جانشین ژیرو ؟

نویسنده: Mosti

وبلاگ من
نویسنده: Mosti
ادمین گروه و پیج کانون در اف بی
کل بازدید: 1,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جانشین ژیرو ؟

مصدومیت ژیرو احتمالا چند ماهی طول میکشه و جدای از اینکه باید برای بعد از باخت یا مساوی به گزینه ی جدیدی جهت سرکوفت بیندیشیم ... بلکه باید به دنبال جانشینش هم باشیم :|
بازی با اورتون و همین بشیکتاش دیدیم که الکسیس مهاجم نوک بود و بد هم کار نکرد ... اما به نظر من کافی نیست.
اگه حتی بتونیم گاهی اوقات از والکات و پولدی هم در اون پست استفاده کنیم + سانوگو باز هم برای پست به اون مهمی کفایت نمیکنه و باید به دنبال یه مهاجم کاربلد و اورژانسی باشیم.

زیگیچ :| 33 ساله  از بیرمنگهام که بازیکن آزاده
لویک رمی که تو تستهای پذشکی لیورپول رد شد
خرید قرضی فالکائو .... (یه خورده روئیایی)
کاوانی.... (با مصدومیت زلاتان احتمالش صفره)
چرچیل از ایتالیا ... (خوبه)

و یکی دوتا ریز و درشت دیگه...

اواخر بازاره و مغاذه ها دارن میبندن. باید دست بجنبونیم D:
تشکر شده توسط : مهدی , javad , Mosti ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

A.Djahed در 7/6/1393 | 12:01 گفت:

چرا بازیکن نمی گیریم؟؟ حداقل دو بازیکن می خوایم تا تیم کامل بشه ، کامل .فکرنمی کنم ژیرو جانشین داشته باشه .

هادی در 6/6/1393 | 13:53 گفت:

به نظر من الان فقط یه هافبک دفاعی می خوایم وبس...
کمپل و والکات و سانچز و سانوگو و پودولسکی برای تا نیمه فصل کافین اگه مصدوم نشن.
کاروالیو بهترین گزینه اس. این بشر دفاع وسطم می تونه بازی کنه. خدا کنه اونو بخریم.
الانم که ژابی آلونسو داره میره بایرن، پس شاید خدیرا رو هم بهمون ندن. التبه بهتر. به نظر من کاروالیو از هر نظر بهترین انتخابه

Mosti در 6/6/1393 | 13:29 گفت:

نقل قول : ممنون از پستت
چرچیل نیست چرچی هستش پستش هم وینگره
به نظر من بهترین گزینه هیگواین هستش
از هر لحاظ از فالکائو و کاوانی بهتره
سنی_روحیش_میتونی آینده تیم هم باشه
ناپولی بازی پلی آف باخت دیگه تو لیگ قهرمانان هم نیست اگه نتونه برامون بازی کنه
جکسون مارتینز رو هم بتونیم بیاریم عالی میشه


پاسخ شما : ناپولی عمرا هیگواین رو از دست بده. جکسون هم قیمتش خیلی زیاده...

Mosti در 6/6/1393 | 13:26 گفت:

نقل قول : چرچیل!!!!!!!!!مجید جان چرچی.... پستشم وینگه و به درد آرسنال هم نمیخوره...
ونگر مهاجم بخر نیس ولی کاش هافبک دفاعی بگیریم،خیلی لازمه براما
دیشب سانچز امیدوارم کرد اگه بخوایم یکی مثل رمی وولبک ترکیده
روبگیریم همان سانچز نوک باشه بهتره...


پاسخ شما : چرچی از اون وینگ هاییه که میتونه نوک هم بازی کنه.
هافبک دفاعی و مهاجم نوک به یک اندازه برای ما مهم هستند چون مطمان باش یه مقاطعی از فصل مصدوما زیاد میشن و باید بازیکن جانشین داشته باشیم.

آرین در 6/6/1393 | 11:26 گفت:

ونگر تو کنفرانس بعد از بازی گفته نه زیگیچو میخره نه ولبکو.گفته هر بازیکنی که مصدوم میشه دلیلی نداره که حتما جانشین براش بیاریم.در مورد الکسیس هم گفته که از اول برای پست مهاجم هدف الکسیسو خریده و گفته که تمام دوران فوتبالش رو میتونه تو این پست بازی کنه !
در کل فکر میکنم اگه بازیکنی بخریم تو این 3 روز ,هافبک دفاعی یا نهایتا مدافع خواهد بود.

mohsen abbasi در 6/6/1393 | 11:23 گفت:

ما یه مهاجم سر زن می خوایم دیشب توپو می بردیم کناره ها نمی دونستیم باید باهاش چی کار کنیم هیشکی تو محوطه نیست سر بزنه تیمایه دیگه این مسئلرو فهمیدم وسطو می بندن مجبورمون می کنن بریم کناره ها ما به شدت به یه سر زن نیاز داریم.

ازون مهمتر هافبک دفاعیه فلامینی افتضاهه این جلو بشیکتاش کم میاره جلو تیمایه درس حسابی چه بلایی می خواد سر ما بیاره دیشب از دیقه 1 شروع کرد خطا کردن اصلا نمیشه روش حساب کرد.

parsa در 6/6/1393 | 11:16 گفت:

چرچیل!!!!!!!!!مجید جان چرچی.... پستشم وینگه و به درد آرسنال هم نمیخوره...
ونگر مهاجم بخر نیس ولی کاش هافبک دفاعی بگیریم،خیلی لازمه براما
دیشب سانچز امیدوارم کرد اگه بخوایم یکی مثل رمی وولبک ترکیده
روبگیریم همان سانچز نوک باشه بهتره...

محمد حسین در 6/6/1393 | 10:43 گفت:

بابا بی خیال سهمیه ما شده هر بازی یه مصدوم سه ماهه به بالا. اینجوری پیش بریم دوباره آخر فصل کم میاریم. حتا یه مهاجم لااقل در حد ژیرو میخوایم

آرین در 6/6/1393 | 10:13 گفت:

به نظر من مهاجم هم نخریم خوبه و حداقل از زمانی که سانوگو و ژیرو مهاجممون بودن بهتر میشیم.الکسیس جا بیوفته بهترین مهاجمه.البته امیدوارم ونگر کمپل رو هم امتحان کنه یا حداقل از دقیقه 70 به بعد بعنوان مهاجم هدف بازیش بده.

mohammad در 6/6/1393 | 09:22 گفت:

سرمربی آرسنال میگوید عجله ای برای خرید مهاجم در زمان باقیمانده تا پایان فرصت نقل و انتقالات ندارد
ما به خاطر مصدومیت ژیرو اکنون داریم وضعیتمان را تحلیل میکنیم ولی چون بازیکنان باکیفیتی در این پست داریم احتمال اینکه مهاجم دیگری را به خدمت بگیریم کم است

احسان در 6/6/1393 | 08:14 گفت:

بابا زلاتان همش یک ماه مصدومه دیگه چرا خرید کاوانی احتمالش صفر باشه...یکی دو هفته دیگه بر میگرده زلاتان دوباره کاوانی باید بره رو نیمکت

javad در 6/6/1393 | 04:13 گفت:

رمی خدایی خوبه

Reza در 6/6/1393 | 01:58 گفت:

سانچز داره جا میوفته.و به نظره من مهم سرمایه گذاریه که سانوگو میتونه گزینه خوبی باشه خرید هم فقط فالکائو

مهدی در 6/6/1393 | 01:50 گفت:

ممنون از پستت
چرچیل نیست چرچی هستش پستش هم وینگره
به نظر من بهترین گزینه هیگواین هستش
از هر لحاظ از فالکائو و کاوانی بهتره
سنی_روحیش_میتونی آینده تیم هم باشه
ناپولی بازی پلی آف باخت دیگه تو لیگ قهرمانان هم نیست اگه نتونه برامون بازی کنه
جکسون مارتینز رو هم بتونیم بیاریم عالی میشه