فهرست بهترين گلزنان ليگ برتر انگليس

نویسنده: ali_ston69

وبلاگ من
نویسنده: ali_ston69
آرسنال
کل بازدید: 57,169 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

فهرست بهترين گلزنان ليگ برتر انگليس

 
 مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال همچنان عنوان بهترين گلزن ليگ برتر انگليس را در اختيار دارد.روبین فان پرسی که در فصل جاری درخشش زیادی داشته، با خاتمه مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر با 22 گل زده بیشترین تعداد گل زده را در میان بازیکنان لیگ برتری دارد و از این رو صاحب رده نخست فهرست بهترین گلزنان لیگ است.

پس از او وین رونی، مهاجم ملی پوش منچستر یونایتد با 17 گل زده، صاحب رده دوم است. رونی در بازی روز شنبه با لیورپول زننده هر دوگل تیمش در پیروزی 2 بر یک بود و به رقیب هلندی خود نزدیک شد.

پس از وی دمبابا، گلزن سنگالی نیوکاسل با 16 گل زده صاحب پله سوم است.

*فهرست بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است:


22 گل زده :

روبین فان پرسی، آرسنال

17 گل زده:

وین رونی، منچستریونایتد

16 گل زده :

دمبابا، نیوکاسل یونایتد


15 گل زده :

سرخیوآخرو، منچسترسیتی

13 گل زده :

یاکوبو آگبینی، بلکبرن

12 گل زده :

ادین ژکو، منچسترسیتی

10 گل زده:

دنی گراهام، سوانسی- امانوئل آده بایور، تاتنهام

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

El Pistolero در 24/11/1390 | 23:10 گفت:

only robin hood

sam baygan در 24/11/1390 | 23:09 گفت:

خیلی ام سخت نبود سید! همه چیو که نمیتونم بگم خب!

سید امین هاشمی در 24/11/1390 | 22:47 گفت:

مرسی علی جان

sam baygan در 24/11/1390 | 22:45 گفت:

ایول به رابین هود خودمون

علی ارشدی در 24/11/1390 | 22:18 گفت:

اگه مصدوم نشه آقای گله

حمید فرازی در 24/11/1390 | 20:11 گفت:

رونی همیشه مهاجم خطرناکی نشون داده و با وجود این اختلاف نمیشه همین الان رابینو صاحب این عنوان دونست.امیدوارم حداقل رابین عنوان آقای گلی رو به دست بیاره تا در کنار کسب احتمالی جام حذفی امسال دو افتخار داشته باشیم

mohsen abbasi در 24/11/1390 | 19:39 گفت:

من منتظر دو تا هتریک جلو میلان و چلسیم

توپچی جنوب در 24/11/1390 | 19:22 گفت:

ما بتمن نمیخواهیم چون رابین رو داریم

درود بر رابین ونپرسی بزرگ

sepehr najafian در 24/11/1390 | 18:33 گفت:

آرسنال حمله،کاپيتان بايد گل بزنه.

masoud mahmudpur در 24/11/1390 | 17:13 گفت:

عمرا اگه کسی تا پایان فصل 22 تا بزنه

ali jamshidi در 24/11/1390 | 15:32 گفت:

زنده باد کاپیتان