loading
در حال بررسی درخواست شما

خرید کریستوفر

8/7/1997 1376/5/16 بازدید ۲,۱۹۵ بار

آرسن ونگر در هفتمین روز آگوست ۱٩٩۷ یک مهاجم لیبریایی را خرید. کریستوفر از موناکو خریداری شد. او ۳ سال در آرسنال بازی کرد و بعد از ۴٦ مسابقه ای که حضور داشت تنها ۱۸ بار از ابتدا شروع به بازی کرد.
وی تنها ۵ گل برای لندنی ها به ثمر رساند.
ویدئویی از او برای شما آماده شده که میتوانید با کلیک به روی تصویر این مطلب آن را ببینید.

این بازیکن عجیب! برای با پرسپولیس تهران هم قرارداد داشته است.

مهاجم لیبریایی سابق پرسپولیس و آرسنال در زمره بدترین بازیکنانی قرار گرفت که قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آوردند.از سال ۱۹۹۲ رقابت های لیگ برتر انگلیس تبدیل به یکی از بهترین و حساس ترین لیگ های جهان شد و قهرمانان زیادی در این لیگ حاضر بودند ولی بازیکنان فوق العاده ضعیفی نیز بودند که در تیم های قهرمان بودند و قهرمانی در لیگ برتر را به دست آوردند.

یکی از این بازیکنان کریستوفر وره بازیکن سابق پرسپولیس نیز است. وقتی آرسنال در سال ۱۹۹۸ دوگانه کسب کرد ، آنها مهاجمانی خارق العاده ای داشتند. آنلکا ، برکمپ ، رایت و یک بازیکن به نام وره! مهاجمی ۳۰۰ هزار پوندی که از موناکو خریداری شده بود با هم تیمی های مشهور و بااستعداد خود مطابقت نداشت. وره در آن فصل و فصل  بعدی ۲۸ بازی در لیگ انجام داد ، سه گل به ثمر رساند و یک بار هم پاس گل داد . فعالیت بعدی وی پس از آن در تیم های های میرن ، پرسپولیس و چند تیم دیگر بوده است. 

کریستوفر وره یکی از عجیب ترین بازیکنان پرسپولیس بود که در لیگ دوم با این تیم بدون حضور در تهران قرارداد رسمی بست و یک دقیقه هم بازی نکرد و تنها مبلغ قرارداد خود را گرفت.