پیش‌بازی آرسنال - لیورپول (کامیونیتی شیلد)

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 140,652 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش‌بازی آرسنال - لیورپول (کامیونیتی شیلد)

سلام خدمت دوستان
ما خیلی منتظر موندیم تا قراداد گابریل و تمدید اوبامیانگ رسمی بشه تا یه پست مخصوص نقل و انتقالات توسط محمدحسین عزیز ارائه بشه. ولی خب فعلا که رسمی نشد دیگه تصمیم گرفتم پست پیش بازی رو کار کنم. و اما بازی ......در مورد این بازی چیزی نمیشه گفت جز اینکه منتظریم ببینیم آرتتا با چه سیستمی بازی میکنه. چرا که من به شخصه با توجه به علاقه آرتتا به ۴۳۳ انتظار داشتم تو بازی تدارکاتی قبلی اون سیستم رو ببینیم اما بازهم سیستم ۳۴۳ رو دیدیم و نمیدونم واقعا چقدر این سیستم کارایی داره. باید درنظر داشته باشیم همونطور که با این سیستم خاص ۳۴۳ منعطف آرتتا که مبتنی بر اتوبوس!! ضد حمله بود تونستیم لیورپول و سیتی و چلسی رو زمین‌گیر کنیم، در مقابل تیمهای وسط جدولی و ته جدولی که میان با اتوبوس ضد حمله بازی کنند، زمین‌گیر شدیم. دلیلش هم کاملا مشخصه، نبود خلاقیت. به شخصه نمیدونم چرا آرتتا از سیستم ۴۲۳۱ که باهاش بازیهای خوبی ارائه میداد و البته مبتنی بر اوزیل بود (اوزیلی که تو اون چند بازی برای آرتتا هم بیشترین دوندگی رو بین بازیکنا داشت هم بیشترین تکل و هم بیشترین خلق موقعیت) یک دفعه اوزیل رو کنار گذاشت و چون شماره ۱۰ دیگه ای تو تیم نبود رفت سراغ ۴۳۳ که تو دو بازی مقابل سیتی و برایتون ناکارامدیش (به خاطر ضعف خط دفاعی و هافبکهای دفاعی) مشخص شد و بعد به این سیستم ۳۴۳ منعطف مخصوص خودش روی آورد.

اما معتقدم اگه بتونیم تیم رو برای ۴۳۳ آماده کنیم (که نشونه‌هایی ازش هست و در ادامه بحث میکنم) شاید بتونیم برای سهمیه بجنگیم.

اما در مورد نقل و انتقالات......

ظاهرا اومدن گابریل ماگالایس و تمدید اوبامیانگ قطعی شده. و این خبر بسیار خوشحال کننده‌ای هست. اومدن گابریل و اضافه شدن سالیبا (که تو بازی قبلی نشون داد مهره بسیار تاثیرگذاری تو حمله و دفاع میتونه باشه و به خاطر سبک بازیش و سبک بازی گابریل میتونن یه زوج عالی باشن) اولین قدم در راه رسیدن به شرایط لازم برای پیاده سازی ۴۳۳ مدنظر آرتتا است. و این بسیار خوبه.

خبرهای مهم خرید دیگه هم یکی توماس پارتی و دیگری حسام عوار هست. خبرگذاری معروف عربی TheAFCBell مدتهای طولانیه که از قطعی بودن انتقال پارتی میگه. این خبرگذاری، همونیه که اولین بار اومدن اوبامیانگ و اولین بار اومدن پپه رو خبر داد و مثل الان تقریبا همه خبرگذاری‌ها با نظرش مخالف بودند. از سوی دیگه فابریزیو رومانو خبر علاقه جدی آرتتا و آرسنال به عوار رو کار کرده که با توجه به پیشنهاد اول آرسنال و رد اون، غیر قابل باور نمیاد.

از سوی دیگر خبرهای بسیار زیادی از خروجی ها به چشم میخوره و حتی خبرهایی تقریبا جدی درمورد خروج بلرین هست. من اینطور حس میکنم که آرسنال حاضره با فروشهای زیاد، حتی اونهایی رو که دوست داره مثل نایلز و بلرین، پول پارتی و عوار رو هرجور شده جور کنه و این دو بازیکن رو بخره. درواقع به نظر میرسه تمرکز آرتتا بعد از انتقال گابریل روی کمربند خط میانیه و از قربانی کردن هیچ بازیکنی برای این امر دریغ نمیکنه، که به نظر من سیاست کاملا درستیه. آرتتا هم تو مصاحبه اخیر گفته ما هرکاری میکنیم که همه اهدافمون رو جذب کنیم. بگذریم که این سیاست نتیجه خرج نکردن مالک خسیس تیمه. ولی بحث مالک رو کنار بذاریم، مدیران با درنظر گرفتن محدودیتهای تحمیلی، سیاست درستی درپیش گرفتن اگر واقعا سیاستشون همین باشه.

درمجموع من فکر میکنم اگه بتونیم پارتی و عوار رو جذب کنیم و سبایوس رو نگه داریم و لاکازت رو هم نفروشیم، شاید شاید بتونیم برای کسب سهمیه بجنگیم. باید دید حالا که نقل و انتقالات افتاده دست ادو و آرتتا چی پیش میاد.

درمورد خروج سانهلی و اخراج اون ۵۷ نفر هم حرفها بسیاره و البته کاملا متناقض که چون بحث طولانی شد بهش نمیپردازم. فقط میتونم بگم به خاطر ضد و نقیض بودن حرفها فعلا نمیشه قضاوتی کرد شاید سال آینده این موقع بشه فهمید برای آرسنال بهتر بود یا بدتر.

تشکر شده توسط : توپچی , amirsenal ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 8/6/1399 | 19:15 گفت:

ترکیب واقعا ناامیدکننده است. چرا هیچکس نه تو ترکیب نه تو ذخیره‌ها نیست؟؟