریه دارید رو همین جا بنویسید.

نظرات شما باعث بهتر شدن عملکرد تحریره خواهد شد.
 
امیدواریم که نظرات شما باعث بهبود عملکرد تحریریه شود. منتظر نظراتتون هستیم.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 30/2/1394 | 12:40 گفت:

» Vishka » 30/2/1394 | 11:45 » نقل قول اول از همه خسته نباشید میگم به اعضای تحریریه . ممنون از سیروان که این پست رو گذاشت .

پیشاپیش عذرخواهی میکنم از هم اعضای تحریره و هم از کاربران عزیز اگر نسبت به قبل کم پیدا شدم .

مشغله های زندگیم نسبت به گذشته خیلی زیاد شدن . بازم به عنوان یکی از اعضای تحریریه از دوستانی که علاقمند هستن به همکاری دعوت میکنم هایبوری ثبت نام کنن و به یکی از اعضای تحریریه که اسم کاربریشون با رنگ سورمه ای مشخص شده پیام بدند .

چون من خیلی کمتر از قبل می تونم در خدمت عزیزان باشم . میخوام دوستان دست تنها نباشن تشکر

علیرضا در 30/2/1394 | 00:32 گفت:

خسته نباشین.تشکر
پیشنهادم اینه که یکم از مقالات در مورد آرسنالم ترجمه شه و بیاد تو سایت و اینکه بعضی خبرا رو یکم زودتر بذارید
بازم ممنون از زحمتی که میکشین

mohsen abbasi در 29/2/1394 | 23:05 گفت:

عالیه خسته نباشین

تاریخچه ام چیز خوبیه این سایت روز به روز داره بهتر میشه

mohammad در 29/2/1394 | 22:14 گفت:

ممنون و خسته نباشید
اکثر پست های تحریریه عالیه
با آرزوی توفیق و سلامتی برای اعضای تحریریه بهترین سایت طرفداری ایران

حسن در 29/2/1394 | 16:21 گفت:

ممنون و خسته نباشيد،،،
فقط ١ انتقاد دارم اينكه چرا ترجمه صحبتاي ونگر رو دير ميزارين،،،يني ما زودتر تو سايت طرفداري ميبينيمشون در حالي كه اينجا سايت ارسناله اول بايد اينجا باشه
درمورد تاريخچه هر روز كه واقعا عاليه دمتون گرم هر روز كپي ميكنم تو لاين ميفرستم طرفدادراي تيماي ديگه ميگن دمت گرم مث اينكه با ارسنال بزرگ شدي
دركل تو ايران بينظير ترين سايت طرفداريه دمتون گرم

آرمان امیراحمدی در 29/2/1394 | 15:21 گفت:

نقل قول :
masoud mahmudpur و محمود @ خیلی ممنون.


آرمان امیر احمدی@ آرمان ناراحت نشی ولی طراحی سایت خیلی بد شده. به نظر من سایت باید تمام صفحه باشه و بکگراوند نداشته باشه. اینجوری فضای بیشتری هم در اختیار داری. نظرت چیه؟


sajad@ حرفات خیلی درسته اما این مورد به آقای امیراحمدی مربوط میشه. این پست در مورد تحریریه است و به ما مربوط میشه پس هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید بنویسید. مطمئناً بررسی خواهد شد.


پاسخ شما : نظرت قابل احترامه ... صبور باش ( این به معنی این نیست که هفته بعد قالب عوض میشه ها )

آرمان امیراحمدی در 29/2/1394 | 13:05 گفت:

در مورد طراحی !
1- سایت ما ریسپانسیو است که از نظر طراحی و css امروز 1 پله با اخرین متدها فاصله داره
2- در مورد تمام صفحه بودن ... نیاز به بوت استرپ است ... دارم روش کار میکنم ... من روش مسلط نیستم دارم اموزش میبینم ...

masoud mahmudpur در 29/2/1394 | 12:48 گفت:

نقل قول :
به عنوان مدیر و هم چنین یه کاربر ... کاملا از همه بچه ها راضی هستم اقایون از تاریخچه هر روزی راضی هستید ؟!


پاسخ شما : آره آقا.خیلی خوبه

سیروان رحیمیان در 29/2/1394 | 09:18 گفت:

masoud mahmudpur و محمود @ خیلی ممنون.


آرمان امیر احمدی@ آرمان ناراحت نشی ولی طراحی سایت خیلی بد شده. به نظر من سایت باید تمام صفحه باشه و بکگراوند نداشته باشه. اینجوری فضای بیشتری هم در اختیار داری. نظرت چیه؟


sajad@ حرفات خیلی درسته اما این مورد به آقای امیراحمدی مربوط میشه. این پست در مورد تحریریه است و به ما مربوط میشه پس هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید بنویسید. مطمئناً بررسی خواهد شد.

Sajad در 29/2/1394 | 01:27 گفت:

یکی دو ماه پیش همچین پستی گذاشته شده بود و خیلی ها هم نظراتشون رو گفتن ولی هیچ تغییراتی صورت نگرفت.در نتیجه نوشتن دوباره اون ها کار بیخودی به نظر میاد

آرمان امیراحمدی در 29/2/1394 | 01:07 گفت:

به عنوان مدیر و هم چنین یه کاربر ... کاملا از همه بچه ها راضی هستم اقایون از تاریخچه هر روزی راضی هستید ؟!

masoud mahmudpur در 29/2/1394 | 00:50 گفت:

راضیم.خسته نباشید

محمود در 28/2/1394 | 23:21 گفت:

خیلی خوبید. خدا قوت.

سیروان رحیمیان در 28/2/1394 | 22:23 گفت:

نقل قول :
تشکر

خسته نباشید


پاسخ شما : خیلی ممنون

سیروان رحیمیان در 28/2/1394 | 22:21 گفت:

نقل قول :
سیروان جان این الان میز کارته دیگه!!
والاه خداییش این سایت یکی از بهترین سایتهاییه طرفداریه که دیدم و ایراد گرفتن ازش سخته تنها پیشنهادی که می تونم بدم اینه که در حال حاظر تقریبا تمام پستهایی که تحریریه میزاره ترجمه مقالات سایت اصلی و اورجینال ارسناله که البته بسیارعالی وسریع این کار رو می کنه که واقعا جای تشکرداره اماشایدبد نیست که به مقالاتی که سایتهای دیگه درباره تحلیل بازی های ارسنال میزاره هم باذکر منبع یه توجهی بشه . البته نوشتن مقالات از خود تحریریه که عالی خواهد بود اما احتمالا بسیار سخت و پر دردسره اما شاید ترجمه کار راحت تری باشه ! بازم مرسی از بروبچ که خیلی زحمت می کشنپاسخ شما : ممنون احسان جان. نه بابا این که فقط یه عکس اینترنتیه. درباره ى سایت های دیگه هم بگم که ما اخبار سایت های معتبر انگلیس رو هم ترجمه می کنیم اما در زمینه ى مقاله در اون حد نه. نظرت خیلی درسته. چشم حتما مقاله هم میزاریم.

ehs در 28/2/1394 | 21:33 گفت:

سیروان جان این الان میز کارته دیگه!!
والاه خداییش این سایت یکی از بهترین سایتهاییه طرفداریه که دیدم و ایراد گرفتن ازش سخته تنها پیشنهادی که می تونم بدم اینه که در حال حاظر تقریبا تمام پستهایی که تحریریه میزاره ترجمه مقالات سایت اصلی و اورجینال ارسناله که البته بسیارعالی وسریع این کار رو می کنه که واقعا جای تشکرداره اماشایدبد نیست که به مقالاتی که سایتهای دیگه درباره تحلیل بازی های ارسنال میزاره هم باذکر منبع یه توجهی بشه . البته نوشتن مقالات از خود تحریریه که عالی خواهد بود اما احتمالا بسیار سخت و پر دردسره اما شاید ترجمه کار راحت تری باشه ! بازم مرسی از بروبچ که خیلی زحمت می کشن

نیما در 28/2/1394 | 21:22 گفت:

تشکر

خسته نباشید