مبلغ خریدهای 15 سال اخیر آرسنال

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 21,000 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مبلغ خریدهای 15 سال اخیر آرسنال

سلام بچه ها.این پست مربوط به مبلغ خریدهای ونگر و آرسناله که طی این 15 سال انجام شده.البته این لیست قبل از شروع این فصل منتشر شد و گرنه بازیکنی مثل چمبرلین  هم در رده های بالای این  لیست قرار داشت.همچنین در این سالا بازیکنایی به صورت آزاد جذب شدن که جزو این لیست نیستن و قدیمی ترین بازیکن این لیست "دیوید پلات "هست که فصل  96-95 از سامپدوریا خریداری شد و اگه اشتباه نکنم الان دستیار روبرتو مانچینیه که شاید قدیمی ترا این بازیکونو به خاطر داشته باشن.در ضمن قیمتا به پوند هست


1-خوزه آنتونیو ریس: قیمت :  30.80 میلیون / باشگاه قبلی: سویا


2-سلوین ویلتورد:  قیمت:  15.400میلیون  / باشگاه قبلی:اوسر


3-آندری آرشاوین:  قیمت: 14.520  میلیون / باشگاه قبلی: رنیت روسیه


4- تیری آنری : قیمت:  14.168 میلیون / باشگاه قبلی : یوونتوس


5-سمیر نصری :  قیمت : 14.080  میلیون / باشگاه قبلی: المپیک مارسی


6- فرانسس جفرس: قیمت : 13.464  میلیون / باشگاه قبلی : اورتون


7-الکساندر هلب: قیمت : 13.200  میلیون / باشگاه قبلی : اشتوتگارت آلمان


8-جیوانی فن برونکورست : قیمت: 11.880  میلیون /  باشگاه قبلی : رنجرز


9-لورنت کوشینلی : قیمت:  11  میلیون / باشگاه قبلی : لورینت فرانسه


10-ادواردو  داسیلوا: قیمت : 10.560  میلیون /باشگاه قبلی:دینامو زاگرب کرواسی


11-دنیس برگکمپ : قیمت :  9.900  میلیون /  باشگاه قبلی : اینتر  میلان


12-لورن : قیمت : 9.416  میلیون / باشگاه قبلی :  مایورکا


13- تئو ولکات :  قیمت: 9.240  میلیون / باشگاه قبلی : ساوتهمپتون


14- توماس ورمائلن: قیمت: 8.800  میلیون / باشگاه قبلی : آژاکس


15-توماس روسیچکی :  قیمت : 8.800  میلیون  /  باشگاه قبلی : بورسیا دورتموند


16-امانوئل آدبایور : قیمت: 8.800  میلیون / باشگاه قبلی : موناکو


17- رابرت پیرس : قیمت: 8.624  میلیون / باشگاه قبلی: المپیک مارسی


18-باکاری سانیا : قیمت: 7.920  میلیون / باشگاه قبلی: اوسر فرانسه


19-ریچارد رایت:  قیمت : 7.920  میلیون /  باشگاه قبلی : ایپسویچ تاون


20-ادو:  قیمت: 7.700  میلیون / باشگاه قبلی: کورینتیانس


21-مارک اورمارس:  قیمت: 6.600  میلیون /  باشگاه قبلی: آژاکس


22-دیوید پلات: قیمت: 6.248  میلیون /  باشگاه قبلی: سامپدوریا اینالیا


23-گیلبرتو سیلوا:  قیمت: 6.072  میلیون  /  باشگاه قبلی: اتلتیک مینیرو برزیل


24-سباستین اسکیلاچی: قیمت: 5.720  میلیون  /  باشگاه قبلی: سویا اسپانیا


پ ن : خب به نظر  من همیشه  نمیشه ارزش بازیکنا رو  از رو  قیمت فهمید اگه این لیستو ببینید بازیکنی مثل  جفرس با اینکه با مبلغ نسبتا خوبی خریداری شد ولی نتونست  بهمون کمک زیادی کنه اما میبینیم بازیکنایی که قیمت پایینی هم داشتن خیلی به کارمون اومدن و حتی الان یکی مثل سانیا هنوز خوبه و یکی از بهترین دفاع راستای لیگ جزیره هست.البته در بازار امروز تیمای متمول شرایطو سخت کردن و با پیشنهادای هنگفت و غیر منطقیشون قیمت یه بازیکونو خیلی غیر واقعی میکنن  که امیدوارم روزی این درست بشه.


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 19/11/1390 | 09:30 گفت:

مرسی حمید جان
یاد خاطرات بد و خوب مون افتادم.
این ریس بی غیرت توی بازی با منچستر چقدر الکی خودش رو زد زمین. سیستم ما رو ضدحمله ها بودش تا ریس رو میزدن 17 تا دور می زد می خورد زمین. همون بازی که بعد از 49 بازی باختیم.
اورمارس یادش بخیر.
jvs و o2 یادش بخیر

HAMED toopchi در 19/11/1390 | 09:17 گفت:

عمويي، اون وقتا. همه آرزشون بود بيان آرسنال

mohsen abbasi در 19/11/1390 | 01:07 گفت:

تا جایی که من می دونم ارشاوین گرون قیمت ترین خرید ارسناله
درباره ریس نشنیده بودم

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:13 گفت:

خداییش ببینید چه بازیکنان بزرگی رو با چه قیمتی میگرفتیم فقط کافیه لیست بقیه باشگاه ها رو هم ببینید و به ارزش ونگر و کار های بزرگ اقتصادی که برای باشگاه انجام داده پی میبریم.

واقعا مرسی حمید جون بابت این پست مفید و جالبناک

لایکتم.

حمید فرازی در 18/11/1390 | 22:49 گفت:

علی@آره از همون اول افتاد و منظورتو فهمیدم ولی مثالت اشتباه بود :))))) حالا خودتو عصبی نکن

mehran@ راستش من اینو از خودم نزدم و فکر کنم خود باشگاه بیشتر از ویکی اطلاع داشته باشه.سایت ویکی پدیا هم کم سوتی و اشتباه نداره

علی ارشدی در 18/11/1390 | 22:40 گفت:

حمید سانیا فقط یک مثال بود می خواستم بگم باید همه قیمت ها به روز باشه تا بتونیم مقایسه کنیم کی گرون تر بوده الان افتاد؟؟؟؟؟ :))))

mehran در 18/11/1390 | 22:20 گفت:

اصلا قیمت ریس رو مغزم قبول نمیکرد
رفتم دنبالش
http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Antonio_Reyes

10.5 تا بوده که میتونسته تا 17 زیاد بشه .چند شده دقیق رو نمیدونم

Saeed Milani در 18/11/1390 | 21:54 گفت:

اسم سه تا صد تومنی هار و نذاشتن دیگه :-)

hesam در 18/11/1390 | 20:25 گفت:

بهينه سازي همينه ها!!!!!!!!!

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 20:17 گفت:

آخ، اسم ادو رو ديدم جگرم سوخت. ياد خاطراتم افتادو. ادوووووووووووووووووووووووووووووو. يادت بخير

mohsen در 18/11/1390 | 19:38 گفت:

این جورو هم فکر کنم رگ اسپانیایی داره

mohsen در 18/11/1390 | 19:35 گفت:

باز یه اسپانیایی کثیف دیگه خیلی بدم میاد از این بازیکنای بی تعصبی امثال فابرگاس. ریس .و یکی دیگش هم تا چند وقت دیگه مشخص میشه ونگر جون بازیکن میگیری یا هلندی یا ایتالیایی یا انگلیسی بگیر اسپانیایی شومه شوم شوم شوم خدا چرا کسی به این ونگر نمیگه

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:38 گفت:

علی جان سانیا فصل 2008-2007 اومد آرسنال.دیگه تورم اینقدرم که بالا نمیره.اصلا سانیا به کنار بازیکنی مثل ورما و کوشینلی که مدت زیادی نیست اومدن آرسنال

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:35 گفت:

خواهش میکنم. خب هرسال شرایط بازار نقل و انتقالات فرق میکنه و ریس اون موقع یه پدیده نوظهور بود که خواهان زیادی داشت ولی ویلتورد هم از یه لیگ پایین تر اومد و هم یه فرانسوی بود که کار خریدشو راحت تر میکرد.در مورد بعضی از بازیکنا هم مثل آنری باید اینو حساب کرد که سال 1999 امد آرسنال و به نظر من مبلغ نسبتا بالای بوده.

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:29 گفت:

حیف 30 میلیون که دادن به اون ریس نامرد!!!!
چرا قیمتش با نفر دوم اینقدر فرق داره؟ یادمه اون موقع که میخواستیم کریس رو بگیریم کمتر بود. اون وقت این همه پول دادیم به اینی که وقتی رفت چپ و راست علیه آرسنال مصاحبه کرد

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:25 گفت:

آره پیرس هم که اینجاست. احتمالا ویرا آزاد بوده.
ممنون بابت پستای خوبت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 18:17 گفت:

سپهر@ خودش گفت چمبو نیست این لیست تا قبل از این لیسته
میلاد@ راست میگی حمید یه نگاهی بنداز ببین میلاد چی میگه
خودم@ یک نکته هم من بگم : تورم رو فراموش نکنید 8 میلیونی که واسه باک دادیم مال اون موقع است باید دید الان 8 میلیون اون موقع چقدر میارزه

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:17 گفت:

آسو همینجور که نوضیح دادم این لیست بازیکنایی هست که قیمتشون بالاای 5 بوده و اینو خود باشگاه منتشر کرده حالا بقیه یا به صورت آزاد اومدن و یا زیر 5 میلیون بوده

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:15 گفت:

سپهر عزیز اول توضیحات نوشتم این لیست قبل از شروع این فصله و اشاره کردم چمبرلین و بازیکنای امسال جزو این لیست نیستن.در مورد رابینم من 4 میلیون شنیده بودم که یا من اشتباه کردم و یا واحد پولی که من و شما گفتیم فرق داره

aso در 18/11/1390 | 18:15 گفت:

لمنم زیر 5میلیون؟!!!!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:12 گفت:

میلاد جان این لیستو خود باشگاه امسال منتشر کرد که طیق اون گذاتمش و اگه یه کم دقت کنی پیرسو میبینی که در رده 17 قرار داره و دیگه ویرا رو من یادم نیست.احتمالا یا به صورت آزاد اومده یا کم تر خریدیمش

sepehr najafian در 18/11/1390 | 18:01 گفت:

چمبرلينو نذاشتي.در ضمن رابينو 2700000 خريديم.

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:00 گفت:

یعنی ویرا و پیرس رو زیر 5 میلیون خریدیم؟ فکر نکنما!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 17:52 گفت:

این نکته رو هم اضافه کنم که این لیست قیمت بازیکنایی هست که بالای 5 میلیون پوند هستن و بازیکنای از این قیمت کم تر مثل فن پرسی که با 4 میلیون خریدیمش جزو این لیست نیسن