کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر سرمربي آرسنال قبول كرد كه تئو در بازي بارسا به عنوان شروع كننده به زمين ميرود ، اما وي خواستار بازيكنان تعيين كننده نيز هست .

والكات دقيقا آن چيزي كه تيم بعد از 66 دقيقه در بازي ما قبل نيمه نهايي باشگاه هاي اروپا نتوانسته بود انجام دهد با ورود خود به زمين انجام داد تا بازي از دست رفته را دوباره براي آرسنال بازگرداند ، دو دقيقه بعد از ورود گل اول تيم را به ثمر رساند و با حركتهاي سريع و در عمق خود توانست بارسا را به عقب برگرداند .

حال تصميم با ونگر است ،‌ كه تئو را از ابتدا به زمين بفرستد يا باز هم به عنوان يار جانشين به او بازي دهد ، ديداري كه آرسنال يا بايد پيروز شود يا با گل بالا به تساوي برسد . قبل از بازي سه شنبه ونگر عنوان كرد كه تصميم سختي را رودررو دارد .

" شما بازيكنان بزرگي در بازي داريد ، و وقتي آنها را ميبينيد فراموش نكنيد كه آنها توانايي هاي شگرفي دارند كه ميتوانند تفاوت در بازي ايجاد كنند . و اين هميشه سخت است كه بتوان تشخيص داد اين تفاوت بسته به خود بازي و پيشينه آن است يا بسته به كيفيت بازيكنان ! و حتي گفتن اين تشخيص هم حتي سخت است .

من بايد بگويم كه بسيار خوشحالم كه تئو همچين تفاوت و تغييري توانست در جريان بازي ايجاد كند اما او دقيقا سه روز قبل در بازي بيرمنگام در حالي كه از ابتدا نيز در تركيب بود نتوانست اين كار را انجام دهد ، هر بازي داستان خود را دارد !

تئو در بازي مقابل بارسا اين شانس را دارد كه از ابتدا در تركيب قرار گيرد ، ولي باز هم ميتواند به عنوان يار تعويضي به ميدان بيايد و دوباره اين كار را انجام دهد . اگر در بيست دقيقه ابتدايي بازي صفر بر صفر بماند آنگاه تيم به بازيكنان تغيير دهنده احتياج پيدا ميكند . "

با توجه به مصدوميت بازيكنان كليدي آرسنال از جمله آرشاوين و سسك ، تصميم گيري براي رئيس بسيار سخت شده است . تركيبي كه حتي يك اشتباه در آن ميتواند در نتيجه بازي نقش بسزايي ايجاد كند ، ديداري كه براي تيم و همه ي ما آرسنالي ها بسيار مهم است .

تگ ها

ثبت نظر شما
6+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی