چندتاخبر!!

نویسنده: Rasoul Rostami

وبلاگ من
نویسنده: Rasoul Rostami
22سالمه.دانشجوی سال آخرحقوق.ازوقتی فوتبال روشناختم آرسنالیم.تاهمیشه.
کل بازدید: 20,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتاخبر!!

'سلام دوستای گلم'
ایشالاکه لباتون خندونه دلاتون شاد.چندتاخبربراتون دارم توپچیای عزیز.


1‏_به گزارش گیو می اسپرت آرسنال قصدداره باپیشنهادی به ارزش30میلیون یوروبدون وجود بندقراردادی آلوارو موراتاروبه خدمت بگیره.این درحالیه که سایت گل و اسکای اسپرت امروزعصرگزارش دادندکه کارلو آنجلوتی باخروج این بازیکن موافقت کرده.(سایت گل میگه کارلتواجازه خروج به صورت قرضی داده)
2‏_آرسنال باردیگه علاقه منده کلمنت گرنیر هافبک فرانسویه لیون روکه فصل خوبی روبااین تیم گذروندبه خط هافبکش اضافه کنه.دیلی میررکه این خبررومنتشرکرده درادامه نوشته که این بازیکن درصورت قبول پیوستن به آرسنال بایدبرای جایگاهی برای بازی باآرون رمزی وجک ویلشررقابت کنه،چون پستش هافبک مرکزیه.
3‏_سایت اسکای اسپرت نوشت آرسنال برای تقویت خط دفاع بازیکن 21ساله کاردیف سیتی استیون کاوکر روزیرنظرداره.(گزینه خوبیه)
4‏_باشگاه ناپولی برای لورنزو اینسینیه مبلغ 50میلیون پوندمیخواد.(این رقم یعنی عملاقصدفروش ندارن)*منبع:دیلی اکسپرس*
‏"درآخرخبری ازباشگاه رقیبمون یونایتدبگم که به گزارش مارکای اسپانیا اونابرای جذب الکسیس سانچزبامبلغ26میلیون یورواقدام کردن،این درحالیه ک یووه18میلیون یوروپیشنهادداده بوده ومبلغ درخواستی بارسا25میلیون یوروهستش.ضمن اینکه یونایتدی ها جوردی آلباروهم میخوان.(الکسیس حرف نداره)
‏"مر30ازهمگی"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 22/3/1393 | 14:57 گفت:

نمیدونم موراتا چی داره که انقد بیارزه ؟؟
بعضی تیما با دنبال کردن موراتا خودشون رو به سخره گرفتن .. این همه مهاجم برن یکی بگیرن دیگه

موراتا نهایتش 10 تا باشه اونم به زور

رضا T در 20/3/1393 | 12:01 گفت:

نقل قول : من می خوام از همین تریبون استفاده کنم و بگم : " قشنگ ترین اواتارها رو ویشکا می زاره "

پاسخ شما : ایول مهرزاد.آقا صحبت کن آپدیتم بشه زود به زود;-)

behrad در 20/3/1393 | 11:53 گفت:

رؤسای باشگا پاریس سن ژرمن برای جذب ایکر کاسیاس رقمی معادل 40 میلیون یورو به تیم رئال مادرید پیشنهاد کرده اند. واقعا که. این خبر رو توی کانون هواداران پاری پول زرمن خوندم.

behrad در 20/3/1393 | 11:46 گفت:

اینسینیه 50 تاااااااااااhttp://www.arsenal.ir/images/smile/15.gifhttp://www.arsenal.ir/images/smile/15.gifhttp://www.arsenal.ir/images/smile/15.gif

مهرزاد در 20/3/1393 | 11:13 گفت:

من می خوام از همین تریبون استفاده کنم و بگم : " قشنگ ترین اواتارها رو ویشکا می زاره "

حامد در 20/3/1393 | 10:36 گفت:

الهی شکر

بلاخره یکی منو درک کرد
درود به اندیشهاتون
همینه دیگه همه جور سسک بکار می آید و حالا شاید بشه گفت انگیزه جبران هم داشته باش

محمد يزداني در 20/3/1393 | 07:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : اگه قراره گرنیرو بگیریم خوب چرا فابرگاسو نیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ شما : دمت گرم
واقعا حرف حساب زدی
.


پاسخ شما : سلام.کاملا حرفتو قبول دارم فابرگاس یه سروگردن از این گرنیر بهتره تازه اگه ونگر میخواد روی این مورینیوی آشغالو کم کنه باید فابرگاسو حتی اگه نیاز هم نداشته باشه بخره ما که یادمون نرفته فصل قبل بابت ضربه زدن به رقیبان چطور ماتا رو داد به منچستر و خود ونگرم کلی سر این قضیه دادوبیداد داشت پس بهتره الان که ریش و قیچی دستشه ازین فرصت استفاده کنه و پوزه کثیف مورینیو رو به خاک بماله و فابی رو بیاره آرسنال.
به نظرم راحت ترین و دم دست ترین خرید آرسنال همین فابرگاسه و تو نیم فصل که طبق روال هر سال یه تیم مصدوم داریم اونوقت با وجود این هافبکها دست ونگر بیشتر باز هستش.
درمورد اینسینیه هم رئیس ناپولی فکر کرده سوارزو داره میفروشه اگه این جوجه 50 میارزه اونوقت نیمار و مسی و رونالدو سوارز چندتا می ارزن تازه دیگو کاستا که تو اسپانیا نزدیک به 30 گل زد تقریبا با 35تا به چلسی رفت.حالا که ایشونو جو گرفته و معلوم نیست فازش چیه آرسنالم بهتره اگه میخواد ورما رو بفروشه کمتر از 35 میلیون پوند نده تا بفهمه اونام نیاز به بازیکن دارن و باید منت کشی تیمای دیگه رو بکنن.

rasoul در 20/3/1393 | 07:32 گفت:

اقا رسول بابت پست دمت گرم،امروز فك نكنم بتونم پست بذارم خودت همينو اپديت كن فدايي داري

محمد در 20/3/1393 | 00:51 گفت:

نقل قول : اگه قراره گرنیرو بگیریم خوب چرا فابرگاسو نیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ شما : دمت گرم
واقعا حرف حساب زدی
.

mohsen abbasi در 20/3/1393 | 00:37 گفت:

اگه قراره گرنیرو بگیریم خوب چرا فابرگاسو نیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

Vishka در 19/3/1393 | 23:06 گفت:

کاردیف که انگار جواب رد داد بهمون؟

ابوالفضل توانگر در 19/3/1393 | 22:56 گفت:

موراتا 30 تااااااااا ؟!!!!!!!!!!!! اینسینیه 50 تااااااااااا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برن دنبال بازیشون بابا...

ahmadreza در 19/3/1393 | 22:34 گفت:

ولی رئیس هم نرخ تورم رو توجه نمیکنه خدایی بعضی هارو پایین میده هرچند psgو چلسی و من سیتی امثال اینا با پول صاحبان خر پولشون گند زدن به بازار

ahmadreza در 19/3/1393 | 22:28 گفت:

30میلیون موراتا
50میلیون پونننننننننننننند اینسینیه
فازشون چیه اینا خخخخخخخخخ

Rasoul Rostami در 19/3/1393 | 22:10 گفت:

نقل قول : آقا رسول مرسی از پستت!

پاسخ شما : مر30 فدات رضاجان.امتحانای این ترمم تموم شه هرروزتمام اخبارمربوط به نقل وانتقالات تیممون رومیزارم.
درمورد ورما هم بگم ک چندوقت پیش خبرهایی بودکه ناپولی میخوادش.اماخودش حرفی ازخروج نزده و رئیس هم به اون و پولدی گفته که توبرنامه های فصل بعدش نقش دارن ومیخوادشون.

حامد در 19/3/1393 | 21:17 گفت:

40 تا سلام
یه جور میگیم ترافیک هافبک انگار تیما دیگه از کمبود هافبک دفاع جاشون میذارن.هافبک که روز مبادا به کار بیاد همچین خیلی هم نداریم حالا چرا
کازورلا و روسیچکی واسه لیگ به کار میان.ولی واسه بازیا سخت لیگ یا کار گره بخوره شاید یه کاری کنن.البته ما همش کارمون گیر بود این فصل بجز تعدادی

جکی رمسی چمبرلین دیابی اینا سر جمع با ارفاق 2 بازیکن محسوب میشن چون هی مصدومن مگه اینکه خلافش ثابت شه میمونه اوزیل سال اولش بود مصدومیتش رو ندید میگیریم این فصل وضع مصدومیتش مشخص میشه
کلا هرچی بیشتر بگیریم(درست نه بنجل) بهتر

خلاصه کنم ما اگه تو یه بازی مصدوم ندیم خوشحالیم بردو باخت تو درجه دوم

حالا گریزمان که پی اس جی افتاده دنبالش گزینه ی رد شده محسوب میشه

ماهم بزخر میکنیم یا یه پیشنهادی میدیم که باشگاه و شهرش رو مسخره میکنیم

رضا T در 19/3/1393 | 20:08 گفت:

نقل قول : راستی کسی میدونه

1- چرا هر تیمی میخواد به ما بازیکن بفروشه ( قیمتی میگن که نتونیم بخریمش یا خداتومن قیمت میزارن روش)

2- چرا هر تیمی میخواد از ما بازیکن بخره ( با قیمت خیلی پایین میخره)
مثلا اگه یه بازیکن معمولی تویه تیم چلسی باشه ، 50 تا 60 میلیون (حالا پوند و دلار و یورو رو باهاش بازی میکنن)
ولی اگه لخوان بهترین بازیکنه تیممونو بخرن ( نهایتا 30 تا قیمت میدن ) .

خودمونیم ولی آرسنال هم مقه آدمایی میمونه که پول حروم از گلوش پایین نمیره .
دنیا هم یا با آرسنال تا نمیکنه یا بد تا میکنه .پاسخ شما : این که بزخر میکردن از ما چون بازیکنا میگفتن ما هر جور شده باید بریم یا اصلا بازی نمیکنیم.اما اون دوران تموم شده.بعد هم یه خورده دقت کنید کلی مثال نقض پیدا میشه.الان ما هر کیو میخواستیم گرون بوده!!!!کازورلا و اوزیل رو قشنگ مفت خریدیم ها!!

arsenalfc در 19/3/1393 | 20:00 گفت:

راستی کسی میدونه

1- چرا هر تیمی میخواد به ما بازیکن بفروشه ( قیمتی میگن که نتونیم بخریمش یا خداتومن قیمت میزارن روش)

2- چرا هر تیمی میخواد از ما بازیکن بخره ( با قیمت خیلی پایین میخره)
مثلا اگه یه بازیکن معمولی تویه تیم چلسی باشه ، 50 تا 60 میلیون (حالا پوند و دلار و یورو رو باهاش بازی میکنن)
ولی اگه لخوان بهترین بازیکنه تیممونو بخرن ( نهایتا 30 تا قیمت میدن ) .

خودمونیم ولی آرسنال هم مقه آدمایی میمونه که پول حروم از گلوش پایین نمیره .
دنیا هم یا با آرسنال تا نمیکنه یا بد تا میکنه .

arsenalfc در 19/3/1393 | 19:53 گفت:

- واقعا این سانچز بازیکن خوبیه ؟ (افتضاحه به نظر من) .
هنوز نفهمیدم چرا مبلغ اینتقال سانچز از فابرگاس بیشتر بود (زمان انتقالشون به بارسایه ناجوانمرد) .


- کسی میدونه ورمالن رفتنیه یا میمونه ؟

- گرنیر خوبه ولی کجا بازی کنه ؟ (خیلی باحاله این ترافیکه هافبکامون)

- (به دروازه بان دوم) + اوریر + (به هافبک دفاعی) + بالوتلی + رمی .... اکه ولا و فابرگاس هم اضافه بشن به همه ی تیما 4 تا 5 تا میزنیم
و بعد قیافه ی مربیایه تیمایه رقیب بعد از باختاشون به ما جالبه .

دست همگی درد نکنه .

رئیس بلده .

رضا T در 19/3/1393 | 19:49 گفت:

آقا رسول مرسی از پستت!

رضا T در 19/3/1393 | 19:48 گفت:

آقا من یه پیشنهاد دارم واسه ونگر !ما فرض میکنیم ولارو 3،5تا برگردوندیم بعد 9،5میفروشیمش به سوسیداد اینام به عنوان اون6تا مازاد گریزمانو که میخوان26تا بفروشن 20تا بدن به ما ناموسا نمیشه؟!.جالبه بدونید که ونگر باهاش خیلی حال کرده و بعد یکی از گلاش اومد گفت این استایل پیرسه د لا مصب بگیرش دیگه:'(

Rasoul Rostami در 19/3/1393 | 19:28 گفت:

نقل قول : گرنیر وینگر چپ هستش.

پاسخ شما : ن خیرداداش هافبک هجومی و وسطه.امامنظورازبخش دومه این خبراینه که ونگربراپست هافبک هجومی نمیخوادش.

حاکم 26 در 19/3/1393 | 19:21 گفت:

نقل قول : نقل قول : گرنیر وینگر چپ هستش.

پاسخ شما : هافبک هجومیه


پاسخ شما : هر دوتا رو تخصصشه

علیرضا در 19/3/1393 | 19:14 گفت:

نقل قول : گرنیر وینگر چپ هستش.

پاسخ شما : هافبک هجومیه

سیروان رحیمیان در 19/3/1393 | 19:07 گفت:

گرنیر وینگر چپ هستش.