کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

چهل و يك گل خورده در يك فصل به هيچ وجه آمار جالبي براي تيمي كه مدعي قهرمانيست به شمار نميرود ، ونگر نيز بر اين باور است كه اين تعداد رقم بالايست اما به شيوه خودش . او سعي ميكند تا نكات مثبتي را حتي از فصل نچندان خوب گذشته بيرون بكشد

" اولين مثبت انديشي كه راجب فصل گذشته ميكنم اين است كه هيچ كس در ابتداي بازي ها حتي تصور اين را هم نميكرد كه آرسنال يكي از چهار تيم اول ليگ بشود .

اين امر كه توانستيم ليگ را با عنوان سوم پايان برسانيم و تا مراحل بالا جام باشگاه هاي اروپا پيش برويم حقيقتيست كه در مجموع آمار بسيار خوبي براي ما رقم ميزند .

دومين برداشتم اين است كه در مقاطع مختلف ليگ رسانه ها ما را خارج از دور قهرماني تصور ميكردند اما هر بار با قدرت بيشتري بازگشتيم ، كه اين نشان از شخصيت و پايداري بالاي تيمي ماست .

با تمام اين تفاصيل و انتظاراتي كه از ما ميرفت ،‌ آرسنال همواره يكي از مدعيان اصلي در تمام جام هايي كه در آنها حضور داشت بود و اين يك فاكتوري مهم و مثبت است .

نكته قابل اشاره ديگر تعداد گل هاي زده ما بود ، ما آمار بسيار خوبي از خود به جاي گذارديم . ولي بايد به ضعفهايمان هم اشاره كنيم كه يكي از بزرگترين آنها تعداد گلهاي دريافتي ماست ، اين تعداد اصلا مناسب تيمي كه ميخواهد قهرمان بشود نيست .

نتيجه اي كه از نقاط ضعف و قدرتمان ميگيريم اين است كه اگر ميخواهيم فصل آينده قوي تر ظاهر شويم و جامي به دست آوريم بايد با قدرت بيشتري در خط دفاع ظاهر شويم ."

گفته هاي ونگر در حاليست كه سندروس به صورت رسمي از باشگاه جدا شد و گالاس احتمالا تا يك ماه ديگر عضوي از توپچي هاست . كمپبل نيز كه توسط آرسنال دوباره احياء شد بر سر دوراهي سلتيك آرسنال مانده و هنوز تصميمي قطعي اتخاذ نكرده است . با صرف نظر از حضور سيلوستره تنها مدافعان آرسنال ورمائلن و ژورو هستند .

ونگر بايد نشان دهد كه تنها در گفته نگران مشكل بزرگ آرسنال در دفاع نيست و به حرف هايش جامه عمل بپوشاند . البته مشكل تنها با خريد مدافعاني خوب حل نميشود زيرا براي كمتر كردن گلهاي خورده بايد دروازباني مطمئن نيز در اختيار داشت !!!

تگ ها

ثبت نظر شما
5+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی