کلا خبر از همه جا(2)...

نویسنده: حمید

وبلاگ من
نویسنده: حمید
به خاطر سبک بازی آرسنال طرفدارش شدم ولی الآن...
کل بازدید: 13,204 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلا خبر از همه جا(2)...

کلا خبر از همه جا(2)...سلام علیکم و رحمه الله و برکاته دوستان!
 وفات حضرت زینب سلام الله علیها رو به همه شما تسلیت می گم.
 و اما.......: 1-فرناندو یورنته گفته که با روی باز از پیشنهادات لیگ انگلیس استقبال می کنه.ظاهرا تورس و چابی آلونسو بهش گفتند برو به انگلیس!

  2-باشگاه اتلتیکو مادرید به علت بدهی به باشگاه پوتو برای انتقال فالکائو به این تیم مجبوره این بازیکن رو بفروشه.چلسی مشتری پرو پا قرص این بنده خداست!(چی میشد میومد آرسنال!!!!.......هیچی نمی شد چون اصلا نمیاد که چیزی بشود!!!) 3- مالاگا هم به جمع مشتریان جیرود پیوست!

  4-ظاهرا آرسنال دوباره با باشگاه اندرلخت بر سر لوکاس بیگلیا وارد مذاکره شده.این بنده خدا پستش هافب دفاعیه... إم ویلا پر؟؟؟؟آیا؟؟؟؟


  5-بارسلونا پس از ناکام ماندن در جذب تیاگو سیلوا،چشم ناپاک خود را معطوف به توماس عزیز دل برادر!!ما دوخته.(ای تو اون روحت!باز دیدی یکی داره تو آرسنال خوب بازی می کنه سریع چترتو وا کردی؟؟؟؟؟)

 6-ماروین مارتین که آرسنال مدت ها به دنبالش بود به لیل پیوست تا جای ادن هازارد رو بگیره!!!

 7-شایعاتی مبنی بر مذاکرات آرسنال و رئال مادرید بر سر نوری شاهین مطرحه!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 18/3/1391 | 02:23 گفت:

حميد جان مرسي ولي كلا زدي تو برجك روحيمون!

علی اسحاقی گرجی در 17/3/1391 | 23:59 گفت:

كدوم كريم؟
كريم اق منگول

علی اسحاقی گرجی در 17/3/1391 | 23:52 گفت:

من بودم و حاجي نصرت رضا 500 علي فرصت آره اينا خيلي بوديم،كريم آقامونم بود

soroosh در 17/3/1391 | 22:27 گفت:

جیرود آخرته مهاجمه
اگه اون رو بخریم نیازی به هیچ مهاجم دیگه نداریم
***************
در مورد ماروین مارتین هم من خیلی گشتم دربارش
انقدر بازیکن شاخی نبود و نیست و نخواهد هم شد

abdulah در 17/3/1391 | 21:07 گفت:

راستی بنظرشمااگبونلاهوربیادارسنال چه جوریه؟

abdulah در 17/3/1391 | 21:04 گفت:

اومدن ام ویلاازهرکسی بنظرم مهمتره امیوارم بیادویه پت ویرای جدیدبشه برامون

کمیل رحیمی در 17/3/1391 | 20:15 گفت:

سلام دوستان، من حدود 2 هفته نبودم، اگه میشه لطف کنید بگید تو این 2 هفته چه خبر بوده، چه بازیکنی به آرسنال نزدیکه چه بازیکنی قراره بره و ...

M o o r I در 17/3/1391 | 17:56 گفت:

مرسی داداش

ام ویا فکرمیکنم میاد

جیرودم به احتمال زیاد بیاد

دادا دیسلایکا چند روزی شده خرابه . جدی نگیر

masoud mahmudpur در 17/3/1391 | 14:51 گفت:

خاک تو سر مارتین کنن

حمید در 17/3/1391 | 14:35 گفت:

وظیفه ام بود یادآوری کنم آقا مجتبی و آقا سینا!!ممنون از لطفتون دوستان!!

nima در 17/3/1391 | 13:10 گفت:

رضا جان تو به دیس لایک ها توجه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟اونارو ولش کن!فقط نظر هارو بخون!

parsa در 17/3/1391 | 13:10 گفت:

لعنتی

reza در 17/3/1391 | 12:26 گفت:

پس چرا اینقدر دیسلایک کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza در 17/3/1391 | 12:26 گفت:

پس چرا اینقدر دیسلایک کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima در 17/3/1391 | 12:03 گفت:

به نظر من یورنته نمیاد تو آرسنال که ذخیره ی ون پرسی بشه!مالاگا هم نسبت به آرسنال که خیلی پایین تره و احتمالا جیرود آرسنالی میشه(طبق گفته ی کوشیلنی)!امویلا هم من از اول هم گفتم نمیاد و بازم میگم که مطمئنم امویلا آرسنال بیا نیست!ورمایلن هم که دیگه همه از تعصبش نسبت به آرسنال با حبرن،احتیاجی به گفتن نداره!ماروین مارتین هم حیف شد واقعا...نوری شاهین هم اصلا ازش خوشم نمیاد!
در کل مرسی زحمت کشیدی...

محمد على(اباى) در 17/3/1391 | 09:53 گفت:

ﻳﻮﺭﻧﺘﻪ ﺑﺪﺭﺩﻩ ﺍﺭﺳﻨﺎﻝ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﻩ....ﻳﻪ ﺣﺴﯽ ﻣﻴﮕﻪ ﻓﺎﮐﺎﻭ ﺗﻮ ﺍﺗﮕﻠﻴﺲ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﻪ ﺩﻟﻴﻞ ﻣﻮﻓﻘﻴﺘﺶ ﺗﻮ ﺍﺳﭙﺎﻧﻴﺎ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﮐﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﭘﺮﺗﻐﺎﻝ ﻧﺰﺩﻳﮑﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﺳﭙﺎﻧﻴﺎ ﺳﺖ ﻭﺍ ﺯﻣﻴﻦ ﺗﺎ ﺍﺳﻤﻮﻥ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﻠﻴﺲ ﻓﺮﻕ ﺩﺭﺍﻩ....ﺍﻡ ﻭﻳﺎ ﺍﻭﻣﺪﻧﻴﻪ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺯﻳﺎﺩ......ﺟﻴﺮﻭﺩ ﻫﻢ ﻣﻴﺎﺩ

♥Arsenal♥ در 17/3/1391 | 09:18 گفت:

خدا عاقبتمون رو به خیر کنه..........

مجتبی هانری در 17/3/1391 | 08:47 گفت:

ممنون از خبراتی که گذاشتی!!!
وآفرین که وفات حضرت زینت رایاداوری کردی منم تسلیت میگم.

سينا در 17/3/1391 | 04:58 گفت:

اول حميد جان ممنون از احترام وارادتي كه به حضرت زينب <س>داري
ورما ماله خودمونه شك نكن

Keivan در 17/3/1391 | 03:02 گفت:

چه خبرهای نا امید کننده ای...
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو...

رضا توپچی در 17/3/1391 | 02:11 گفت:

تشکر...
خوشحال میشم از اینکه بارسا به ورمایلن پیشنهاد بده
چون اون وقته که یه بازیکن آرسنالی پیدا میشه به خاطر عشق به آرسنال با جفت پا بره تو ذوق بارسلون و مالکینش

mohsen abbasi در 17/3/1391 | 01:19 گفت:

خسته نباشی
1:19