تاتنهام 2-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 265,749 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاتنهام 2-1 آرسنال

...

 سلام

امروز من به خیلی بازیکن ها مثل لوییز و موستفی و بلرین کار ندارم چون سطح خودشونو قبلا نشون دادن ، سوال من اینجاست که آرتتا از داوید لوییز و بلرین چی باید ببینه که بخواد سوکراتیس و هولدینگ و نایلز و سوارس رو بازی بده؟ هر بازی یه گل به خودی بزنن کافیه ؟ اینکه بازیکن دفاع وسط حمل توپ خوبی داره توجیه میشه؟ خب اوزیل یا  نلسون بازی بعدی دفاع وسط ، دفاع بلد نیستن و رو سرشونم گل میزنن بهمون ولی دقت پاس کوتاه و بلندشون عالیه!! لوییز چند بار باید تیم رو به فنا بده که مثل سوکراتیس به نیمکت میخ بشه و باهاش تمدید نشه و بره تو لیست فروش و هی مصاحبه مثبت دربارش نکنن!؟
تیرنی روز بدی داشت ، په په هم موثر نبود ولی حداقل میدونیم ذاتشون این نیست . کیفیت دارن. موستفی رو دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم ، یه بازی آدامز یه بازی در حد لیگ منطقه ای انگلیس! ولی بازم من خودمم اگه بودم احتمالا با توجه به چند هفته اخیر موستفی رو بازی میدادم پس به آرتتا از طرف خودم حق میدم ولی نمیفهمم چرا باید لوییز و بلرین بازی کنن ، بهتر نیست سوارز تازه وارد و هولدینگ و سوکراتیس از مصدومیت برگشته و نایلز آینده دار بازی کنن که برای فصل بعدی بشه ازشون استفاده کرد!؟ (بماند که اگه ادی محروم نبود لاکازت هم حتی شاید فیکس نمیشد.)
خلاصه اینکه بجز امروز که تاتنهام برتر بود و اصلا بحث ما نیست سیستم کاملا قابل قبوله ، سبک بازی هم همینطور (درسته سبک مورد علاقه من نیست و سیستم به ژاکا و سبایوس زیادی متکیه) ولی مهره هایی که توی این سیستم انتخاب میشن و اصرار آرتتا بهشون واقعا داره برامون گرون تموم میشه .


تشکر شده توسط : mehdi+h , hoseyn , محمود , vahid ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد فانتوم در 28/4/1399 | 18:54 گفت:

محمد حسین جان زحمتکش عزیز
شما اگه مصاحبه ی بازیکنای تیمو بخوونی ، هممه شون از لوییز و قدرت رهبریش میگن..الانم تیم ما رهبر نداره..بزرگتر نداره.
خودتم میدونی که اوبا هیچوقت یه لیدر نبوده برا تیم...الان که یکی در حد لیدری تیم داریم ف خب چرا ازش و از تجربه اش استفاده نکنیم ؟!!
ساکا و گابی و انکتی و ویلوکو تیرنی و سبایوس همه شون گفتن دارن از لوییز کمک و مشاوره میگیرن.

محمد حسین در 25/4/1399 | 19:11 گفت:

اصلا هولدینگ و سوکراتیس که رو نیمکتن هیچی
ماوروپانوس > لوییز
اگه با لوییز تمدید کردی و بهش بازی دادی توی مشکلاتی که لوییز برای تیم ایجاد میکنه مقصری ، خیلی ساده ست.
کسی ننوشت آرتتا اوت! اگه هوادار نظر و انتقاد نداشته باشه پس با صندلی های خالی امشب امارات چه فرقی میکنه!؟ آرتتا داره از لوییز بازی میگیره و نباید بگیره چون هر بازی رو به لوییز میبازیم ، دیگه یه نقد این همه شعار دادن لازم نداره.
شما فقط لطف کردی دوتا اسم بزرگ انداختی کنار اسم لوییز و حرف خودتو زدی ، ما نگفتیم راموس گفتیم همون هولدینگ و ماوروپانوس که قرض داده شده یا حتی دنیل بالارد بیان که اگه اشتباهم کردن بگیم داره یاد میگیره و برای آینده تیمه ، نه کسی که بعد از 15 سال فوتبال توی سطح اول هنوز هیچی یاد نگرفته و باهاش تمدید هم کردیم. یعنی توی این تیم دفاع بدتر از لوئیز هم هست که لوییز فیکسه؟

محمد فانتوم در 24/4/1399 | 21:04 گفت:

اول بزارید آرتتا بدبخت یه نیمفصل تو تیم باشه و خریداشو بکنه ، بعد بیاین اعتراض کنین !!!!
وضعیت تیمو که بهتر کرده..
سبک بازی تیمو منظم و دلپذیر کرده...
بالاخره یه سیستم و چینش مناسب برا تیم پیدا کرده..
بازیکنا رو شکوفا کرده...به تیم نظم و تعهد داده...
اما دیگه واقعا ضعف کیفی بازیکنا و اشتباهات فردی رو که نمیتونه کاری بکنه.!
یجور میگید چرا لوییزز فیکسه که هر کی ندونه فکر میکنه فندایک و راموس نیمکتن !!!!

vahid در 23/4/1399 | 21:41 گفت:

خوب دیگه با رای تجدید نظر یوفا سیتی دوباره به لیگ قهرمانان برگشت. دیگه حتی اگر تو این دو تا بازی اخر هم شش امتیاز گرفته بودیم شانسی برای چهارم شدن و سهمیه نداشتیم. این فصل هم که برامون تموم شده ولی با این هم تیم خوب تو لیگ که روز به روز به جمع مدعیها و سهم گیرها بیشتر میشه(تاتنهام. لستر‌ یا حتی شاید نیوکاسل با مدیریت عربستانیها) اگر تو این تعطیلات یه تیم خوب جمع نشه و ارتتا هم فصل بعد نتونه نتیجه بگیره وضعمون از میلان و اینتر هم بدتر میشه

xX.ArAs.Xx در 23/4/1399 | 02:19 گفت:

مشکل از تفکرات دفاعی حاکم بر تیم وگرنه همه این بازیکنا در تیم های قبلیشون ده لول حداقل از اینی که هستن بهتر بودن.همین کولا اولین فصلش تو آرسنال نه تنها کسی ازش رد نمیشد بلکه تو کارهای هجومی هم عالی بود الان انگار تا حالا فوتبال بازی نکرده یا موستفی که فیکس تیم ملی آلمان بود الان اتوبان ، لویز امار سوتی هاش تو کل ادوار بازیش اندازه یه نیم فصل تو آرسنال نیست خسته شدیم از این همه اشتباه ده فصل عالم و آدم میگن دفاع آرسنال داغون هیچ کدوم از مدیرا به هیچ جاشون نمیگیرن...
البته فقط مشکل دفاع نیست اوبا امروز در حد یه مهاجم آماتورم نبود حداقل دوتا گل صد در صد و نزد ، بقیه هم که هیچی معلوم نبود اگر مارتینز انگیزه نداشت چه اتفاقی قرار بود بیوفته.

hoseyn در 23/4/1399 | 00:28 گفت:

درسته مشکل تیم خط دفاعیه و تا درست نشه هیچی نمیشیم، واقعا هم همینه، ولی مشکل بزرگ‌تر سماجت بی حد و حرص ارتتا روی مواردیه که عالم و آدم داد میزنن غلطه! امیدوارم اول این سماجت کم بشه. وگرنه کاناوار‌و هو تو تیم باشه ارتتا به لوییز بازی میده! همونطور که الان لاکازت تو تیمه و داره به انکتیا بازی میده.

hoseyn در 23/4/1399 | 00:07 گفت:

درسته مشکل تیم خط دفاعیه و تا درست نشه هیچی نمیشیم، واقعا هم همینه، ولی مشکل بزرگ‌تر سماجت بی حد و حرص ارتتا روی مواردیه که عالم و آدم داد میزنن غلطه! امیدوارم اول این سماجت کم بشه. وگرنه کاناوار‌و هو تو تیم باشه ارتتا به لوییز بازی میده! همونطور که الان لاکازت تو تیمه و داره به انکتیا بازی میده.

mehdi+h در 22/4/1399 | 23:56 گفت:

این تیم تا دفاع رو درست نکنه هر کسی هم بیاد همینه باید تعغیرات تو دفاع صورت بگیره تا شاید درست بشه هر سیستمی یا سبکی هم بازی کنیم با این دفاع هیچی نمی شیم