کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرون رمسي هافبك ولزي آرسنال كه در اواخر ماه فيبريه توسط تكل خشني كه بازيكن استوك ، شاكراس بر روي او انجام داد مجبور شد تا زمين بازي را با پايي شكسته ترك كند ، به نظر ميرسد كه براي مدت طولاني حتي از راه رفتن نيز محروم باشد ، اما براي خوشحال كردن طرفداران آرسنال و وي بايد بگويم كه او اخيرا در زمين تمريني تيم توانسته بدون كمك به راحتي قدم بزند ، او به زمين تمريني تيم بازگشت تا هم قدري راه برود و هم بازيكنان تيم را ببيند .

آرون ميگويد " بسيار خوب است كه اينجا هستم ، شما تا وقتي كه براي مدت زيادي بازي نكنيد نميتوانيد تصور كنيد كه دوري از فوتبال چقدر سخت است و روزها چه مقدار خسته كننده ميشوند . بي صبرانه در حال انجام ريكاوري و عمليات هاي مورد نياز براي بازگشتم هستم تا دوباره بتوانم بازي كنم "

" اتفاق آن روز يك شوك بود ، و كاري كه بچه ها بعد از آن اتفاق كردند غير قابل باور بود (بازگشت به بازي و پيروزي) ، كاري كه در تمام بازيهاي بعدي نيز انجام دادند . خوشبختانه روند خوب تيم همچنان ادامه دارد ، و واضح است كه من از اينكه نميتوانم به تيم كمك كنم بسيار ناراحتم ، اما همچنان خودم را عضوي از تيم در طول فصل حس ميكنم . منم به همان اندازه كه تيم ميخواهد جام ببرد ، جام را ميخواهم و خوشبختانه آنها ميوانند اين كار را براي همه ما بكنند . "

آرون نيز مانند دوستش كايرن گيبز ، حداقل ميتواند از يك هواي تقريبا گرم استفاده كند " براي تعطيلات به دوبي ميروم ،‌سژس تيم پزشكي دوباره ژايم را مورد ارزيابي قرار خواهد داد و از آنجا باز خواهم گشت . سفر دوبي فقط براي تفريح است ، درست است كه نبايد به ژايم فشار بياورم و اگر زياد با آن راه بروم درد ميگيرد اما قدري آفتاب بسيار برايم مفيد خواهد بود "

مصاحبه كامل آرون رمسي امروز در خلال برنامه آرسنال - ولورهمپتون از سايت آرسنال پخش خواهد شد ، در ادامه وي از توصيه هايي كه ديگر ورزشكاران به وي براي بازگشت سريع تر و  تاثير هم دردي هواداران بعد از مصدوميت حرف خواهد زد . ما نيز اميدواريم او زودتر به ميادين بازگردد .

تگ ها

ثبت نظر شما
17+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی