چند نکته

نویسنده: A.Djahed

وبلاگ من
نویسنده: A.Djahed
yt ty yt yt ty
کل بازدید: 30,259 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند نکته

باسلام  این اولین پستمه و  تو بخش دیوارهم اصلا فعال نیستم ودر ضمن می خواستم چند نکته درباره تیم بگم :
1_با توجه به تعداد کلین شیت های ژسنی (15تا) و نویر( فکر کنم 18 تا ) و مد نظر داشتن خط دفاعی قوی بایرن (نسبت به آرسنال) و هافبک دفاعی خوب بایرن (نقطه ضعف آرسنال که دلیل اصلی باخت های پرگل و بالا رفتن آمار گل خورده تیم شد) می توان گفت ژسنی بهترین دروازبان لیگ و یکی از بهترین دروازبانان جهان است . 

2_با اضافه شدن احتمالی یک هافبک دفاعی عالی به تیم  و با توجه به اعتقاد کم رئیس به تعویض و همچنین عدم تعویض ( بازی با منچستر ) این امر باعث نیمکت نشین شدن بعضی از بازیکنان خوب  و احتمال خروج بازیکن از تیم و افت بازیکنان روبه رو شویم البته در این موضوع با دو فرضیه رو به رو می شویم:

1_حضور ژیرو در ترکیب اصلی: هافبک های تیم با توجه به سیستم 4231 رئیس بین 3 یا 4 تا متغیر است می توان حضور رمسی و هافبک جدید وسانچز (احتمالا اوزیل) رو در ترکیب اصلی  100در صد دونست و در این صورت باید یکی از بازیکنان: ولکات( سرعت وگلزنی بالا) کازورلا(بهترین هافبک هجومی تیم)روسیچکی(موتزارت) کمپبل و نبری و اوکس (جوانان آینده دار) و آرتتار،فلامینی،ویلشر،دبابی،ریو،کوکلین،سانوگو و پولدی در ترکیب اصلی باشند .

2_سانچز یا ولکات در نوک:هرکدام از بازیکنان دیگری که نوک نیست وینگ راست می شود و در صورت وجود یکی از وینگ ها در سمت چپ غیبت بهترین هافبک های تیم (کازورلا، جکی، روسیچکی) روبهرو میشویم ودر این حال  احتمالا آمار گلزنی  تیم به دلیل خروج بازیکنان مذکور کاهش یافته و شاهد خروج اوزیل یا( بین سانچز و ولکات ) از ترکیب اصلی خواهیم بود و این بازیکنان به دلیل داشتن کیفیت بالا ، با کاهش اعتماد نفس و نیمکت نشینی دچار افت  شدید می شوند .

1-نظریه خوب:اگر امسال تیم بتواند بازیکنان جوان رو قرض داده و همچنین با فروش بازیکنان پا به سن گذاشته وبی کیفیت ماننده آرتتا ، فلا ، دیابی و...  به تعادل تیم کمک شایانی ،برای همین فصل و فصول آینده کرده است.

2_نظریه خوب دیگر:تغییر تاکتیک( بعید می دونم ) استفاده از سیستم چرخشی( باز هم بعید می دونم)

3_ می خواستم نکاتی درباره آمار صادره بازیکنان بعد از بازی بگم:

1-امروزه اهمیت حرکت بدون توپ بازیکنان اهمیتی هم اندازه با حرکت با توپ آنان پیدا کرده که این موضوع در آمار از قلم می افتد ومثال بارز آن در صحنه ی دو به تک با دروازبان مشهود است به این شکل که موقعیت بازیکن بدون توپ در از بین بردن تمرکز دروازه بان مهم است.

2_وقتی آمار گل خورده کم یک تیم را بررسی می کنیم  فکرمان بروی خط دفاعی متمرکز میشود این در حالی ست شاید دروازبان اشتباه مدافعین را در آفساید گیری یا جاماندن آنان را پوشش دهد(مثلا نویر).

حرف های بالا برای این بود که نشان داده شود که آمار بیانگر همه چیز بیست.

بابت زیاد شدن پست اول بسیار ازشما دوستان آرسنالی عذر می خوام.

لطفا نظر بدید و بگید خوب بود یا نه . متشکر .

خدا حافظ .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی افرایی در 25/4/1393 | 14:26 گفت:

شزنی
گیبس کوش مرته دبوشی
رمسی خدیرا
اوزیل
کمپل سانچز ولکات

حامد در 25/4/1393 | 12:16 گفت:

مارکا:

رئال پیشنهاد 25 میلیون یورویی ارسنال رو پذیرفته واسه خدیرا و حالا ارسنال داره سعی میکنه سامی رو با 7 میلیون متقاعد کنه میشه هفته ای 105 هزارتا

مهرزاد در 25/4/1393 | 12:04 گفت:

من که از همین الان موافقم چند تا بازیه اول ویلشر نیمکت نشین باشه( حداکثر تعویضی بیاد تو )
داد جرج گراهام کبیر هم در اورده.

حسین در 25/4/1393 | 11:47 گفت:

ژسنی

فرمایلن.....مرتساکر..........کاشیلنی

رمسی........خدیرا...........ویلشر

اوزیل

سانچز...........ژیرو...........ولکات

کازورلا و روسیسکی تعویضی اوزیل

پولدی تعویضی سانچز و چمبرلین تعویضی ولکات

در میانه میدان هم که بازیکن زیاد داریم(دیابی....آرتتا....فلامینی )

آرین در 25/4/1393 | 10:44 گفت:

به نظرمن فروش ارتتا و فلامینی حماقته.چون اینا میتونن بهترین نیمکت نشین های ثابتمون باشن و روزهایی که مصدوم داریم (مخصوصا رمزی و ویلشر که زیاد مصدوم میشن) میتونیم استفاده کنیم ازشون.ولی با رفتن دیابی موافقم
اگه 4-4-2 بازی کنیم به نظرم ژیرو و سانچز زوج خوبی میشن.ترکیبی از قدرت بدنی و سر زنی (ژیرو) با سرعت و تکنیک (سانچز).اما اگه مثل سال قبل 4-2-3-1 بازی کنیم امیدوارم ژیرو مهاجم نوک نباشه و سانچز باشه....
در مورد سیستم چرخشی هم موافقم باهات.البته انقدر که مصدوم میدادیم این سال ها سیستم خود به خود چرخشی بود و به احتمال زیاد فصل بعد هم همینجوریه...
ممنون از پستت

leo zadoorian در 24/4/1393 | 23:41 گفت:

پست خیلی خوبی بود خسته نباشی

ناصر در 24/4/1393 | 23:10 گفت:

سلام خیلی خوب بود
تا وقتی تیم کامل بسته نشه نمیشه نظر داد

A.Djahed در 24/4/1393 | 19:16 گفت:

رنگ ها رو عوض کردم

majid در 24/4/1393 | 18:52 گفت:


مایکل اوون دوباره گفته آرسنال این فصل جزو 4 تیم اول (top four) نمیشه!!! کلا ادم نمیشه این مردک

علی قاسمی در 24/4/1393 | 18:48 گفت:

سلام پست خوبی بود ولی یه چیزی باید بگم که رنگ هایی که به کار بردی دخترونست

مهرزاد در 24/4/1393 | 18:37 گفت:

پست جالبی بود.

نیما در 24/4/1393 | 18:29 گفت:

نگران نیمکت نشینی نباش نیم فصل نشده نصف بازیکنامون میرن تو امپاس مصدومیت به همه بازی میرسه
تازه لازمه پیروزی جام در اروپا داشتن نیمکت قوی و هم سطح با بازیکنان اصلی هستش که فکر میکنم امسال تیم ما این شرایط رو داره
ممنون بابت پستت

فامیل دور در 24/4/1393 | 18:25 گفت:

چرا مقایسه ژسنی با نویر همون که رئال روفتشو داد؟؟؟؟

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 18:14 گفت:

در ضمن مرسی .. پست خوبی بود ..

محسن عاشوری در 24/4/1393 | 18:13 گفت:

به نظر منم بهتره از بازیکنا تا حدودی بصورت چرخشی استفاده بشه ..

امیر صفای نیکو در 24/4/1393 | 18:02 گفت:

همین الان شبکه 3 خبر ورزشی گفت توافق آرسنال و رئال مادرید بر سر خدیرا با 23 میلیون پوند نهایی شده!!!!!!!!!!!!!!

احسان در 24/4/1393 | 17:58 گفت:

ویلشر حقشه که رو نیمکت بشینه..من که بابت رو نیمکت گذاشتن ویلشر ناراحت نمیشم...

URAHARA KISUKE در 24/4/1393 | 17:56 گفت:

برای اولین بار خوب بود دادا اما تغییر تاکتیک محتمله این گذاشتن بازیکن زیاد ذهنتو درگیر نکنه احتمالا چون به دلیل انس گرفتن با بازیکنا دلت نمیاد یکی بیرون باشه یکی داخل اما برای پیروزی وبردن جام چاره ای نیست جز اینکه بهترینا توترکیب باشن دیگه به نبود دیابی ذخیره بودن روسیچکی وفلامینی وحتی ارتتا وحتی ویلشرباید عادت کنیم چاره ای نیست بهترین ترکیب وشاید سیستم 442باشه که اوزیل نقش ازاد توهافبک باشه سانتی چپ والکات راست یه هافبک دفاعی البته اگه بخریم نشدم ارتتا خوبه بد نیست حمله هم ژیرود وسانچز عالی میشن اصلا موافق بیرون موندن ژیرود ازترکیب نیستم دفاعم که پیشبینی راحته اتفاقا اومدن چند بازیکن تراز اول تلاش بقیه بازیکنا رو دوچندان میکنه ودست رییس برای ترکیب اصلی باز میشه وتیم روانی رو با میدان میفرسته خلاصه بااومدن سانچز رویای سه گانه به حقیقت میپیونده مطمئنم...

ماهان ملک در 24/4/1393 | 17:50 گفت:

سلام.. چرخشیو موافقم باعث بالانس آمادگی جسمانی و ریکاوری و روحیه کلی تیم میشه..