خشت اول

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 31,397 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

خشت اول

خشت اول گر نهد معمار كج
تا ثريا ميرود ديوار كجه چند وقت پيش كه زمزمه ي رفتن صمير نصري قوت گرفته بود يكي از دوستام گفت فابرگاس و نصري امسال برن از ارسنال تيمتون نابوده
من جواب دادم كه فابرگاس نه اما نصري بره 4 سال ديگه طول ميكشه تا تيم ما دوباره بخواد خودش رو جمع و جور كنه وبه قول دوستم ما پيش فصل رو باختيم
واقعا در عمل ميبينيد كه همينطوره . باخريد هاي جديد هم مشكل حل نميشه(كمتر ميشه) من اول فصل ميدونستم ارسنال اين فصل نميتونه تو رقابت با تيماي بزرگ كاري از پيش ببره چون چند سال صبر كرديم تا بازيكنا مون مچ بشن حالا نبض تيم رفت (نصري+فابرگاس)وكساني هم كه فوتبال رو حرفه اي دنبال ميكنن اين از قبل براشون مشخص بود
حالا هم بايد صبر كنيم تا دو باره قالب شل و ابكي ارسنال قوت بگيره و مستحكم بشه
اما منم كه اعتقادي به موفقيت ارسنال روي كاغذ ندارم اميدوارم كه تيمم موفق بشه اخه همه ي فوتبالي هاميدونن كه فوتبال حساب و كتاب سرش نميشه و نميتونم ببينم به تيم محبوبم توهين بشه
واما
عاشق در روزهاي بيماري و ضعف معشوق از او دل زده نميشود بلكه
اميوارانه منتظر سلامت و برگشتن معشوق به روز هاي
اوج است
بله اين سيره راستگويان در محبت است ورنه همه كس ميتوانند...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:39 گفت:

امارات کلا برامون خوش یمن نبوده مثل اینکه این ورزشگاه جام میخواد تا بشه مثل هایبوری با امین موافقم

mostafaa در 7/10/1390 | 18:07 گفت:

من اعتقاد دارم آرسنال تو ی یازده هفته ی اخیر خوب کار کرده.1 باخت 3 مساوی و 7برد اگر اشتباه نکنم. و ماداریم چوب نتیجه های بد اول فصل رو می خوریم.

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:09 گفت:

مشکل ما اینه که ائمدیم تو ورزشگاه امارات!!الیته شایدا شاید یکیش این باشه؟
چون تو امارات هیچ حس و حالی نیست!!!هیچ جامی بالا برده نشده............................
ایکاش همون هایبوری میموندیم!!!با کوله باری از خاطره............
دقیقا مث آنفیلد برا لیورپول یا سانتیاگو واسه رئال و نیوکمپ واسه بارسا و الدترافردواسه من یوتد و...................

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:38 گفت:

من بازیکن میخوام ونگر :-w
بدو بگیر که اگه ژانویه تموم شه چیزی نگیری بد میبینی

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:14 گفت:

آرسنال واسه همه ما یه تیم خاصه و قابل مقایسه با تیمای اسپانیا نیست.هیچ وقت شرایط اینجوری نمیمونه

محمدرضاجاشي در 7/10/1390 | 02:56 گفت:

رضا جان من نگفتم تيم نابود ميشه اما هميت رئال كه گفتي بعد ماكه له له چه بلايي سرش اومد بارسا بعد ريوالدو واما ما فصل قبل 90درصد بازي سازيمون با فابرگاس و نصري بود اما حالا هيچ كدوم نيستن شما تصور كن ژاوي و مسي تو بارسا نباشن چي ميشه؟؟؟
ممنونم سيد و ...

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:47 گفت:

مرسی محمد رضا جان/یادم رفت تشکر کنم

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:45 گفت:

من که میگم ما از فصل قبل تا الآن 1مشکل خیلی خیلی بزرگ داریم که کسی بهش توجه نمیکنه! بابا ما پارسال بهترین نتیجه رو تو تیمای جزیره تو خارج از خونه داشتیم ولی داخل خونه چه! امسال هم مثل پارسال شده ما داریم تو خونه گند میزنیم! تمام تیمای دنیا میخوان بیان تو خونه بازی کنن و از بهترین سرمایشون یعنی تماشاگرا بهترین استفاده رو ببرن ول الآن 2ساله که 60000نفر میان و با گریه بر میگردن! یعنی بازیکنا با امارات بیگانه ان!!!!! پس کجاس اون قلعه مستحکم آرسنال؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 01:31 گفت:

من بیشتر با ممدرضا موافقم تا reeza!1!
چون ما شبیه خیلی تیم ها نیستیم از این لحاظ البته!!
مثلا ریس چند سال طول کشید تا ریس شد؟
اما اوزیل برای رئال چند سال طول کشید؟
مشکل از اینه که نیروی محرکه تیم ما در حال تموم شدنه!!
یک زره دقت کنید میبیند ما هنوز داریم به هانری و برگکمپ و کمپل زمان خودشو و پیرس و بازیکنای قدیم مینازیم و حرف قهرمانی که میزنیم کهنه شده دیگه چند سال بگیم 42 بازی بدون باخت!!
ما مشکلمون اینه که حتی تو دوران اوج هم نتئنستیم قهرمان بشیم!!!!
این تقصیر گردن آرسن ونگر نیست چون هرچی داریم به خاطر زحمات اون بوده فعلا!!!


نظر شخصی من دلیل ناکامی هارو من تو ضعف کادر پزشکی میدونم!!
اگه سانیا و ویلشر تو این بازی بودند خودتون بهتر میفهمید چند چند میشد!

reeza در 7/10/1390 | 01:21 گفت:

بر خلاف شما شما دوست عزیز نظر من خلاف اینه خیلی تیمها رو می بینیم که بازیکنای بزرگشون رو فروختن یا حتی مصدوم شدن ولی تیم نابود نشده همین رئال مگه بازیکناش می تونن بیشتر از سه سال با هم بازی کنن!!!!!!! هی یه مربی میاد با اون سرمایه کلان هر چی اسمه می بره تو تیم خودش مثل ریس بازکن خودمون که رفت تو اون تیم یا کاکا دیگه هیچ اسمی از خوزه آنتونیو ریس نیست هی به این تیم و اون تیم قرضش دادن که سر خودشم گیجر رفت کاکا هم که می خوان به نصف قیمت بفروشنش بدون استفاده خاصی به نظر من لر خلاف خیلی نظرات اسم های بزرک بدلیل وزنه روحی که هستن موثر ترند واسه دوره هایی که باید زود نتیجه گرفت

محسن در 7/10/1390 | 01:03 گفت:

این توهینا همش از عصبانیته وگرنه هیچ یک از دوستان قصد اهنت ندارن

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:38 گفت:

آورین آورین زیبا بود

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:33 گفت:

به به
قربون آدم چیز فهم!!!!!
باریک الله!!!
احسنت!!
منم همین میگم!!همه ی تیم ها روزای بد دارن تیم گنده تر از رئال مادرید که نیست؟هست؟
چه روزای تلخی رو گذروند تا الان میتونه قد علم کنه دوباره این فقط یک تیمش یوونتوس و خوده نیو کاستل و تاتنهام و من سیتی و میلان واینتر و ناپولی و بارسا و....................
الا ماشالله تیم هستن که روزای بد رو تجربه کردن ولی درس گرفتن اما آقای ایکس چی ................به شعور و عقل خودش به صراحت توهین میکنه سرشم بالا میگیره........

واقعا به افکارت باید احترام گذاشت آقا ممدرضا

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!