no one is bigger than club

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 21,190 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

no one is bigger than club

متاسفانه مدتی بود که فرصت کافی برای فعالیت بیشتر در بلاگ ها نداشتم اما سعی کردم با شروع فصل جدید مثل سابق بیشتر به اینجا سر بزنم...مطمئنا خیلی از هواداران به خاطر اتفاقات اخیری که در آرسنال رخ داده نا امید و دلسرد هستند که باید بهشون حق داد چون این ناراحتی چیزی به جز عشق به آرسنال نیست.

بهتر بگم حسی که شاید ترکیبی از ناراحتی، ناامیدی، خشم، دلتنگی و ... باشه همونطور که وقتی در اوج هستیم ترکیبی از احساسات برعکس رو داریم و همه این ها فقط مفهوم عشق رو داره و چیزی هست که بین همه هواداران مشترکه.

اوایل فصل گذشته؛ باشگاه شرایط ناامید کننده ای داشت و تک تک لحظاتی که در این کانون با هم داشتیم رو یادمه و همون موقع گفتم فوتبال یعنی پستی و بلندی؛ یک روز در عرشی و یک روز در فرش که به خاطر همون جو نامناسب و نا امیدی به وجود اومده خیلی ها مخالف این حرف بودن اما بعد از اوج گرفت آرسنال و بردهای متوالی همه اون احساسات نا امیدی به خوشحالی و امید تبدیل شد و تنها چیزی که در این بین تغییر نکرد عشق به آرسنال بود.


دوستان خوبم، هواداران فهیم آرسنال که همیشه از وقت و عمرتون به خاطر عشق به باشگاه زدید و اینجا لحظات خوبی رو داشتیم، بیاید و سعی کنید اتحاد بیشتری داشته باشید. مطمئنا نگرانی هواداران قابل درکه اما ما شرایط به مراتب بدتر از این رو هم تجربه کردیم و قطعا شک نداریم که با گذشت زمان و به مرور باز هم خودمون رو پیدا می کنیم و لحظات خوب دیگه ای رو خلق خواهیم کرد.

هر باشگاهی در تاریخ خودش همچین دورانی رو تجربه کرده. اگه به تاریخچه کامل آرسنال رجوع کنید می بینید که در اواسط دهه هشتاد میلادی فرانک استاپلتون مهاجم افسانه ای آرسنال به منچستر و لیام بریدی زوج طلایی او که بارها برای استاپلتون گل سازی کرد به یوونتوس رفتند و در همون مقطع آرسنال وارد دوران تاریکی شد اما هوادران در هایبوری به شدت پشت تیمشون ایستادن تا باز هم آرسنال به دوران اوج خودش برگرده.

درسته آرسنال دو مهره ارزشمند خودش رو در نقل و انقتالات از دست داده اما بازیکنی که بعد از هشت سال حضور در آرسنال و با وجود رابطه عاطفی که هواداران نسبت بهش پیدا میکنند به رقیب سنتی ما میره ارزش ناراحتی داره؟ نمی خوام وارد جزئیات بشم که چرا رفت و چراهای دیگه اما ونپرسی به عشق هواداران خیانت کرد و دیگه برای من مرده؛ کم نبودن مهاجمان بزرگی که از آرسنال رفتند اما فورا مهاجم دیگه ای به خوبی جای خالیشون رو پرد کردن.

شاید  نقل و انتقالات امسال یه جورایی بتونه تداعی کننده همون دهه هشتاد و جدایی استاپلتون و بریدی باشه اما فقط از جنبه خروجی هامون اینطوره وگرنه ما سه خرید بزرگ انجام دادیم که در اوج دوران حرفه ای خودشون به اینجا اومدن و جکی دوست داشتنی که کم تر کسی به تعصبش شک داره به زودی باز خواهد گشت و با یکی دو خرید جدید که شخصا قول میدم حداقل یک خرید بزرگ دیگه داشته باشیم باز هم شرایط مطلوبی پیدا می کنیم و می تونیم برای ادامه راه امیدوار باشیم.

شرایط جدایی ونپرسی که دیگه برای همه مشخص بود و نیازی به توضیح نیست و در خیانت کردنش شکی نیست. در مورد سانگ هم قطعا یکی از ارکان فصل گذشته ما بود اما نه اونطوری که نشه جای خالیش رو پر کرد، نمی خوام به خاطر رفتنش ازش انتقاد کنم اما سانگ در کنار توانایی های منحصر به فردی که داشت ضعف هایی هم داشت و بازیکنی که دلش با تیم نباشه بهتره قبل از اینکه مثل کاپیتان سابق باشگاه رو تو موضع ضعف قرار بده فروخته بشه.

دوستان عزیز، همه این ها رو گفتم که فورا احساساتی نشید و تحت تاثیر جو قرار نگیرد، توی این سال ها شرایط مشابهی رو تجربه کردیم و بهتره کمی به تیم فرصت بدیم تا خودش رو پیدا کنه و ما هم از عشقمون حمایت کنیم.

در آخر هم نظر شما رو نسبت به این سوال می پرسم ( خواهش میکنم منطقی و جدا از هرگونه احساسی جواب بدید ) :

آرسن ونگر در فرصت کمی که تا پایان بسته شدن پنجره نقل و انقالات باقی مونده چه واکنشی نشون خواهد داد؟


به امید آینده روشن برای آرسنال و هوادرانش... 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

the_gunner در 29/5/1391 | 17:10 گفت:

واکنش ونگر:سکوت!و لبخند های مرموز
بعد یه دفعه معارفه شاهین و ام ویلا
ونگر:
دیگر مربیان جزیره:

the_gunner در 29/5/1391 | 17:10 گفت:

واکنش ونگر:سکوت!و لبخند های مرموز
بعد یه دفعه معارفه شاهین و ام ویلا
ونگر:
دیگر مربیان جزیره:

علی آقاشاهی در 29/5/1391 | 16:15 گفت:

سلام آقای فرازی عزیز

پستت رو کامل خوندم و با حرفات مثل همیشه موافقم. حتی من فکر می کنم رفتن ون پرسی به یونایتد فوق العاده زیرکانه بود و از این انتقال خیلی خوشحالم.

در مورد سوالت باید بگم من منتظر 1 خرید دیگه از ونگر هستم احتمالا امویلا

بازم پست بذار لطفا که این روزا از هر 10 تا پست 9 تاش اسپم هست (پست من که 12 ساعت بیشتر نموند سریع رفت تو هیستوری :دی )

good luck

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:27 گفت:

لان این پست هم منحرف شد

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:27 گفت:

حمید به پست داد و 2تا کامنت تکون داد و الفرار

پست اسپم زیاد شده.....!!

به شدت....!!!

منظورم پست تکراریه...!!

هفته ای یه بار داریم از نوری شاهین پست میکدیم که ونگر بهش علاقه منده و هفته ی بعد دوباره میگیم ونگر خیلی علاقه منده...!!

آرسنال پیشنهاد داده ، پیشنهادی نداده......!! هرچی میشه پستشو میدیم و اینجوریه که پست ها بار کمی پیدا میکنند...!!

اگه میشد به که به پست های توی هیستوری راحت تر دست یافت خیلی خوب میشد...!!

hamid saadi در 29/5/1391 | 11:35 گفت:

حمید جان من بحثم سر این انتتقال یا نتقل و انتقالات امسال نیست.
بحثم سر روندیه که باشگاه پیش گرفته. به نظر من ونگر میخواد با جوونها قهرمان شه و در حال حاضر تبدیل به لج بازی شده
از طرف دیگه مدیران فقط فکر جیبشون هستن و هر دو با هدفهای متفاوت توی یک مسیر گام برمیدارن.
مشل اینه.
وگرنه کی از ونگر بهتر. ونگر فقط و فقط داره لجبازی میکنه. با خودش با هوادارا با کارشناسا. اصلا مهم نیست مهم اینه که داره لجبازی میکنه.
برای همین من رفتنش رو بهتر از موندش میبینم حداقل مربیی بیاد که هیات مدیره رو تحت فشار قرار بده تا بازیکن بخرن.
یک راه دیگه هم هست که اومدن علیشیر عثمانوفه.
در شرایط کنونی ما فقط این دو راه میتونن مسیر باشگاه رو عوض کنن وگرنه سال آینده ولکات و ورماولن میرن. سال بعدش دو سه تای دیگه و این مسیر و روند ادامه داره. و باشگاه بی جام میمونه

Vishka در 29/5/1391 | 10:36 گفت:

خیلی ممنون حمید جان که این پستا گذاشتی

خیلی نیاز به این پست بود
مدتی بود محیط بلاگا و دیوار متشنج شده بود البته اوضاع تو هایبوری اصلا اینجوری نیست خداراشکر

ناظرین آرسنال دات آی آر به نسبت قبل خیلی کمتر شدن مثلا خودت متاسفانه کمتر وقت میکنی بیای اینجا
یا آرمان یا...
اگه نظارتا بیشتر شه خیلی مشکلات کمتر میشه
دوستان هم باید رعایت کنند و به قوانین سایت احترام بذارن بعضی پستا سیاسی میشن
بعضیا توهینن یا شده پستای تبلیغاتی
باید تعداد ناظرا بیشتر باشه که اگر یکی به هر دلیلی سایت نبود بقیه ناظرا حضور داشته باشن

بابت همه چیز ممنون

حمید pires در 29/5/1391 | 10:19 گفت:

ممنون خیلی این پستها کمک میکنه بدونیم طرفدار چه تیمی هستیم و باید چطوری حمایتش کنیم.

hamed در 29/5/1391 | 09:22 گفت:

من خیلی وقت با دوستانم درسته پست نمیذارم چون خودمو در حدی نمیبینم که پست بذارم ولی از پست هایی که دوستان میذارند استفاده میکنم حرفات درسته اینا نشان از این داره که میخواهند باشگاه نتیجه بگیره درست ولی تا کی تا کی باید بگیم سال دیگه سال دیگه اگه امسال تموم بشه سال دیگه درست بشه من راضیم ولی همچنان ادامه داره و به نظر من این قصه سر دراز دارد و حالا حالاها باید صبر کنیم اشکال از ونگر نیس من فصل قبل گفتم تقصیر ونگر بود ولی وقتی تیم رو جمعو جور کرد فهمیدم که تقصر او نیس ولی اشکال به نظر من از مدیریت باشگاس و همچنان ادامه داره...

جواب سوالت: به نظر من خریدی نداریم یعنی من که چشم آب نمیخوره...

درنهایت بگم من همیشه عاشق آرسنال بودم و هستم و به خاطر جام طرفدار آرسنال نشدم

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 06:55 گفت:

اولا داش حمید جون من اینجا باش...!! یعنی اینجا هم باش
خدایی اون روزای سخت اگه تو و ارشدی و سعید میلانی (با بلاگ های طوفانیش) و جاشی نبودین اونموقع و جلو بد دهنی و رک گویی بعضیا نمی ایستادین الان اوضاع به مراتب بدتر از اون موقع ها میشد...!!

باید بگم که حتما اینجا باشید شاید یه چیز لازم باشه......!!

حرفای ونگر خیلی من رو آروم کرد یعنی توی 10دیقه از این رو به اون رو شدم...!!
اینکه امسال رو جام میگیریم یا نه نمیتونم نظر بدم باید ببینیم وضعیت چی میشه!!

اما در مورد عکسالعمل ونگر : از نظر من ونگر یه مربی نیست که یه شبه به اینجا رسیده باشه ! مربی که بهترین مربی 20سال اخیر انگلیس میشه و اونم با وجود مربی های صاحب نام و صاحب سبک توی انگلیس به نام های : رافا بنیتس ، فرگی ، مورینهو ، مارتین اونیل ، آنچلوتی و....

این یعنی اینکه ونگر قابل اعتماد هست...!

علاوه بر این عنوان ونگر عنوان بهترین مربی 100سال اخیر رو هم در کارنامه داره که دیگه حرفی برای موندن نمیزاره...!!

حالا اگه بگم هیچکاری نمیکنه این واقعا مضحکانه هست (بی رودرواسی) آرسن ونگر 22تا از ون پرسی 18تایی هم از سان (تقریبا) میشه 40ملیون با 40 لیون میشه خیلی کار کرد...!!

میشه یه مدافع راست آورد 12 ملیون.....!دبوشی(دبوشی میتونه خیلی پست ها حتی هافبک راست و وسط هم کمک کنه)

یه هافبک هجومی آورد 12 ملیون (یا هافبک وسط) شاید کاکا

میمونه 16 ملیونه دیگه که با سرمایه خود باشگاه روهم رفته تقریبا 20 ملیون دیگه....!!

حالا با این 20ملیون آیا نمیه یه بازیکن با کلاس جهانی آورد؟؟البته که میشه همونطور که از ما گرفتن ما هم باید بتونیم از بقیه بگیریم...!!

اینکه آرسنال بازهم بازیکن میخره با هر قیمتی شکی توش نیست ولی اگه نخره زیاد ناراحت نمیشم آخه سمت راست ما دیدیم که ینکینسون درسته مثل سانیا نمیتونست جلو بیاد ولی از طرف ینکینسون کسی هم فرار نکرد....!!

و نبود سانگ که البته خدایی حس میشد تا 1ماه دیگه تقریبا 4تا بازی دیگه برطرف میشه جای خالیش و حتی ویلشر هم میتونه برگرده....!! (ویلشر هم بازیکنی هست که تقریبا آچار فرانسه هست)

ضعف توی خط حمله هم با برگشت چمبو برطرف خواهد کرد.....!!

و به نظر من اونچیزی که ما خیلی نیاز داریم دفاع راسته......!! سانیا زیاد مصدوم میشه و ینکینسون طاقت بازی جلو تیم های بزرگ رو نداره....!!از یه بازیکن 20ساله توی خط دفاع نباید زیاد انتظار داشت...!!

ای کاش ونگر با ژورو کار کنه سر 2سال بشه یکی مثله ورمائلن خدایی پتانسیل اینو داره...!ژورو تنها 20سال سن داره و گاف دادن ازش دور از انتظار نیست اما ما هممون دیدیم که اگه هنر نمایی شسنی نبود مرتساکر 2گل مفت رو به ساندرلند میداد با پاس های اشتباهش حتی یادمه موقعی که تویپ اومد به پای مرتساکر کازورلا به سرعت خودشو جهتدریافت زوری توپ به نزدیکی مرتساکر رسوند...!!(این افتضاحه فکر نمیکردم ساکر اینقدر ضعیف شده باشه)

حالا اگه ونگر بخواد خرید کنه من نظر شخصیمه که باید جایگزین کنه...!

یه هافبک وسط به جای سانگ ، به جای RVP باید یه مدافع راست در حد دبوشی بیاره.....!!

چرا نگفتم جای ون پرسی یه مهاجم بیاره چون اینکار از ونگر بعیده....!!

الان کل ضعف ما توی اینه که یه دفاع مطمئن نداریم یه دفاع که ازش انتظار بره جلوی منچستر یا من سیتی گل نخوره...!!

در کل اون چیزی که من رو بیشتر آروم میکنه آواتاره توئه خرید های ونگر.....!!D

حمید فرازی در 29/5/1391 | 03:45 گفت:

parsa@ قیمت فالکائو 50 میلیون پوند اعلام شده و خودش هم چندهفته پیش اعلام کرد حداقل یک فصل دیگه در اتلتیکو باقی میمونه.

Mostafa@ در مورد یورنته منم موافقم، بعید میدونم بازیکنی با همچین سبکی جذب بشه و با وجود ژیرو نیازی بهش نداریم.

در مورد وینگ هم باید دید وضعیت آرشا چی میشه؛ در حال حاضر ولکات، چمبرلین، پودولسکی، ژروینیو و حتی کازورلا میتونن تو اون پست بازی کنن و یه جورایی خرید کازورلا میتونه به عنوان جانشین آرشا باشه، بازگشت روزیسکی هم میتونه کازورلا رو به پست وینگ ببره.

ehs@ شما لطف دارین، کاربرای با اطلاع بالا اینجا زیاد داریم.

در مورد ونگر قطعا این حرفی که دیوونه هست و این چیزا فقط روی احساساته و واقعا منطقی نیست؛ هر مربی ای دوست داره ستاره های بیشتری توی تیمش داشته باشه و ونگر هم از این قاعده مستثنی نیست اما ساختن با شرایط این چند ساله و تحمل انواع و اقسام فشارها از کم تری کسی بر میاد.

جیمی سندرسون یکی از معتبر ترین منابع نزدیک به باشگاه و چند منبع معتبر دیگه گفتن ونگر و باشگاه با سانگ مذاکره کردن تا قراردادش رو تمدید کنن اما سانگ گفته تمایل داره به بارسا بره و بازیکنی که دلش با تیم نیست و ممکنه فصل بعد باشگاه رو تو موضع ضعف قرار بده بهتره فروخته بشه. سانگ خوب بود اما بهتر از اون هم برای خرید هست.

جانشین سانگ خریداری میشه؛ من احساس میکنم در ادامه شاهین جذب میشه و احتمال جذب ام ویلا یا بیگلیا هم وجود داره.

سمک! در 29/5/1391 | 03:41 گفت:

آرسنال هافبک زیاد داره و از طرفی هافبک دفاعی نداره یا کم داره :دی برای همین خرید ام ویلا از چندین فیلتر رد میشه و معلوم نیست آیا سالم بیرون میاد یا نه.
اما در خط دفاعی دو تا بازیکن می خوایم: یکی یه دفاع راست خوب مثل ون در ویل و یه دفاع وسط برای ذخیره کوشیلینی و ورمالن
اما برای خط حمله چیزی مشخص نیست.اگه ونگر بخواد پولدی رو نوک بذاره،باید یه هافبک تهاجمی که وینگر هم بتونه بازی کنه بخره،اما اگه بخواد پولدی رو عقب تر بازی بده باید یه مهاجم نوک بخره/در کل اینکه یا باید یه استریکر بخره،یا یه بازیکن چند پسته مثل کازولا و پولدی

Keivan در 29/5/1391 | 03:29 گفت:

حمید من یه ساعت نیست پست گذاشتم...ساعت 11:30 شروع کردم 1:30 تموم شد...الان پست چهارمه...اونهمه وقت گذاشتم...اونم چه پستهایی...پس این دیوار واسه چیه آخه...

ehs در 29/5/1391 | 03:16 گفت:

از بچه های سایت تقاضا دارم دیگه درباره این موضوع پست نذارین !! تو 2-3 ساعت گذشته 9 تا پست گذاشته شده!!
درباره خریدها هم بگم خیلی دوست دارم ام ویا و شاهین به صورت قرضی و یه مدافع بخریم واقعا هم نیازی به مهاجم نمی بینم ولی خیلی بعید می دونم!
شرایط امسال باز از پارسال بهتره و من به این تیم بیشتر از پارسال امید دارم!!

ehs در 29/5/1391 | 03:08 گفت:

به به اقا حمید فرازی !!
اصولا شما و بچه های اون دوران یکی از دلایلی بودین که من وارد سایت شدم!!ولی انگار همینجور که ارسنال ستاره هش رو می فروشه سایت هم بچهای گلش رو از دست می ده!!
من تو پست های قبلی حرفهام رو زدم ولی اینجا یه بار دیگه جمع بندی می کنم!!
1)در مورد فن پرسی در هر صورت رفتنش به منچستر خائنانه ترین کاری بود که یه ارسنالی می تونست بکنه اونم از نوع کاپیتانش!!
2)فروش سانگ احمقانه ترین کاری بود که می شد تو این زمان انجام داد اول اینکه خودش دوست داشت تو ارسنال بمون و عاشق ارسنال بود دوما پست هافبک دفاعی در ترکیب سه مهاجمه حساسترین پسته و ما علاوه بر اینکه به ترمیم این پست کمک نکردیم بلکه تنها بازیکنمون رو هم دادیم رفت و توجیحش این بود که دیابی رو داریم!! بازیکنی که 2 سال مصدوم بود قبلش هم همچین استعداد شکوفایی نبود!
3)تو ارسنال رو با یه دوره زمانی خاص مقایسه کردی ولی الان سالهاست که این اتفاق داره تکرار می شه وقتی هانری رو فروختن گفتیم هیچ بازیکنی بالاتر از تیم نیست وقتی فابرگاس و نصری رو فروختن گفتیم خانن و برن به جهنم ما رابین و ویلشر رو داریم و امسال هم دوباره همین اتفاق افتاد برای رابین و سانگ افتاد و شانس اوردیم ویلشر مصدوم بود!!!!!!

**اما مهمترین مسئله که از این تابستون بدست میاد اینه که بالاخره معلوم می شه که این فروش بازیکنها که قطعا اتفاقی نبوده و سیاستهایی پشتش قرار داشته تقصیره کیه! اگه ونگر شاهین و یورنته رو بخره نشون می ده هدف از فروش سانگ پول خرید این دو نفر بوده و یعنی مدیران باشگاه واقعا پول بسیار کمی در اختیار ونگر قرار می دن و اون مجبوره بازیکن بفروشه اما اگر ستاره دیگه ای به تیم نیاد یعنی ونگر واقعا خودخواه و دچار جنون شده! و تمام این سالهای بی جامی تقصیر اونه و تا وقتی تو تیم باشه وعظ همینه!! من ونگر و دوست دارم و امیدوارم همون اولیه درست باشه!!

مصطفی کاظمی در 29/5/1391 | 03:07 گفت:

اولا که ممنون از پست به موقعت ( )دوما اینکه مفهوم هواداری و دوست داشتن همینه یعنی این که ما وقتی آرسنال رو دوست داریم باید تو همچین شرایط هایی خودمون رو نشون بدیم،دوستان منتقد چه خوشتون بیاد چه نیاد ونگر سرمربیه و حمایت از ونگر حمایت از آسنال و تاریخ باشگاهه نمیگم اشتباه نداره میگم لیاقت توهین نیست،در مورد بازیکنا هم هیچ حرفی ندارم چون ونگر تسلط بیشتری رو تیم داره و میدونه کی باید بره و کی نباید بره. ( )
.
اما سوالت : یه هافبک دفاعی مثل امویلا یه جورایی حتمیه،فکر میکنم علاوه بر اون یکی مثل آرشا که هم وینگ باشه هم مهاجم دوم بگیره و اینکه آخرین روزا شاهین به تیم اضافه میشه مثل بنایون.
.
در آخر اینکه یورنته خیلی از ما دوره الکی امیدوار به خریدش نباشید،یه خرید سوخته خواهد بود مطمئنا،اینکه الان بحثش زیاد شده به خاطر رفتن ونپسی و گل نزدن پولدی و ژِیروئه که حتما باز هم مطبوعات مهاجمان دیگری رو به ما لینک خواهند کرد پس الکی به خودتون امید خرید ندید تا بعدش عصبانی شید.

parsa در 29/5/1391 | 02:36 گفت:

مرسی از پست خوبت
باهات موافقم. ونپرسی پست ترین کار ممکن رو کرد واصلا درر نظر نگرفت که آرسنال با یونایتد دشمنی دیرینه ای دارند
و به یکی از منفورترین بازیکنا از نظر من شد
اما ونگر اگه بتون وندر ویل.امویلا و فالکایو که خیلی بهتر از یورنته هسترو بگیره میتونیم برای قهرمانی بجنگیم
بازم میگم بهتریم گزینه برای جانشینی اون ملعون فالکایو هست

حمید فرازی در 29/5/1391 | 02:32 گفت:

دوستان لطفا اگه هر انتقادی نسبت به باشگاه یا بازیکنان و کادر فنی دارید بدون هیچ گونه توهینی و دوستانه بحث کنید تا مثل سال گذشته کدورتی پیش نیاد و خواهش میکنم سعی بشه پست های مشابه که محتوای همه انتقادی هست کم تر گذاشته بشه و در یک پست بحث ها انجام بگیره تا با تمرکز و نظم بیشتری پیش بریم. ممنونم