پول پرستی + لجبازی = ونگر وبی جامی

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 25,437 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پول پرستی + لجبازی = ونگر وبی جامی

آخه  چرا ونگر لعنتی چرااااااااااااا..........
آخه تاکی چقدر دیگه این ونگر لعنتی رو  باید تحمل کنیم  اگه اینجا درد و
دلمونو نسبت به آرسنال نگیم پس کجا بگیم .
الان من خیلی وقته که دیگه امید و
انگیزمو نسبت به آرسنال ازدست دادم همش به خاطره 1 نفر آخه چرا باید
اینجوری بشه یه انسان پول پرست خسیس باید باشگاه مارو نابود بکنه بد تر از
همه اینه که هنوز خیلی ها نفهمیدند که ونگر اینه زالو داره خون آرسنال و
طرفدارای واقعیش رو تا آخرین قطره می خوره بازم ازش حمایت می کنن افسوس
وافسوس.............................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 26/10/1390 | 22:07 گفت:

خودم رو یه لحظه بزارم جای ایشون ؟!؟!
مگه جای من با ایشون چه تفاوت معتنا بهی داره ؟!؟!
ببخشید . . . نکنه من منچستریم ؟!
خیلی خوب ، 8 ساله جام نگرفتیم ، با ونگر مشکل داریم ، از ونگر انتقاد کنیم . . . چرا به همین راحتی انگیزمونو از دست بدیم ؟! این واسه شماها که متعصبین زشته . . .

********************************************
اره خودت رو بذار جای این هوادار.شما الان بیشتر شبیه ونگر هستی تا شبیه یه هوادار!!!!!
شما همش دارید از ونگر حمایت میکنید و هوادار ها رو در نظر نمیگری که هشت سال که جام نیاورده.
بابا به کدوم راحتی!؟؟!من مشکلم همینجاست.شما بعد از هشت سال داری میگی به همین راحتی!؟!

محسن آزاده در 26/10/1390 | 20:01 گفت:

سال زمانی کمی هست برای شما؟!؟!به هیمن راحتی یعنی چی؟!؟!
بنده خدا این ونگر 8سال خون کرده تو دلش ، بعد حق نداره نا امید بشه؟!؟بابا دست خوش ، یه خورده هم خودت رو جای این بنده خدا بذار.دیگه آبرو برامون نمونده ، شدیم مسخره این و اون.
سامبا بازیکن بلکبرن هم میاد برای ما شاخ وشونه میکشه.بنتنر میاد برا ما شاخ وشونه میکشه.
بعد این بنده خدا به همین راحتی ناامید شد.؟!؟!!
===========================
خودم رو یه لحظه بزارم جای ایشون ؟!؟!
مگه جای من با ایشون چه تفاوت معتنا بهی داره ؟!؟!
ببخشید . . . نکنه من منچستریم ؟!
خیلی خوب ، 8 ساله جام نگرفتیم ، با ونگر مشکل داریم ، از ونگر انتقاد کنیم . . . چرا به همین راحتی انگیزمونو از دست بدیم ؟! این واسه شماها که متعصبین زشته . . .

ali در 26/10/1390 | 20:00 گفت:

: شما از اون ور بوم افتادی که میگی خوبیه ونگر اینه که بلده خوب دروغ بگه یعنی خوبیه دیگه ای نداره به جز اونایی که اسم بردی؟ چون من اونا رو صفات "خوب" به حساب نمیارم

*********************************************************
کدوم ور بوم؟!!نشونم بده!؟!؟!اینکه میگم ونگر دروغ گو هست و انسان نیست میشه اون نقطه مد نظر شما؟!!؟
شما اول بگو قبول داری ونگر دروغ گو هست یا نه!؟؟تا من بهت بگم این حسنش به حساب میاد یا ضعفش؟!؟!
وقتی شما قبول نداری دروغ گو هست پس یعنی حرفهاش رو قبول داری.درسته؟
پس این یه حسن به حساب میاد که چطور میتونه سر شما رو شیره بمالونه در واقع به ادبیات بهتر بخوام بگم سخنور خوبیه.
به قول یکی از دوستای لیورپولی میگه که : ونگر روانشناس خوبی هست ، مربی بدنساز خوبی هست ، دستور غذایی هم که برای باشگاه در نظر گرفت که خیلی این حرکتش معروف هست رو هم میگه خوبه.میگه اقتصاددان خوبی هم هست اما مربی نیست ، خوب دقت اما مربی خوبی نیست.

ali در 26/10/1390 | 19:52 گفت:

واقعا به همین راحتی ؟!؟!
آیا آرسنال چیزیه که تو با خاطر 1 نفر انگیزتو نسبت بهش از دست بدی ؟!؟!!
دیدید هوادار واقعی نیستید؟! دیدید کارتون از انتقاد به ونگر گذشته و دیگه به آرسنال تعصب ندارید ؟!
من که تا عمر دارم پشت آرسنالم ، نه هیچ شخصی

*************************************************
8سال زمانی کمی هست برای شما؟!؟!به هیمن راحتی یعنی چی؟!؟!
بنده خدا این ونگر 8سال خون کرده تو دلش ، بعد حق نداره نا امید بشه؟!؟بابا دست خوش ، یه خورده هم خودت رو جای این بنده خدا بذار.دیگه آبرو برامون نمونده ، شدیم مسخره این و اون.
سامبا بازیکن بلکبرن هم میاد برای ما شاخ وشونه میکشه.بنتنر میاد برا ما شاخ وشونه میکشه.
بعد این بنده خدا به همین راحتی ناامید شد.؟!؟!!

ali در 26/10/1390 | 19:49 گفت:

واقعا به همین راحتی ؟!؟!
آیا آرسنال چیزیه که تو با خاطر 1 نفر انگیزتو نسبت بهش از دست بدی ؟!؟!!
دیدید هوادار واقعی نیستید؟! دیدید کارتون از انتقاد به ونگر گذشته و دیگه به آرسنال تعصب ندارید ؟!
من که تا عمر دارم پشت آرسنالم ، نه هیچ شخصی

****************************************************
8سال زمانی کمی هست برای شما!؟!؟!به همین راحتی یع

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:20 گفت:

ارسنال عاشقتم ونگر عاشقتم

علی ارشدی در 26/10/1390 | 19:16 گفت:

شما از اون ور بوم افتادی که میگی خوبیه ونگر اینه که بلده خوب دروغ بگه یعنی خوبیه دیگه ای نداره به جز اونایی که اسم بردی؟ چون من اونا رو صفات "خوب" به حساب نمیارم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 18:59 گفت:

@ali:
سعید تو رو خدا برو یه سری به سایت منچسترها بزن ببین بعد از باخت در مورد فرگوسن چی میگن.ببین چطور فرگوسن رو می کوبن.
ببین چقدر توقعاتشون بالا هست که دیگه دارن فرگوسن هم می کوبند و میگن باید بره.
--------------------------------------------------------------------------------
واقعا چه اصراری داری ما رو با هوادارای تیمای دیگه مقایسه کنی ؟!؟! بارها این کارو انجام دادی ! واقعا فکر می کنی اونا خدان ؟ هر چی می گن درسته ؟ هر کار می کنن درسته ؟! ما باید هر کاری که اونا انجام میدن رو تکرار کنیم؟
الا تو همین تیمای خودمون هی ملت میرن ورزشگاه به فلان مربی فحش می دن از یکی دیگه شدید ترین انتقادا رو می کنن ، هی تیما مربی و مدیر عوض می کنن ، اوضاع تیمامون درست شده ؟!

محسن آزاده در 26/10/1390 | 18:45 گفت:

الان من خیلی وقته که دیگه امید و
انگیزمو نسبت به آرسنال ازدست دادم همش به خاطره 1 نفر آخه چرا باید
-------------------------------------------------------------------------------
واقعا به همین راحتی ؟!؟!
آیا آرسنال چیزیه که تو با خاطر 1 نفر انگیزتو نسبت بهش از دست بدی ؟!؟!!
دیدید هوادار واقعی نیستید؟! دیدید کارتون از انتقاد به ونگر گذشته و دیگه به آرسنال تعصب ندارید ؟!
من که تا عمر دارم پشت آرسنالم ، نه هیچ شخصی

ali در 26/10/1390 | 18:14 گفت:

علی ارشدی : بنده خدا شاید من از این ور بوم افتاده باشم ولی بدون تو هم از اون ور افتادی علی
****************************************************
کدوم ور بوم؟!؟!تو که از اون ور بوم افتادی!؟!یه بار بیا از این ور بوم بیفت ببین چه مزه ایه.
ولی اگه میتونی من رو روشن کن که دارم از کدوم ور بوم میوفتم.
من دقیقا وسط بوم هست ، تا آخرش وسط میمونم

علی ارشدی در 26/10/1390 | 17:20 گفت:

بنده خدا شاید من از این ور بوم افتاده باشم ولی بدون تو هم از اون ور افتادی علی

حمیدرضا در 26/10/1390 | 16:28 گفت:

pool parastie bashgah tanha dalile bakhtemoone va albate wenger va se khaen

ali در 26/10/1390 | 16:27 گفت:

نقطه قوتش اینه که فقط خوب بلد شعار بده.خوب بلد که دروغ بگه.
خوب بلد سرشما ها رو شیره بمالونه.
خوب بلد چطور بازیکن ها رونابود کنه.خوب ترسویی.خوب مطیعی هست.
نه که شما قبول کردی ونگر معصوم نیست ، حالا میای از ما میپرسی که ونگر از نظر ما شیطون هست یا نه؟!؟!
شما که هر بار میشید کاسه داغ تر از آش در حمایت از ونگر؟!
خدایی علی یکی بیاد به خدایی که میپرستی اینقدر چی بگه ، تو اینقدر پشت خدای خودت وایمیسی که پشت ونگر وایسادی!؟1
بابا یه دو دقیقه هم بیا اینوری ، ببین اصلا چه خبره!؟!؟یه دو دقیقه خودت رو بذار جای هوادارها ، نه ونگر.
شاید اصلا اومدی اینوری دیگه برنگشتی اون وری.

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:11 گفت:

واقعا جای تاسفه که که این حرفا رو میزنید من ونگرو معصوم نمی دونم ولی مثل اینکه شما اونو خود شیطون میدونید اصلا علی آقا که به ما میگی از ونگر یک انتقاد بکنین تا ببینم به معصوم بودنش اعتقاد دارین یا نه شما یکی از خوبیای ونگرو بگو ببینیم اصلا از نظر شما در این آدم نقطه قوتی هم هست؟

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:17 گفت:

man har sal az taraf modira mishnavam goftan 60 80 ya hata 100 melyon venger mitone kharid kone vali kooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:15 گفت:

agha venger khob vali bad nis ye sari be timai dige bezane shayad ma ham be yejai residim

آرش فقیهی در 26/10/1390 | 15:12 گفت:

راسيتي تو اون لينك كه رفتي نام كاربري من اونجا --->>>>arash.f هستش اون يكيو منظورمه

آرش فقیهی در 26/10/1390 | 15:10 گفت:

فقط ميتونم بابت توهيناتون تاسف بخورم

اگه معتقد نيستيد فقط نظراي خودتون درسته و هركي از ونگر حمايت ميكنه ميشه ونگر پرست ميتونيم با هم ديگه بحث كنيم

تو فروم بارها ما از اين بحثا داشتيم و يه نمونه آخرش كه من نظرم رو دادم اينجاست:

http://highbury.ir/showthread.php?tid=5363&pid=176247#pid176247

saeed در 26/10/1390 | 14:05 گفت:

به خدا اگه همین الان از طرفدارای واقعی آرسنال در تمام دنیا نظر سنجی کنید که حاضر هستید اون سه تا لیگ برتر و از تون بگیرن ولی حال و روز تون این نباشه مثل روز روشن جواب مثبته بابا اگه ونگر مربی منچستر بود 5-6 سال پیش دارش زده بودن فرگوسن هر سال داره جام میاره بازم زیر فشار انتقاد ولی ونگر چی فقط شعار شعار شعار شعار شعار شعار شعار شعار شعار شعارشعار شعار شعار شعار شعار....................................

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 13:49 گفت:

اشتباه...................

ali در 26/10/1390 | 13:42 گفت:

واقعا این الفاظ برازنده ونگر نیست.
اون موقعی که با اون خرید هاش اون تیم رویایی رو درست کرد این ویژگی هارو نداشت چطور شده حالا ...................
درسته که وضع تیم داغونه اما به نظر من ما داریم بیشترین لطمه رو از مصدومامون می خوریم.ترکیب ارسنال بدون مصدوم واقعا خوبه.
****************************************
غلط کرده ونگر.کودن که دارم میگم به ونگر دارم بهش تخفیف میدم.وگرنه لایق برتر از ایناهست.
بره گورش با اون تاریخچه درخشانش گم کنه ، مورینیو توی 3سالی که چلسی بود بیشتر از این کودن جام اورده.به چیش بنازیم؟!
که ارسنال رو نابود کرد؟!؟!که دیگه هیچ کس ما رو به حساب نمیاره؟!؟!

ali در 26/10/1390 | 13:40 گفت:

الان چند سالی هست روز رفتن ونگر شده اما هنوز......
منم امیدوارم امسال بره دیگه چون به قول سعید میلانی دیگه تاریخ مصرفش گذشت
باید گورش گم کنه و سعی کن دیگه اصلا در مورد ارسنال اظهار نظر نکنه

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:38 گفت:

واقعا این الفاظ برازنده ونگر نیست.
اون موقعی که با اون خرید هاش اون تیم رویایی رو درست کرد این ویژگی هارو نداشت چطور شده حالا ...................
درسته که وضع تیم داغونه اما به نظر من ما داریم بیشترین لطمه رو از مصدومامون می خوریم.ترکیب ارسنال بدون مصدوم واقعا خوبه.

Saeed Milani در 26/10/1390 | 13:22 گفت:

واضحه هرکسی یک روزی باید بره.

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 13:21 گفت:

آقای محترم اتوبوس داره حرکت میکنه خواستی بیا سوار نخاستی نیا!!

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:19 گفت:

من نه میگم ونگر بره نه اینکه بمونه.یعنی اصلا نمیتونم قضاوت کنم چون وقتی آدم بخواد با اطلاعات ناقص قضاوت کنه نظراتش غلط میشه.البته علی آقا امیدوارم به شما برنخوره چون نظر شما رو کاملا نقض نکردم و فقط نظر خودمو گفتم.حالا نظر شما هم قابل احترامه و دلیل نمیشه نظرتونو به کسی تحمیل کنین

ali در 26/10/1390 | 12:30 گفت:

سلام سعید جان.
من توی همین چند پست بلاگ قبلی هم گفتم ما بتونیم همین چند نفر ونگر پرست رو روشن کنیم برامون یه قهرمانی به حساب میاد.
بابا آدم به خدا زورش میاد.
تا ونگر نره هیچی درست نمیشه.اصلا همین مدیران باشن ، فقط ونگر بره.
سعید تو رو خدا برو یه سری به سایت منچسترها بزن ببین بعد از باخت در مورد فرگوسن چی میگن.ببین چطور فرگوسن رو می کوبن.
ببین چقدر توقعاتشون بالا هست که دیگه دارن فرگوسن هم می کوبند و میگن باید بره.
بعد هوادارهای ما میان میگن که بابا ونگر دمش گرم ، نذاشت بریم دسته 2
واصلا به این فکر نمی کنند که کی مسبب این اوضاع کیه!"!؟!؟
حتی حاضر نیستن خیلی چیزهایی ابتدایی که به مربی مربوط میشه رو قبول کنن.
مثلا حاضر نیستن قبول کنن مصدومیت سانتوس تقصیر ونگره ، میگن تقصیر بد شانسی
مسخره است به خدا

محسن شعبانی در 26/10/1390 | 09:23 گفت:

ان شاالله بازم 10 تا ازین منچستر می خوریم تا اونهایی که مسوولین واقعی این افتضاح ها هستن برن

مهدی احتشام در 26/10/1390 | 09:17 گفت:

واقعاً فكر كنم كادر پزشكي آرسنال عامل نفوذي منچستريهاست باور كن آخه هميشه خدا نيمكت مصدومين پر بوده و هيچ وقت نشده بازيكناي خوبمون تو تركيب همه با هم باشن
يا تمرينات سختي دارند...
يا بازيكنا ضعيفن...
يا كادر پزشكي تعطيله كه مياد ابروشو درست كنه مي زنه چششو در مياره

آيا واقعاً چرا؟

اميرحسين اباذري در 26/10/1390 | 07:09 گفت:

باخت هامون بخاطر مصدوميت؛يکي پرس و جو بکنه ببینيم كادر پزشکي اين تيم كيه ؛نميشه كه اين همه مصدوم داشته باشيم؛چرا فابرگاس و نصري تو تیمشون مصدوم نميشن؛اگه الان تو ارسنال بودن صد در صد مصدوم بودن

reeza در 26/10/1390 | 04:40 گفت:

دوست من مگه بودجه هم دست ونگره؟؟؟؟؟؟ اگه بود که اول فصل اون سه تا خائن رو نگه می داشت البته خیلی ها همین طور فکر می کنن که به نظر من کاملاً اشتباهه چون علاوه بر اینکه پولی تو جیب ونگر نمیره اعتبارش هم در خطر میوفته اونقدر هم بزرگ هست که نگرانه از دست دادن جاش نباشه