آرشا

نویسنده: حمید

وبلاگ من
نویسنده: حمید
به خاطر سبک بازی آرسنال طرفدارش شدم ولی الآن...
کل بازدید: 12,569 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرشا

آرشا هم....سلام دوستان!!!

عید بر همه مبارک!!!


طبق گفته سایت رسمی آرشاوین اون برای مسائل کاری به سن پترزبورگ سفر کرده!!

http://www.arshavin.eu/en/news.php?id=782

اگر بره حتما باید ام ویلا و شاهین رو با هم بخریم.چون با رفتن آرشا می تونیم کازورلا رو بزاریم وینگ،ام ویلا هافبک دفاعی و اینجوری نوری شاهین رو یه خط بیاریم جلو.این نظر بنده است.
دیگه هرجور خودتون و ونگر صلاح میدونید و میدونه!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Danial Cyrex در 30/5/1391 | 11:40 گفت:

من عاشق آرشا بودم
از صمیم قلب دوسش دارم. هرجا که میره موفق باشه R :

ehs در 30/5/1391 | 03:20 گفت:

ارشا که مشخص بود رفتنیه فقط امیدوارم مفت ندنش بره!!
ما عمرا مهاجم یا وینینگ نمی خریم مگر اینکه تئو رو بفروشیم!
شاهین که اومدنیه و جا تبریک داره ولی امیدوارم ام ویا هم به جمعمون به پیونده و یه مدافع بخریم!!

soroosh در 29/5/1391 | 22:42 گفت:

آرشا خیلی به دردمون نمی خوره دیگه
تو بازی با ساندرلند هم خوب نبود
فروشه آرشا خداییش توجیه داره دیگه

توپچی جنوب در 29/5/1391 | 19:15 گفت:

اومید وارم این دو هم بیان و البته یک دفاع خوب اینجوری باز اومیدمون واسه قهرمانی پررنگ میشه

farhood در 29/5/1391 | 19:03 گفت:

بچه ها سايت لاليگا اعلام كرده شاهين تا24 ساعت اينده ارسنالي ميشه
به نظر ميرسه بند دائمي هم هست و شايعه هم هست كه بند دائمي باقيمت 8 ميليون يوروئه
اگه امويلا هم بياد تيم بستيم در حد قهرماني
چلسيخ هم كه با مفت خوري برد تو نيمه دوم اصلا جون نداشت حمله كنه

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 18:41 گفت:

آقا دبوشی بهتر از ون در ویله

دبوشی و ویلا و شاهین......!!

پیروز در 29/5/1391 | 18:40 گفت:

تجربه همه ماها میگه چی؟ اینو میگه که فعلاً کسی نمیاد و همه ماها روز 31 آگوست تا ساعت 3:30 شب عین دیوونه ها پشت کامپیوتر هی سایت ها رو ریلود می کنیم که ببینیم آخر کسی میاد دا نه...

پیروز در 29/5/1391 | 18:34 گفت:

صبر می کنیم...

محمد حسین عبادی در 29/5/1391 | 18:31 گفت:

من به این خبر خیلی مطمئن نیستم اما ظاهرا براي نانی بامنچستر وارد مذاکره شدن که بیاد آرسنال !

mohsen در 29/5/1391 | 18:14 گفت:

faghat ye chizi: khoda kone ye defa raste khob begirim chun in jenkinsun(age dorost neveshte basham)doroste ke fanlandieo aslie (shokhi)vali be tanhaei mitone ye fajee ijad kone ba in bazish akhe man nemidunam ba in stailesh chera umade tarafe footballl

اميرحسين اباذري در 29/5/1391 | 18:12 گفت:

الجزیره اسبورت گفته.شاهین.امویلا ارسنالی هستن

mohsen در 29/5/1391 | 18:11 گفت:

arshavin mire joz nuri ham kasi nemiad in vengeri ke man mishnaasam ta hamin alanesham vel kharji karde kheili ziad fek konam venger vaghti mikhad bazikon bekhare fek mikone bayad az jibesh pool bede baw kharj kon in hame poli ke dar avordio dg

ali mhm در 29/5/1391 | 18:06 گفت:

نظر من به کیوان نزدیک تر است

Keivan در 29/5/1391 | 17:51 گفت:

من اینجوری صلاح میدونم که یوریس و برا دروازه
ون در ویل و واران برای دفاع
ام ویلا نوری ساهین و کاکا برا هافبک
یورنته هم برا خط حمله بگیریم که دیگه بریم واسه قهرمانی چمپیونز...کلا من صلاح ندونم بهتره...
ونگرم که صلاحش این که با همین جوانان امروز و خائنین فردا ادامه بدیم...کلا دور صلاح ملاح رو خط بکش...