تحلیل بازی امشب:بازی سخت در شب 18مین سال حضور رئیس

نویسنده: پوریا زمانی

وبلاگ من
نویسنده: پوریا زمانی
چیز جالبی در مورد من وجود نداره! من هم مثل خیلی ها آرسنالی هستم بین این همه طرفدار فوتبال. امیدوارم با هم خوشی ها و ناراحتیهای تیممان را تجربه کنیم.
کل بازدید: 23,579 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی امشب:بازی سخت در شب 18مین سال حضور رئیس

   سلامی گرم بر همه توپچیها! امشبم اگه اجازه بدید در خدمتتونم با بحث آماری بازی. اول از همه باید یه عذر خواهی از همتون بکنم بابت اینکه پستامو دیر میگذارم... با این وجود باور کنید من تمام تلاشمو میکنم که پستی رو بزارم که بدرد شما بخوره. هر چند میدونم که شما بهتر از من میدونید. خوشحال میشم که وقت بزارید و اینو هم بخونید...   حمله، حمله، حمله! چیزی که در مورد تیمای ترکیه ای شنیدیم. شاید منظور از گفتن این شعار غیرتی بازی کردن تیمای ترکیه ای در کنار جنگنده بودنشون هستش. البته در فوتبال ثابت شده که فقط غیرتی بودن کافی نیست و میشه گفت باید در کنار مسائل فنی، تغذیه، بدنی و... باید غیرتی هم بود! قطعا وجود بازیکنانی مثل اشنایدر، فیلیپه ملو، پاندو و... و همچنین سرمربی خوش فکری بنام چزاره پراندلی عنصر کیفیت رو به این تیم اضافه کردند. این رو هم یادمون نره که اونا با حضور چند ساله شون در این رقابت ها عنصر تجربه رو هم دارن و با دیدگاهی هوشمندتر این بازی ها رو انجام میدن... خوب البته ما هم آرسنالیم!
.
.
.
   گالاتاسرای تیمی با جنگندگی بالا:
در این چند بازی که از آرسنال دیدیم(به غیر از بازی با دورتموند) به نکات خیلی خوبی میرسیم: این که آرسنال بازیکنایی با قدرت تکنیکی و دریبلینگ بالا دارد چرا که با هر تیمی که بازی کرده، از این منظر بهتر بوده است. به عنوان مثال در بازی با تاتنهام آرسنال 16 دریبل در برابر 7 دریبل تاتنهام داشت که آمار بسیار خوبی است. و البته متأسفانه تیمها برای متوقف کردن آن از تاکتیک خطاهای فنی استفاده میکنن که بلکه بتونن این روندو متوقف کنن. گالاتاسرای هم نشان داده که تیمی است که خیلی خوب بازی های تیمای حریف را خنثی میکند. در بازی با آندرلخت 51 درصد بازی در وسط زمین بود و حتی فیلیپه ملو و Semih Kaya و veysel sari به تنهایی 7 تکل موفق داشته اند. حتی فیلیپه ملو هم 5 توپ ربایی در کنار 4 توپ ربایی alex telles هم داشته!!! تمام بازیکنانی که ذکر شدند همه وظایف دفاعی دارن... اما آیا در کل هم این آمار را دارند؟ بله. آنها در هر بازی از لیگ متوسط 3.2 تکل در هر بازی را دارند. حتی فیلیپه ملویی هم که تنها دو بازی در لیگ انجام داده 4 بار توپ ربایی داشته است. پس با این اوصاف میشه گفت که فیلیپه ملو نقش تخریب کنندگی را در این تیم انجام میدهد. البته مدافعان کناری این تیم هم دست کمی ندارند. semih kaya در هر بازی 2 تکل موفق داشته است. پس باید حتما مواظب این بود که مصدوم دیگری نداشته باشیم!
.
.
. بررسی اجمالی بقیه بازیکنان:
آمار نشان داده که inan، دیگر بازیکن ترکیه ای این تیم، با متوسط 58.8 بعد از kurtulus بیشترین آمار پاس را داشته است؛ پس به نظر میرسد که بازیکن پخش کننده در این تیم selcuk inan است. البتهدر کنار اینها inan 1.8 تکل و 2.3 پاس کلیدی در هر بازی نقش بسزایی را در تیم اداره میکند. اسنایدر هم طبق انتظار بازیکن باتجربه و با کیفیتی نشان داده است: او تقریبا در تیم پست شماره 10 دارد که با 3.3 شوت و 43.9 پاس و 2 پاس کلیدی در هر بازی این ادعا را تقریبا ثابت کرده است. البته بیشترین شوت را در این تیم yilmaz انجام داده؛ 4 شوت در هر بازی و 2 گل. وجود بازیکن با تجربه ای همچون dzemaili و (مهاجم اسبق اینتر)pandev که هر دو سابقه بازی در ایتالیا و تیم های بزرگ این کشور را دارند، میتواند برای توپچی ها مشکل ساز باشد. در بین مدافعان این تیم هم چجّو و kaya آمار بهتری داشته اند: هر کدام به ترتیب 5.5 و 7 بار برداشتن مانع داشته اند. همینطور چجو 1.3 دریبل در هر بازی را بنام خود ثبت کرده است. semih kaya هم در هر بازی 1.3 آفساید گیری داشته است.
.
.
.
چند نکته:
1-این تیم بیشتر بازی مستقیم را در دستور کار خود دارد؛ آن ها در بازی با آندرلخت 39 پاس بلند داشته اند. همینطور چجو بعد از موسلرا(که برای دروازبان طبیعی است) متوسط 4.8 پاس بلند را داشته است؛ kurtulus هم 4 پاس بلند در هر بازی رو داشته.
2-اگر به نمودار گرافیکی این تیم در مقابل آندرلخت نگاه کنیم آنها بیشترین پرس را در جلو انجام میدهند؛ چرا که تراکم آنها در جلو زیادتر است. همینطور فاصله ی بین خطوطشان کم است.
3- چجو با این که مدافع خوبی است ولی در هر بازی به طور متوسط 0.8 دریبل خورده است که این میتواند خبر خوبی برای ما باشد و میتوانیم از این تقطه ضعف استفاده کنیم.
4-مطمئنا بیشترین فشار بر روی آرسنال است؛ چرا که هم مصدومان زیاد و هم بایزی با چلسی را در پیش رو داریم که قطعا فقط برد است که میتواند ما را برای برد مقابل چلسی امیدوارتر کند!
.
 از همتون ممنونم که وقت میزاریدو میخونید. همه ی اشتباه ها و کم و کسری هارو به بزرگی خودتون ببخشید.
به امید پیروزی...

" به دنبال عشق و رؤیا رفتن تنها راه لذت بردن از زندگی است."
                                                                                             آرسن ونگر

با تشکر
مخلص همه ی توپچی ها


http://www.8pic.ir/images/9vlmikx3ky752y92eyf9.jpg

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenalfc در 10/7/1393 | 15:48 گفت:

اما درمورد آتیش بازیه دیشب
-----------------------------------------------
ایول دارن همه ی بازیکنامون ، در راس همه م ، رئیس .
واقعا دیشب راحت و آسوده خوابیدم .
تا چندساعت از خوشالی خوابم نمیبرد .
ایول دارن .


دیشب اولین بازی تویه این فصل بود که همه جایه زمین ، همه ی بازیکنامون عالی ی ی ی بودن .
بدون نقص و کامل .
فقط یه اشتباهه بد از شزنی که واقعا بی تجربگیش رو نشون میده ،
وقتی 4-0 جلو هستیم دلیلی نداره کارت قرمز بگیریم .
اگه اون توپ گل هم میشد که بعید بود ، ما با 11 نفر 4-1 جلو بودیم ... اما شد دیگه .
اکشالی نداره .

چه بازیکنی شده این اوزیل .
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
چقد دوندگیش زیاد شده .......... واقعا میترکونه توو اون پست .
عالی بود .... هوش 100% - دوندگی عالی و . . .
ایول .


چه بازیکنیه این سانچز .................. واااااااااااااااااااای اون پاسی که به چمبو داد و گل نشد ، چه پاسی ی ی ی بود .
واقعا ایول داره .

واااااااااااااااااای این اوسپینا دیگه کیه ؟ وااااااااااااااااااااااای
عالی بود دیشب .
هر چی میزدن به در ه بسته میخوردن .
واقعا ایول داره .............................. اون ضربه ی سری که از توو دروازه درآورد منو کشت .... عالی بود .
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی
جدایه از کارایه عجیب و غریب شزنی ، امسال 2 دروازه بان یک ک ک ک ک ک داریم .
ایول.


واااااااااااااااااااااااااااااای این چمبرز منو میکشه آخر .
اگه رونالدو رو هم جلوش بذازی ، بازم اونو به چالش میکشه و دهنشو سرویس میکنه .
واقعا خریدایه امسال ترکوندن .

گیبس خیلی خوب بود ... عالی
ولبک خیلی خوب بود ............... ایییییییییییییییییییییییییییولللللل


فقط 2 تا بازیکنمون هنوز استرس دارن (یه ذره کمبوده اعتماد به نفس ) ---- اوسپینا و ولبک .


در آخر ..... این کازورلا خیلی حال داد دیشب .
عالی ی ی ی بود ..... دریبلهاش عالی ، و توپگیریش هم عالی .

ایول به رئیس .

arsenalfc در 10/7/1393 | 15:40 گفت:

نقل قول :
خیلی خوشحالم واسه دوستانی که اعتقاد داشتن منچستر ولبک و بهمون انداخته...


پاسخ شما :

سلام اوس مجید
خوب فکر کنم من فرموده بودم که منچستر ولبک رو بهمون انداخته ،
خوب بازیه دیشب رو که دیدم ، یه کم روم کم شد.
ولی کاش بازی با چلسی آبکش نشیم و دنی خوب بازی کنه ، تا من کاملا روم کم شه .

الیت من تا وقتی انتقاد نکنم چیزی درس نمیشه.
این که من برای اولین بار انتقاد کردم ، به نظر تاکتیکی بود .
یه جورایی تغییر تاکتیک دادم توویه نظراتم تا ببریم و البته جواب هم داد .

Reza در 10/7/1393 | 11:43 گفت:

نقل قول : نقل قول : تبریک به همه بخاطر برد و هتریک ول بک.
من بازی رو ندیدم کلاس زبان بودم .ولی صحنه پنالت و اخراج ژسنی رو دیدم خداییش درست بود
راستی دقت کردین ژسنی عادت کرد تو اروپا اخراج بشه


پاسخ شما : ساعت 10:30 شب کلاس زبان !!!!!!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ شما : 9:30تا11:00بعدشم رفتم پیش یکی از دوستام کارم داشت

حسن در 10/7/1393 | 11:32 گفت:

نقل قول : @ حسن : لیورپول که تیم دوست داشتنی هست. اگه اشتباه نکنم هانری هم از هوادارهای لیورپول تعریف کرده و گفته دوست داره با جرارد بازی کنه

پاسخ شما : راست ميگي ليور زياد بد نيست
بيشتر منظورم چلسي بود!

توپچی جنوب در 10/7/1393 | 08:15 گفت:

نکات مثبت بازی:
نکات مثبت زیاد داشتیم فقط چندتاش رو بولد میکنم.
هتریک ولبک:  
به تعداد گلاش کاری ندارم و به اینکه داره کاملا با هافبکامون هماهنگ میشه و بازی ب بازی پیشرفت میکنه  به نوع گل زدنش کار دارم خیلی راحت و بدون کار اضافیو کاملا با هوش بالا، گل دومش رو  بیشتر از بقیه گلا پسندیدم دوست دارم بیشتر از این مدل گلا بزنه
 تا دو سال دیگه ببینین رءیس از ولبک چی میسازه.

فلامینی:
تو این بازی خوب بود کاش همیشه همینطور بازی کنه رو گل دوم تاثیر گذار بود و خیلی از حمله های حریف رو هم خنثی کرد.

دفاع تیمیمون بعد از 10 نفره شدن خوب بود و گلی رو دریافت نکردیم سیو های اوپسینا هم محشر بود.

نکات منفی:
خروج های ژسنی :
 چرا  این شکلی میاد  بیرون، ژسنی با اینکه جوونه ولی دیگه نمیشه بهش گفت کم تجربه چون حد اقل 4 الی 5 ساله تو سطح اول اروپا داره بازی میکنه کسیه ک به خاطرش همین تابستون دوبار  ایکر کاسیاس رو رد کردیم ازش انتظار بیشتری دارم من  بعد اخراج خیلی تحت فشار قرار گرفتیم  در صورتی ک میتونستیم با کنترل بازی خودمون رو زیاد خسته نکنیم چون یک شنبه یه بازی سخت داریم.

سانتی کازورلا:
 تو زمین خودمون خیلی توپ لو داد خیلی، یه توپش هم ک نزدیک بود گل بشه ک  فوق واکنش اوسپینا مانع گلزنیش شد.
دوست دارم هرچه سریعتر اون کازورلای فصل قبل رو ببینم.

نکته:
 وقتی ترکیب گالا رو دیدم و فهمیدم با دفاع 3 نفره میخوان بازی رو شروع کنن یقین داشتم بازی رو میبریم  آخه جلو تیمی با این همه هافبک و مهاجم سرعتی و تکنیکی کی با 3 تا دفاع بازی میکنه ک پراندلی عزیز بازی کرد

باز هم رو کرنر ها تیر یک و دو بازیکنی رو نزاشتیم نه ژسنی و ته اوسپینا هیچکدوم این کار رو نکردن دلیلش چیه؟
دفاع منطقه ای روی کرنر ها یا دستور مربی دروازبان ها ، نمیدونم!!!!!!

خوشبختانه دیشب با اینکه گالا چند تا بازیکن وحشی داشت ولی مصدوم ندادیم و این جای شکر داره

محسن عاشوری در 10/7/1393 | 03:11 گفت:

نقل قول : تبریک به همه بخاطر برد و هتریک ول بک.
من بازی رو ندیدم کلاس زبان بودم .ولی صحنه پنالت و اخراج ژسنی رو دیدم خداییش درست بود
راستی دقت کردین ژسنی عادت کرد تو اروپا اخراج بشه


پاسخ شما : ساعت 10:30 شب کلاس زبان !!!!!!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهرزاد در 10/7/1393 | 01:21 گفت:

@ حسن : لیورپول که تیم دوست داشتنی هست. اگه اشتباه نکنم هانری هم از هوادارهای لیورپول تعریف کرده و گفته دوست داره با جرارد بازی کنه

Hossein در 10/7/1393 | 01:20 گفت:

تیم زیر 19 سالمون هم 5-1 گالا رو برده بود امروز

حسن در 10/7/1393 | 01:07 گفت:

نقل قول : تبریک به همه بخاطر برد و هتریک ول بک.
من بازی رو ندیدم کلاس زبان بودم .ولی صحنه پنالت و اخراج ژسنی رو دیدم خداییش درست بود
راستی دقت کردین ژسنی عادت کرد تو اروپا اخراج بشه


پاسخ شما : خدايي زرد بيشتر نبايد ميداد! نيت قلبيش توپ بود نميخواست پا طرف رو بزنه كه!
از ٤ تيم تو دنيا متنفرم يكيش چلسي!!! يكي ديگش بايرن رذل، يكي ديگش ليوردوغ،اخريشم بارسا...
ولي ١ چيز هست كه فكر كنم ذاتن همه هواداراي ارسنال از چلسي بدشون مياد

Reza در 10/7/1393 | 00:59 گفت:

تبریک به همه بخاطر برد و هتریک ول بک.
من بازی رو ندیدم کلاس زبان بودم .ولی صحنه پنالت و اخراج ژسنی رو دیدم خداییش درست بود
راستی دقت کردین ژسنی عادت کرد تو اروپا اخراج بشه

پوریا زمانی در 10/7/1393 | 00:59 گفت:

دوستان تبریک...

کمیل در 10/7/1393 | 00:55 گفت:

تبریک به همه برد خیلی خوبی بود، ولبک خیلی خوبه، سرعتش باعث میشه خیلی تو موقعیت قرار بگیره و ضربه ها آخرش هم خیلی خوبه خداییش، میتونه یه ستاره جدید بشه واسمون، بچه ها به این فکر کنید تا قبل از اومدم ولبک که یه مهاجم سرعتی هست ما و بازیکن ها و اوزیل چه عذابی میکشیدیم از ژیرود کند و بی دقت تو ضربات آخر، به خدا همیشه حسرت یه مهاجم سرعتی رو داشتیم، خدا رو شکر یه توفیق اجباری شد مصدومیت ژیرود و ولبک رو خریدیم و الان میفهمیم چقدر یه مهاجم سرعتی تاثیر داره تو تیم، امیدوارم همینجوری با چلسی بازی کنیم و بتونیم ببریمشون، نبردیم مساوی هم خوبه واسمون

حسن در 10/7/1393 | 00:47 گفت:

نقل قول :
خیلی خوشحالم واسه دوستانی که اعتقاد داشتن منچستر ولبک و بهمون انداخته...


پاسخ شما : اره به خدا! بعضيا ميگفتن اين كلنگ چيه به ما انداختن...بگذريم

حسن در 10/7/1393 | 00:44 گفت:

تبريك به همگي بچه ها!
من تيري هانري جديد رو تو اين بازي ديدم ! واقعا دم ولبك گرم! ١ لحظه ژيرو رو تو اين ٤ تك ب تك ولبك فرض كنين الان همه داشتين به ژيرو و رئيس بد و بيرا ميگفتين
ولي فوق العاده بازي كرديم حتي وقتي ١٠ نفره بوديم ! فقط نميدونم چرا وحشي بازي در اوردن هواداراي گالا!
به اميد برد قاطع مقابل چلسي كه اين روزا خيلي فكر كرده غوله! بدم مياد ازين چلسي ! شنبه بهش حالي ميكنيم كه ما تيمي هستيم كه بايرني رو برديم كه غولي بود واسه خودش ( ٧-٠ بارسا) تو كه عددي نيستي
به اميد سربلندي همه توپچي ها عشق است ارسنال...

علیرضا در 10/7/1393 | 00:38 گفت:

تبریک.تا قبل پنالتی اخراج عالی بودیم
ولبکم امشب فوقالعاده بود.نظرم نسبت بهش خیلی عوض شد.
به نظرم با همین ترکیب جلو چلسی بازی کنیم خیلی خوبه فقط میشه جا سانتی ویلشرو بازی داد
یعنی چمبو وینگ راست و الکسیس چپ ، فروارد ولبک و پشتش اوزیل و پشت اوزیلم ویلشر و فلامینی
فقط ترسم از مرته ساکره بازی با چلسی

حامد در 10/7/1393 | 00:30 گفت:

الله اکبر پروردگار شکر

ولبک فوق العاده بود عاااااااااااااااااالی چمبرز از اون بهتر اسپینا شبی رویایی داشت

از دسنت گزارشکر عصبانی هستم از دهنش درنیومد عالی هستیم یه تعریف از اسپینا نکرد این همه گرفت

خلاصه پیروزی دلچسبی بود به امید خدا عصریکشنبه آش ولاش کنیم چلسی رو

مهرزاد در 10/7/1393 | 00:27 گفت:

تبریک.
بازیه خیلی خوبی بود.
-----------------------
درسته با تیمه خیلی غولی بازی نکردیم ولی بازم خوب بازیک ردیم. پست "توفیق اجبازی" اقای علی قاسمی دقیقا درست بود! ولبک داره خیلی خوب کار می کنه. شاید یکی از علت های خوب بازی کردن ما نبود رمسی و تا حدی ویلشر بود. سوتفاهم نشه این ها بازیکنای خوبین ولی اگه چند تا شماره ی 10 با هم تو زمین باشن به خصوص اگه اوزیل وسط نباشه شاید کار گره می خورد. با دو تا وینگ بازی کردیم سرعت تیم خیلی خوب بود. چمبرلین هم خیلی خوب نسبت به بازی های قبلی بهتر بود.
=
ژسنی هم که گندش رو بالا اورد. فکر کنم داور سخت گیری کرد ولی دیگه حق نداره بعد شاهکار بازی با بایرن به این راحتی پنالتی و اخراجی بده. اوسپینا هم عالی بود
==========-------------------
حس می کنم نیم فصل اگه مصدوم خاصی نداشته باشیم ونگر یه دفاع می خره پولدی هم جدا می شه. شایدم هم یه هافبک دفاعی بگیره. ورما کجایی که یادت به خیر.
*********************************************

زمان تغییر است.

majid در 10/7/1393 | 00:26 گفت:


خیلی خوشحالم واسه دوستانی که اعتقاد داشتن منچستر ولبک و بهمون انداخته...

کمیل در 9/7/1393 | 23:13 گفت:

نیمه اول عالی بودیم عالی، ولبک خیلی خوب بود، داره جا میوفته تو تیم، من همونم موقعی که خریدیمش بهش امید داشتم و میدونستم به کارمون میاد و ونگر میسازش، قابل توجه اون دوستمون که ولبک رو مسخره میکرد(Fcarsenal) ، همون موقع میخواستم جوابتو بدم گفتم ولش کن بعد از بازی امشب خودت جوابتو میگیری که گرفتی، اوزیل وسط خیلی خوبه و هر بازی یه پاس گل میده، سانچز هم خوب بود و دوباره گل زد برامون، امیدوارم نیمه دوم روسیچکی رو بیاره تو زمین

حامد در 9/7/1393 | 23:11 گفت:

vay veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

چی میکنه ولبک ای جونم به اوزیل همه جای زمین رو تبرکی کرد تانک تیم رو دیدید الکسی اگه به رمسی میخورد 3 سال مصدوم میشد

ماشاا.... چمبرز نظر کردس این جوون
خدارو شکر چه هدیه ای بچه ها دادن به رییس

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

امير علي در 9/7/1393 | 22:51 گفت:

دو هيچ
عاليه
البته نميدونم استاد فلاميني چرا هنوز هم حضور دارن
همين الان آقا سوتي داد
ول كرد بازيكنشون داشت گل ميزد.

javad در 9/7/1393 | 21:52 گفت:

مرسی پوریا جان
ایشالا امشب خوب میبریم و با روحیه میریم برای بازی با چلسی

محسن عاشوری در 9/7/1393 | 21:50 گفت:

ترکیب تیم برای بازی امشب اعلام شد :
شزنی، چمبرز، مرتساکر، کوشینلی، گیبز، فلامینی، اوزیل ، چمبرلین ، کازورلا، سانچز ، ولبک

به امید برد