.AND FINALLY WE HAVE THE FUTURE

نویسنده: حمید

وبلاگ من
نویسنده: حمید
به خاطر سبک بازی آرسنال طرفدارش شدم ولی الآن...
کل بازدید: 12,570 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

.AND FINALLY WE HAVE THE FUTURE

THE FUTURE IS OURS
سلام دوستان!!!!!


بعد از مدتی با خبرهای خوب برگشتم!!!

 1-آرسنال نزدیک به امضای قرارداد با نوری شاهین هافبک خوش استیل رئال مادرید!!!
ظاهرا شاهین پیشنهاد تاتی و یونایتد(و البته اینتر و میلان) رو رد کرده تا بیاد پیش ما!!
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/08/02/3281705/arsenal-close-in-on-deal-for-real-madrid-midfielder-sahin

2-سانتی کازورلا تا یکی دو روز آینده رسما معرفی خواهد شد!!!

 3- بعد از اعلام ونگر مبنی بر ضعف توصیف ناپذیر در دفاع!!!!ممدو ساخو مدافع تیم PSG هدف بعدی ونگر در تقل و انتقالات خواهد بود!!!


4-اینم الآن به چش خورد:یه سری شایعاتی هم هست که گفته میشه آرسنال به دنبال دفاع راست لیل متیو دبیوشی با پیشنهاد 7میلیون پوند هست.

 در این ماه عزیز همه رو دعا کنید.اگر قابل بودیم ما رو هم دعا کنید!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HOSSEIN در 12/5/1391 | 22:46 گفت:

مطمئنین این آرسناله؟!!!!
وواااااااااااااااااااااااایی خدای من این همه خرید تو چند ماه اونم از باشگاه خسیسی مثل آرسنال.احتمالا سرا خورده به سنگ.حالا اون رابینم اگه بخواد بره بره بمیره مردک بوووووووووووووووووووووووووووقه پول پرست.البته اگه بره ها.حالا که هنوز عشق اوله.اما اگه بره من نفرتم ازش بیشتر از نصری میشه.

ehs در 12/5/1391 | 22:20 گفت:

ساخو رو من هم تو فیفا گرفتم هم تو pes !!

sepehr najafian در 12/5/1391 | 20:03 گفت:

ساخو خيلي خوبه

♥Arsenal♥ در 12/5/1391 | 14:25 گفت:

ونگر خیلی باحالی اگه دبوشی بیاد ، هر فرانسوی که بیاد آرسنال من دست کوشلنی رو میبوسم

بمب غیرت خدایی این کوشلنی ، ونگر بهش قلاده میده میره همشونو میاره

♥Arsenal♥ در 12/5/1391 | 14:23 گفت:

آخـــــــــــــــــــــــــخ جــــــــــــــــــــــــون قربونت برم ونگر ، من عاشق دبوشی هستم.........!!!

هــــــــــــــــــــورا ، سانیا دیگه راحت میتونه مصدوم بشه

دبوشی آخ خدا چی میشه ، اگه کابایه هم بیاد دیگه مولا مدد!!! تیم ملی فرانسه رو میکنیم تو شکم منچستری ها

ام ویلا هم بیاد (که بی خیال شدیم)

وایــــــــــــی

اگه همینا که قراره بیان ، بیان و آرسنو ونگر بازهم جام نبره ، آقای ونگر بفرما خوش آمدی دمت گرم چند سالی حال دادی....!!

آخه تیم از این قوی تر هم میشه باشه؟؟

اگه اینا بیان قویترین تیم 10 سال اخیر رو داریم ، هم تجربه و هم قدرت با هم داریم.....!!

امین در 12/5/1391 | 14:08 گفت:

خبرا درمورد نوری شاهین خیلی زیاد شده...

مصطفی کاظمی در 12/5/1391 | 13:50 گفت:

با حضور ورما و لوران و پرمرته و بارتلی هیچ احتیاجی به خرید یه دفاع نمیبینم ولی خرید ساخو با کمتر از 5 تا میتونه قابل قبول باشه،حضور شاهین و کازورلا همزمان یه چیز خیلی خیلی بعیده اگه قرارداد دائم بخوان ببندن به احتمال خیلی زیاد فقط یکیشون رو میگیریم مگر اینکه نوری قرضی بیاد.
.
کلا از حضور نوری جای کازورلا شدیدا استقبال میشه از طرف من.

امین در 12/5/1391 | 13:48 گفت:

آره مجتبی...دفاع چپ که 100% احتیاج داریم ... سمت راست هم سانیا اون فصل 2 بار مصدوم شد...اگه دوباره آخرا فصل مصدوم شه میخواییم چیکار کنیم؟ خو بدبخت میشیم میره...

امین در 12/5/1391 | 13:47 گفت:

ولی من شنیده بودم بندی در قرارداد وجود دارد که بعد از یک سال به ریال برگردد و آرسنال حق خریدش را نداشته باشد

حمید در 12/5/1391 | 13:35 گفت:

قرارداد شاهن قرضی و به مدت یک فصل است ولی بندی در قرارداد وجود دارد که در صورت عملکرد خوب در این مدت او را با مبلغ نزدیک به 20 ملیون پوند بخریم.

مجتبی هانری در 12/5/1391 | 13:30 گفت:

ممنون!
واقعا در پست دفاع بیش از هر پستی نیاز است بعد ازاحتمالی آمدن کازورلا امیدوارم یه دفاع توپ هم بگیریم چون هنوز هم بعضی از مدافعان تیم اطمینانی نیستند.

امین در 12/5/1391 | 13:08 گفت:

راستی قرار داد قرضیه دیگه؟

امین در 12/5/1391 | 13:05 گفت:

دمت گرم آره ساخورو با پیشنهاد 10 میلیون میخواییم بیاریم