رده بندي ليگ هاي قدرتمند جهان در قرن 21

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 24,941 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رده بندي ليگ هاي قدرتمند جهان در قرن 21

فدراسيون بين المللي تاريخ و
آمار فوتبال ليگ برتر ايران را به عنوان پنجاهمين ليگ قدرتمند فوتبال جهان
در قرن بيست و يکم معرفي کرد.
در این رده بندی لیگ برتر انگلیس بالاتر از لالیگای اسپانیا و سری آ ایتالیا در رده نخست قرار گرفته است. ژاپن با قرار گرفتن در رده سی و
دوم بالاترین رتبه را در میان لیگ ها


      در این رده بندی لیگ برتر انگلیس بالاتر از لالیگای اسپانیا و سری آ ایتالیا در رده نخست قرار گرفته است.


ژاپن با قرار گرفتن در رده سی و
دوم بالاترین رتبه را در میان لیگ های قاره آسیا به خود اختصاص داده است و
کره جنوبی در رده 36 و عربستان در مکان 46 قرار دارند.


لیگ برتر ایران هم با 3398 امتیاز پنجاهمین لیگ قدرتمند جهان و چهارمین لیگ قاره کهن در قرن 21 بوده است.


رده بندی لیگ های قدرتمند جهان در این قرن به شرح زیر است:


1 انگلیس 12619 امتیاز


2 اسپانیا 12314 امتیاز


3 ایتالیا 11513 امتیاز


4 برزیل 10256 امتیاز


5 آلمان 10115 امتیاز


6 فرانسه 9645.5 امتیاز


7 آرژانتین 9593 امتیاز


8 هلند 8039 امتیاز


9 پرتغال 7703.5 امتیاز


10 مکزیک 7155 امتیاز


11 بلژیک 6776.5 امتیاز


12 یونان 6775 امتیاز


13 ترکیه 6774.5 امتیاز


14 کلمبیا 6628.5 امتیاز


15 اسکاتلند 6492 امتیاز


16 شیلی 6482 امتیاز


17 روسیه 6327.5 امتیاز


18 اوکراین 6322 امتیاز


19 جمهوری چک 5918 امتیاز


20 پرو 5743.5 امتیاز


.


.


32 ژاپن 4232.5 امتیاز


.


36 کره جنوبی 3965.5 امتیاز


.


46 عربستان 3521 امتیاز


.


50 ایران 3398 امتیاز


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسینی در 2/12/1390 | 14:44 گفت:

واسه لیگ کشورم متاسفم!حسرت به دل موندم دست رو به جاش بذارم ببینم بی عیب و نقصه

ali jamshidi در 2/12/1390 | 13:42 گفت:

ممنون ولی جای تعجب بعد انگلیس آلمان نیست. واقعاً هم جنس بازی هاش تغییر کرده هم جوان های خوبی توش دارن رشد می کنن.

حمید فرازی در 2/12/1390 | 13:14 گفت:

علی یارکشی کردی؟ :دی

امیر ارشدی در 2/12/1390 | 13:13 گفت:

لیگ انگلیس جذابترین و بهترین لیگ دنیاست. تازه بعدش ایتالیا قرار داره بنظرم.این اسپانیا به هیچ دردی نمیخوره.2 قطبی و مزخرف

javad sbo در 2/12/1390 | 13:08 گفت:

به نظر من ایران نباید تو این رده بندی گذاشت

حمید فرازی در 2/12/1390 | 13:04 گفت:

جالبه لیگ آلمان پایین تر از برزیله.به اعتقاد من بعد زا لیگ انگلیس لیگ آلمان کیفیت بهتری نسبت به بقیه داره که حتی امسال خیلی به انگلیس نزدیک شده

moeinem در 2/12/1390 | 13:03 گفت:

اقا ی ارشدی کاملا باهات موافقم

علی ارشدی در 2/12/1390 | 12:58 گفت:

اگه لیگ انگلیس اول نمی بود که دیگه فاتحه فدراسيون بين المللي تاريخ و
آمار فوتبال رو ی خوندم

sepehr najafian در 2/12/1390 | 12:47 گفت:

ليگ ايران از عربستان پايين تره.