Rumours

نویسنده: حمید

وبلاگ من
نویسنده: حمید
به خاطر سبک بازی آرسنال طرفدارش شدم ولی الآن...
کل بازدید: 13,206 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Rumours

New Rumoursسلام علیکم و رحمه الله و برکاته دوستان!

 امیدوارم خوب باشید!!

 ب
نا به گفته ی این زیریه(لینکو میگم)نوری شاهین بالاخره موافقت کرده بیاد.فقط مونده با رئال سر اینکه چقدر از دستمزدشو ما بدیم توافق کنیم!!
http://www.tribalfootball.com/articles/real-madrid-playmaker-sahin-agrees-arsenal-move-3432811

 شایعات وندرویل هم ظاهرا جدیه و خود وندویل هم ظاهرا راضی بیاد.(یه جایی اینو خوندم ولی یادم نی کجاست!!)

 امیدوارم یه دفاع وسط خوب هم بگیریم و البته سانگ رو هم از دست ندیم.این بارسای صهیون هم ظاهرا نذر داره که هر سال یه بازیکن از ما بگیره.(ای تو اون روحت!!!!)

و البته آرسنال با وجود طولانی شدن بحث ون پرسی ظاهرا میخواد کوین میرالاس رو با 6.4m به خدمت بگیره!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2184137/Arsenal-look-Kevin-Mirallas.html


 
دوستان در این شب ها برای هم دعا کنیم.ان شاءالله هر چی خیر و صلاحمونه خدا برامون مقدر کنه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسلم بیگ‌زاده در 17/5/1391 | 15:22 گفت:

یه جا خوندم شاهین تو رئال می‌مونه. خوزه مورینیو می‌خواد پستش رو به دفاع چپ تغییر بده. گفته شده خودش هم از پست جدیدش راضیه.
گفتن که دیگه نیازی نیست نوری شاهین رو قرضی بدیم.
خدا کنه فقط شایعه باشه.

میر حسین در 17/5/1391 | 08:01 گفت:

ehs: کازورلا که اومد .. فقط مونده شاهین که مورینیو هم بهش اجازه داده بره ... دعا کنین کودریچ بره رئال تا شاهین قراداد دائمی ببنده

میلاد آرشام در 16/5/1391 | 23:20 گفت:

ما اگه دعامون براورده میشد که وضعمون این نبود
تنکس فور پست!

soroosh در 16/5/1391 | 21:56 گفت:

خوب به نظرم کلا تریبال که کلا سایت داغونیه و هنوز چیزی معلوم نیس درباره شاهین
ولی در مورد میرالس بازیکن خیلی خوبیه و واقعا تکنیک خوبی داره

حامد نوری در 16/5/1391 | 21:28 گفت:

نوکرتم بیژن جان ایشالا همیشه موفق باشی .

ehs در 16/5/1391 | 21:21 گفت:

اقا قضیه کازورلا و شاهین کم کم داره بو دار می شه قرار بود تا اخر هفته پیش اعلام بشه ولی هنوز صحبت سر به توافق رسیدن!!
حالا با توجه به پیشنهادهای دیگه امکانش هست که از دستمون پریده باشه؟

Bijan در 16/5/1391 | 21:05 گفت:

پست توپی بود
دستت مرسی

Bijan در 16/5/1391 | 21:05 گفت:

امیدوارم مشکل حامد عزیز زودتر حل بشه
امیدوارم غم از مردان توپچی ایرانی دور و دورتر بشه
همتون شاد وسلامت باشین

ArSeNaL در 16/5/1391 | 20:45 گفت:

ممنون از پستت

مجتبی هانری در 16/5/1391 | 19:42 گفت:

ممنون!
نوروی شاهین هم قضیه ش داره پیچیده میشه ولی انشاالله میاد، سانگ هم مال خودمونه! بازم میگم بارسا بیجا کرده هافبک زیاد داره حالا نمیدونم برای چی پیشنهاد داده به سانگ!؟
سانگ مال آرسناله باهیچ بازیکنی هم عوضش نمیکنم فقط امسال خدا میدونه چه پاس های فوق العاده یی به جیرود فرصت طلب بده

حامد نوری در 16/5/1391 | 19:35 گفت:

آقا خواهشا من رو هم دعا کنید تا مشکلاتم حل بشه..

محمد على(اباى) در 16/5/1391 | 19:10 گفت:

مرسی داش