سسک فابرگاس!!

نویسنده: Rasoul Rostami

وبلاگ من
نویسنده: Rasoul Rostami
22سالمه.دانشجوی سال آخرحقوق.ازوقتی فوتبال روشناختم آرسنالیم.تاهمیشه.
کل بازدید: 20,431 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سسک فابرگاس!!

"سلام ب دوستای عزیز"
بعدازچندین روزاخبارمبهم ازسسک وآیندش بالأخره داره خبرهای جدی تری به گوش میرسه.ولی کاش بارسانمیفروختش یاحداقل الان این کارونمیکرد.


ساعتی پیش سایت اسکای اسپورت ب نقل از تاک اسپورت خبری ازفابرگاس دربخش transfer centerگذاشت که دراین خبرتاک اسپورت ازپیوستن کاپیتان سابق آرسنال به تیم چلسی بامبلغ 30میلیون پوندپرده برداشته.سایت اسکای خبرروتأییدنکرده وگفته خبرقطعی روخودشون خواهندگفت.
اماچیزی که قطعی به نظرمیرسه عدم ارائه هیچ گونه علاقه وپیشنهادرسمی ازسوی آرسناله.
همچنین اسکای امروزصحبتی از آلن اسمیت اسطوره آرسنال گذاشته که اسمیت میگه آرسنال درپست هافبک گزینه وآپشن های زیادی داره ونیازی به خریددراین زمان نداره.
لازم به ذکرهست که ایوان گازیدیس هم امروزباروزنامه دیلی اکسپرس مصاحبه ای داشته وگفته مادرحال مذاکره باگزینه های آرسن ونگرهستیم که شامل آلواروموراتا،ماریوبالوتلی وسرج آوریرهستن.
گازیدیس هم اسمی ازسسک نیاورد،بااین حال انتخاب های زیادی برای سسک نمیمونه.چلسی یا منچستریونایتد؟
‏(من ک نمیتونم سسک روتوهیچ تیمی تصورکنم ب جزآرسنال.اما...)
‏'مر30ازهمه'
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد در 16/3/1393 | 11:47 گفت:

ادن هازارد از سبک بازی مورینیو انتقاد کرده بود و میخواست بره پاریس حالا بش پیشنهاد تمدید با درامد بیشتر دادن دهنشو ببندن.حالا سسک هم بره احتمالا اینجور بشه.اگه بره منچستر فن خال هجومی بازی نمیکنه پس واسه خودش بهتره بره من سیتی اگه قرار ارسنال نخوادش ولی در کلیت اگه ارسنال نیاد دوست دارم بره لیگ دیگه.حتی اگه تو تیما انگلیسی واسه ما ضرری نداشته باشه
یه شخصی به نام liam power گفته 17 ساعت پیش که رییس میخواد قرارداد 3 ساله ببنده باش.


مانگالا دفاع خفن فرانسه دوست داره بره منچستر ولی فن خال گفته دفاع با تجربه میخواد حالا چلسی میخواد با حقوق بالا ببرش.یکی بره بش بگه بیا ارسنال رییس ادمت کنه

reza در 16/3/1393 | 11:29 گفت:

اگر بره احمقه باید از سرنوشت ماتا عبرت بگیره . مورینیو بلد نیس از همچین بازیکنی بازی بگیره

ناصر در 16/3/1393 | 11:09 گفت:

اینقدری که به دشمنامون کمک کردیم به دوستامون کمک نکرده بودیم
شاید کار ایجتش هست ، تا آرسنال غیرتش جریحه دار بشه و اونو بگیره.فقط امیدوارم دروغ باشه و به هیچ تیم لیگ برتری به جز آرسنال نره.

حامد در 16/3/1393 | 10:44 گفت:

چند عدد خبر مربوط به امروز:
dailly mirror:رئال وسه مورتا 25تا خواسته یا اینکه بعد از سه فصل برگرده به رئال
dailly express:ُ چلسی به بارسا پیشنهاد27 میلیون یوریی داده.والا میخواد بیاد ارسنال.حالا کاری ندارم باز داستان نشه
as:ارسنال خواهان کاسیاس شده و امیدواره تا قبل از پایان جام جهانی کارش تموم شه حرفی از رقم قرداد نیومده
عرض به حضورتون هیچ دیگه
دوستتون دارم چون ارسنالو دوست دارید

حامد در 16/3/1393 | 10:19 گفت:

رئال 24 میلیون خواسته واسته موراتا به نظر شما چطوره؟
مارشال گفت نمیام ارسنال واسه گلر دوم
بارسا به رویس 37تا پیشنهاد داده.وینگ چپ به کار میاد بش پیشنهاد ندیم؟البته اگه بیاد بی غیرت چون دورتموند رو بخاطر پول ترک کرده ها؟
به اینسینیه هم پیشنهاد17تایی ظاهرا دادیم.وینگ چپ ناپولی

حامد در 16/3/1393 | 10:06 گفت:

دفاع وسط رو نیمکت نداریم اگه یکیشون مصدوم بشه من خودم باید برم جاش
اینجور پیداس هافبک وسط هم نمیخواد بگیره نگا دفاعا چلسی با اسبا حشرو نشر دارن یه وسط سرعتی میخوایم

Rasoul Rostami در 16/3/1393 | 09:16 گفت:

ن خیرداداش توسایت إکسپرس بود،متن کاملش هست بروببین.مگه مریضم ازخودم بنویسم!!

توپچی جنوب در 16/3/1393 | 06:38 گفت:

ایوان گازیدیس هم امروزباروزنامه دیلی اکسپرس مصاحبه ای داشته وگفته مادرحال مذاکره باگزینه های آرسن ونگرهستیم که شامل آلواروموراتا،ماریوبالوتلی وسرج آوریرهستن.
....................................................................

رسول این رو از خودت نوشتی دیگه؟؟؟؟
چون امکان نداره گازدیس اسم بازیکنی رو بیاره و بگه اهداف ونگر اینها هستن!!!!

درمورد فابرگاس هم کاملا باشگاه تا اینجا تصمیم منطقی و درستی گرفته حالا ک تو پست هافبک هجومی بازیکن داریم و باید واسه خریداولویت بندی کنیم
1. مهاجم تاپ
2.دفاع راست
3.گلر دوم
4. اگه گذینه خوبی تو بازار بود هافبک دفاعی....

5.فابرگاس بره رو نیمکت تیمی بشینه که از جیبش گذاشت و خودش رو جر داد واسش و وقتی ما بهش نیاز داشتیم بودجه نداشتیم بازیکن جایگزینش رو بخریم پشت کرد و رفت حالا که تیم جون گرفته و برگشته رو فرم میخواد برگرده هه هه...
باید همه این رو بدونن ک آرسنال باشگاه بزرگیه باید بدونند هر بازیکنی ک از اینجا رفت بازگشتش دست خودش نیست حتی اگه فابرگاس )عشق رءیس( باشه.

mehdi در 16/3/1393 | 01:22 گفت:

وای سسک نمیتونم تصورش کنم تو پیرهن اتوبوس بخدا فابرگاس به اوج برمیگرده کاش میگرفتیمش لا اقل رقیبمون قوی نمشد وااااااااااااااای توپیرهن چلسییییییییییییییییییی؟نه

abolfazl alayi fard در 16/3/1393 | 00:39 گفت:

بالوتلی را دوست میداریم. حداقل دیگه مجبور نیستم تو فیفا مهاجم نوک پودولسکیو بزارم جای جیرود

اگه اخلاقش بهتر و رفتارشو کنترل کنه یک ستارست توی پستش.

حامد در 16/3/1393 | 00:26 گفت:

نمیدونم شاید حق با تو باشه ولی هرکی جام میخواد ما که تیممون به هردلیلی فکر جام نبوده تا حالا.از این به بعد که بهانه مالی نداریم امید است کسی نره.کازورلا هم روسیچکی گفته بودن که اگه ارسنال فکر بازیکن بزرگو جام نباشه اینام میرن.اگه اینجور باشه بازیکنی نباید از تیمش جدا شه بره بالاتر.حالا کسی که میمونه بحثش جداست.مثلا کوش رو بگی اره دمش گرم
ارسنال اگه دوتا جام بیاره هیشکی نمیره همه میشن مرام و معرفت.
به هرحال سسک رفت بحثشم جمع کنیم.رفت رمسی اومد ارسنال یعنی همین
یه خبر بدم پیشنهاد 20 میلیونی دادیم واسه بالوتلی

abolfazl alayi fard در 15/3/1393 | 23:57 گفت:

روسیچکی که الان 33 سالشه همین فصل از عربستان پیشنهاد تپلی داشت ولی نیمکت آرسنالو ترجیح داد چون میدونه که تیم به کمکش نیاز داره این فصل، با اینکه الان وقت پول جمع کردنشه چون آخرای فوتبالشه. قدیمم یادم نمیاد که داشته پیشنهاد یا نداشته. همه چی پیشنهاد از رئالو بارسلون نیست.
برادر چون خودش خواست که بره میشه خیانت مثل فن پرسی. ولی کسی مثل ولارو آره خود ونگر فروختش به این نمیگن خائن هر جا هم هست موفق باشه، بیاد آرسنال چه بهتر

حامد در 15/3/1393 | 23:32 گفت:

فابرگاس بده خو؟نیومد به قول دوستمون ب سلامت.اینم سر بقیه بازیکنا.والا من میبینم هرکی از ارسنال رفت میشه بد اخ خائن هرکی اومد میشه خوب با مرام.ولی بارسا با اتو و با زلاتان رونالدینیو هم اینکارو کرد.بعدش هوادارا بارسا نمیدونن خو بیشترین پاس گل رو با وجود اینیستا و.. اون داده بشون پس همه چی رو قاطی نکنین.ولی کلا رو رمسی و جکی میشه حساب کرد؟عالین ها ولی خو همش مصدومن.بعدش ما گلزن نداریم خو. ولی روسیچکی که دمش گرم این فصل به کار اومد خفن اما
از کدوم تیم مطرح پیشنهاد داشنه یه جور میگی انگار رئال دنبالش بوده.ولی کادرپزشکی و بدنساز اهم کارهاست برامون
ببینیم تیم واقعیمون چطوره اصلا.ولی همه که باشن بازم دلیل نمیشه که ما بازیکن نخریم حالا تو هرخطی تیمی که تو تورنمنت موفق که نیمکت خوبم داشته.ولی فابرگاس فنیش و روحی به کار میومد.حالا ببینیم تدبیر رییس بزرگ چیه؟امید وارم اگه هیچی نخریدیم ولی بدنساز بخریم
دوستتون دارم چون ارسنالو دوست دارید

abolfazl alayi fard در 15/3/1393 | 22:47 گفت:

یه سلامت. کسی که به عشق هوادارا خیانت کرد و توی بارسلون تمام زورشو زد که محبوب بشه ولی هوادارای بارسا متنفرن ازش و دلیل اصلی فروشش پاسخ به افکار عمومیه برای عدم موفقیت بارسا تقریبا. یه جورایی پرتش کردن بیرون. همش میگفت من میخوام بمونم. واقعا وقتی کاپیتاتیه تیم محبوبمو به رویای بچگیش فروخت( رویای کودکی چیزی که خودش گفته بود) ناراحت شدم.

الان دوست دارم ازش بپرسم به رویای بچگیت رسیدی؟ تهشم از تیم پول مذهبا ، چلسی سر درآوردی. تهشم میرسی تشتک سازی ملبورن. باشد که رستگار شوی

روسیچکیو عشق است. کسی که بهترین دوران بازیشو تو آرسنال موند.

ارمان در 15/3/1393 | 22:29 گفت:

نقل قول : ای جوونم رفت چلسی به چلسی بازکن ندادیم که دادیم
عیبی نداره خریدای بزرگ در راه تابستان شلوغ 100 میلیون بودجه بازیکنایی که سرو دست میشکونن واسه آرسنال ولی بد شانس ارسنال اینقد قوی که فابرگاس پس میزنه هرکی ندونه فک میکنه اینستا نیمکت نشین ارسنال
اینا تدبیر رییس میخواد لیگ و جذابه کنه چه عیب داره اینا بخشندگی ما خو چندسال سوراخ سوراخ کردیم چلسی بذار یه سال بازیکن بخرن شاید مساوی بگیرن


پاسخ شما : يه سوال ميگين فابرگاس بياد بياد جاى رمسى يا ويلشر يا اوزيل؟ما تيم پزشكى قوى با يه مهاجم با يه دفاع يا هافبك دفاعى

حامد در 15/3/1393 | 22:02 گفت:

ای جوونم رفت چلسی به چلسی بازکن ندادیم که دادیم
عیبی نداره خریدای بزرگ در راه تابستان شلوغ 100 میلیون بودجه بازیکنایی که سرو دست میشکونن واسه آرسنال ولی بد شانس ارسنال اینقد قوی که فابرگاس پس میزنه هرکی ندونه فک میکنه اینستا نیمکت نشین ارسنال
اینا تدبیر رییس میخواد لیگ و جذابه کنه چه عیب داره اینا بخشندگی ما خو چندسال سوراخ سوراخ کردیم چلسی بذار یه سال بازیکن بخرن شاید مساوی بگیرن

احسان در 15/3/1393 | 22:01 گفت:

بابا به فابرگاس نیازی نیس..ما دفاع و مهاجم میخایم

احسان در 15/3/1393 | 22:01 گفت:

بابا به فابرگاس نیازی نیس..ما دفاع و مهاجم میخایم

محسن عاشوری در 15/3/1393 | 22:01 گفت:

سسک عمر فوتبالیش رو مدیون آرسناله

داره جوری وانمود میکنه که از آرسنال ناراحته .... میدونین چرا نرفت منچستر ؛؛ چون واسه پول رفت چلسی

محسن عاشوری در 15/3/1393 | 21:58 گفت:

هیچ اشکالی نداره ... اون قبلا یه بار به آرسنال خیانت کرد .. اینم بار دومش

زمانی که سسک رفت بارسلون من ناراحت شدم اما گفتم اشکال نداره به هر حال خیلی به ما کمک کرده ولی چند مدت بعد یه چیز فهمیدم که خیلی منو عذاب داد .. اینکه خودش پول رضایتنامه اش رو داده که بذارن بره
یعنی خائن تر از این ندیدم ... آرسنال و ونگر این همه به رشد سسک کمک کردن و اونو از یه بچه به ستاره تبدیل کردند
اما اون همه اینا رو نادیده گرفت و برا اینکه بره بارسا پرپر میزد ... چی تو بارسا دیده بود که خودشو میکشت برا بارسا

اما حالا بارسایی ها هم تحویلش نگرفتن و فروختنش
بارسا هم نخواستش و ردش کرد .... تو چلسی هم هیچی نمیشه ..

هادی در 15/3/1393 | 21:37 گفت:

بچه ها فابرگاس داره تو لندن و چلسی تست پزشکیشو میگذرونه!

Rasoul Rostami در 15/3/1393 | 20:51 گفت:

مرسی ازنظراتون عزیزان.واقعابه شماهامیگن هوادار،تولندنم مثل شماپیدانمیشه.(سایت بی بی سی هم خبردادآرسنال نمیخوادبنده بک بای یابازخریدروفعال کنه)

میثم محمودی در 15/3/1393 | 20:48 گفت:

ونگر با این کارش فصل بعد دیگه اگر قوی باشه تیمش ولی حریف چلسی نیست

میثم محمودی در 15/3/1393 | 20:48 گفت:

ونگر با این کارش فصل بعد دیگه اگر قوی باشه تیمش ولی حریف چلسی نیست

سیروان رحیمیان در 15/3/1393 | 20:35 گفت:

آخرین خبر رو در مورد فابرگاس بخونید. نیم ساعت پیش منتشر شده. http://arsenalnewsnow.blogfa.com/

آرین در 15/3/1393 | 20:07 گفت:

http://www.tarafdari.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/112156/%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7

rasoul در 15/3/1393 | 20:07 گفت:

اوني كه يه بار رفته و خيانت كرده اونم تو اوج ديگه به درد ما نميخوره مگه اينجا كاروانسراست كه هر كي دلش بخواد هر موقع دوست داشته باشه بره و بياد؟ الان هزارتا بهتر از فابرگاس هست تو بازار! تازه تو پستشم بازيكن زياده چون فابرگاس هافبك دفاعي نيست
بعدشم الان حاشيه خيلي داره واسه همين تو زمين جونِ بازي كردن نداره
و در اخر كه استوكِ جكي هم نميشه

arsenalfc در 15/3/1393 | 20:02 گفت:

خوب من نمیگم که آرتتا خیلی خوبه یا که دیابی مصدوم نمیشه
من میگم تا وقتی این دو نفر و بقیه هستن که نمیتونه یکی دیگه تویه این پست بگیره .

بعد ، کاش فکر کنین که تویه سره رئیس چی میگذره
بالاخره آرتتا از وقتی اومده بدون حاشیه بوده و با غیرت بوده و کاملا در خدمت تیم و تیم رو دوست داره ، و رئیس هم خیلی دوسش داره و کاپتان تیمه و . . . یعنی شما فکر میکنین رئیس میتونه به همچین بازیکنی بگه برو ؟

دیابی که بالاخره بازیکنه خوبیه و نشون داده که . . .

حامد در 15/3/1393 | 19:56 گفت:

تموم شد بحث فابرگاس
به هر حال خوب یا بد درست یا اشتباه باغیرت بگیم یا بی غیرت هرچی یا هیچی
رییس ونگر گفت نمیخواهیم خیال همه رو راحت کرد
واقعا لقب رییس برازندش.
حالا هی میگن مهاجم ضروریه خود رییس هم اینو گفته پولم گفته دارم ببینیم چه گلی به سرمون میزنه.اون همه مهاجم ردیف رو از دست دادیم به سانوگو رسیدم.امیدوارم فصل دیگه اینجور شه اخه هروقت میگن تابستان شلوغ به تنم رعشه می افته.
البته واسه تیم ما نرفتن بازیکنا یعنی برد تو نقل و انتقالات

آرین در 15/3/1393 | 19:45 گفت:

دوستان از ارتتا و دیابی هم نوشتن!!!دیابی که کلا از 2006 فکر میکنم اومد به تیم تا حالا ,به اندازه ی یک فصل برامون بازی نکرده!! ارتتا هم بازی های افتضاح سال قبلش بر کسی پوشیده نیست تازه سنشم بالا رفته.میمونه ویلشر و رمزی که اونا هم بس که فانتزین هفته ای یه بار مصدومن! (نمونش همین دیشب تو اولی بازی دوستانه هم ویلشر مصدوم شد هم چمبرلن) تازه جدای از این ها فابرگاس بعنوان مهاجم دوم و حتی مهاجم نوک هم برای اسپانیا بازی کرده و میکنه.خلاصه خواستم بگم که یه همچین بازیکن چند پسته و باتجربه ای تو هر تیمی بره اچار فرانسست.مطمئنم مثل رونالدو و ازارد و ... باز هم ضرر خواهیم کرد و اگه ونگر ردش کرده ونخواستتش مقصر ونگر هست.
از بین این همه مهاجم هم رفتیم دنبال بالوتلی با کوله باری از حاشیه!!!!!!!

ارمان در 15/3/1393 | 19:44 گفت:

فك كنم ونگر غافل گيرمون ميكنه

arsenalfc در 15/3/1393 | 19:24 گفت:

واقعا چه بحث جالبیه این بحث فابرگاس .
هم خریدنش جالبه و هم نخریدنش .
بالاخره تا وقتی بود قهرمان نشدیم ... وقتی رفت قهرمان شدیم (شاید فکر میکرد نمیتونیم قهرمان شیم).
وقتی رفت که تیم هافبک نداشت و بهش نیاز داشتیم (حالا که اومده ، ترافیکه هافبهکه و نیازی بهش . . .) .

اگه ونگر واقعا ریجکتش کرده باشه هم خوبه ، چون بازم بهش فهمونده که هیچ بازیکنی بالاتر از باشگاه نیست .
و حتما از این نخریدنش با توجه به بندهای قراردادش یه پولی نصیب آرسنال میشه و کمک میکنه به خرید .

اگه هم ونگر دوباره بخرتش خوبه چون بازیش رو قبول دارم .

اگه فابرگاس بیاد ، آرتتا چی ؟ دیابی که تازه برگشته چی ؟ و . . .
اگه بخواد تو همون پستی که تو بارسا بازیش میدادن بازی بده بازم نمیشته ....


خلاصه عجم بحث جالبیه.. زندگی چه قانونهای جالبی داره .. یه روز بهت نیاز دارن میری(درحالی که بهت میگن اشتباه میکنی) و یه روز برمیگردی که .. .
فقط خود ونگر میدونه چی درسته .

هادی در 15/3/1393 | 19:04 گفت:

الانم تو سایت گل خوندم ونگر با باشگاه بارسلونا تماس گرفته و گفته قصد استفاده از بند بای بک برای فابرگاس رو نداره و دنبال گزینه های دیگری هست. رسما فابرگاس رو نخواسته.

هادی در 15/3/1393 | 18:52 گفت:

بچه ها منم خیلی اعصابم خورد شد اولش که شنیدم، اما منطقی باشید، خرید سسک قبل از یه مهاجم، یه رایت بک و یه هافبک دفاعی، کار نادرستیه و من در این انتخاب به ونگر حق میدم. هر جا میخواد بره!

حامد در 15/3/1393 | 18:52 گفت:

اکس سه هفته مصدوم شد.جام جهانی پر

کمیل در 15/3/1393 | 18:47 گفت:

مطمئنم ونگر پشیمون میشه اگه سسک رو نگیره، همونطور که از نگرفتن هازارد پشیمون شد، حیفه سسک رو بزاریم بره اونم تیمی مثل چلسی، سسک بر خلاف همه هافبک هامون تو گلزنی خیلی خوبه واقعا به کارمون میاد، موراتا رو اصلا دوست ندارم بگیریم، اینجوری که همه دنبالشن والا مهاجم تاپی هم نیست، ما یه تمام کننده خوب و با تجربه میخوایم

حامد در 15/3/1393 | 18:42 گفت:

لطفا کازورلا و روسیچکی رو با فابرگاس مقایسه نکنید
اوزیل به کنار.ولی اون دوتا بازیکن لیگ هستن. اصلا اینا ستاره.یه تیم نباید تیمی رو نیمکت داشته باشه واسه رقابت تو سه جام اگه باز تو فکر چهارمی هستیم که هیچ رمسی رو بدیم بره اینجا هدر میره.بعدش فابرگاس 9کاذب هم میتونه باشه واسه تیم بی مهاجم ما. در کل به قول دوستمون ونگر بهتر میدونه.ولی بهترین مربی اگه باشه که هست بی شک باید ابزار داشته و بازیکن بزرگ چیزی که ضربشو خوردیم این فصل.
ولی اگه رفت چلسی یا جای دیگه با ون پرسی مقایش نکنید چون این گفت میخوام بیام ولی ما ظاهرا نمیخواهیم انتظار هم نداشته باشیم اگه جولومون اومد بد بازی کنه.ضمن اینکه هربازیکنی دلش به جامی خوش اینو کازورلا هم گفت حالا اگه ما نمیخواهیم به هر دلیلی انتظار نداشته باشیم بمونه ضمن اینکه ما خو پولی درستی هم بشون نمیدیم نسبت به سایر تیم ها.
حالا خو مشکل پولی نداریم ببینیم رییس چیکار میکنه
دوستون دارم چون ارسنالو دوست دارید

arsenalfc در 15/3/1393 | 18:04 گفت:

سلام به همگی
ایول به همه ی آرسنالیا که خدایی غیرتی و . . .
ایول

نظراتتون همه مثله نظر خودمه درباره آرسنال و سسک فابرگاس

ولی یه چیزی یادتون نشه ...... آرسن ونگر بلده و همه چیزو میدونه .
من عاشق آرسنالم و فقط آرسنال .
از بچگی حتی تیمایه داخلی رو هم دوست نداشتم .... فقط آرسنال .


تویه این مدتم فقط یه چیزی فهمیدم ( ونگر تویه فوتبال ضریب اشتباهاتش صفره) اگه باور نمیکنین اشکال نداره ، یه ذره فکر کنین خودتون متوجه میشین .

من مطمئنم اگه چیزایی که ونگر میدونه رو شما هم میدونستین یا اگه با علم به چیزایی که ونگر تو فکرشه شما هم عالم بدونین به اون چیزا ، حتما تمام کارایه ونگرو تایید میکنین .

من مطمئنم که تصمیمایه ونگر درسته همیشه (در فوتیال) .

باور نمیکنین ؟ منتظر باشین تا وقتش برسه ( حالا یا آخره نقل و انتقالات یا وقتی که بازنشست شد) .

من که بهش شک ندارمم حتی اگه تویه این نقل و انتقالاتم هیچ بازیکنی نخره ، باورش دارم و بازم پشتش وای میستم .
چون باورش کردم .


اصلا ناراحت نباشین .
ونگر میدونه .

حامد در 15/3/1393 | 17:25 گفت:

الان همین لحظه خوندم از سایت givemesportکه یه شخصی بنام اقای پیرس مورگان که ظاهرا ایشون رزونامه نگار نزدیک به ارسنال ویا همین چیزی هست گفته که فابرگاس با چلسی بهم زده و ارسنال تصمیم گرفته بره سراغش حالا این وسط منچستر شده داستان.خلاصه هرکی از دوستان اخباری کامل تر داره بذاره
هرچی بود اقای مورگان عرض کرده

alireza در 15/3/1393 | 17:25 گفت:

نقل قول : آقا اگه یکم منطقی فک کنیم میبینیم نیاز ما به سسک صفر درصده -میدونم هممون عاشق سسکیم (خود من هنوز پوسترش تو اتاقمه) ولی اگه سسک بیاد آرسنال باید شاهد نیمکت نشینیه رمسی یا ویلشر باشیم آیا شما حاضرید این 2تا بمب استعدادو بزارید نیمکت - تازه فلامینی و آرتتا و دیابی به کنار - مطمعنم اگه آرسنال سسک و بخره فصل بعد که دیگو کوستا و سوارز و پرسی دارن واسه آقای گلی میجنگن جناب جیرو دارن توپارو میفرستن هوا . خداییش الان خط هافبک ما جزو ستای برتر اروپاس و نیازی به سسک نیست الان پازل آرسنال فقط یه مهاجم کم داره - به هر حال بهترین شرایط این که بمونه تو بارسا یا به یه تیم غیر انگلیسی بیاد که هم محبوبیتش کم نشه هم ما ناراحت نشیم

پاسخ شما : ایول داداش حرف دلمو زدی

ما تو پست فابرگاس اینهمه بازیکن توپ داریم اصلا نیازی بهش نداریم تازه شما تو کامنتت از اوزیل,کازورلا و روسیچکی حرفی نزدی که اگه اونا رو به این لیست اضافه کنیم اصلا بهش نیازی نداریم نیاز آرسنال به مهاجم از نون شبم واجب تره

تمام ناراحتی هممون رفتن فابرگاس به تیم رقیبه که اگه بخوایم منطقی نگاه کنیم چلسی و اون آبراموویچ آشغال انقدر پول دارن که اگه اینم نگیرن میرن یکی بهترشو میگیرن

حامد در 15/3/1393 | 17:14 گفت:

نه همون چلسی خوبه.منچستر دادیم.سیتی رو هم دادیم.مونده لیورپول اون رمسی رو بازیکن خوبی میتونه بشون کمک کنه.موندم پرسپولیس چرا نمیاد از ارسنال بازیکن بخره.
حلا یه فصل یه بازیکن خریدم تا از دهنمون درنیاره ول کن نیست.پس خرید بزرگ چیه کیه از کجا؟
همه تلاشمون اینه موراتا رو بخریم
اصلا نخرن به نظر من همه پولاشونو بدن واسه بدنساز ببینم میشه یبار تیمو کامل بینیم شاید وافعا بازیکن نیاز نداره

آرین در 15/3/1393 | 17:05 گفت:

وقتی ونگر بهش پیشنهاد نمیده و بارسا هم نمیخوادش چیکار کنه؟ بشینه خونه از تی وی بازیا رو ببینه؟!!!
خیلی حیف شد.کاش حداقل سیتی یا لیورپول میرفت.

arsenal در 15/3/1393 | 17:02 گفت:

نقل قول : دیگه قشنگ شد مثل زن پرسی
هنوز دوستش دارم اما اگه بره چلسی حالم ازش بهم میخوره
میشه مثل همون کسی که حتی حاضر نیستم اسمش رو تایپ کنم چه برسه که بخوام به زبونم بیارمش


پاسخ شما : داداش زن پرسی و خیلی خوب اومدی....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

راستی دوستان غصه نخورین چون آرسن نوز! قول مردونه میدم چول سیو فصل بعد میبریم اونم نه یه بار هر چند باری که باهاش بازی داشته باشیم

حامد در 15/3/1393 | 16:57 گفت:

اول سلام
گفته بود میخواد بیاد آرسنال ولی ما پیشنهاد ندادیم خو چلسی و منچستر سیتی میخواستنش حالا میگی نره تو اینا بیاد پرسپولیس.ولی دوست دارم هرجا رفت فوق العاده کار کنه تا رییس حسرت بخوره که از دستش داده ولی نه هرچی شد شد ما درس عبرت خو نمیگیریم از کارامون.
ولی تیم خودمون واقع بین باشید این هافبکای طلایی ما این چه گلی بسرمون زدن تو فصلی که چلسی ومنچستر تو افت بودن
جام حذفی رو هم خدا دلش سوخت واسمون.از این بازیکنا کدوم در حد سسک هستن.
سانتی و روسیچکی که تو بازیا اروپایی هیچن خدایی.بعدش جکی و آرون هم که خوبن که همش مصدومن.اصلا همه عالی این فصل کمبود هافبک داشتیم یا نه.مثلا فکر کردید مصدوم نمیدیم.مگه قرار همه بازی کنن.60 بازی میخواد منه با یه ترکیب تا پدر بازیکنا دراد.ما تیمی رو نیمکت نداریم ضربشون میخوریم.باز فصل قبل میخواد تکرار بشه.تو این لیستا که میاد باز ما دفاع وسط هافبک دفاعی نداریم.موندم این 100 میلیون که میگن کیرو میخواد بخره وقتی بشون کم پیشنهاد میده.
امسال خو فن پرسی بمون گل زد حالا سال یگه سسک پاساشونو میده.اینم شده تیم ما تقویت حریفان
چسلی کاستا رو گرفت مانزوکیج رو هم میخواد ما فقط روزنامه هارو پر میکنیم.
ارسنال همینه که هست ما که جامی نمیبینم که بخاطر اونا هوادارش باشیم.همین حرص دادن ونگرو دوست داریم.
پس همین آرسنال و عشق.
ببخشید پر حرفی کردم

Alireza در 15/3/1393 | 16:30 گفت:

آقا اگه یکم منطقی فک کنیم میبینیم نیاز ما به سسک صفر درصده -میدونم هممون عاشق سسکیم (خود من هنوز پوسترش تو اتاقمه) ولی اگه سسک بیاد آرسنال باید شاهد نیمکت نشینیه رمسی یا ویلشر باشیم آیا شما حاضرید این 2تا بمب استعدادو بزارید نیمکت - تازه فلامینی و آرتتا و دیابی به کنار - مطمعنم اگه آرسنال سسک و بخره فصل بعد که دیگو کوستا و سوارز و پرسی دارن واسه آقای گلی میجنگن جناب جیرو دارن توپارو میفرستن هوا . خداییش الان خط هافبک ما جزو ستای برتر اروپاس و نیازی به سسک نیست الان پازل آرسنال فقط یه مهاجم کم داره - به هر حال بهترین شرایط این که بمونه تو بارسا یا به یه تیم غیر انگلیسی بیاد که هم محبوبیتش کم نشه هم ما ناراحت نشیم

علیرضا در 15/3/1393 | 16:20 گفت:

از یه طرف میخوام خفش کنم اگه بره چلسی یا شانچستر ، ازیه طرفم میگم یه جورایی حق داره وقتی ما هیچ پیشنهادی بهش نمیدیم مجبوره بره از طرف دیگه میگم ونگرم حق داره پیشنهادی بهش نده چون تو پستش بازیکن زیاد داریمو ترافیک میشه پس نتیجه میگیریم خیلی بیجا کرد رفت از آرسنال که حالا کارش به اینجا برسه.
اما اگه یکم غیرت داشته باشه نمیره تو تیمایی بازی کنه که رقیب مستقیم تیمی باشن که پرورشت داده باشه و چند سال کاپیتانش بوده باشی.
من پیشنهادم بهش بازی تو همون بارساست
فابرگاس تو لباس چلسی تو لباس منچستر

رضا در 15/3/1393 | 16:19 گفت:

دیگه قشنگ شد مثل زن پرسی
هنوز دوستش دارم اما اگه بره چلسی حالم ازش بهم میخوره
میشه مثل همون کسی که حتی حاضر نیستم اسمش رو تایپ کنم چه برسه که بخوام به زبونم بیارمش