عکس جالب!!! + بررسی سیستم دفاعی!

نویسنده: ماهان ملک

وبلاگ من
نویسنده: ماهان ملک
دانشجوی مکانیک .. guitars and main vocal in Bikook band
کل بازدید: 3,939 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس جالب!!! + بررسی سیستم دفاعی!

سلام دوستان .. ارادتمند همه توپچی ها ..اولین پستمه امیدوارم خوشتون بیاد :)این پیراهن رو بانوانمون پوشیدن دیروز!! البته خیلی امکانش  هست که پیراهن اصلی تغییرات جزیی داشته باشه و چون قرارداد با پوما داریم اینو فعلا مجبو شدن بدن تا پیراهن اصلی رلیز شه!شایدم همین باشه :ll
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/jul_14/gun__1404719012_ladies_chelsea_cc.jpg
 ,

و اما بحث اصلی که سیستم دفاعی ماست..
فصل قبل ما با 4 مدافع بازی کردیم که در موقع حمله با پیش روی سانیا!! و گیبس و قرار گرفتن آرتتا در قلب دفاع , به سه نفر کاهش پیدا میکرد و این دقیقا نقطه ضعف ما در ضد حملات بود!! جایی که آرتتا به هیچ وجه کارامد نبود در حالی که سانگ.ژابی آلونسو.خاوی مارتینز.کریک.اوبی میکل و ... در تیمای دیگه این پست رو دارن و "تخصص دارن در این پست".. اگه دقت کنید ما تو بازیهایی که پرگل باختیم دقیقا از همین ضعف گلها رو خوردیم.. در نتیجه این تیم به هافبک دفاعی با سرعت پاس کاری بالا..قدرت بدنی خوب..بازیخوانی و قدرت استارت زدن خوب احتیاج داره !! دقیقا چیزایی که آرتتا نداره و در تخصصش نیست... البته من به شخصه شدیدا معتقدم که در حالت معمول مرکز خط هافبکمون باید جک و آرون باشن .. 

حالا این سوال پیش میاد که چرا ما آمار دفاعیمون اینقدر خوب بوده (بجز اون سه چارتا بازی)؟؟؟
جدا از این که شزنی واقعن عالی بود اما جواب اینجاست که دوستان ما مالکیت توپ بسیار بالا داشتیم همیشه.. اول فصل که اصن گرفتن توپ از جک و ارون و اوزیل و توماس و سانتی غیر ممکن بود.. ما اصن موقعیت زیادی به حریف برای کار با توپ نمیدادیم چون توپ همیشه دست ما بود..اما مشکل اینجا بود که جلوی چلسی لیورو  من  سیتی ما واقعن فشار واقعی به خط دفامون وارد شد و مزشم چشیدیم متاسفانه..البته  دفاع تیمیمون تو بازی رفت لیور .برگشت سیتی و بایرن (فلامینی از جون مایه میزاشت دمش گرم) هم باید بگیم خوب بود واقعن..
دفاع تیمی ما خیلی  مشکل داره ..  و این ربط آنچنانی به شخص دو دفاع میانی نداره.. مرته و کوش هردو عالین به نظرم هرچند که خیلیا مرته ساکرو شاید قبول نداشته باشن... کلید اینکار فقط دست مربیی تیمه و نحوه دفاع کلی تیمی و البته اون نقطه ضعف اصلی و بارز که آرتتا امسال در اون پست بازی کرد و خیلی هم بد بود اونجا..

مرسی که خوندین گفتم زیاد باز نکنمش که خسته کننده نشه.. مرسی .. اگه خوشتون بیاد برای هافبک و مهاجم و سیستم تهاجمیمونم حرف زیاد دارم  :d

مخلص همه توپچیهای عزیز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr در 17/4/1393 | 23:18 گفت:

دوست من باهات موافقم...
فقط یه نکته ... مشکل دفاع ما ، بیشتر به خاطر کند بودن وحشتناک مرته ساکره...
تو بازی لیورپول هرچی ضربه خوردیم از مرته بود
بازی آلمان -فرانسه یادت باشه لوو زرنگی کرد مرته ساکرو گذاشت بیرون ، جاش بواتنگ رو گذاشت...
ازون طرف هم فرانسه ازاول گریزمانو بازی داد تا سرعت تو حمله زیاد باشه...
لوو هم فهمیده بابا مرته ساکر کنده ، ونگر ...
اگه یه دفاع جوون داشته باشیم جای مرته ساکر و یه هافبک دفاعی خوب ،مطمئنم دفاع خیلی خوبی میشه...

بودن مرته در دفاع + مهاجمهای سرعتی حریف= فاجعهههههههههه

Aylad در 17/4/1393 | 02:18 گفت:

http://mr90.ir/home/l2aTaGpmmKam
بچه ها این بازی اونلاین محشره.من که اعتیاد بش پیدا کردم

ماهان ملک در 17/4/1393 | 00:20 گفت:

نقل قول : پست فوق العاده ادامه بده لطفا

به جرات میشه گفت همه میدونن هافبک دفاعی مشکل داریم اما به شخصه فک نمیکنم با رمسی و جکی کار را بگیره اگه به

گفته هات توجه کنی همه اونا از لحاظ فیزیکی مو لا درزشون نمیره شخصا جیرود رو ترجیح میدم بذارن هافبک دفاعی چون هوا دست خودمونه دونده جنگنده.
هافبک دفاعی قطعا لازم داریم چون نداریم کمکی به خط دفاع تا بتونیم با خیال راحت حمله کنیم اگه نخریم فلامینی رو ترجیح میدم به بقیه یا بشه دیابی تو اون پست امتحان.حتی ورما رو میشه گذاشت به نظرم جواب بده.اگه بش بگه واسه هافبک دفاعی مخوامت شاید بمونه

مرته کند ناجور و خوبه کلا دفاع کم داریم اگه مصدوم یا محروم بشن هیچ کی نیست بدتر اونجاس که ورما هم بره


پاسخ شما : مرسی .. ورما هم اصلن به درد اون پست نمیخوره مگر در دقایق آخر بازی .. دلیلشم اینکه بازیکن اون پست به غیر از وظایف دفاعی مخصوصا تو ضد حمله , وظیفه بازی سازی در شروع حمله رو هم داره.. همچنین باید پاسور خوب و باهوش و با سرعت عکس العمل بالا باشه برای فرار از پرس حریف و ساختن یک حمله مطلوب.. پاسوری ورما فقط در حد انجام وظیفست..

ماهان ملک در 17/4/1393 | 00:13 گفت:

نقل قول : آقا جان باید قبول کرد یه غول قابل اتکا توی دفاعمون نداریم !
کامپانی توی سیتی
کیهیل و تری توو چلسی
دفاع وسطای ما ترسناک نیستن !
مهاجما از دریبل زدن و فرار کردن از اونا واهمه ای ندارن !
که این بیشتر یه بحث روانیه
نمیدونم چیکارش باید کرد


پاسخ شما : کاملن قبول دارم.. و حتی بر عکس ما تو سه بازی افتضاح این فصل یا اون 4-0 میلان اگه یادتون باشه وقتی وضع تیم بهم میریخت دفاعامون میترسیدن از مهاجمای حریف!!!!

ماهان ملک در 17/4/1393 | 00:10 گفت:

دوستان مرسی بابت نظرات .. در تکمیل پست نظر من هم اینه که در صورت خروج ورما یا حتی در صورت موندگاریش , ما اگه میخوایم از لحاظ فردی و روانی قدرت دفاعیمونو بالا ببریم به یک خرید بزرگ در این پست نیاز داریم مثل هوملس یا... و همچنین استفاده ی بیشتر از سییستم چرخشی در ترکیب دو دفاعمون ... + یک دفاع مستعد ( من از ایگناسی میگل خودمون نام میبرم حتی) برای ساپورت مصدومیت ها و ... به همراه سه یا چهار مدافع وسط اصلیمون... واقعن جای سانگ خالی

ناصر در 16/4/1393 | 23:00 گفت:

از حضور خدیرا یا مورگان اشنایدرلین بسیار استقبال میکنم

siamak در 16/4/1393 | 22:23 گفت:

چه ها کی طرفداریه؟؟؟؟من نمیدونم چرا نمیتونم کامنت بزارم اونجا اگه کسی تونست ی کمکی کنه دمش گرم

Amir در 16/4/1393 | 20:50 گفت:

خسته نباشی داداش متن خوبی بود . دقیقا مشکل ارسنال همینه . کلا سیستم دفایی تیم ضعف داره این مشکل هم بیشتراز هافبک دفاییه . رمزی خیلی خوبه امیدوارم اضافه کردن یکی از این سه تا ( بندر ٬ اشنایدرلین یا خدیرا ) بتونه مشکل رو حل کنه .
لباس هم به نظرم قشنگ نبود زیاد . ینی نسبت به فصل قبل . حالا شاید این نباشه ....

ارمان در 16/4/1393 | 20:39 گفت:

نقل قول : وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی جلویه رئیس رو بگیره .

خبر فوری
کاسیاس به آرسنال پیوسته و تا آخر هفته معرفی میشه .
منبع : دیلی استار


میگن که لوئیک رمی هم داره میاد و جوئل کمپل دوباره قرض داده میشه .
واقعا چه خبره ؟
من که دارم دیووووووووووووووونه میشم ..... یعتی آرسنال داره میشه مثه 7-8 سال پیش ؟
خیلی به رئیس برخورده ظاهرا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

واااااااااااااااااااای
ونگر داره چیکار میکنه ؟
ایول داره


پاسخ شما : به خدا اوچوا ميارزه به صد تا كاسياس تازه قراردادشم با تيمش تموم شده يعنى بازيكن ازاده

حامد در 16/4/1393 | 18:34 گفت:

پست فوق العاده ادامه بده لطفا

به جرات میشه گفت همه میدونن هافبک دفاعی مشکل داریم اما به شخصه فک نمیکنم با رمسی و جکی کار را بگیره اگه به

گفته هات توجه کنی همه اونا از لحاظ فیزیکی مو لا درزشون نمیره شخصا جیرود رو ترجیح میدم بذارن هافبک دفاعی چون هوا دست خودمونه دونده جنگنده.
هافبک دفاعی قطعا لازم داریم چون نداریم کمکی به خط دفاع تا بتونیم با خیال راحت حمله کنیم اگه نخریم فلامینی رو ترجیح میدم به بقیه یا بشه دیابی تو اون پست امتحان.حتی ورما رو میشه گذاشت به نظرم جواب بده.اگه بش بگه واسه هافبک دفاعی مخوامت شاید بمونه

مرته کند ناجور و خوبه کلا دفاع کم داریم اگه مصدوم یا محروم بشن هیچ کی نیست بدتر اونجاس که ورما هم بره

نوید در 16/4/1393 | 18:29 گفت:

آقا جان باید قبول کرد یه غول قابل اتکا توی دفاعمون نداریم !
کامپانی توی سیتی
کیهیل و تری توو چلسی
دفاع وسطای ما ترسناک نیستن !
مهاجما از دریبل زدن و فرار کردن از اونا واهمه ای ندارن !
که این بیشتر یه بحث روانیه
نمیدونم چیکارش باید کرد

هادی در 16/4/1393 | 17:02 گفت:

نقل قول : وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی جلویه رئیس رو بگیره .

خبر فوری
کاسیاس به آرسنال پیوسته و تا آخر هفته معرفی میشه .
منبع : دیلی استار


میگن که لوئیک رمی هم داره میاد و جوئل کمپل دوباره قرض داده میشه .
واقعا چه خبره ؟
من که دارم دیووووووووووووووونه میشم ..... یعتی آرسنال داره میشه مثه 7-8 سال پیش ؟
خیلی به رئیس برخورده ظاهرا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

واااااااااااااااااااای
ونگر داره چیکار میکنه ؟
ایول داره


پاسخ شما : برادر لینکشو بذار

رضا در 16/4/1393 | 17:00 گفت:

نقل قول : وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی جلویه رئیس رو بگیره .

خبر فوری
کاسیاس به آرسنال پیوسته و تا آخر هفته معرفی میشه .
منبع : دیلی استار


میگن که لوئیک رمی هم داره میاد و جوئل کمپل دوباره قرض داده میشه .
واقعا چه خبره ؟
من که دارم دیووووووووووووووونه میشم ..... یعتی آرسنال داره میشه مثه 7-8 سال پیش ؟
خیلی به رئیس برخورده ظاهرا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

واااااااااااااااااااای
ونگر داره چیکار میکنه ؟
ایول داره


پاسخ شما : دوست عزیز دیلی ستار اصصصصصصصلا معتبر نیست. سان هم همینطور. یکی از یکی بدترن
اگه تنها دیلی استار گفته باشه واقعیت نداره

arsenalfc در 16/4/1393 | 16:36 گفت:

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
یکی جلویه رئیس رو بگیره .

خبر فوری
کاسیاس به آرسنال پیوسته و تا آخر هفته معرفی میشه .
منبع : دیلی استار


میگن که لوئیک رمی هم داره میاد و جوئل کمپل دوباره قرض داده میشه .
واقعا چه خبره ؟
من که دارم دیووووووووووووووونه میشم ..... یعتی آرسنال داره میشه مثه 7-8 سال پیش ؟
خیلی به رئیس برخورده ظاهرا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

واااااااااااااااااااای
ونگر داره چیکار میکنه ؟
ایول داره

مهرزاد در 16/4/1393 | 15:57 گفت:

دخترا چطور با این همه مو بازی می کنن؟ سختشون نیست. سرشون اتیش نمی گیره؟

siamak در 16/4/1393 | 15:38 گفت:

کاملا حرفت درسته
اما ما یکی دوتا مشکل دیگم داریم یکیش کند بودن وحشتناک مرته و به موقع برگشت نکردن دفاع کنارا.سانیا که خیلی دیر برمیگشت و پشت اون خیلی ضربه خوردیم چون مرته هم کند بود نمیرسید جمع کنه(ضعف اصلی دفاع).اما طرف چپ یکم راحت بودیم چون کوش تقریبا پوشش خوبی میداد

leo zadoorian در 16/4/1393 | 15:00 گفت:

لباسه بدک نیست امیدوارم قهرمانی لیگو باهاش تجربه کنیم.تحلیلتم کاملا قبول دارم ارتتا کل کار مثبتش پنالتی هاش هستن